Starity

Földönkívüliek: higgyünk-e bennük vagy sem?

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 30. 07:49 #101
Mitti
Mitti
wanheda
 
StátuszYo gonplei ste odon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 5
Azonosító: 200806
Offline offline
Érdekes cikk lett..smileeee.gif
Amúgy én hiszek bennük, biztos hogy nem csak a Földön van élet:D
2013. november 30. 08:11 #102
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet (Eszti0305 @ 2013.11.26. 16:25)
Lucyan:
Én nagyon egyszerűen ateista vagyok. 
...
Lehetetlen, hogy a megfoghatón kívül semmi más ne létezzen.Elég egy nagyon közeli példát megvizsgálni. Ez pedig az emberi lélek.


Nekem ez így nem jön össze. Ha ateista vagy, hogy tudsz hinni abban hogy létezik más is mint a fizikai sík? Az ateisták csak Istenben nem hisznek? Na de tökmindegy hogy hívod azt az erőt, ami sokkal hatalmasabb mint mi emberek... Isten, Univerzum, teljesen mindegy, ugyanaz.
Egyébként igazad van, ez a dolog sokkal összetettebb, mint a legtöbben gondolják. És természetesen nem vagyunk egyedül az Univerzumban, de kicsit visszaestünk a fejlődésben az utóbbi 10-15 ezer évben, ezt az evolúciót most újra "felfelé" járjuk, a spiritualitás által, és rengeteg-rengeteg faj jön a Földre "nézelődni" és örülni nekünk, csak más dimenziókból, szeretettel közelítve. Sosem vagyunk egyedül, még a vécén sem... biggrin.gif Abban is igazad van hogy az emberiség jelenleg jó nagy sötétségben csücsül (3D), de ha ezt tiszta szívből elfogadjuk és a Fény felé fordulunk, akkor gyorsan kiemelkedhetünk ebből (4D, 5D).
Nagyon sok minden létezik ebben a világban, amiről a kormányok hallgatnak... Ettől függetlenül rengeteg manipulatív felvétel is kikerült. Mindenkinek más az igazsága, ezt kellene egyénenként feltárni, és aszerint élni az életet...
2 felhasználónak tetszik: Beyla, tothbianka
2013. november 30. 10:09 #103
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Mi tavaly láttunk a barátnőmmel 4-5 darab fényes valamit, közel egymáshoz repültek és NAGYON gyorsan...ohmy.gif De biztos repülők voltak vagy valami ilyesmi, de jó azt hinni, hogy mi láttunk már UFO-t...biggrin.gif Bár ki tudja, lehet, tényleg azok voltak!
2013. november 30. 10:11 #104
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Szerintem vannak más bolygókon is EMBEREK...igen emberek. Ha már mi azok vagyunk, más bolygón is lehet ugyanígy néznek ki. biggrin.gif Csak nem ennyire fejlettek. De mindegy, nem akarok belegondolni, mert ijesztő. biggrin.gif
2013. november 30. 10:21 #105
- törölt felhasználó -    
Nos én eddig is hittem az idegenekben és igazából szomorúnak tartom hogyegy csonóan nem hisznek bennük.Az UFO az „Unidentified Flying Object” rövidítése, ami magyarul annyit tesz „azonosítatlan repülő tárgy”. Az emberek szeretnek az ufókról beszélni: hogy láttak egyet, vagy hogy elrabolták őket. Azonban ha valaki megemlíti a földönkívüli szót, mindenki egy magas, nyúlánk és nagy, fekete szemű lényre gondol, de igazából a tudósok elsősorban egysejtű élet létezését keresik a Naprendszeren belül, mint például a Marson. Utóbbi helyen találtak is legutóbb életre való jelet. Ami Londonban történt az vagy UFO vagy a hadsereg szórakozott,de ami Felix Moncla val történt shoz biztosan van valami köze az ufóknak
2013. november 30. 11:10 #106
- törölt felhasználó -    
Mivel az univerzum végtelen nincs kizárva hogy léteznek!!
2013. november 30. 17:44 #107
Rocky.99
Rocky.99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 187404
Offline offline
Lehet, hogy sokan azt állítják, hogy csak a Földön van élet. De ez tuti nem igaz. Bárhol máshol élhetnek emberek vagy más élőlények, ez szerintem egyáltalán nincs kizárva. De lehet, hogy csak azért nem mondják azt, hogy élnek földönkívüliek, mert nem akarják, hogy az emberek rettegjenek.
2013. november 30. 18:03 #108
i love Nature
i love Nature
visszatérő vendég
 
StátuszAz állatok védtelenek az emberrel szemben
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 203875
Offline offline
Míg vannak akik azt mondják ők nem olyan fejlettek mint az ember,mások azt modják,hogy sokkal fejlettebbek..
2013. december 01. 13:26 #109
sarah1D
sarah1D
új tag
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.22.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 215678
Offline offline
Én nem vagyok szkeptikus, szerintem léteznek és van ez az 51-es körzet ami elégé híres...
2013. december 01. 17:49 #110
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Én nem hiszem el és hülyeség szerintem. De a videófelvétel elég jó minőségű.
2013. december 01. 20:48 #111
- törölt felhasználó -    
lesége észrevették, hogy farmjukon kívül, a levegőben egy ezüstös, fémes lemez lebeg. Mielőtt a a tárgy elröppent volna nyugatra, fogták a kamerát és készítettek egy fotót, ami a mai napig az egyik leghíresebb.

Egy 1967-es Colorado Egyetem-i vizsgálat során feltételezték, hogy a kép valódi – a fotó tulajdonosai se kértek pénzt érte, sőt közzé se szerették volna tenni a kormány miatt. Azonban ha tényleg eredeti a kép és semmilyen manipulációt nem végeztek rajta, akkor egy ékes bizonyítékként szolgál, hogy tényleg léteznek földönkívüliek és repülő csészealjjal járnak a Földre?
2013. december 01. 20:48 #112
- törölt felhasználó -    
Az űrlénytémában a kérdés, ami foglalkoztatja az embereket, hogy vajon az idegenek tényleg lejönnek-e a Földre embereket rabolni. Nos, egy-kettő eset már megtörtént, legalábbis állítások szerint. Az egyik történet Betty és Barney Hillhez kapcsolódik. 1961-hez nyúlik vissza a sztori: egyik este, szeptember 19-én hazafelé tartottak nyaralásukból, amikor ismeretlen dolgot láttak meg a felhőtlen égen. Először hullócsillagnak vélték, azonban észrevették, hogy furán mozog, felfelé az égnek, így megálltak, kiszálltak a kocsiból, ám a repülő tárgy hirtelen elindult feléjük, mire a házaspár visszaült a kocsiba és elindultak, azonban az ismeretlen mozgó objektum követte őket. Ezután Bettynek és Barney-nak két óra esett ki az életükből és nem tudják, mi történt velük ez alatt. A sztorijukat megírták, ami bestseller lett és meg is filmesítették 1975-ben.

Hogy vajon mi az igazság a földönkívüliekkel kapcsolatban, azt még nem tudni. Vannak, akik hisznek ezekben a dolgokban, és vannak, akik szkeptikusan fogadják. Valószínű, hogy néhány kép nem mesterkélt, azonban kézzel fogható bizonyítékot továbbra sem találtak, mindössze találgathatunk. Ti melyik tábort erősítitek?
2013. december 01. 20:49 #113
- törölt felhasználó -    
A Nevadában található 375-ös országút leginkább ufóészleléseiről híres. 1950-től rengetegről számoltak be: a magányos 98 mérföldes utat 1996. április 18-án Bob Miller nevadai kormányzó hivatalosan is átnevezte, mégpedig az „Extraterrestrial Highway” nevet adta neki, ami magyarul a Földönkívüliek országútját jelenti.

A turisták egy útmenti fogadóban még egy UFO-burgert is ehetnek és ufókörútra is befizethetnek. Kétségtelen, hogy ez nagyon jót tesz a vendéglátóiparnak.
2013. december 01. 20:49 #114
- törölt felhasználó -    
A másik leghíresebb ufós történet Roswellben, Új-Mexikóban történt 1947-ben, amikor egy légi tárgy lezuhant egy farmon. Bár a balesetnek tulajdonították, miszerint egy amerikai katonai megfigyelő léggömb, azonban sokan úgy magyarázták, mint ha földönkívüliek zuhantak volna le hozzánk. Mivel az 1970-es években Roswell az incidens tárgya volt, sok vita és összeesküvés-elméleteket merült fel az eseményről.

Az Egyesült Államok Légierője azt állítja, hogy ami Roswell közelében történt, egy titkos kísérleti baleset miatt volt, amit Mogulnak neveztek el. Ezzel szemben az űrlényhívők azt állították, hogy egy idegen űrhajót találtak, a lakók elfogták, és a hadsereg részt vesz a hatalmas felfedezésben. A Roswell-incidens széles körben vált ismertté. Roswell leginkább az ufóesemények miatt vált híressé, sőt mára már kultúra lett ott. Nem lehet tudni, hogy vajon az Amerikai Légierő titkolt el valamit, vagy esetleg a városka akart magának hírverést szerezni turizmus szempontjából.
2013. december 01. 20:49 #115
- törölt felhasználó -    
Ezenkívül számos esett történt már gabonakörökkel, de vannak esetek, amik még hihetetlenebbül is hangzanak, mint a kukoricásban hagyott nyom. Repülő csészealjakat is láttak, illetve filmeztek le emberek az elmúlt évtizedekben. Sok híres eset történt, ilyen az egyik, Londonban készített felvétel is. Egy járókelő épp a város utcáit járta és filmezte az embereket, amikor hirtelen valamire figyelmesek lettek a polgárok. Egy fényes foltra szegeződött a tekintetük, ami villámgyorsan cikázott összevissza, majd hirtelen eltűnt. Ugyan sokan kételkednek a videó eredetiségében, és annak a lehetősége is fenn áll, hogy a brit Királyi Légierő szervezkedett valamiben, a kommentelők nagy része hisz abban, földönkívüli jelenséget láttak.
2013. december 01. 20:50 #116
- törölt felhasználó -    
Az 1960-as években, Ausztráliában és Kanadában is sok bejelentés érkezett ufóészlelésekről és gabonakörökről. Az egyik leghíresebb esett a 1966-os a Tully csészealj-fészek. A mezőgazdasági termelő szerint földjéről egy csészealj felemelkedett, majd elrepült. Megnézte a helyet, ahol látta a tárgyat és a fűben az óramutató járásával megegyező görbe vonalú köröket látott. A helyi rendőrség arra következtetésre jutott, hogy valószínűleg a természet okozta a köröket.
2013. december 01. 20:53 #117
- törölt felhasználó -    
idegenek tényleg lejönnek-e a Földre embereket rabolni. Nos, egy-kettő eset már megtörtént, legalábbis állítások szerint. Az egyik történet Betty és Barney Hillhez kapcsolódik. 1961-hez nyúlik vissza a sztori: egyik este, szeptember 19-én hazafelé tartottak nyaralásukból, amikor ismeretlen dolgot láttak meg a felhőtlen égen. Először hullócsillagnak vélték, azonban észrevették, hogy furán mozog, felfelé az égnek, így megálltak, kiszálltak a kocsiból, ám a repülő tárgy hirtelen elindult feléjük, mire a házaspár visszaült a kocsiba és elindultak, azonban az ismeretlen mozgó objektum követte őket. Ezután Bettynek és Barney-nak két óra esett ki az életükből és nem tudják, mi történt velük ez alatt. A sztorijukat megírták, ami bestseller lett és meg is filmesítették 1975-ben.
2013. december 02. 00:11 #118
- törölt felhasználó -    
én mondjuk ebben a témában szkeptikus vagyok, de azért köszi a cikket, nagyon érdekes lett! smileeee.gif
2013. december 06. 14:27 #119
- törölt felhasználó -    
Érdekes cikk lett! smileeee.gif Én nem igazán hiszek a földönkívüliekben, de azért elég érdekes ez a téma.
2013. december 06. 15:58 #120
Fhfh
Fhfh
visszatérő vendég
 
StátuszOrion Cross :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.16.
Hozzászólás: 456
Csatolások: 0
Azonosító: 200280
Offline offline
A 6. kép az nem igazi mert készült egy videó is arról hogy csak meg játszották fent volt a Natiel Geografin meg kéne nézni melött feltenétek xD
Igazából nem UFO sem földön kívüli hanem túlképzettemberek ugyan már ez sértő számukra -.- , és jó szándékokkal szoktak jönni mert a New York-ban van azt hiszem a Central Parkban valami nagy izé és a rendőrök se senki nem tudja mi.
Valaki találkozott velük, mert mutatták a tévében ,hogy kisérletekre kellet az ember ,hogy kifejlesszék az új emberiséget /fajt mármint pl megröntgenezték nagy injekcióval mármint szurival a köldökükbe szúrták mert a nőkneka petefészek kellet....

Egyszer egy olyan eset is történt ami a nő hivatalos dolgozó volt és a férfi póstás házasok voltak hazamentek egy elhagyatott úton este. És láttak valami fényt és a férfi kiszált az autóból ,de a túlképzett emberek megálították az időt 3 óráis és nem látták a nőt és a férfit maximum a ruháját amely lila foltok voltak... úgyhogy ez elég bizar

és féelmetes úgy hogy ezek a Natiel Geografin mutatták be ezeket és vannak ilyenek de már ilyesmiket nem csinálnak szerencsére smileeee.gif)) mert én parázok tőlük :/

i love Nature amúgy sokkal fejletteb ha láttad a videót nagyon fejlettek... én igazából megvallva néhányakat tudok de az is elég bizarr sztorik de azok épp elegendőek pl nyáron este látom a csillagokat és mozognak és az nem műhold ._.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!