Lola a Csak csajok-ban 20070608
part 1
part 2
part 3
part 4
part 5
Lola
2007. június 09. 05:17
#1
|
sanyiszucs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.13. Hozzászólás: 618 Csatolások: 2299 Azonosító: 264 offline
|
2007. június 09. 10:52
#4
|
|
kdav |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.10. Hozzászólás: 740 Csatolások: 48 Azonosító: 25596 offline
|
Nem tudnád máshova is felrakni, mert én nem tudok letölteni a megaupload-ról mostanában.
2007. június 09. 11:59
#5
|
sanyiszucs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.13. Hozzászólás: 618 Csatolások: 2299 Azonosító: 264 offline
|
Idézet(kdav @ 2007. June 9. - 09:52)
Nem tudnád máshova is felrakni, mert én nem tudok letölteni a megaupload-ról mostanában.
Without toolbar installation, with Rapget you can download this clip. A megaupload toobar installálása nélkül a rapget programmal le tudod tölteni a videókat.Elkezdtem feltölteni a rapidshare-re a videokat.Remélem azt már tudod használni.
2007. június 09. 12:06
#6
|
sanyiszucs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.13. Hozzászólás: 618 Csatolások: 2299 Azonosító: 264 offline
|
2007. június 09. 12:35
#7
|
|
Paul van Dykvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.06.30. Hozzászólás: 479 Csatolások: 4708 Azonosító: 17012 offline
|
THX.
Pont ez a napon nem volt áram lemaradtam róla.
Azért a png helyett választhattad volna a jpg. Egypár kilobájtal kisebb.
Pont ez a napon nem volt áram lemaradtam róla.
Azért a png helyett választhattad volna a jpg. Egypár kilobájtal kisebb.
2007. június 09. 13:21
#8
|
sanyiszucs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.13. Hozzászólás: 618 Csatolások: 2299 Azonosító: 264 offline
|
Idézet(Paul van Dyk @ 2007. June 9. - 11:35)
THX.
Pont ez a napon nem volt áram lemaradtam róla.
Azért a png helyett választhattad volna a jpg. Egypár kilobájtal kisebb.

Pont ez a napon nem volt áram lemaradtam róla.
Azért a png helyett választhattad volna a jpg. Egypár kilobájtal kisebb.
Kösz , hogy szoltál.Szándékom szerint én is jpg-t akartam készíteni a saját 3d-s videó editor programommal , de pont ez az egyetlen ág még véletlenül alapértelmezést használt.Igy fordulhatott elõ az a helyzet , hogy a kiterjesztés jpg de a fileformátum png.Most már javítottam és a késõbbiek során már valóban jpg file-ok jönnek létre.
2007. június 09. 14:03
#10
|
|
kdav |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.10. Hozzászólás: 740 Csatolások: 48 Azonosító: 25596 offline
|
Idézet(sanyiszucs @ 2007. June 9. - 10:59)
Without toolbar installation, with Rapget you can download this clip. A megaupload toobar installálása nélkül a rapget programmal le tudod tölteni a videókat.Elkezdtem feltölteni a rapidshare-re a videokat.Remélem azt már tudod használni.
Köszi! A rapidot tudom használni. A Rapget-et meg kipróbálom.
2007. augusztus 09. 16:41
#12
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
Idézet(joe_r @ 2007. June 9. - 15:28)
Az egy dolog hogy Lola nagyon aranyos...
... de Lilu is kirakta amit kell.

Köszi

... de Lilu is kirakta amit kell.
Köszi
Mélyen egyetértek.
2007. augusztus 09. 17:32
#16
|
|
RaymondKristen Bell Addict |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 06.01.18. Hozzászólás: 3464 Csatolások: 13704 Azonosító: 12203 offline
|
Idézet(SaS91 @ 2007. August 9. - 17:30)
az biztos:) de azér olyan sok nincs:)
Szerintem nagyon is sok van.Na de nem offolok már a fõnök egyik kedvencének a témájában.
Köszi a videket!
2007. augusztus 09. 18:39
#18
|
|
Freeze********** |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 6473 Csatolások: 2512 Azonosító: 1 offline
|
Idézet(SaS91 @ 2007. August 9. - 17:34)
most nézzem a fõnök egyik kedvence!Helyes védje is a kedvenceit!Én is védeném védem õket
Talán nem tûnt még fel, de ez nem az a fórum ahol védeni kéne bárkit is, mivel ilyen jellegû megnyilvánulásoktól mindenki megpróbál tartózkodni.
2007. augusztus 09. 19:22
#19
|
|
SaS91 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.06. Hozzászólás: 821 Csatolások: 828 Azonosító: 36371 offline
|
rendben fõnök én se veszekedni jöttem!Csak megmondtam a véleményem de ez nem hiszem hogy sértés lenne!Vagy az?Vagy talán bukóság?Azt se hiszem hogy az lenne!Na mind1!Ezer boccs minden Lola fannak na meg Freezének is! Remélem nincs harag!
Bye:Szabolcs
Bye:Szabolcs
2007. szeptember 06. 16:08
#20
Egyetértek SaS91-el, mert mindenki kap hideget-meleget, és neki olyan a szakmája, hogy folyamatosan támadják, én személy szerint nem, de pl nekem is tûrnöm kell néha, hogy egy-két kedvencemet becsmérlik...
Amúgy sztem jobb h megmondta a véleményét, mindha odaírta volna, h jó csaj, v vmi más, ha nem ez a véleménye. Én szeretem ha vki õszinte...
De ez csak az én véleményem...
Cini
Amúgy sztem jobb h megmondta a véleményét, mindha odaírta volna, h jó csaj, v vmi más, ha nem ez a véleménye. Én szeretem ha vki õszinte...
De ez csak az én véleményem...
Cini
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
0 felhasználónak tetszik:



