Starity

The Wanted

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 01. 22:25 #61
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Susan McKelaway @ 2014.09.30. 19:44)
Bármennyire is próbálják tetteni gyakorlatilag mind azt,ami ők...egy idő után mindenki bele fog fáradni,és rá fog jönni hogy kamu az egész banda. De persze ezt nagyon sok fan nem képes felfogni mert mindent makulátlanul elhisznek amit csak látnak. De mindegy is. Mellesleg...legfontosabb kérdésem még mindig csak ugyan az tud lenni...valaki valamit a Wanted-ről tud? Mert én csak annyit..hogy Max megmentette egy kisfiú életét a vízbefulladástól! :3 Nagyon szép volt tőle..bár nem tudom hogy ezt még hányan lettek volna képesek megtenni! :/ Minden esetre nagyon büszke vagyok rá! biggrin.gif

hát igen és nem tudom mi van a Wanteddel, nem figyelem őket sem, őket eddig se, csak azért meghallgattam pár számukat. Hallottad most az 1D két új számát? sztem nem érnek fel az előző albumukhoz, az MM azért az jó volt. És most csak a zenéről beszélek, mert azokat meghallgatom
2014. október 05. 17:25 #62
Susan McKelaway
Susan McKelaway
visszatérő vendég
 
StátuszLet's play murder ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 206830
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2014.10.01. 22:25)
hát igen és nem tudom mi van a Wanteddel, nem figyelem őket sem, őket eddig se, csak azért meghallgattam pár számukat. Hallottad most az 1D két új számát? sztem nem érnek fel az előző albumukhoz, az MM azért az jó volt. És most csak a zenéről beszélek, mert azokat meghallgatom

Kár,de azért köszönöm. És nem ,nem hallottam,mert igyekszem mentesülni tőlük. Egy-két számukat meghallgatom,de ha nem muszáj nem szoktam. És ők sem olyanok már mint régen. Minél nagyobb lesz az ego,annál szarabb lesz a minőség. A kezdetekben firss volt minden,ötletek,sztorik,és maga az 5 srác. Mára már minél ismertebbek lesznek,semmi újat nem tudnak mutatni. Teljesen kiismerhető minden számuk,hisz majdnem mindegyik ugyan arról szól. dry.gif
2014. október 17. 15:01 #63
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Susan McKelaway @ 2014.10.05. 17:25)
Kár,de azért köszönöm. És nem ,nem hallottam,mert igyekszem mentesülni tőlük. Egy-két számukat meghallgatom,de ha nem muszáj nem szoktam. És ők sem olyanok már mint régen. Minél nagyobb lesz az ego,annál szarabb lesz a minőség. A kezdetekben firss volt minden,ötletek,sztorik,és maga az 5 srác. Mára már minél ismertebbek lesznek,semmi újat nem tudnak mutatni. Teljesen kiismerhető minden számuk,hisz majdnem mindegyik ugyan arról szól. dry.gif

egyébként az sem véletlen, hogy egyre kevesebb a rajongó és pártolnak el tőlük bizonyos okok miatt, van aki csak megunta őket, más bandákkal foglalkoznak de van olyan is akik szerint már nem olyan kis cukik mint régen ezért már kiszeret belőlük. Hát sok a kislány. Mondjuk ezen nem is csodálkozom mert a normálisabbak is kezdenek elpártolni. Aki meg még szereti őket, azoknak a többsége a múltban él, vagy ha új rajongó akkor biztos régi videóket nézett róluk és szintén leragadt 2011.nél
2014. október 26. 14:30 #64
twilightgirl0910
twilightgirl0910
firefly
 
StátuszErős testbe bújt gyenge lélek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 4803
Csatolások: 412
Azonosító: 131011
Offline offline
Hű, én azt hittem ez a topik a The Wanted-ról és nem a One Direction szapulásáról szól...
Kétlem, hogy ezért jött létre ez a fórumtéma, szerintem ezt privátban kellene elintézni, mivel nem értem mi köze a témához, de komolyan...

Mellesleg még mindig hiányoznak a fiúk. Sok újdonságot nem tudok mondani róluk, azon kívül, hogy Max hajat növesztett, ami a sok év kopaszság után számomra rettentően furcsa. laugh.gif
2014. október 28. 14:11 #65
Susan McKelaway
Susan McKelaway
visszatérő vendég
 
StátuszLet's play murder ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 206830
Offline offline
Idézet (twilightgirl0910 @ 2014.10.26. 14:30)
Hű, én azt hittem ez a topik a The Wanted-ról és nem a One Direction szapulásáról szól... 
Kétlem, hogy ezért jött létre ez a fórumtéma, szerintem ezt privátban kellene elintézni, mivel nem értem mi köze a témához, de komolyan... 
Mellesleg még mindig hiányoznak a fiúk. Sok újdonságot nem tudok mondani róluk, azon kívül, hogy Max hajat növesztett, ami a sok év kopaszság után számomra rettentően furcsa. laugh.gif

Valóban nem terveztem hogy a fórum az 1D kritizálásáról fog szólni,úgy hogy itt most abba is hagyom. Hirtelen jöttek a témák és mivel én sem vagyok nagy OneDirection párti,muszáj volt kibeszélnem. smileeee.gif De minden esetre úgyanúgy válaszolok mindenre. És igazad van Max nagyon más hajjal. biggrin.gif elég rég vártam márt azt a percet hogy én őt hajjal láthassam. És eljött. Viszont sokkal jobban áll neki ez,mint a kopaszság. Ez ad neki egy kis stílust wink.gif Ami még mindig sajnálatos,hogy egy cikket,sem pedig valami hírt nem látok róluk. Hiába lesem minden nap a suliból hazajövet az újságosokat,de semmi. Még a neten sem. Eléggé elkeserítő. sad.gif
2014. október 29. 20:09 #66
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (twilightgirl0910 @ 2014.10.26. 14:30)
Hű, én azt hittem ez a topik a The Wanted-ról és nem a One Direction szapulásáról szól... 
Kétlem, hogy ezért jött létre ez a fórumtéma, szerintem ezt privátban kellene elintézni, mivel nem értem mi köze a témához, de komolyan... 
Mellesleg még mindig hiányoznak a fiúk. Sok újdonságot nem tudok mondani róluk, azon kívül, hogy Max hajat növesztett, ami a sok év kopaszság után számomra rettentően furcsa. laugh.gif

Akkor itt abba is hagytuk, úgy érzem mindent megbeszéltünk már ezzel kapcsolatban. Innentől kezdve nem lesz szóba hozva az 1D
2014. október 30. 21:03 #67
Susan McKelaway
Susan McKelaway
visszatérő vendég
 
StátuszLet's play murder ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.22.
Hozzászólás: 239
Csatolások: 0
Azonosító: 206830
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2014.10.29. 20:09)
Akkor itt abba is hagytuk, úgy érzem mindent megbeszéltünk már ezzel kapcsolatban. Innentől kezdve nem lesz szóba hozva az 1D

Őszintén szólva engem nem zavart. Sőt kifejezetten élveztem. smileeee.gif Remélem azért nem bántódtál meg mert nem tudjuk folytatni? vagy igen?
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok