Asszociáció
2007. június 10. 22:32
#523
|
|
515 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.02.10. Hozzászólás: 1375 Csatolások: 1470 Azonosító: 3579 offline
|
Hát halljátok, egy ilyen rövid életû topicban már ilyen sok oldalnyi hozzászólás??!!
(Egyébként ez az elsõ hozzászólásom itt.
)
Nem kellene legalább azt a szabályt bevezetni, hogy valaki csak akkor üzenhet legközelebb, ha az õ hozzászólása után már legalább 5-en hozzászóltak (mint ahogy ezt más helyeken is így játsszák).
Ez az egész topic így olyan... ööö... mindegy, ti tudjátok......
Idézet(Sunset Lover @ 2007. June 10. - 21:56)
nem lesz ez így jó, én nem ezért indítottam 
Nem kellene legalább azt a szabályt bevezetni, hogy valaki csak akkor üzenhet legközelebb, ha az õ hozzászólása után már legalább 5-en hozzászóltak (mint ahogy ezt más helyeken is így játsszák).
Ez az egész topic így olyan... ööö... mindegy, ti tudjátok......
2007. június 10. 22:35
#526
|
|
akos85 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.12. Hozzászólás: 647 Csatolások: 1015 Azonosító: 23036 offline
|
Idézet(515 @ 2007. June 10. - 21:32)
Hát halljátok, egy ilyen rövid életû topicban már ilyen sok oldalnyi hozzászólás??!!
(Egyébként ez az elsõ hozzászólásom itt.
)
Nem kellene legalább azt a szabályt bevezetni, hogy valaki csak akkor üzenhet legközelebb, ha az õ hozzászólása után már legalább 5-en hozzászóltak (mint ahogy ezt más helyeken is így játsszák).
Ez az egész topic így olyan... ööö... mindegy, ti tudjátok......
Nem kellene legalább azt a szabályt bevezetni, hogy valaki csak akkor üzenhet legközelebb, ha az õ hozzászólása után már legalább 5-en hozzászóltak (mint ahogy ezt más helyeken is így játsszák).
Ez az egész topic így olyan... ööö... mindegy, ti tudjátok......
hát...nemjó az a szabály.. mer mi rohattul kreatívak vagyunk ám, úgy meg nem tudnánk kibontakozni, ugye LEO ?
2007. június 10. 22:49
#537
|
|
Leo·٠•●•٠· |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.20. Hozzászólás: 6474 Csatolások: 46883 Azonosító: 4729 offline
|
Idézet(akos85 @ 2007. June 10. - 21:49)
jaj, Téged meg volt képem kihagyni...
csapó 2...
nemjó szabály mer bla bla, ugye Leo, Cingoku, Netboszi, etc
csapó 2...
nemjó szabály mer bla bla, ugye Leo, Cingoku, Netboszi, etc
így má jó
2007. június 10. 22:51
#538
|
|
Cira |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.19. Hozzászólás: 1406 Csatolások: 4402 Azonosító: 27501 offline
|
Idézet(akos85 @ 2007. June 10. - 21:49)
jaj, Téged meg volt képem kihagyni...
csapó 2...
nemjó szabály mer bla bla, ugye Leo, Cingoku, Netboszi, etc
csapó 2...
nemjó szabály mer bla bla, ugye Leo, Cingoku, Netboszi, etc
Helyesen beszélsz barátom!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:
