Ali Brustofski
2013. december 25. 20:50
#88
|
|
Kristen18be kind |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.22. Hozzászólás: 3340 Csatolások: 135 Azonosító: 200607 offline
|
Idézet (Die for Me @ 2013.12.25. 20:49)
Sziasztok!
Nekem a Royals a kedvencem tőle, jobb százszor mint az eredeti!
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Nekem a Royals a kedvencem tőle, jobb százszor mint az eredeti!
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Igen,szerintem is sokkal jobb!
Boldog karácsonyt neked is!
2013. december 26. 10:20
#90
Idézet (Angelx @ 2013.12.25. 22:25)
Most nézem, hogy Ali már a 7589. helyen van, 14 rajongót szerzett magának, és már hatan írtak róla véleményt.
Ez azért elég szép eredmény ahhoz képest, hogy nem is olyan rég, volt 3-4 rajongója, és valahol 10 ezer fölött volt. 
wow, már a 7080. helyen van
2013. december 26. 10:38
#91
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.12.26. 10:20)
wow, már a 7080. helyen van 
Haladuunk
2013. december 26. 10:39
#92
Idézet (Angelx @ 2013.12.26. 10:38)
Haladuunk 
bizony
amúgy még mindig szereted Madilyn Bailey-t? mert Ali vele is énekel ám:
2013. december 26. 10:43
#93
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.12.26. 10:39)
bizony
amúgy még mindig szereted Madilyn Bailey-t? mert Ali vele is énekel ám:
amúgy még mindig szereted Madilyn Bailey-t? mert Ali vele is énekel ám:
Hallottam már. Imádom
2013. december 26. 10:50
#94
Idézet (Angelx @ 2013.12.26. 10:43)
Hallottam már. Imádom 
és a legújabb feldolgozását hallottad már?
2013. december 26. 11:38
#96
Idézet (Annaaa1999 @ 2013.12.26. 11:24)
melyik legyen Ali új profilképe?

vagy ami most van az maradjon?

vagy ami most van az maradjon?
Igen, már hallottam, és nagyon jó lett.
Am nekem a 2. kép jobban tetszik. (haj, mosoly *--*)
2013. december 26. 11:45
#97
Idézet (Angelx @ 2013.12.26. 11:38)
Igen, már hallottam, és nagyon jó lett.
Am nekem a 2. kép jobban tetszik. (haj, mosoly *--*)
Am nekem a 2. kép jobban tetszik. (haj, mosoly *--*)
oké
2013. december 26. 14:01
#98
Idézet (Angelx @ 2013.12.26. 11:38)
Igen, már hallottam, és nagyon jó lett.
Am nekem a 2. kép jobban tetszik. (haj, mosoly *--*)
Am nekem a 2. kép jobban tetszik. (haj, mosoly *--*)
Nekem is a 2. kép tetszik a legjobban. Na, Anna, azt tegyed ki.
Ja, már megtetted. Akk mindegy.
2013. december 26. 14:02
#99
Idézet (Hball @ 2013.12.26. 14:01)
Nekem is a 2. kép tetszik a legjobban. Na, Anna, azt tegyed ki. 
örüljetek
2013. december 26. 14:07
#100
Idézet (Kristen18 @ 2013.12.24. 15:43)
Főleg az a rész,amikor olyan állatszőr van a fején és ott mutogat 
Most nézem, hogy 1:57, és 3:38-nál is vannak ilyen részek.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



