Starity

Paypal gondok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. június 10. 23:58 #1
balint
balint
Fantasztikus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 1402
Csatolások: 973
Azonosító: 7
Offline offline
Gondoltam rendelek neten könyvet.
Egyetlen helyen találtam egyelõre, ahonnan még el is küldenék ide az óceán túlsó felére.
Fizetni Paypal-lel szándékoztam, mivel a creditcard-ot csak amcsi címhez fogadják el.

Azonban a PP-lel is gondom akadt: az oldalon azt írta, hogy a szállítási címem nincsen ellenõrizve (mármint a PP-ben), pedig õhozzá van rendelve a creditcard, vagyis ez a cc billing address-e.. Meg van ilyen Expanded Use izé is persze. De ez csak az account-ot verifikálja és nem a címemet úgy tûnik.
Megnéztem a help-ben PP-éknél, nem US accounthoz azt a megoldást írták egy cím ellenõrzésére, hogy adjunk hozzá egy credit card-ot (eleve adott volt), majd csináljuk meg ezt az expanded use lépéseket (szintén elvégezve). Ezek alapján a creditcard vállalat tudja beazonosítani a címemet PP-nél, viszont írták azt is, hogy ezt nem minden cc company tudja megtenni..

Mellesleg cibezz-ek és a hozzá adott mastercardos kari van pp-hez rendelve.

Valaki tud valami okosat mondani?
Az oldalról csak úgy tudok rendelni, ha meg van erõsítve a nem US címem, vagy ha találok valami amcsi creditcard tulajt (bár asszem ekkor csak usába postázzák sad.gif )
2007. június 11. 09:02 #2
kavicsabi
kavicsabi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.27.
Hozzászólás: 298
Csatolások: 16
Azonosító: 9258
Offline offline
A fizetésben sajna nem tudok segíteni, de van egy magyar oldal, ahol az olyan rendelések hazaszállításával foglalkoznak, ahol az eladó nem szállít Magyarországra. Itt az õ Amerikai címüket kell megadni szállítási címként és onnan már õk hozzák haza a csomagot. Ez az: http://uspack.hu/
2007. június 11. 12:41 #3
balint
balint
Fantasztikus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 1402
Csatolások: 973
Azonosító: 7
Offline offline
köszi, ez talán jó lesz. igaz, hogy nem azon az oldalon (mivel sajna csak amcsi billing address-û credit card-ot fogadnak el) viszont ebay-en találtam 1-2 jónak tûnõ aukciót.
kérek árajánlatot és ha nem túl magas a szállítási költség, akkor nekikezdek a licitálásnak biggrin.gif

beer.gif meghajolo.gif beer.gif meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!