Starity

Ferenc pápa lenyomta Miley Cyrust

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 11. 19:33 #41
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7763
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
haha smileeee.gif jobban megérdemelte
2013. december 11. 19:33 #42
ricsiszalay
ricsiszalay
új tag
 
Státusz#s#w#a#g#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 215699
Offline offline
nah mond már el nekem hogy az a....mér érdemelte meg jobban ?
2013. december 11. 19:35 #43
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Gyerekek, ezek a hozzászólások! rohog.gif Most még röhögök azon, hogy milyen szánalmas kommenteket írogatnak az óvodás gyermekek, mondván, hogy májli jobban megérdemelte volna. De ha elképzelem, hogy ti lesztek a jövő generációi, akkor sírhatnékom támad. Persze, abszolút egy lapon említhető egy olyan személy májlussal, akinek nem csak teológiából van diplomája, de bejutott a bíborosok közé, majd a Vatikánban megválasztották Pápának. Májlikának egy sz*ros nyolc általánosa van (lehet még az sem), akkor miről beszélünk? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Eperfa
2013. december 11. 19:35 #44
- törölt felhasználó -    
Ferenc Pápa hamarosan egy csomó utálkozó levelet fog kapni a fehér galamb...öö...értem a Twitteren
2013. december 11. 19:36 #45
Szabinacicaa
Szabinacicaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 213925
Offline offline
Omg..ki gondolta volna XD
2013. december 11. 19:36 #46
Bulove
Bulove
visszatérő vendég
 
StátuszRihanna4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.03.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 0
Azonosító: 214700
Offline offline
Jobban megérdemli mint Miley! Miley tett valami jót? Mert azért hogy tewerköl nem jár díj, és énekesi "tudása" sem olyan kiemelkedő.
2013. december 11. 19:36 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (ricsiszalay @ 2013.12.11. 19:33)
nah mond már el nekem hogy az a..mér érdemelte meg jobban ?

Tudod te egyáltalán, hogy kiről beszélsz, IQ huszár? _nevet.gif
Én kedvelem Miley-t, de szerintem is túlzás lett volna ez az év embere kitüntetés neki. Két-három évvel ezelőtt el tudtam volna képzelni, de most nem. Talán pár év múlva esetleg. smileeee.gif
2013. december 11. 19:37 #48
- törölt felhasználó -    
Tényleg Ferenc pápa sokkal jobban megérdemelte,mint Miley!
2013. december 11. 19:39 #49
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (ricsiszalay @ 2013.12.11. 19:33)
nah mond már el nekem hogy az a..mér érdemelte meg jobban ?


Nem mintha elolvasnád majd, de azért próbáld meg. Talán sikerül felfognod.

Ferenc pápát egyszerű, szerény lelkipásztorként ültették Szent Péter trónjára, aki Buenos Airesben érsekként is garzonban élt, metróval közlekedett. Talán az őt márciusban megválasztó bíborosok sem számítottak arra, hogy micsoda forgószél süvít majd át a Vatikánon. Már első megnyilatkozásaival belopta magát a hívők s nem hívők szívébe egyaránt.

Nem csalhatatlanságát hangoztatta, hanem azt, ő is bűnös, Isten esendő szolgája. Ezért endre arra kéri az embereket, imádkozzanak érte. Bár 2005-ben még arra kérlelte a főpapokat, ne őt válasszák meg egyházfőnek, idén márciusban már úgy érezte, az Úrnak vannak tervei vele.

A Ferenc pápa által előidézett tornádó felkavarta a katolikus egyház állóvizét, megkérdőjelezhetővé váltak évszázados tabuk. Olyan témákról is viták kezdődtek, amelyeket évszázadokon át igyekezett szőnyeg alá söpörni az egyház.

Első intézkedéseivel vissza akarta szerezni az egyház hitelét. Új alapokra helyezte a vatikáni bank, az IOR működését. Pontosan tudta, hogy a pénzintézet hatalmas támadási felületet jelent. Nem is csoda, hiszen hírhedt olasz maffiózók is elhelyezték vagyonukat az IOR-nál.

A vatikáni bank reformja ugyan az argentin származású Jorge Mario Bergoglio rengeteg energiáját őrölte fel, mégis volt ereje az egyház reformjának elindítására is. Tanácsadó testületet hívott életre nyolc bíborossal, az ő feladatuk a javaslatok kidolgozása.

A reform szele a katolikus hívőket is elérte. Ferenc pápa az ő véleményüket is kikérte például az azonos neműekhez vonzódók megítélésével kapcsolatban, vagy olyan témákban, részesülhetnek-e szentségekben az elváltak.

Ferenc pápa nemcsak beszél az ökumenizmusról, hanem az egyházak közeledésének legfontosabb szereplőjévé vált. Egyetlen alkalmat sem szalasztott el, hogy elítélje az antiszemitizmust utalván arra: a katolikus és a zsidó vallás egy tőről fakad. Ugyanakkor Ferenc pápa nemcsak Isten földi helytartójaként vonulhat be a történelembe.

A Vatikán államfőjeként is tisztelet övezi. Fontos külpolitikai témákról - így a szíriai válságról - tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel, s a közel-keleti megbékélésről Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnökkel.

A pápa igen népszerű a hívők és nem hívők körében egyaránt. Mi a titka? Talán az, hogy miközben az egyházat bátor döntésekkel készíti fel a modern kor kihívásaira, ő maga mindig is Krisztus egyszerű, hűséges és emberséges szolgája marad.

Forrás
1 felhasználónak tetszik: Jal
2013. december 11. 19:40 #50
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Bulove egyetértek!az ez évi teljesítményéért ne várjon díjat!már csak az kéne rohog.gif
2013. december 11. 19:41 #51
ricsiszalay
ricsiszalay
új tag
 
Státusz#s#w#a#g#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 215699
Offline offline
Képzeld tudom kiröl beszélek...
DE szerintem ti rohadtul nem vagytok tisztába hogy ferenc pápa miket csinál..
Látszik h nem olvatos...Látszik hogy nem nézitek a tv-t...Látszik hogy ti csak a külseje miatt elitélitek Miley-t
-.-
'A pápa az audiencia végén állt meg néhány percre, hogy megölelhesse a férfit, aki egy ritka és fájdalmas betegségben szenved, amelynek a kezelése igen bonyolult - írja a Catholic News Agency. A neurofibromatózis egy olyan genetikai betegség, ami bőrön többszörös csomók (ún. neurofibrómák) megjelenésével, egyéb bőrpanaszokkal és tumorok kialakulásával jár, elszenvedőit pedig gyakran kirekesztik kinézetükért. A pápa az audiencián megsimogatta a férfi arcát, megcsókolta majd megáldotta.'
Szerintem már ez szánalmas..Attol hogy megöleli stb..Attol rohadtul nem fog meggyógyulni az az ember ..
2013. december 11. 19:42 #52
- törölt felhasználó -    
Már az szégyen, hogy egyáltalán egy lapon említik ezt a két embert. Kvalitások terén van egy kis különbség és nem éppen Miley javára...biggrin.gif
2013. december 11. 19:44 #53
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
AnymButterfly egyetértek! smileeee.gif
2013. december 11. 19:47 #54
- törölt felhasználó -    
ricsiszalay:
Talán azért érdemelte meg jobban mert Pápának választották, Nobel-békedíjra jelölték, Az év embere díjat sikeresen bezsebelte, Miley meg...nyert kb. 2 Teen Choiche (így kell írni) díjat oszt' kész.
2013. december 11. 19:47 #55
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Idézet (ricsiszalay @ 2013.12.11. 19:41)
Képzeld tudom kiröl beszélek...
DE szerintem ti rohadtul nem vagytok tisztába hogy ferenc pápa miket csinál..
Látszik h nem olvatos...Látszik hogy nem nézitek a tv-t...Látszik hogy ti csak a külseje miatt elitélitek Miley-t
-.- 
'A pápa az audiencia végén állt meg néhány percre, hogy megölelhesse a férfit, aki egy ritka és fájdalmas betegségben szenved, amelynek a kezelése igen bonyolult - írja a Catholic News Agency. A neurofibromatózis egy olyan genetikai betegség, ami bőrön többszörös csomók (ún. neurofibrómák) megjelenésével, egyéb bőrpanaszokkal és tumorok kialakulásával jár, elszenvedőit pedig gyakran kirekesztik kinézetükért. A pápa az audiencián megsimogatta a férfi arcát, megcsókolta majd megáldotta.'
Szerintem már ez szánalmas..Attol hogy megöleli stb..Attol rohadtul nem fog meggyógyulni az az ember ..

Te beteg vagy! ohmy.gif
A gesztus a lényeg! Ez nagyon szép dolog volt a pápától! Miley mikor tenne ilyet?
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Beyla, Jolie_77, Genevieve
2013. december 11. 19:48 #56
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
ricsiszalay
 
Mindenki istenitti ferenc pápát-.- 
Szánalom az egész..közben meg miket csinál az a vén sz**k... 
Jah és akárki akármit mondt én imádom Miley-t <3

aha csak az a baj hogy aki tesz valamit az kap elismerést.ennyii
és am kiváncsi vagyok,mondd csak,mit is tesz a Ferenc Pápa?hallgatlak!
2013. december 11. 19:52 #57
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (ricsiszalay @ 2013.12.11. 19:41)
Képzeld tudom kiröl beszélek...
DE szerintem ti rohadtul nem vagytok tisztába hogy ferenc pápa miket csinál..
Látszik h nem olvatos...Látszik hogy nem nézitek a tv-t...Látszik hogy ti csak a külseje miatt elitélitek Miley-t
-.- 
'A pápa az audiencia végén állt meg néhány percre, hogy megölelhesse a férfit, aki egy ritka és fájdalmas betegségben szenved, amelynek a kezelése igen bonyolult - írja a Catholic News Agency. A neurofibromatózis egy olyan genetikai betegség, ami bőrön többszörös csomók (ún. neurofibrómák) megjelenésével, egyéb bőrpanaszokkal és tumorok kialakulásával jár, elszenvedőit pedig gyakran kirekesztik kinézetükért. A pápa az audiencián megsimogatta a férfi arcát, megcsókolta majd megáldotta.'
Szerintem már ez szánalmas..Attol hogy megöleli stb..Attol rohadtul nem fog meggyógyulni az az ember ..


Az szánalmas, amit te csinálsz, ahogy félremagyarázol mindent. A pápa szeretetet és törődést nyújtott egy olyan embernek, akitől még a saját családja is undorodott. (Én is olvastam a cikket, szóval nem kell verned magad.)
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, menthol
2013. december 11. 19:52 #58
- törölt felhasználó -    
ricsiszalay:
Vannak olyan emberek akik annyira hisznek pl. Isten erejében, hogy elhiszik, hogy meg tudja őket gyógyítani, és felépülnek. De Miley az ez évi khm...munkájával, teljesítményével ne kérjen elismerő díjat!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 11. 19:52 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (menthol @ 2013.12.11. 19:47)
Te beteg vagy! ohmy.gif
A gesztus a lényeg! Ez nagyon szép dolog volt a pápától! Miley mikor tenne ilyet?

Miley meg jól megtwerkölte volna. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: menthol, Jolie_77, Jal
2013. december 11. 19:54 #60
L Lily
L Lily
 
StátuszI ♥: https://youtu.be/AzuBcGsVm2Q
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 10
Azonosító: 209653
Offline offline
Bulove és ONE DIRECTION20 teljesen egyet értek veletek. smileeee.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok