Starity

Britney Spears új albumára nem sokan kíváncsiak

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 14. 22:31 #41
Claudiia1997
Claudiia1997
új tag
 
StátuszWe meet again don't know when don't know where but i know we'll meet again...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 207498
Offline offline
Britney nem tehetségtelen ( igen, ezt a szót gt-vel és nem k-val írják, bármilyen hihetetlen), a legnagyobb baj szerintem azzal van hogy nem használja ki a tehetségét! Sokkal erősebb hangja van, az albumon hallottnál, csak olyan dalok kellenének amiben ez megmutatkozik.
Na és persze nem utolsó sorban, szerény véleményem szerint egy visszatérő album 1. kislemezének nem való a Work B*tch.
Ettől eltekintve, nekem mindig ugyanolyan csillag lesz Britney, az akinek a zenéjére egész kislánykoromtól kezdve táncoltam, akinek a dalait fejből tudtam, és akinek az 'Everytime' című dala átsegített életem egyik talán legnehezebb korszakán. I <3 Britney!
2013. december 15. 08:43 #42
Sissy00
Sissy00
visszatérő vendég
 
StátuszYou cannot be wise until you can tell how long you were silly.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 469
Csatolások: 156
Azonosító: 210177
Offline offline
régen szerettem mert jó ZENÉKET csinált. Hangsúlyozom zenét. De a Work B*tch szerintem egy nagy sz*r .
2013. december 15. 09:02 #43
- törölt felhasználó -    
Mondja ezt egy olyan ember, aki helyesen írni nem tud, és a köpködő láma a kedvence rohog.gif
Britney már közel 20 éve van a szakmában, ha beleszámoljuk a Mickey Mouse Clubban eltöltött idejét is, rengeteg szakmai elismerést kapott, bár az tény, hogy ez az albuma nem a legjobb...
Egyébként nemrég voltam hallásvizsgálaton, tökéletes a hallásom. Szóval az állításod nem helytálló. wink.gif

Idézet (Szandikaa Beliber @ 2013.12.15. 08:53)
lúúúúúúzerr mér' nem reklámozza?? bolond.gif amúgy semmi tehetsége nincs, csak a süketek halgatják!!
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandiiii
2013. december 15. 09:08 #44
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
Chelsy egyetértek veled , igazad van.Britneyt sajnálom,mert nekem mégis nagyon tetszik az új album.
2013. december 15. 09:49 #45
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Nem kellene ennyire leírni Britneyt ez még nem a vége a karrierjének az emberek nagyon is szeretnek túlozni.
Az album jó én nagyon szeretem.
És nem érdekel hogy ki mit mond vagy hogy a helyezési számok mit mutatnak.
2013. december 15. 09:55 #46
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Szandikaa Beliber
lúúúúúúzerr mér' nem reklámozza????? bolond.gif amúgy semmi tehetsége nincs, csak a süketek halgatják!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szandikaa te lehet hogy süket vagy de a Britney rajongóknak van halásuk én láttam élőben Britneyt és fantasztikus és te aki írni sem tud ne alkoss jelentéktelen véleményt mert nem te döntöd el hogy kik hallgassák.
És csak az irigy emberek írnak olyan véleményt amilyet te!!!!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. december 15. 10:27 #47
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2277
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Britnay már-már lejárt lemez.Mostanság nem egy felkapott ember,és én tudtam előre,hogy nem lesz ez olyan jó.biggrin.gif
2013. december 15. 12:39 #48
Butterflyyy
Butterflyyy
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 439
Csatolások: 0
Azonosító: 213885
Offline offline
Régen nagyon szerettem, AKKOR nagyon jó számai voltak.AKKOR.De most...
2013. december 15. 13:36 #49
- törölt felhasználó -    
förtelmesen szar.
2013. december 15. 13:45 #50
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
szerintem sem lett annyira jó ez az album...
2013. december 15. 14:23 #51
MDBP
MDBP
új tag
 
StátuszAz élet előttem áll, és nem látok tőle semmit.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.29.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 1
Azonosító: 188534
Offline offline
béna, nem csodálom h nem kell senkinek
2013. december 15. 15:08 #52
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Nagyobb volt a füstje, mint a lángja Britney nyilatkozata után és lássuk be a promóciót sem vitték túlzásba. Tény, hogy nem a legjobb albuma, de én még nem írnám le. 'Viláejemet pedig el lehetne felejteni, a Work Bitch szörnyű. Viszálykodtam a Perfume-től, de csalódnom kellett. Felejthető és nem egy világmegváltó szerzemény, de lágy hangzása szerethetővé teszi.
2013. december 15. 17:07 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (justthetruth @ 2013.12.14. 18:37)
Látom, a többségnek nem tetszik a lemez, de én azért is leírom a véleményemet.
Végre kevesebb autotune ,  mindegyik dalszöveg az ő keze munkája (is), sok stílus
Nekemis először furcsa volt, de a dalszövegek most nagyon a helyükön vannak
Kicsit közelebbről megismerhetjük Britney-t! 
Megtudjuk, hogy nem szereti a felhajtást maga körül (Alien), vagy hogy még mindig fáj neki a szakítás (Til It's Gone, Don't Cry), azt hogy úgy érzi már tudja írányítani az életét (Passanger), azt hogy reménytelennek érezte a helyzetét de megtalálta a szerelmet (Now That I Found You), istenszeretete is megmutatkozik (Brightest Morning Star) stb...
És persze ott van Danceney (Body Ache), a kacér Britney (Tik Tik Boom) és persze egy kihagyhatatlan duett Will.I.Am-mel. Furcsa de ez az egyik kedvenc számom.
Összefoglalva: úgy érzem végre megtalálta a hangját. Sokkal üdítőbb mint az FF lemez (számmra!). 
Értelmes dalszövegek, sok stílus és maga Britney Jean Spears!!! smileeee.gif

teljesen egyetértek veled smileeee.gif
2013. december 15. 17:52 #54
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem meg nem olyan rossz ez az album. Mostanában tényleg annyi sz*rt adtak ki a sztárok a kezeik közül, és bár tény, nem ez Britney életének főműve, ám azért annyira rossz nem lett, hogy most azonnal azt mondjam rá, hogy sz*r. Lédi gágá ártpoppja tényleg egy kalap sz*r lett. Az még akkor sem kéne, ha ingyen adnák, de Spears albuma nekem jobban bejön. Habár a mostani poplemezek között még mindig Katy Perry Prismje a nyerő, de ezzel is abszolút elvegetálok. Tényleg vannak rajta sz*r számok, főleg, amelyekben vilájem közreműködött, de az Alien, Til It's gone, Perfume, Chillin' with you, Brightest morning star, Now that I found you és a Don't cry egész hallgathatóra sikeredtek még annak ellenére is, hogy némelyikben jelen vannak a gagyi technó elemek. Szerintem ez az új körökkel veri a Femme Fatale korongját, ami maga volt komolyan a borzadály. Vannak rajta felejthető, de szerethető dalocskák is. Az meg valóban igaz, hogy ez a lemez nem éppen Britney személyiségét fejezi ki. Ha Brit személyiségéről van szó, akkor mindenképpen az In the zone-t mondanám.
2013. december 15. 18:44 #55
- törölt felhasználó -    
még nem hallgattam nekem jason derulonak tetszett nagyon az albuma a Tattos nével.
A Work Bi**ch szerintem meg nagyon jó lett.
2013. december 15. 18:47 #56
- törölt felhasználó -    
In The Zone *-* Imádom tongue.gif Az valóban Britney, jó duettek vannak rajta, baromi jó dalok, talán az lett a legjobb albuma - szerintem beer.gif
Am a Now That I Found Youról a When I Found You jutott eszembe a Britney című albumról. Furcsa a két album és a két dal címe közti hasonlóság x))

Idézet (Beyla @ 2013.12.15. 17:52)
Szerintem meg nem olyan rossz ez az album. Mostanában tényleg annyi sz*rt adtak ki a sztárok a kezeik közül, és bár tény, nem ez Britney életének főműve, ám azért annyira rossz nem lett, hogy most azonnal azt mondjam rá, hogy sz*r. Lédi gágá ártpoppja tényleg egy kalap sz*r lett. Az még akkor sem kéne, ha ingyen adnák, de Spears albuma nekem jobban bejön. Habár a mostani poplemezek között még mindig Katy Perry Prismje a nyerő, de ezzel is abszolút elvegetálok. Tényleg vannak rajta sz*r számok, főleg, amelyekben vilájem közreműködött, de az Alien, Til It's gone, Perfume, Chillin' with you, Brightest morning star, Now that I found you és a Don't cry egész hallgathatóra sikeredtek még annak ellenére is, hogy némelyikben jelen vannak a gagyi technó elemek. Szerintem ez az új körökkel veri a Femme Fatale korongját, ami maga volt komolyan a borzadály. Vannak rajta felejthető, de szerethető dalocskák is. Az meg valóban igaz, hogy ez a lemez nem éppen Britney személyiségét fejezi ki. Ha Brit személyiségéről van szó, akkor mindenképpen az In the zone-t mondanám.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. december 15. 19:42 #57
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Szerintem csak simán nem volt elég jól promótálva. Igazán nem arra gondolok, hogy Britney-nek is a pucér melleit kéne mutogatnia, mint a mi drága Gagánk :), de mivel nem vagyok Britney rajongója, jóformán a wikipédiáról értesültem az albumról, na meg innen starity-ről. Egyébiránt, szerintem kellemes kis korong lett. Vannak rajta szép számok, a Perfume az abszolút favoritom, de azon kívül is akad egy-két hallgatható dal. Számomra összehasonlíthatatlan ez meg az ARTPOP - ha arra 9/10-et adtam, akkor a Britney Jean 6/10.
2013. december 15. 20:38 #58
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
ez nem jo sad.gif amugy jo lenne ha mutatja a melleit
2013. december 15. 22:29 #59
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.12.15. 18:47)
In The Zone *-* Imádom tongue.gif Az valóban Britney, jó duettek vannak rajta, baromi jó dalok, talán az lett a legjobb albuma - szerintem  beer.gif 
Am a Now That I Found Youról a When I Found You jutott eszembe a Britney című albumról. Furcsa a két album és a két dal címe közti hasonlóság x))

Nekem csak a címről jutott eszembe a When I found you 2001-es dala, hogy őszinte legyek. Szerintem hangzásbelileg nem sok köze van a kettőnek egymáshoz, főleg, hogy a Now that I found you amolyan bulizós diszkós szám. Utálom ezeket a gépzenéket, de ez a dal totálisan megfogott, pedig nagyon gagyi. Az In the zone megközelítőleg a legjobb albuma szerintem. Egyszerűen maga Britney, ahogyan mondtad. Kellemes lágy dalok is találhatók rajta, mellette pedig olyanok is amiken kifejezi azt, hogy egy fiatal szexi nő - gondolok itt pl. a Toxicra vagy az Outrageousra. Amúgy a Britney korongja az amit sosem tudtam sehova sem rakni, mégis kiskorom óta imádom - Overprotected, I'm not a girl no yet woman, Cinderella , Let me be, Bombastic love és még sorolhatnám az über favoritjaimat. Ez a lemez javában fantasztikus popdalokat tartalmazott amiknek volt értelmük, és - elnézést a kifejezésért -, de nem volt teleb*szva mindenféle diszkó-technó sz*rral, hogy kúlos meg divatos legyen. Szerintem nincs hasonlóság a két korong között, szimplán csak két dal címe lett nagyon hasonló.
2013. december 16. 16:00 #60
- törölt felhasználó -    
Én is a címre értettem, csak rosszul fogalmaztam meg biggrin.gif
A Britney... az egy áttörés volt valamilyen szinten. Akkor kezdett nővé válni, felnőni, és szerintem az sokkal személyesebb album, mint a Britney Jean. Az In The Zone meg... perfect *-*

Idézet (Beyla @ 2013.12.15. 22:29)
Nekem csak a címről jutott eszembe a When I found you 2001-es dala, hogy őszinte legyek. Szerintem hangzásbelileg nem sok köze van a kettőnek egymáshoz, főleg, hogy a Now that I found you amolyan bulizós diszkós szám. Utálom ezeket a gépzenéket, de ez a dal totálisan megfogott, pedig nagyon gagyi. Az In the zone megközelítőleg a legjobb albuma szerintem. Egyszerűen maga Britney, ahogyan mondtad. Kellemes lágy dalok is találhatók rajta, mellette pedig olyanok is amiken kifejezi azt, hogy egy fiatal szexi nő - gondolok itt pl. a Toxicra vagy az Outrageousra. Amúgy a Britney korongja az amit sosem tudtam sehova sem rakni, mégis kiskorom óta imádom - Overprotected, I'm not a girl no yet woman, Cinderella , Let me be, Bombastic love és még sorolhatnám az über favoritjaimat. Ez a lemez javában fantasztikus popdalokat tartalmazott amiknek volt értelmük, és - elnézést a kifejezésért -, de nem volt teleb*szva mindenféle diszkó-technó sz*rral, hogy kúlos meg divatos legyen. Szerintem nincs hasonlóság a két korong között, szimplán csak két dal címe lett nagyon hasonló.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok