Starity

Kokaint csempészett Demi Lovato!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 15. 11:32 #21
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Hogy is szoktátok mondani? Ja igen, így: "Na ő egy igazi példakép, akire tényleg fel lehet nézni, nem úgy, mint a Miley félékre." rohog.gif Aki a saját anyját átveri, attól nem kell semmit várni. Egyébként történésmentes lehet szerencsétlennek a magánélete. Egyszer történt vele egy "nagy dolog", és még évek múlva is csak erről tud beszélni. De azért kicsit hiányérzetem van. Arról most miért nem beszélt, hogy öngyilok volt és vagdosta magát? Pedig ezt is előszeretettel szokta hangsúlyozni...

Mellesleg most mondta, hogy ő a manipulátorok királynője, honnan tudjátok, hogy az igaz, hogy már nem iszik/szippant stb? _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, cintia0023, Szandi0820
2013. december 15. 11:32 #22
belluska1200
belluska1200
visszatérő vendég
 
Státusz#Márker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 405
Csatolások: 0
Azonosító: 198304
Offline offline
Ez durva. De jó hogy abbahagytq smileeee.gif
2013. december 15. 11:33 #23
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ez már vicc... Deminek egyszer kéne mindent kitálalni, nem folytonosan felemlegetni a múltat, mert ez már szánalmas. Ahogy az is, hogy a szintén étkezési zavarral küzdő anyja annyira vak volt, hogy nem vett belőle komolyan semmit se észre, vagy ha mégis, inkább homokba dugta a fejét.
The Mom of The Year.
2013. december 15. 11:41 #24
Adul
Adul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 541
Csatolások: 1
Azonosító: 178786
Offline offline
Szeretem Demit, de mi lenne, ha már elásná ezt az állandó vallomásözönt... kezd unalmas lenni, hogy mindig a régmúltja a téma, hogy ilyen drogot fogyasztott, olyan depressziós volt. Nem az a lényeg, hogy abbahagyta? Legyen mindenki boldog... biggrin.gif
2013. december 15. 11:54 #25
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Rossz lehetett, neki, de az a lényeg, hogy sikerült magát ezen áttenni, mielőtt még komolyabb baj lett volna.
2013. december 15. 11:55 #26
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Már megint ez! sad.gif -.-""
2013. december 15. 11:56 #27
- törölt felhasználó -    
Figyeljetek, szerintem akit nem érdekel Demi, az ne jöjjön ide szidni. Abban igazatok van, hogy folyton csak a múltjáról beszél, meg hogy ő mekkora hős, de én örülök neki személy szerint, mert hatalmas erőt ad. És aki pedig azt gondolja, hogy ezek miatt nem való példaképnek, az azt sem tudja mit beszél. Pont azért való annak, mert mindezt beismeri, felismerte a problémát, elfogadta a segítséget és legyőzte az összes betegséget. Leszokott a drogról és az alkoholról. Megcsinálta. És nem az példaértékű, hogy hazudik az anyjának, hanem hogy mindezek után talpra állt. Azt pedig hozzátenném, hogy egy függő rohadtul nem ura a cselekedeteinek, csak a drogok/az alkohol élteti, semmi más.
2013. december 15. 11:57 #28
RebekaGrant.
RebekaGrant.
új tag
 
StátuszEverytime I close my eyes, it's like a dark paradise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.13.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 0
Azonosító: 216733
Offline offline
Nem hiszem, hogy bántani kéne Demit. Nem vagyok Lovatic meg ilyesmi, de ilyen sajnos bárkivel történhet, és nem mindenkinek sikerül tizenévesen így kilábalni belőle. És ha folyamatosan tálal ki? Senkinek nem lenne egyszerű odaállni és egy interjúban elmondani az egészet...
2013. december 15. 12:00 #29
Nikcy0211
Nikcy0211
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 203660
Offline offline
Demit is mindenki leszolja h dagadt meg minden közbe a fele nemis tudja miken ment at...
2013. december 15. 12:01 #30
Kalea
Kalea
visszatérő vendég
 
Státusz"Spread your wings, reach for your dreams..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.17.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 213604
Offline offline
Örülök, hogy sikerült kilábalnia belőle smileeee.gif
2013. december 15. 12:09 #31
Butterflyyy
Butterflyyy
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 439
Csatolások: 0
Azonosító: 213885
Offline offline
Szerencsére le tudta kűzdeni ezeket a dolgokat.Elég durva...
2013. december 15. 12:13 #32
maitee99
maitee99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 197724
Offline offline
jajj komolyan.... méghogy mindig erről beszél -.-" most beszélt erről először! és nem hiszem, hogy ezt olyan szívesen mondogatná... valószínűleg a riportereket/újságírókat ez érdekli. és igenis fel lehet rá nézni! és legyen is büszke magára... nem tudom azoknak, akik ilyen utálkozó komikat írtak hogy esne, ha bántanák őket és fel tudnának-e állni az ilyen helyzetekből, mint amikből Deminek kellett. az anyukájáról pedig: mint megemlítették itt is ő nem akarta elhinni, hogy a lánya drogozik. mikor már 100%-osan megbizonyosodott róla, hogy így van segített rajta... és a stay strong szerintem a világ egyik legszebb dolga volt!! nem tudom egyes embereknek mi baja azzal, hogy Demi erőt akar adni az olyan tinédzsereknek, mint ő volt..
2013. december 15. 12:14 #33
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1027
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Gondolkozhatott volna előre...
De bár nem rajongok érte örülök, hogy sikerült leküzdenie smileeee.gif
2013. december 15. 12:14 #34
Tiffany 95
Tiffany 95
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.15.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 162151
Offline offline
Először is, akiknek elegük van abból, hogy mindig ezt kell olvasniuk: Senki sem kényszerített szerintem, hogy elolvasd és különben is, nem ő az egyetlen, aki a problémájáról mesél és ez egyfajta oktatási célzattal van, hogy például te ne ess bele ebbe a hibába... Szerintem jó, hogy ezt csinálja, bár igaz, hogy egy jó ideje már nem tartozik a kedveltjeim közé, de azért még mindig azt mondom, hogy inkább ilyen dolgokat osszon meg az ember magáról, mint azt, hogy hány férfi volt az életében, mert ugye ez a másik divatos tevékenység mostanság.
2013. december 15. 12:16 #35
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Örülök,hogy Demi túl van ezen a korszakán smileeee.gif Nagyon erős lány heart.gif
2013. december 15. 12:23 #36
Janka7
Janka7
visszatérő vendég
 
StátuszFuck you you fucking fuck.-Lip Gallagher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 0
Azonosító: 210317
Offline offline
Én nem vagyok Lovatic..De szeretem Demit..És nagyon örülök annak hogy ezeket a dolgokat legyőzte..Hiszen ez nem mutatott volna senkinek jó példát hogy Demi ezeket a szereket használja.. smileeee.gif
2013. december 15. 12:32 #37
- törölt felhasználó -    
Istenem, annyira szeretem Demi-t! heart.gif Lovatic forever!
2013. december 15. 12:32 #38
- törölt felhasználó -    
Jaajj, már látom előre micsoda viták lesznek a rajongók vs gyűlölködők között napokig...

Az interjúhoz hozzászólva. Ahogy Leona Lewis is írta Twitteren, ez egy nagyon bátor dolog volt tőle, hogy így kimert állni elmesélni. Tudtam, hogy durván benne volt a drog témában, mert nem egyszer nyilatkozta, hogyha tudnánk a részleteket, sokkot kapnánk, mert eddig még erről sosem mesélt. Úgy érezte, most jött el az idő, másrészt mert nem akarja, hogy valaki a múltjából megjelenjen és Ő adja elő a nyilvánosságnak, hisz már nem egyszer fordult ez vele elő.

Bele gondolni se merek, mi lett volna, ha nem kér segítséget, és nem sikerül kilábalnia belőle, bár ahogy korábban elmondta, egyetlen egy apró hiba és már is minden kezdődne elölről. Így vissza gondolva, tényleg rengeteg jel mutatott arra, hogy komoly gondjai vannak, főleg a Rocktábor 2 turné utolsó heteiben látszott rajta. Ezt három hónapos kezelés alatt nem lehet hipp-hopp kigyógyítani, főleg úgy, hogy ott leginkább az étkezési zavarával és az önbántalmazással foglalkoztak, ezért is lakott egy teljes évig (2012. március - 2013. március) az úgy nevezett 'józan házban' másik 12 lány társaságában, akik ugyanazzal küzdöttek, és folyamatosan szakemberek voltak velük.

Lehet az édesanyját is szidni, de én ugyanúgy rá is büszke vagyok, mert nem lehetett egyszerű helyzetben.
1. Megvoltak neki is a maga komoly gondjai.
2. Nem lehetett ott Demivel mindenhol, mert gondolnia kellett az akkor még csupán 8 éves lányára is, Madisonra.
3. Ki az a szülő, aki ne hinne a saját gyerekének, amikor azt látja, hogy minden rendben van. Később hiába jönnek a figyelmeztető jelek, nem akarja elhinni, mert ki szeretné, hogy a saját lányával ilyen dolgok történjenek? Amikor rájöttek, hogy mi folyik itt, mindent megtettek azért, hogy segítsenek rajta.
- "Ezen a ponton már nem engedhettem, hogy a húga körül legyen, azok a dolgok miatt amiket megtudtunk, és amik komolyan zajlottak. Példát kellett mutatnom Madisonnak... Meg kellett védenem, és ezt Demi is tudta. Így amikor azt mondtam neki: 'Visszaköltözök Texasba, és többé nem lehetsz a húgod körül.', rájött, hogy ez alkalommal komolyan gondolom, ekkor leültünk vele mindannyian beszélni, azt mondva: 'Itt az idő, változtatnod kell, vagy az utaink külön válnak, mert ha nem szeretnéd ezt a karriert, mond meg, mert mi sem akarjuk neked.' És ez volt az utolsó alkalom, ekkor történt meg a nagy fordulópont. Ezen a kemény éjszakán." - mesélte Dianna. (Deminek a most már 11 éves kishúga a mindene.)

Mindent összevetve, a szeretetem csak tovább erősödött iránta ezek után, és nagyon-nagyon büszke vagyok rá!
2013. december 15. 12:38 #39
- törölt felhasználó -    
Innen szép nyerni smileeee.gif
Nem gondoltam volna, hogy ilyen mélységekből állt talpra. Emlékszem, borzalmas volt az az időszaka, de ennyire??? És várhatóan élete végéig küzdenie kell az utóhatásokkal, de elég erős hozzá, hogy ezt megtegye smileeee.gif
2013. december 15. 12:39 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2013.12.15. 12:32)
Jaajj, már látom előre micsoda viták lesznek a rajongók vs gyűlölködők között napokig... 
Az interjúhoz hozzászólva. Ahogy Leona Lewis is írta Twitteren, ez egy nagyon bátor dolog volt tőle, hogy így kimert állni elmesélni. Tudtam, hogy durván benne volt a drog témában, mert nem egyszer nyilatkozta, hogyha tudnánk a részleteket, sokkot kapnánk, mert eddig még erről sosem mesélt. Úgy érezte, most jött el az idő, másrészt mert nem akarja, hogy valaki a múltjából megjelenjen és Ő adja elő a nyilvánosságnak, hisz már nem egyszer fordult ez vele elő. 
Bele gondolni se merek, mi lett volna, ha nem kér segítséget, és nem sikerül kilábalnia belőle, bár ahogy korábban elmondta, egyetlen egy apró hiba és már is minden kezdődne elölről. Így vissza gondolva, tényleg rengeteg jel mutatott arra, hogy komoly gondjai vannak, főleg a Rocktábor 2 turné utolsó heteiben látszott rajta. Ezt három hónapos kezelés alatt nem lehet hipp-hopp kigyógyítani, főleg úgy, hogy ott leginkább az étkezési zavarával és az önbántalmazással foglalkoztak, ezért is lakott egy teljes évig (2012. március - 2013. március) az úgy nevezett 'józan házban' másik 12 lány társaságában, akik ugyanazzal küzdöttek, és folyamatosan szakemberek voltak velük.
Lehet az édesanyját is szidni, de én ugyanúgy rá is büszke vagyok, mert nem lehetett egyszerű helyzetben. 
1. Megvoltak neki is a maga komoly gondjai. 
2. Nem lehetett ott Demivel mindenhol, mert gondolnia kellett az akkor még csupán 8 éves lányára is, Madisonra. 
3. Ki az a szülő, aki ne hinne a saját gyerekének, amikor azt látja, hogy minden rendben van. Később hiába jönnek a figyelmeztető jelek, nem akarja elhinni, mert ki szeretné, hogy a saját lányával ilyen dolgok történjenek? Amikor rájöttek, hogy mi folyik itt, mindent megtettek azért, hogy segítsenek rajta. 
- "Ezen a ponton már nem engedhettem, hogy a húga körül legyen, azok a dolgok miatt amiket megtudtunk, és amik komolyan zajlottak. Példát kellett mutatnom Madisonnak... Meg kellett védenem, és ezt Demi is tudta. Így amikor azt mondtam neki: 'Visszaköltözök Texasba, és többé nem lehetsz a húgod körül.', rájött, hogy ez alkalommal komolyan gondolom, ekkor leültünk vele mindannyian beszélni, azt mondva: 'Itt az idő, változtatnod kell, vagy az utaink külön válnak, mert ha nem szeretnéd ezt a karriert, mond meg, mert mi sem akarjuk neked.' És ez volt az utolsó alkalom, ekkor történt meg a nagy fordulópont. Ezen a kemény éjszakán." - mesélte Dianna. (Deminek a most már 11 éves kishúga a mindene.)
Mindent összevetve, a szeretetem csak tovább erősödött iránta ezek után, és nagyon-nagyon büszke vagyok rá!


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok