Starity

Kokaint csempészett Demi Lovato!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 15. 14:41 #61
- törölt felhasználó -    
Egyet értek evelyn125 smileeee.gif
2013. december 15. 14:43 #62
Bogica0430
Bogica0430
 
StátuszHogy ki vagyok?! Kérdezd azokat, akik nem ismernek, ők szívesen elmondják. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 953
Csatolások: 8
Azonosító: 198815
Offline offline
büszke vagyok Demire.. ezeken keresztül menni nagyon sok erő és akarat kellett, örülök, hogy elszánta magát erre!smileeee.gif
2013. december 15. 14:46 #63
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Huhh, és biztos most megint ő az Istennő, mert, hogy milyen bátor dolog volt kiállni és elmesélni ezt. Hát nem tudom... valaki írta feljebb, hogy meseszerű az egész. Egyetértek vele. Én anno is tudtam, hogy a csaj a drog- és alkoholproblémái miatt került rehabra, de ugye sztéjsztrong ige alatt állandó jelleggel az önbántalmazást és az önhánytatást propagandálta. Ennek a csajnak b*szottul jó menedzsment tímje van! biggrin.gif Újabban nem szól semmi másról csak arról, hogy egy ostoba feltűnési viszketettségben szenvedő hülye p*csa, aki a hangi adottsága helyett (mert újabban hangoztatom, hogy van neki!) ismételten nekiáll felvonultatni az iszonyatosan sz*r életét. Eddig az önbántalmazás és az étkezési zavarok voltak terítéken, most jön a drogozás és az alkoholizálás. Briliáns! w00t.gif Engem nem hat meg az, hogy ő most akarja magát felvállalni, persze...ez megint csak a pénzről szól és arról, hogy évekig újabban csak ő folyjon a csapból is. Az embereknek kezdett uncsi lenni, hogy "Vagdostam magam, meg hánytam egy csomót, hogy lefogyjak.", így bedobta ezt a kártyát, hogy a történet is még érdekesebb legyen. Szerintem van benne igazság, de javában ki van színezve a sztori. biggrin.gif Meg, hogy igazi kis manipulátor... ez a csaj átment már nevetségesbe, komolyan.XD
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Szandi0820
2013. december 15. 15:04 #64
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3329
Csatolások: 51650
Azonosító: 155975
Online online
Szerintem ehhez, nagy lelkierő kellett, hogy ország-világ előtt elmondja.♥
2013. december 15. 15:07 #65
- törölt felhasználó -    
Hát igen nagyon nehéz lehetett neki ezekről leszokni de nagyon erős volt! smileeee.gif Gratulálok neki! thumbsup.gif good.gif
2013. december 15. 15:20 #66
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.12.15. 14:46)
Eddig az önbántalmazás és az étkezési zavarok voltak terítéken, most jön a drogozás és az alkoholizálás. Briliáns! :w00t: Engem nem hat meg az, hogy ő most akarja magát felvállalni, persze...ez megint csak a pénzről szól és arról, hogy évekig újabban csak ő folyjon a csapból is.

Én már korábban is hallottam drogbotrányairól, csak akkor azt állította, hogy elég volt egyet csettintenie, és hoztak neki egy kiló kokót a koncertszervezők.
Amúgy meg baromi megértem, hogy kiállnak a fanok mellette, de becsapva nem érzik magukat, amiért rengetegszer beszívva, felpörgetve lépett fel? Nem, ő egy hős... Csak az van, hogy nem csak ő küzdött meg a démonjaival, nem csak ő győzte őket le, hanem sok más sztár is, de őket mindenki lesz*rja. Ők még mindig a drogos múltjuk által vannak megítélve, míg Demi meg már konkrét követendő példa... ennyit erről.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Szandi0820
2013. december 15. 15:20 #67
Fanciii
Fanciii
visszatérő vendég
 
StátuszCsillagainkban a hiba.<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.09.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 135825
Offline offline
Demi a példaképem, nagyon szeretem, és tisztelem, hatalmas dolog, hogy ennyi mndenen keresztül ment és mégis ilyen erős tudott maradni!
de mégis sajnalom, hogy akkoriban nem volt ilyen erős és megtette ezeket a dolgokat.. nem hiszem el, hogy akkoriban is milyen életvidám lány, a Sonny a sztárjelölt, Rocktábor, Hercegnő Védelmi Program-ban szereplő lány a háttérben ilyeneket tett volna..valahogy nem akarom elhinni. sajnalom..akkor is erősnek kellett volna lennie.de nagyon becsülöm hogy ezt megosztotta a világgal. szerintem így sok hasonló dolgokkal küszködő tininek és embernek segíthet.
2013. december 15. 15:39 #68
- törölt felhasználó -    
Azért ez nagy szégyen amit művelt 19 évesen bárhogyan változott is meg...
2013. december 15. 15:45 #69
Fanni_91
Fanni_91
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 215047
Offline offline
"de becsapva nem érzik magukat, amiért rengetegszer beszívva, felpörgetve lépett fel?" Na hát azért ilyeneket ne állítsunk már... Azért annyira nem hülye, hogy úgy színpadra álljon, mivel rögtön észrevehető lett volna rajta, mint anno Amy Whinehouse MTV EMAs fellépésén... Mivel már több mint 4 éve szeretem, láttam szinte az összes fellépését.
2013. december 15. 15:55 #70
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
"Nagyon, nagyon jó vagyok az emberek manipulálásában"

A mai napig ezt csinálja. Kiáll, előadja a nagy fájdalmát, hogy hánytatta magát, drogozott, rengeteget ivott, vagdosta magát. Komolyan várom már, hogy mi lesz a legközelebb, mit fog a naiv embereknek még bemesélni. Annyira hihetetlen, hogy összehordja ezeket, még ha van is benne igazság, nem hiszem el, hogy ennyi mindennel küzdött meg. Megy a marketing ezerrel. De az anyjának is nagy gratuláció jár, amiért nem volt hajlandó szembesülni vele, hogy a lányának baja volt (már ha volt egyáltalán). Tényleg ért a manipulációhoz, mert a sok hiszékeny rajongó issza a szavait, hogy milyen nehéz volt neki. De jobban tenné, ha végre már nem a múltban élne.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Diala, Szandi0820
2013. december 15. 16:18 #71
- törölt felhasználó -    
jó lenne ha nem lenne igaz
2013. december 15. 16:39 #72
- törölt felhasználó -    
Kedvelem Demit meg minden, de én nem hinném, hogy ez az egész igaz lenne. Azt tudom, hogy alkohol/ drog problémákkal küzdött, de nekem ez a cikk... olyan nem is tudom...átlátszó. lehet, hogy ven bennee némi igazság, de tuti ki lett színezve kicsit a történet. És itt most nem a cikket szeretném minősíteni, sem az íróját. Nem erről szó sincs, de ha nem is a cikk írója, akkor Demi biztosan rájátszott valamennyire. már csak az olvasottság kedvéért.
2013. december 15. 16:40 #73
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Nem tudom, de én ennyire részletesen nem mentem volna bele...
2013. december 15. 17:00 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitszendaya @ 2013.12.15. 16:39)
Kedvelem Demit meg minden, de én nem hinném, hogy ez az egész igaz lenne. Azt tudom, hogy alkohol/ drog problémákkal küzdött, de nekem ez a cikk... olyan nem is tudom...átlátszó. lehet, hogy ven bennee némi igazság, de tuti ki lett színezve kicsit a történet. És itt most nem a cikket szeretném minősíteni, sem az íróját. Nem erről szó sincs, de ha nem is a cikk írója, akkor Demi biztosan rájátszott valamennyire. már csak az olvasottság kedvéért.


A cikk író nehezen tudott bármit is kiszínezni, mivel ezek egy videó interjúban hangoztak el.
2013. december 15. 17:07 #75
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Tisztelem Demit mind amiatt, amin keresztül ment, de én nem nyíltam volna meg ennyire. Szerintem vannak dolgok, amiket jobb, ha az ember megtart saját magának. Ez is egy ilyen dolog!
2013. december 15. 17:11 #76
Fanci15
Fanci15
visszatérő vendég
 
StátuszKe$ha Forever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.04.
Hozzászólás: 300
Csatolások: 52
Azonosító: 216343
Offline offline
húúú, én biztosan nem csinálnék soha ilyeneket...!nem is tudok mást hozzáfűzni
2013. december 15. 17:15 #77
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Hatalmas bátorság kellett ahhoz,hogy valaki ennyire megnyíljon az ország világ előtt,ezért is tisztelem Demit..
2013. december 15. 17:21 #78
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Diala @ 2013.12.15. 15:20)
Én már korábban is hallottam drogbotrányairól, csak akkor azt állította, hogy elég volt egyet csettintenie, és hoztak neki egy kiló kokót a koncertszervezők. 
Amúgy meg baromi megértem, hogy kiállnak a fanok mellette, de becsapva nem érzik magukat, amiért rengetegszer beszívva, felpörgetve lépett fel? Nem, ő egy hős... Csak az van, hogy nem csak ő küzdött meg a démonjaival, nem csak ő győzte őket le, hanem sok más sztár is, de őket mindenki lesz*rja. Ők még mindig a drogos múltjuk által vannak megítélve, míg Demi meg már konkrét követendő példa... ennyit erről.

Erről nem hallottam, de emlékszem, hogy anno eléggé durván tagadta azt, hogy drogproblémái voltak, ám az alkoholizálást azt bevallotta, mert az ugye már túl átlátszó lett volna, ha elhallgatja. Igazából, ha belegondolsz, maga a tálalás van úgy megoldva, hogy gusztusos legyen. biggrin.gif Nem bírom májlit sem, de azt meg elhordják mindennek, mert drogozik, sőt egyenesen máglyára vetnék emiatt. Demi ugyanezt csinálta, és ahogyan írtad, jelenleg ő a megtestesült idol, az Istennő, akit követni kell, mert az ő általa diktált életút maga a manna. Pedig ugyanazt csinálja mindkét tinicölöb - na ennyit számít az, hogy hogyan adagolják az embereknek be. Májli mindenkiből ellenszenvet vált ki, mert polgárpukkasztó dolgokat csinál, míg ezzel szemben Demit angyalnak és világmegváltónak aposztrofálják. Valahol nagyon vicces egyébként. biggrin.gif Az meg már csak tényleg slussz a dologban, hogy mások is legyőzték a démonaikat, ahogyan mondtad. Nekem volt egy osztálytársnőm, aki mindenféle segítség nélkül jött le a drogról, pedig nagyon durva kokainista volt. Deminek meg mi kellett? Több tízezer dollárért rehab, öt doki és még egy papírt is kiállítottak róla, hogy bolond, holott csak buta és ostoba volt.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2013. december 15. 18:10 #79
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Fanni_91 @ 2013.12.15. 15:45)
"de becsapva nem érzik magukat, amiért rengetegszer beszívva, felpörgetve lépett fel?" Na hát azért ilyeneket ne állítsunk már... Azért annyira nem hülye, hogy úgy színpadra álljon, mivel rögtön észrevehető lett volna rajta, mint anno Amy Whinehouse MTV EMAs fellépésén... Mivel már több mint 4 éve szeretem, láttam szinte az összes fellépését.

Ha egy órát nem bírt ki kokó nélkül, mit gondolsz, tisztán dalolgatott a drága? Olvasni kéne talán a sorok között, nem a rajongástól fátyolos szemmel más torkának esni...
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Szandi0820
2013. december 15. 18:26 #80
Dani Taylor
Dani Taylor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.13.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 216746
Offline offline
Bátor dolog volt, hogy elmondta az igazat! Szégyen volt..de ma már tisztelem Őt! smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok