Starity

A One Direction szünetet tart

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 27. 11:24 #241
Yolandi
Yolandi
új tag
 
StátuszIf you want it...let's do it...ride it...my pony!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 214458
Offline offline
Idézet (Medkap @ 2013.12.28. 11:49)
Ha Direktonerek ezt olvassak biztosan bólogatnak hogy neked mennyire igazad is van. dry.gif Hogyha ezek az emberek tehetségesek akkor Tina Turner már meg váltotta a világot, de hiába mondom én neked a nagyobbnál nagyobb legendákat mert fogalmad sincs róla hogy kik ők, mert leragadtál az ovis szinten.
Többre vitték?? ..hmmm megmondjam én neked hogy miért is vitték többre mint pl. Te?? Csak azért mert a tini lányok valamilyen oknál fogva cukinak találták őket (ami számomra fel nem fogható)..mindjárt nem tartanának itt ha úgy néznének ki mint egy bányarém.
Mond már meg nekem okoska hogy mire legyünk féltékenyek!!...de ne gyere a "tehetségükkel" meg azzal ahogy kinéznek!!!
Én tisztelem azokat az embereket akik jótékonykodnak. Ebbe nem  szólok bele.
Hmmm...eltűnnek...bárcsak...lehet hogy a rajongók sírni fognak, de csak egy darabig, mert tudod minden tinikori érdeklődés elmúlik egyszer.


Szerinted jobb lesz a világ, ha a One Direction teszemazt feloszlik, és mindenki Tina Turnert, Michael Jacksont, Elvist, Bob Marleyt és társait hallgatja?! El kell hogy szomorítsalak. Felesleges is ezen ábrándozni, mert nem lesz így. És ez az élet rendje. Elismerni zenei ikonok munkásságát egy dolog, megint más konzervatívnak lenni. A különbség a kettő között az, hogy aki halad a korral, az képes elfogadni az új dolgokat akkor is, ha az személyesen nem tetszik neki.
2014. január 27. 11:33 #242
Yolandi
Yolandi
új tag
 
StátuszIf you want it...let's do it...ride it...my pony!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 214458
Offline offline
Idézet (Melcsy24 @ 2013.12.28. 18:12)
a komenteket olvasva nem tudom miért van ez...a nem Directionerek (akik utálják őket vagy szimplán nem szimpik nekik)hurráznak , örülnek , míg  a Directionerek többsége megvédi őket.
de kérdem én...nem mindegy hogy 1D rajongó vagy nem? néhányan egyfolytába ugyanazzal a sztorival jönnek:
"majd akkor mondjad ki a véleményed , ha annyit elérsz mint ők!"
rajongó vagyok , de ez már unalmas. és ha az illető ember aki nem 1D rajongó el tudná azt érni amit ők? semmi se lenne. mivel minden ember képes elérni ezt csak akarni kell.
amivel viszont nem értettem egyet az az , hogy megint minden Directionerre azt mondják , hogy csak a külsejük miatt kedvelik őket. nem mindenkire igaz ez a mondat. én személy szerint azért szeretem őket , mert tetszenek a zenéjük és a dalszövegeik. nem minden a külsőröl szól. igen , ebben a világban már csak az számít és a pénz , de vannak még emberek , akik a figyelmüket a cuki pofin és a kockás hason kívül a belsőre , a személyiségre és a tehetségre irányítják.
Saját vélemény , biztos vagyok benne , hogy most kapni fogok hideget meleget , de szerintem ez így igazságos..


Igazad van! És végre az írásod miatt most lehetőséget kaptam pozitív mondatokat legépelni. Utálok negatív lenni, de itt leginkább csak mocskolódással találkozok, vagy 2-3 szavas rajongói megnyilvánulással. Azért is regisztráltam, hogy legyen valaki, aki bő mondatokkal védi meg azokat az ártatlan fiatal lányokat, akik válogatás nélküli, ordenáré reakciókat kapnak válaszul rajongásukra. Sokszor nem hiszem el, amit olvasok. Egyesek szükségszerűnek érzi, hogy basáskodva telepedjenek rá a directionerekre. Szánalmasnak találom mindezt.
Egyébként akik itt Tina Turner-rel dobálóznak, hogy mekkora ikon, meg az itteni lányok, csak az 5 fiú fizimiskája miatt nyáladzik, annak ezúton is üzenném, hogy emlékezzen arra vissza, hogy Britney Spears hogy kezdte a karrierjét, és lassan már ő is bevéste nevét a popszakmába.
100 szónak is 1 a vége: Remélem, hogy a One Direction srácok még szexibbek lesznek, még vagy 9857 lemezt piacra dobnak, jótékonykodnak megállás nélkül és 2060-ban itt lehetek még starity-n, hogy leírhassam: "ééén megmondtam!"
2014. február 13. 16:34 #243
nagy gabriella97
nagy gabriella97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.04.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 214769
Offline offline
Remélem ez a szünet örökké fog tartani
2014. március 20. 14:20 #244
adrikah1995
adrikah1995
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.09.
Hozzászólás: 221
Csatolások: 0
Azonosító: 222464
Offline offline
Remélem hamar vége lesz!!
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok