Starity

Angry Birds

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 30. 00:01 #1
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Ha szemeim nem csaltak, akkor még senki sem nyitott ilyen topikot, és szerintem van olyan jó játék, hogy ki érdemeljen egyet.

Angry Birds

Az Angry Birds egy kétdimenziós ügyességi és logikai elemeket ötvöző videojáték, melyet a finn Rovio Mobile fejlesztett, és az Apple cég iOS rendszerein vált elérhetővé elsőként, 2009 decemberében. Azóta ebből a változatból több mint 12 millió példány kelt el, ami arra ösztökélte a fejlesztőket, hogy más platformokra is elkészítsék művüket, például Androidra, Symbian-ra vagy Windows Phone 7-re. Az összes változatot számítva a játékot már több mint 500 millió alkalommal töltötték le, ezért jelenleg a legnépszerűbb játéknak, 2010 egyik legkiemelkedőbb sikerének, illetve a legsikeresebb mobil alkalmazásnak tartják.

A játék lényege, hogy a felhasználónak egy csúzli segítségével kell a különböző színű és formájú önfeláldozó madarakat különböző építményekre kilőni, azzal a szándékkal, hogy az ott tartózkodó disznókat elpusztítsa. Ahogy a játékos teljesíti a pályákat, újabb madárfajták válnak elérhetővé, amik mind sajátos képességekkel rendelkeznek, melyek megfelelő időben történő aktiválása kulcsfontosságú lehet a pályák teljesítése érdekében. A fejlesztők számos ingyenes frissítéssel és bónusz tartalommal ellátták programjukat, de önálló szoftverek is megjelentek bizonyos ünnepek vagy valamilyen promóció alkalmából.
2013. december 30. 12:51 #2
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
Nagyon jó játék szerintem smileeee.gif
2014. február 23. 20:01 #3
lily04
lily04
visszatérő vendég
 
StátuszŐk kinevetnek, amiért más vagyok, én pedig rajtuk nevetek,mert ők mind egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.02.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 3
Azonosító: 214629
Offline offline
Tetszik,szeretem!
2014. február 24. 19:00 #4
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214828
Azonosító: 59785
Offline offline
Imádom az Angry birds-öt, az egyetlen játék a póker app mellett, amit leszedtem a telefonomra. Bár én elsősorban a Star Wars-os verziójával játszom, imádom a simát is. smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!