Imádom az Aerosmith-t, egyik legnagyobb kedvenc együttesem, és ahogy láttam, többen szeretik itt ezen a publikumon is, szóval megnyitottam a témát. (:
Aerosmith
2014. január 10. 17:51
#5
Idézet (menthol @ 2014.01.10. 17:49)
Igen ^^
Na látom megnyitottad, köszi.
2014. január 10. 17:53
#6
Idézet (wttacukor_05 @ 2014.01.10. 17:51)
Na látom megnyitottad, köszi. 
Majd itt tanítgatlak, vagy mi.
2014. január 10. 17:54
#7
Idézet (Törpi. @ 2014.01.10. 17:53)
Majd itt tanítgatlak, vagy mi. 
Megbeszéltük.
2014. január 10. 18:02
#8
Idézet (wttacukor_05 @ 2014.01.10. 17:54)
Megbeszéltük. 
De amúgy hogyan?
2014. január 10. 18:07
#9
Idézet (Törpi. @ 2014.01.10. 18:02)
De amúgy hogyan? 
Majd adja a helyzet.
2014. január 10. 18:09
#10
Idézet (wttacukor_05 @ 2014.01.10. 18:07)
Majd adja a helyzet.
Ti itt beszéltek én meg majd kérdezek, ha nem tudok valamit. Amúgy az alap dolgokat tudom.
(vagy mi számít annak? xd)
Az attól függ, mit tudsz!?
2014. január 10. 18:12
#11
Idézet (Törpi. @ 2014.01.10. 18:09)
Az attól függ, mit tudsz!?
Azt már biztos, hogy ki a Sztívön Tájlör' felesége. 
Hát persze, hogy tudom! Az az első szabály.
2014. január 10. 18:14
#12
Idézet (wttacukor_05 @ 2014.01.10. 18:12)
Hát persze, hogy tudom! Az az első szabály.

van némi korkülönbség, de ki nem szarja le?!
2014. január 10. 20:48
#14
Idézet (Oszika @ 2014.01.10. 19:45)
Kösz-kösz Törpém' :3
Törpéd lettem? :33
2014. január 10. 21:32
#15
Idézet (Törpi. @ 2014.01.10. 20:48)
Törpéd lettem? :33
Aha, kis cuki kertitörpe
2014. január 10. 21:33
#16
Idézet (Oszika @ 2014.01.10. 21:32)
Aha, kis cuki kertitörpe 
kösz, kedves vagy. de nem vagyok már olyan kicsi, na.
2014. január 10. 21:35
#17
Idézet (Törpi. @ 2014.01.10. 21:33)
kösz, kedves vagy. de nem vagyok már olyan kicsi, na. 
Tudom. Miért?
2014. január 10. 21:36
#18
Idézet (Oszika @ 2014.01.10. 21:35)
Tudom. Miért? 
Mi 'miért'?
2014. január 10. 21:38
#19
Idézet (Törpi. @ 2014.01.10. 21:36)
Mi 'miért'?
a törpi becenév az inkább az agyi kapacitásaimra utal, meg mert cuki kimondani. 
Úgy értem, miért nem vagyol' már olyan csepp?
Ááh, nem vagy te hülye...
2014. január 10. 21:39
#20
Idézet (Oszika @ 2014.01.10. 21:38)
Úgy értem, miért nem vagyol' már olyan csepp?
Ááh, nem vagy te hülye...
Ááh, nem vagy te hülye...
Mert megnőttem, és sokat zabálok.
imádlak.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


2 felhasználónak tetszik:
offline

