Starity

The Heirs

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 11. 01:16 #1
Kimchi Chan
Kimchi Chan
visszatérő vendég
 
Státusz#KPOPINHUNGARY <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.19.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 78
Azonosító: 191882
Offline offline
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Lisa7003, Jeckyll, Betti90, hmzoli
2014. január 11. 16:18 #2
Sung-Ra
Sung-Ra
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek kelts fel ebből a rémálomból,amit te valóságnak hívsz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.14.
Hozzászólás: 316
Csatolások: 0
Azonosító: 216809
Offline offline
Jaj nemrég kezdtem el nézni és *W* nagyon szeretem, Park Shin Hye-től ez a második dorama amit nézek és egyre jobban kedvelem őt mint színészt.
1 felhasználónak tetszik: Kimchi Chan
2014. január 21. 13:38 #3
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Nemrég fejeztem be és tetszett biggrin.gif Főleg Yong Do és Myung Soo...biggrin.gif
Kedvenc részem, mikor Young Do közli a riporterekkel, hogy ő a család harmadik fia, mire Myung Soo rákontrázik, hogy ő meg a legfiatalabb lány a családban és lányosan viselkedik, belekarol Young Do-ba és le "oppa"-zza biggrin.gif Imádnivalóak biggrin.gif
2014. március 01. 21:24 #4
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Imádom ezt a sorozatot, jók benne a poénok, az összes szereplő imádnivaló és egyszerűen az egész történet kiváló! beer.gif
2015. február 14. 13:49 #5
- törölt felhasználó -    
Én csak nem rég vettem rá magam, hogy végre megnézzem, de nem győzött meg... Arról nem is beszélve, hogy ha ki szedjük Eun Sang és Tan egymás iránti szenvedéseit 10 részből is meg lehetett volna oldani az egészet. Igaz alapjáraton hadilábon álltam mindig a romantikus vonalú sorozatokkal/filmekkel, de ez iszonyat vontatott lett. Ha nem lettek volna benne jó poénok (aminek a nagy részét Myung Soo és Yong Do generálta) akkor biztos vagyok benne, hogy nem néztem volna végig.

Viszont annyi pozitívum származott ebből az egészből, hogy Kim Woo Bin meggyőzött arról, hogy igenis érdemes rá figyelni és szeretni. Az ő karaktere volt számomra a legkiemelkedőbb és az ő alakítása fogott meg a legjobban.

Nem mondom, hogy így egészében rossz volt a sorozat, mert ha az alaptörténetet és irányvonalat nézzük nem volt rossz elgondolás, de a kivitelezéssel már inkább voltak gondok.
Arra pedig a nyakamat merném tenni, hogy ha nem lett volna teli pumpálva idolokkal, meg neves színészekkel, színésznőkkel az egész fele annyi nézettséget sem produkált volna. Emiatt is én pont ezért jobban szeretem az olyan alkotásokat ahol tényleg a minőségre mennek rá, nem pedig össze csapják, mert a szereplő gárda így is, úgy is felemeli a nézettségi mutatót...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok