Starity

Rihanna ft. Eminem - The Monster

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 11. 15:56 #1
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszik. meghajolo.gif
Mikor Eminem rappel olyan mintha kimondaná amit érez s Rihannaról ne is beszéljünk nagyon jó a hangja. smileeee.gif
2014. március 22. 08:20 #2
- törölt felhasználó -    
Nagyon tetszik!Rihannának gyönyörű hangja van, Eminem fantasztikusan rappel és mindig jók a közös számaik. biggrin.gif smileeee.gif
2014. szeptember 07. 16:58 #3
Just1Girl
Just1Girl
új tag
 
Státusz✪Dielari and Germangie=LIFE✪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.04.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 1
Azonosító: 232710
Offline offline
nekem nagyon tetszik főleg a refrény heart.gif
2014. október 29. 18:53 #4
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Leírhatatlan amit érzek a dal iránt, de az is, hogy mennyire imádom Ririt.. Szerintem egy fantasztikus dalt tettek össze Eminemmel.. biggrin.gif thumbsup.gif
2014. november 01. 10:51 #5
Bryanna
Bryanna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 24
Azonosító: 159263
Offline offline
Egy újabb olyan közös dal két nagyszerű előadótól, ami slágerlistákat vezetett és igaz fele annyi nézettsége sincs youtube-on mint a Love the way you lie-nak, de szerintem nagyon jó lett, fülbemászó és elgondolkodtató (mivel itt nem szó szerint kell érteni az ágy alatti szörnyet). Jobbat a refrénekhez nem is találhattak volna Rihannánál, Eminem szövegei pedig ismét nagyon jók.
Mikor először láttam a klipet azt hittem rosszul látok, ismét beöltözött úgy ahogy a régi klipjeiben volt (plusz a végén a fellépés Elton John-al), ugyan azok a ruhák, helyszínek, mozdulatok, ráadásul nem is volt nehéz elérnie a kellő hatást mivel alig mondani meg róla hány éves, jól tartja magát. Az különösen tetszett hogy olyan szinten belementek a részletekbe, hogy a később készült tetkóit is "eltüntették" és a fülbevaló is ott van. Igazából az egész klip lényegét csak úgy lehet megérteni szerintem ha valaki kicsit tisztába van vele honnan indult Eminem és hol van most, miért van a megállíthatatlan liftben és nézi a korábbi önmagát, miért van a végén egy ketrecben Slim Shady a sok szemét drog meg minden között és vajon mi van a papíron amit átnyújt magának.
Kedvenc részem talán az utolsó vszk eleje, mikor azt mondja:

"Hívj bolondnak, de volt egy látomásom, egy nap majd én is köztetek fogok sétálni
De addig is, amíg a ritmus el nem halkul, átgázolva a többi MC elhullott testén és kiömlött vérén visszamegyek abba az időbe, mikor Dre alapjait használva bátorítottam a gyerekeket, hogy legyenek bátrak és szóljanak vissza azoknak, akik baszakodtak velük
Bár nem az a zeném célja, hogy a kölyköket megmentsem, de ha csak egynek is, a több ezer millióból, aki épp szenved és harcan áll, segít neki túl lenni a nehéz időkön, megéri..."


Nem akarom elemezni meg minden, regényeket tudnék írni a dalszövegeiről, szövegalkotásairól, arról mekkora egy zseni és milyen sokat segít a zenéje, de senki se kiváncsi rá.
A lényeg hogy nekem is tetszik ez a dal, sőt. laugh.gif

2014. november 02. 13:36 #6
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
Nekem ez nem tetszik. Az előző közös számukat viszont még most is meghallgatom annyira jó. smileeee.gif wub.gif

2015. április 19. 19:28 #7
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Egyszerűen imádom! Az összes közös számuk számomra tökéletes, szerintem nagyon jó páros! heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2015. május 12. 17:34 #8
emír95
emír95
visszatérő vendég
 
Státuszigazi különc ember vagyok :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 1
Azonosító: 188420
Offline offline
imádom oda vagyok érte
2015. május 13. 18:30 #9
- törölt felhasználó -    
Rosszat nem tudok mondani. Az összes számot szeretem amiben Eminem vagy Rihanna van, és ez egy tökéletes kombinációsmileeee.gif wink.gif smileeee.gif biggrin.gif
2017. március 01. 09:12 #10
TinistaSwifter
TinistaSwifter
visszatérő vendég
 
StátuszI'm a dreamer, don't hurt me pls.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.09.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 257897
Offline offline
Uuuuuu nagyon jo ez a szam thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!