Starity

Justin Bieber felcsapott tanárnak

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 11. 21:27 #41
- törölt felhasználó -    
Panni66 egyetértek
2014. január 11. 21:44 #42
believe forever
believe forever
visszatérő vendég
 
Státuszjustin 4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 204982
Offline offline
Lambika! akkor nem kell ide írni! "nem tudok mást mondani rá" LOL.
2014. január 11. 21:57 #43
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Tényleg megérdemelné, hogy bepereljék. Fessen a saját falára. Ne olyat tegyen tönkre ami nem az õ tulajdona. Mégis mit képzel magáról? Megérdemelné, hogy egyszer valaki jól helyre tegye a beképzelt pofáját. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. január 11. 22:13 #44
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Ez a Bieber....... ! Ez az ostoba falfirka amit művel,na meg az is gyerekességre vall,hogy valakinek a házát tojással dobálja.. Komolyan mondom,mint aki megrekedt az óvodás napoknál.. dry.gif
2014. január 11. 22:28 #45
- törölt felhasználó -    
Cuki a teknős...smileeee.gif
2014. január 11. 23:16 #46
Hinkypunk555
Hinkypunk555
új tag
 
Státusz"One Person's crazyness is another Person's reality"- Tim Burton
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.10.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 3
Azonosító: 205733
Offline offline
Szánalmas, ennyit mondok csak dry.gif
2014. január 12. 01:26 #47
- törölt felhasználó -    
Az a cim.. -> Felcsapott tanárnak(?) laugh.gif Inkább őt kéne már felcsapni egy graffitizett, tojásokkal összedobált falra, amiért ilyen f*szkalap.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. január 12. 02:52 #48
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hátha valaki ezt jó graffitinek találja, akkor még nem látott olyan graffitit, hogy szivárványt fingjon tőle. Darren Brass neve talán ismerős lehet, hiszen tagja annak a tetováló tímnek, akik Miami Ink cím alatt futtatták a reality showjukat. Nos, a pasas leginkább a graffitiféle tetkókra volt ráállva, ő ugyanis fiatal korában falakat "firkált". Az egyik epizódban felkérték, hogy ilyen módon dekoráljon ki egy fehér falat. Hát emberek, olyan graffitit varázsolt oda azaz ember, hogy én csak tátott szájjal néztem - előtte lenéztem a falfirkásokat, de Darren megmutatta azt, hogy a graffitizés is lehet művészi, szép, egyedi és elegáns. Bíbőr kreálmányaira ránézvén... hát ez egy rakás f*s. Nincs tehetsége a rajzoláshoz, az fix. Nem megy az éneklés - minek erőlteti? Nem megy a rajzolás sem - minek erőlteti? Kelly inkább keresse fel Brasst, ha profin akar graffitizni, mert ettől a buzerátortól semmit sem fog megtanulni komolyabban. Ahhoz meg nem kell nagy tudás, hogy valaki lenyomja a festékszóró gombját és mozgassa a kezét. huh.gif A tojásos incidenst meg nem kommentálnám. Valószínűleg kimentem volna egy sörétessel és telibe lőttem volna a nyomorék fejét. Attól, mert pár lányka benedvesedik tőle, még nem jogosítja fel őt arra, hogy sz*darabként bánjon az emberekkel. A saját anyjával is így viselkedik? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Szandiiii, menthol
2014. január 12. 07:14 #49
vikinguyen
vikinguyen
visszatérő vendég
 
StátuszBitch please, I'm a BELIEBER<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.31.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 0
Azonosító: 199111
Offline offline
De cukik♥ milyen mazlista a csaj tongue.gif
2014. január 12. 08:12 #50
Butterflyyy
Butterflyyy
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 439
Csatolások: 0
Azonosító: 213885
Offline offline
Hát ez aztán gyönyörű graffiti lett! biggrin.gif Szánalom ez a gyerek.Mondhatom, tényleg sok tehetség szorult belé...Inkább őt kéne ének tanárhoz vinni! biggrin.gif
2014. január 12. 08:30 #51
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
Hát ez inkább hasonlít egy 5éves rajzaihoz mint egy graffitihez biggrin.gif
2014. január 12. 09:07 #52
noncsi1
noncsi1
 
Státuszlove or hate?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 584
Csatolások: 0
Azonosító: 205167
Offline offline
Justin csak igy akkarja felhivni a figyelmet magara xddd
2014. január 12. 09:10 #53
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Hát megkímélhetné a világot a művészkedéseitől....Na sebaj, a tojásdobálásért majd előveszi a bíróság! biggrin.gif
2014. január 12. 09:11 #54
- törölt felhasználó -    
Azta rohadt! Ez egy kicsit gáz! XD
2014. január 12. 10:05 #55
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Hát Bieber már túl nagynak képzeli magát. Semmit nem tud a graffitikről..semmit. Az hogy firkálgat a falakra, az nem művészet én is megtudom csinálni. De azok az emberek akik ezt csinálják már hosszú évek óta, és olyan graffitiket csinálnak, amelyektől az állad is leesik, az művészet. Mindig is imádtam a graffitiket, de csak azokat amelyek ízlésesek, amit Justin csinál, az távol áll ettől. Én sem tudok graffitit csinálni, de Bieber sem, és én nem dicsekedek a azzal, hogy nem tudom.
2014. január 12. 10:31 #56
- törölt felhasználó -    
Bírom Biebert, de ezen már csak nevetni tudok biggrin.gif
2014. január 12. 10:54 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.01.12. 02:52)
Hátha valaki ezt jó graffitinek találja, akkor még nem látott olyan graffitit, hogy szivárványt fingjon tőle. Darren Brass neve talán ismerős lehet, hiszen tagja annak a tetováló tímnek, akik Miami Ink cím alatt futtatták a reality showjukat. Nos, a pasas leginkább a graffitiféle tetkókra volt ráállva, ő ugyanis fiatal korában falakat "firkált". Az egyik epizódban felkérték, hogy ilyen módon dekoráljon ki egy fehér falat. Hát emberek, olyan graffitit varázsolt oda azaz ember, hogy én csak tátott szájjal néztem - előtte lenéztem a falfirkásokat, de Darren megmutatta azt, hogy a graffitizés is lehet művészi, szép, egyedi és elegáns. Bíbőr kreálmányaira ránézvén... hát ez egy rakás f*s. Nincs tehetsége a rajzoláshoz, az fix. Nem megy az éneklés - minek erőlteti? Nem megy a rajzolás sem - minek erőlteti? Kelly inkább keresse fel Brasst, ha profin akar graffitizni, mert ettől a buzerátortól semmit sem fog megtanulni komolyabban. Ahhoz meg nem kell nagy tudás, hogy valaki lenyomja a festékszóró gombját és mozgassa a kezét. huh.gif A tojásos incidenst meg nem kommentálnám. Valószínűleg kimentem volna egy sörétessel és telibe lőttem volna a nyomorék fejét. Attól, mert pár lányka benedvesedik tőle, még nem jogosítja fel őt arra, hogy sz*darabként bánjon az emberekkel. A saját anyjával is így viselkedik? blink.gif

Juj, de jó, hogy valaki ismeri még innen Darren nevét *-* tényleg, fantasztikus művész, nagyon jó hatással van a tetoválásaira is, hogy azelőtt graffitizett. Imádom. biggrin.gif (oké, ez egy off komment volt, de nagyon megörültem neki)
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Beyla
2014. január 12. 10:58 #58
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1313
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Nahát, bibsike nagy művésznek hiszi magát, mert összetud firkálni egy falat, többet is, de hát szegény fal szégyenében összedőlne ezektől a förmedvégyektől. Ilyet még egy óvodás is tud...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 12. 10:58 #59
- törölt felhasználó -    
Justinának,mint sok máshoz,ehhez sincs sok tehetsége.Jaj,de jól rajzol,nehogy összesz*rjam magam.Úgy látszik,mindegy,mi az,csak bíbőr legyen.A rajz kettes osztálytársaim jobbat rajzolnak.Egyébként meg a "menőségéhez" megint csak gratulálni tudok,ismét bemutatta,hogy nincs még egy ekkora lúzer a Földön.Én nem dicsekednék ilyen k*csög bunkó viselkedéssel,mert az épületek nem arra valók,hogy ilyeneket csináljunk velük.Szóval,ha visszavonulna,nagy ajándék lenne,mert semmi helye nincs a médiában - irritálóan néz ki,stílusa nincs,ahogy zenéje és hangja sem.De én már ez elején tudtam, hogy kamu az egész,csak népszerűsíteni akarta az albumát,különben a kutya sem venné.Engem mindig is hidegen hagyott az,hogy firkáljunk a falakra idióta rajzokat,de ha már graffiti,legalább legyen rajztudása,és az még lehet jó.De a graffitikhez sem ért,csak játssza itt az eszét meg menőzik, hogy " én milyen f*sza gyerek vagyok".
2014. január 12. 11:01 #60
Bella11
Bella11
visszatérő vendég
 
StátuszBelieber <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 0
Azonosító: 176623
Offline offline
Nem hiszem hogy justin megdobálta volna valaki házát biggrin.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok