Starity

Liam Payne kiakadt

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 20. 13:21 #121
Barbuska11
Barbuska11
új tag
 
StátuszA barátság az,ahol nem lehet szakitani,akármi történik!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.22.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 212252
Offline offline
Nehéz lehet sztárnak lenni!Nem is irigylem őket!
2014. január 20. 13:34 #122
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2014.01.19. 21:56)
Bulove úgy látszik nem érted. Oké ,hogy írni kell valamiről ,de sajnos ezek a cikkek amiket róluk írnak általában nem valósak. És az oké ,hogy reklámozzák csak tudod nem mindig jó színben sőt az utóbbi időben egyre több mocskoló pletyka terjed. Egyébként már rengeteg sztárocska panaszkodott emiatt , sőt Britney dalt is írt róla csak úgy hozzáteszem dry.gif Azért kíváncsi lennék ,hogy ugye ők csak feléneklik a dalocskát és szép az életük ,de azon az évi majd nem 200 koncerten ,nem tudom ki a tököm vesz részt ,de nagyon hasonlít rájuk és ráadásul élőben nyomják. Az ,hogy meg tehetségtelen nem igaz ,maximum nem a te ízlésed ,de attól nem kell rögtön leszólni. Túlsztárolt meg biztos nem hisz majd nem 20 millió rajongójuk van ,szóval van mire fel smileeee.gif Szóval meg kockáztatom ki a szánalmas!

Istenem, hány és hány sztár van és volt, akikről mocskolódó pletykák jelentek és jelennek meg? Májli és bíbőr sem kedvencem, de mostanában a média mind a kettőt alaposan lejáratja itt-ott kiszínezve egy pindurkát a dolgokat. Nagyon sok hírességről még a mai napig is jelennek meg olyan hírek, amiknek valóságalapjuk sincsen. Nem csak ez az öt nyomorék létezik a világon, megjegyzem. Nem szövetkezett ellenük az ETA és az Al-kaida, hogy már pedig tönkretegyék őket. Ez a sztárság - a bulvár mindig is a legszaftosabb pletykákból tartotta fent magát. Ha nem volt semmi extra, akkor kreáltak egyet, hogy a lapok minél jobban fogyjanak. Az, hogy róluk cikkeznek és még a p*fámba is ömlik mindenhol ez az öt díszpinty, az nekik csak jó - az ő malmukra van hajtva a víz. Köztudatban vannak, beszélnek róluk és nincsenek elfelejtve. Egyébként ennyi pénzért kib*szott keveset melóznak. Egy átlagos ember Magyarországon negyven órát dolgozik hivatalosan (és nincs belekalkulálva a túlóra, ami akár plusz 3-4 óra is lehet naponta!) havi nettó 60-80 rugóért. Ez az öt puha p*cs meg talán dolgozik 15-20 órát egy héten havi pár millió forintért. Höhh, hol is itt az igazság? Nulla tehetséggel én is sz*rrá tudnám keresni magamat, ha engem nyomatna mindenhol a média. A tehetségüket meg ne firtassuk, mert, ha esetleg egy színpadra kerülnének Justin Timberlake-el vagy esetleg mások által kevésbé ismert John Cooperrel (Skillet amúgy), akkor úgy leénekelnék egyedül ezt az öt majmot, hogy herikének a gólyafészek haja is kihullana. unsure.gif Túlsztároltaknak meg abszolút túlsztároltak, ez nem is vita kérdése. Attól, hogy a rózsaszín fátyoltól nem látsz el az orrodig, az még közel sem jelenti, hogy neked van igazad.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. január 20. 13:59 #123
Zsanii1D
Zsanii1D
új tag
 
StátuszKeep Calm And Hate Justin Bieber.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.14.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 219275
Offline offline
Kihagyták h olyan is volt a tweetjében, h "rohadt rajongók"..
2014. január 20. 14:06 #124
Cappy-1D
Cappy-1D
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.19.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 219575
Offline offline
Én teljesen megértem! Hisz én sem állnám meg szó nélkül azt hogy mindenbe bele ütik az orrukat a firkászok stb. IGAZA VAN!!!
2014. január 20. 14:25 #125
Horváth Gréta
Horváth Gréta
visszatérő vendég
 
Státusz❤Szia! Szavazz! A szavazat visszamegy! Írj az üzenőfalamra véleményt! Jelölj!❤
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 32
Azonosító: 183443
Offline offline
Ki nem szarja le??!! Akadjon le Liamke, engem aztán nem érdekel. Magasról le van szharva!! -.-
Nem akarok ilyenn lenni, de most komolyan, ezt mindek kell nyilvánosan közölni??
2014. január 20. 15:26 #126
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Teljes mértékben igaza van, ezt szerintem mindenki elismerheti, hogy vannak annál fontosabb dolgok is,, mint hogy mit ebédel. Mindig ezt látom a kommentekben itt hogy van ennél fontosabb is, stb. Na látjátok ő is így gondolja.
2014. január 20. 15:54 #127
Chanel13
Chanel13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.06.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 216415
Offline offline
És akkor most arra számít, hogy ezzel világforradalmilag megváltoztatja a média álláspontját?
2014. január 20. 16:05 #128
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Beyla ,hogy nem unod még mindenki sz*rását? Úgy beszélsz a munkáról ,mintha te tudnád is mi az. Vagy neked az a munka ,hogy a nap 24 órájában a starityt nyomatot dry.gif Mindig ugyan azt írod le a 1D-s cikkeknél vagy bármelyik kedvencednél híresebb sztárnál tongue.gif Ráadásul nem is egy műfajról beszélünk. Azt is utálom ,hogy úgy beszélsz róluk ,mint ha ismernéd én is mondhatnám azt ,hogy sajnálom a férjed egy ilyen nő mellett ,mint te lehetsz ,de nem mondom mert nem ismerlek igazán ,de ahogy itt az emberek 80%-a egy kötekedős felhasználónak ismert meg.Azért megnézném ,hogy 3 óra hosszát végig ugrálsz, énekelsz és jól , 5 napon keresztül + stúdióba jársz ,külön órák stb. smileeee.gif Valószinüleg nem bírnád ,bár amekkora nagyra tartod magad ,tuti ,hogy rögtön azt válaszolnád, hogy ó dehogynem :') Én a rózsaszín fátyoltól nem láttok ,de lehet ,hogy még mindig jobb annál ,hogy a felhasználók nagy része utáljon...Még mindig nem igaz ,hogy tehetségtelen ,csak nem a te ízlésed (ezt már leírtam egyszer). Mindegy is nem akarok veled vitába keveredni hisz távol álljon tőlem a kötekedés smileeee.gif Azt meg gondoltam ,hogy nem tudsz mit reagálni ,hogy Britney dalt is írt meg klipet is készített hozzá és ,hogy meg annyi sztár akadt már ki smileeee.gif Szóval ez is értelmetlen ,hogy mindenki Liamet szólja le ezért...
2014. január 20. 16:30 #129
Amanda Parker
Amanda Parker
visszatérő vendég
 
StátuszA legcsodálatosabb érzés az, amikor szeretsz és viszontszeretnek... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 183375
Offline offline
Igaza van,de ettől tényleg nem fog semmi se változni,max a médiának lesz egy témája,amin megint csámcsoghat hetekig tongue.gif
2014. január 20. 16:36 #130
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Igen, igaza van. Attól, hogy még híresség, nem jelenti azt, hogy nem ugyan olyan ember, mint mi. Mi sem ürölnénk neki, ha egy csomó rpsszmájú ember minden egyes egyes szavunkon csámcsogna.
2014. január 20. 16:47 #131
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2014.01.20. 16:05)
Beyla ,hogy nem unod még mindenki sz*rását? Úgy beszélsz a munkáról ,mintha te tudnád is mi az. Vagy neked az a munka ,hogy a nap 24 órájában a starityt nyomatot dry.gif Mindig ugyan azt írod le a 1D-s cikkeknél vagy bármelyik kedvencednél híresebb sztárnál tongue.gif Ráadásul nem is egy műfajról beszélünk. Azt is utálom ,hogy úgy beszélsz róluk ,mint ha ismernéd én is mondhatnám azt ,hogy sajnálom a férjed egy ilyen nő mellett ,mint te lehetsz ,de nem mondom mert nem ismerlek igazán ,de ahogy itt az emberek 80%-a egy kötekedős felhasználónak ismert meg.Azért megnézném ,hogy 3 óra hosszát végig ugrálsz, énekelsz és jól , 5 napon keresztül + stúdióba jársz ,külön órák stb. smileeee.gif Valószinüleg nem bírnád ,bár amekkora nagyra tartod magad ,tuti ,hogy rögtön azt válaszolnád, hogy ó dehogynem :') Én a rózsaszín fátyoltól nem láttok ,de lehet ,hogy még mindig jobb annál ,hogy a felhasználók nagy része utáljon...Még mindig nem igaz ,hogy tehetségtelen ,csak nem a te ízlésed (ezt már leírtam egyszer). Mindegy is nem akarok veled vitába keveredni hisz távol álljon tőlem a kötekedés smileeee.gif Azt meg gondoltam ,hogy nem tudsz mit reagálni ,hogy Britney dalt is írt meg klipet is készített hozzá és ,hogy meg annyi sztár akadt már ki smileeee.gif Szóval ez is értelmetlen ,hogy mindenki Liamet szólja le ezért...

Nem elkeseríteni akarlak, de sokan mások vígan csapkodnék a s*ggüket a földhöz, ha ennyit kellene dolgozni azokért a bizonyos milliárdokért. Sajnos tudom, hogy mi az a munka, bárcsak ne tudnám, veled ellentétben. Talán nézz be egy klinikára, ha nagyon ráérsz a közel jövőben és rájössz, hogy az ápolónők élete nem olyan víg, mint ez az öt ficsúré. unsure.gif Én még csak heti két napban tolom ingyen - dühítő amúgy - a nyolc órát. És van ahol keményen betartják egyébként. Azért kíváncsi lennék, hogy akkor is ekkora szád lenne, ha abból a bizonyos nyolc órából nyolcat végig kéne ugrálnod. Ehhez képest az egydés bugrisok epilepsziás ugribugrizása a színpadon egyenlő a nullával. unsure.gif Egyébként múlt héten annyira kimerültem a gyakszitól, hogy csütörtök este voltam utoljára online és tegnap toltam fel a képemet először, de én azért biztos 0-24-ben nyomom a fórumot. laugh.gif Tetszik, amikor valaki megpróbálja megmondani a frankót és a dolog totálisan visszafelé sül el. Király vagy! laugh.gif Kötekedős felhasználó? Nos, lehet, szeretek vitatkozni és eszmét cserélni, hiszen én legalábbis ezért vagyok itt és nem azért, hogy a favjaimra csorgassam a nyálamat. Más aspektusból nézem a dolgokat, és egyszerűen csak rácáfoltam arra a temérdek balgaságra, amit a hozzászólásodban írtál. Ez miért gond? laugh.gif Egyébként más sztárok is bírják a fellépéseket, turnékat, stúdiózásokat, sőt, képzeld, más sztárok még a dalszövegeiket is maguknak írják és még a zenéjüket is maguk szerzik, még sincsenek fele annyira kifáradva, mint ez az öt pávián! w00t.gif Akkor, hogy is megy ez, kérem szépen? smileeee.gif Mindegy is, a hozzászólásod telis tele van személyeskedéssel - miért? Mert valószínűleg nekem van igazam, és mással már nem tudtál érvelni. tongue.gif Azért vicces, hogy egy nem rólam szóló cikknél újabban arra lyukadunk ki, hogy én milyen vagyok, bár ahhoz kétség sem fér, hogy tutira többet dolgozok, mint ez az öt majom együtt. unsure.gif

Ha pedig a továbbiakban vitatkozni akarsz, akkor felejtsd el a személyeskedést, mert csak magadból csinálsz hülyét! Speciel még mindig ugyanaz a véleményem, amit az előző hozzászólásomban írtam. Nem látsz a rózsaszín ködfátyoltól és rám akarod erőszakolni azt, hogy már pedig én vagyok a hülye, te vagy az okos és ez az öt p*cs meg halálra dolgozza magát. Na, persze, röhög a vakbelem rajtad is és az egydén is! rohog.gif Üdítő volt veled ez a "vita"! Köszönöm figyelmedet!smileeee.gif
2014. január 20. 17:07 #132
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Beyla ők is maguk írják a számaikat. Én csak ugyan annyira személyeskedtem mit te a fiúkkal ,hisz te még a magánéleti problémájukat is tudod ,nem de? smileeee.gif Én nem mondtam ,hogy halálra dolgozzák magukat ,de egyébként a cikk sem erről szól. A véleményem még mindig ugyan az rólad és a kis véleményeidről is senkit nem érdekel és addig próbálod idegesíteni vele az embereket még végre valaki reagál rá és tudsz vele vitatkozni ,hisz gondolom neked ez a hobbid. Én meg sírok ,hogy ennyire ellenszenves és majd hogy nem undorító emberek vannnak a földön ,mint te. És mind azért mert nem a te kedvenceidet istenítjük és nem róluk írnak cikket. Ha máskor lehet ne köss belém ,mert azt sem érdekel ,hogy mindig beleteszed ,hogy te ápolónő vagy. Szerintem már mindenki tudja. Te kezdted a vitát egyébként csak úgy hozzáteszem ,szóval ne lepődj meg ,hogy reagálok rá biggrin.gif Viszont azt az elvedet nem értem ,hogy ha bárki szereti a 1D-t az már rögtön rózsaszín fátyolban él! Erre azért kíváncsi lennék ,hogy honnan tudod ennyire az emberek gondolkodást.
2014. január 20. 18:04 #133
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Idézet (KPetra5000 @ 2014.01.20. 17:53)
Szegény sad.gif . Azért gondoljatok bele, mien sz*r lehet, hogy mondjuk a suliban azt mondod, hogy: A nemár még van 4 órám - akkor az újságírók azt kezdik el terjeszteni hogy fáradékony vagy meg hogy utálod a sulit.Ez azé ki*asztott idegesítő tud lenni. 1D 4ever smileeee.gif <3 tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif _nevet.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

EZT MUSZÁJ?
2014. január 20. 19:59 #134
LoveDJMalik
LoveDJMalik
új tag
 
StátuszÉpp pezsgőt bontok az örömhírtől hogy Justin pofáját nem kell többé látnom ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 217458
Offline offline
Szegényem sad.gif Teljesen igaza van..sajna több újság is fog róla írni szentem sad.gif Szeretem <3 És örökké szeretni fogom <3
2014. január 21. 16:55 #135
- törölt felhasználó -    
egyetertek Liammel. minden egyszeru tweetjebol is mar kiforgatjak a szavait es akk megvan a cimlapon a sztori sleep.gif
2014. január 21. 17:46 #136
- törölt felhasználó -    
Én is kiakadok azon, hogy mindenből nagy ügyet kell csinálni. Más sztár nem csinál ilyet...
2014. január 21. 20:47 #137
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Teljesen megertem..tuti engem is kiboritananak :/ tok rossz lehet, de erre szamitani kell ha hires vagy
2014. január 22. 09:34 #138
szabcsi15
szabcsi15
új tag
 
Státusz~Never give up~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 157483
Offline offline
Hát igaza van,én is ezt tenném,ha kiakasztanának!!:-/
2014. január 22. 14:35 #139
Adii_1999
Adii_1999
visszatérő vendég
 
StátuszSnapchat me: adikaaa.xd ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 0
Azonosító: 204670
Offline offline
Hát igen! Tényleg túlzásokba esnek!! Megértem...de mindenkivel ezt csinálják! :/
2014. január 25. 21:19 #140
- törölt felhasználó -    
Beyla és Ágika21!Lehetne,hogy máshol szitkozódtok a másikról,nem Pedig annál a fórumos témánál,ami arró szól,hogy Liam Payne kiakadt??? tucherch.gif omg.gif wtf.gif huh.gif glare.gif box2.gif fool.gif
Szóval,Liam..Háát,nem vagyok oda érte,de teljesen igaza van abban,hogy nem kéne leírni róla mindent...Viszont ezzel a ,,kiborulással'' meg csak ad még egy okot,hogy miért lehetne még fikázni őt...
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok