Liv és Maddie
2014. január 21. 18:41
#22
|
|
Bulovevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.11.03. Hozzászólás: 174 Csatolások: 0 Azonosító: 214700 offline
|
Valamikor, úgy tizenkét éves korom körül még szerettem a Disneyt meg az akkor még számomra jó sorozatait. Igaz, pár hónap lelkes Disneyfanság után valahogy meguntam az egészet. Akkor még egészen más műsorok voltak, Selena Gomez, Miley Cyrus és Demi Lovato főszereplésével. És mi lett ma belőlük? Demi drogos, alkoholista, Mileyról meg inkább nem írok semmit. Meg persze ott van az ártatlan, tökéletes Selena, aki lehet hogy botránymentes, de ezzel együtt tehetségtelen is. A hangja totál pocsék és a filmjei sem túl jók. Ők voltak az egykori Disney sztárok. A mostani Disney sorozatok mégrosszabbak! 10 éves unokatestvérem egész nap Indul a riszát, Jessiet, Zsenipalántákat meg ilyen hülyeségeket néz, és persze velem is megnézeti. Őszinte leszek, borzslmas. Nem szeretek előítéletes lenni, de valószínüleg ez sem lesz jobb a többi Disneyénekesszínésnős sorozatnál.
2014. január 21. 19:05
#24
Újabb tucatsorozat. Valami újat tudnának mutatni, ami élvezhető is, és sokkal fantáziadúsabb címe van?
2014. január 21. 19:08
#25
|
|
CUKI97Cillianiac |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.13. Hozzászólás: 1225 Csatolások: 0 Azonosító: 134771 offline
|
Jaj. Egy újabb kis csaj, aki csak ripacskodni tud... És ráadásul máris kettős szerepbe kényszerül. :""DD
Bocsánat azoknak, akik tűkön ülve várják. Ez is csak Disney, olyan sekélyes lesz, mint a többi. :PPP
Bocsánat azoknak, akik tűkön ülve várják. Ez is csak Disney, olyan sekélyes lesz, mint a többi. :PPP
2014. január 21. 19:56
#27
|
|
Horváth Grétavisszatérő vendég |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 12.08.14. Hozzászólás: 430 Csatolások: 32 Azonosító: 183443 offline
|
Jajj ezt nagyon várom!! <3
2014. január 21. 22:03
#29
|
|
Gombócartúr216visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.29. Hozzászólás: 196 Csatolások: 0 Azonosító: 204761 offline
|
Nekem nem igazán szimpatikus. Az egyik Disney sorozat sem az, kivéve a sok sikert charlie. A többit nem szeretem. :I
2014. január 22. 08:15
#30
|
|
AerobicBaba9új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.18. Hozzászólás: 59 Csatolások: 0 Azonosító: 219513 offline
|
De nekem még mindig a Zsenipalánták a kedvencem
2014. január 22. 15:05
#33
|
|
LittleLillaDreamervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.09.08. Hozzászólás: 385 Csatolások: 0 Azonosító: 211469 offline
|
Érdekesnek tűnik, valószínűleg megnézem
2014. január 22. 15:26
#34
|
|
Alizxxxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.02. Hozzászólás: 176 Csatolások: 0 Azonosító: 188927 offline
|
Uhh. Nagyon nem szimpatikus... ez is csak egy erőltetett baromság lesz. Vagy már az, mindegy. A Sok Sikert, Charlei az egyik kedvencem, de a Violetta is..
igazából csak ezt a kettőt tudom megnézni
2014. január 22. 16:12
#36
|
|
StellaFlowerúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.12. Hozzászólás: 51 Csatolások: 0 Azonosító: 219144 offline
|
megnéztem az első részt, serintem nem rossz
2014. január 22. 16:33
#37
|
|
SweetDancer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.25. Hozzászólás: 703 Csatolások: 8 Azonosító: 200804 offline
|
Uhh milyen nehéz lehet két szerepet játstani :/ A sorozattal nincs bajom, jó alapsztori
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:




