Starity

Louis Tomlinson ismét jótékonykodik

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 22. 22:41 #61
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Ágika21 @ 2014.01.22. 22:40)
Lucyan valószínűleg ,ha csak 300 ft lenne akkor elég kevés lenne a bevétel. Ez egy kis logika kell ... Minek fizetnék 2300 ft.-ot? Mert mondjuk jól célért megy? smileeee.gif Egyébként az a aláírási...

bocsi h ezt mondom, de sztem ha saját zsebből tenné, senki se kötne belé smileeee.gif
2014. január 22. 22:46 #62
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Ez jó és jár neki a dicséret tényleg smileeee.gif smileeee.gif
de azért elolvadni sem kell mert akinek ennyi pénze van...
na mindegy azért kapott nálam egy plusz pontot:)
2014. január 22. 23:08 #63
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2014.01.22. 21:49)
Ja és még hozzátenném azt is h a turnéból befolyt pénz nagy része a menedzsmentnek megy, és ezt sztem rajtad kívül mindenki tudja.

Nem csak ezek a tinicölöbök jótékonykodnak napjainkban, hanem sokan mások is. Újabban csak drága Pault tudnám felhozni, aki külön alapítványt nyitott a rászorulóknak, és bár Lady Gaga sem szívem csücske, még sincs ilyen hányinger stílusban az arcomba nyomva a jótékonykodása - őt jó embernek tartom. Szintén alapítványa van és fizetéséből igen sűrűn jutalmazza azokat, akik rászorulnak. Jennifer Garner is rákos gyermekeket segít, sőt még buzdítja is a tehetős embereket, hogy segítsenek - még, ha egy szakadt zoknival is - azoknak akik szegények vagy betegek. Gary Sinise például a Közel-keleti háborús övezetben élő gyermekeket támogatja - sőt segítségével egy iskolát is felhúzattak! Angelina Jolie és Brad Pitt jótetteit meg szerintem nem is kell ismertetnem, hiszen mindenki tudja, hogy mennyit tettek és tesznek mai napig is az emberiségért. Ja, és ezek azok a híres emberek, akiket én kedvelek, és még hány hozzájuk hasonló híres ember lehet! Szóval valahogy ezért nem tudom hasra vágni magamat ettől a lúiszos zacsitól meg a mostani litlömiksz akciótól. Egyszerűen kevés az amit adnak, és úgy van aposztrofálva, mintha a fizujuk 90%-a a rászorulóknak menne. Megjegyzem, ezek a tini idilok talán még keresetük 0,001%-át sem adják a rászorulóknak. Pláne, hogy lúisz gyerek nem is saját zsetonból költekezik, a dolog már itt megbukott számomra. Ez pozitív megmozdulás amivel buzdítja az embereket a jótékonykodásra és nem ő jótékonykodik. A kettő között azért van egy halovány különbség én szerintem.
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2014. január 22. 23:14 #64
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.01.22. 23:08)
Nem csak ezek a tinicölöbök jótékonykodnak napjainkban, hanem sokan mások is. Újabban csak drága Pault tudnám felhozni, aki külön alapítványt nyitott a rászorulóknak, és bár Lady Gaga sem szívem csücske, még sincs ilyen hányinger stílusban az arcomba nyomva a jótékonykodása - őt jó embernek tartom. Szintén alapítványa van és fizetéséből igen sűrűn jutalmazza azokat, akik rászorulnak. Jennifer Garner is rákos gyermekeket segít, sőt még buzdítja is a tehetős embereket, hogy segítsenek - még, ha egy szakadt zoknival is - azoknak akik szegények vagy betegek. Gary Sinise például a Közel-keleti háborús övezetben élő gyermekeket támogatja - sőt segítségével egy iskolát is felhúzattak! Angelina Jolie és Brad Pitt jótetteit meg szerintem nem is kell ismertetnem, hiszen mindenki tudja, hogy mennyit tettek és tesznek mai napig is az emberiségért. Ja, és ezek azok a híres emberek, akiket én kedvelek, és még hány hozzájuk hasonló híres ember lehet! Szóval valahogy ezért nem tudom hasra vágni magamat ettől a lúiszos zacsitól meg a mostani litlömiksz akciótól. Egyszerűen kevés az amit adnak, és úgy van aposztrofálva, mintha a fizujuk 90%-a a rászorulóknak menne. Megjegyzem, ezek a tini idilok talán még keresetük 0,001%-át sem adják a rászorulóknak. Pláne, hogy lúisz gyerek nem is saját zsetonból költekezik, a dolog már itt megbukott számomra. Ez pozitív megmozdulás amivel buzdítja az embereket a jótékonykodásra és nem ő jótékonykodik. A kettő között azért van egy halovány különbség én szerintem.

Jó. Mondjuk ez igaz, ez a táska télleg egy kicsit nevetséges, mondjuk én nagyot nevettem rajta. Mikor olvastam, akkor pont az jutott eszembe, hogy inkább azok jótékonykodnak, akik megveszik ezt a táskát biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 22. 23:21 #65
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2014.01.22. 23:14)
Jó. Mondjuk ez igaz, ez a táska télleg egy kicsit nevetséges, mondjuk én nagyot nevettem rajta. Mikor olvastam, akkor pont az jutott eszembe, hogy inkább azok jótékonykodnak, akik megveszik ezt a táskát  biggrin.gif

Érted, ha közölte volna azt, hogy adott száz rugót egy alapítványnak segítve a betegeket és a szegényeket - fizujából kitelik -, még mindig felmerül bennem a marketing, de legalább adott valamit. Most meg valóban az jótékonykodik, aki tulajdonképpen meg is veszi. Ezzel nem is lenne probléma, hiszen hány olyat hallottunk, hogy a koncertekből befolyó összeget felajánlják hátrányos helyzetűeknek, de azért az mégis más, mint egy bevásárló szatyi, amit legfeljebb anyum arra használna, hogy a Tescoban vásárolt apróságait belerakja azért, hogy a kocsitól el tudja vinni a konyháig. Szép tett másokat arra buzdítani, hogy adjon a rászorulóknak - én meg is tenném, ha lenne pénzem -, de az gáz azért, hogy az egész úgy van előadva, mintha ő adná azt az x összeget. Ez csak egy újabb produktumjuk az ezerből, amit felajánlanak jótékony célokra. Szimpatikus húzás, de én ezt keveslem jótékonykodás címen. Persze, az ember megmosolyogtatja, mert nekem is az jutott eszembe, hogy "Komolyan?". Viccnek még elmegy, de az gázos, ha valaki ebből akar jótékonykodni. Két rugót meg tudod mikor adnék egy szatyorért, és ezzel szerintem nem vagyok egyedül. 2000 Ft-ból már rendelek két pizzát wazze.
1 felhasználónak tetszik: Lambika
2014. január 22. 23:24 #66
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.01.22. 23:21)
Érted, ha közölte volna azt, hogy adott száz rugót egy alapítványnak segítve a betegeket és a szegényeket - fizujából kitelik -, még mindig felmerül bennem a marketing, de legalább adott valamit. Most meg valóban az jótékonykodik, aki tulajdonképpen meg is veszi. Ezzel nem is lenne probléma, hiszen hány olyat hallottunk, hogy a koncertekből befolyó összeget felajánlják hátrányos helyzetűeknek, de azért az mégis más, mint egy bevásárló szatyi, amit legfeljebb anyum arra használna, hogy a Tescoban vásárolt apróságait belerakja azért, hogy a kocsitól el tudja vinni a konyháig. Szép tett másokat arra buzdítani, hogy adjon a rászorulóknak - én meg is tenném, ha lenne pénzem -, de az gáz azért, hogy az egész úgy van előadva, mintha ő adná azt az x összeget. Ez csak egy újabb produktumjuk az ezerből, amit felajánlanak jótékony célokra. Szimpatikus húzás, de én ezt keveslem jótékonykodás címen. Persze, az ember megmosolyogtatja, mert nekem is az jutott eszembe, hogy "Komolyan?". Viccnek még elmegy, de az gázos, ha valaki ebből akar jótékonykodni. Két rugót meg tudod mikor adnék egy szatyorért, és ezzel szerintem nem vagyok egyedül. 2000 Ft-ból már rendelek két pizzát wazze.

Hát jó, legalább ez is valami, a semminél még mindig jobb. Mondjuk az is megeshet, h ő is vett egy ilyen szatyrot _nevet.gif
Mondjuk jobbat is kitalálhatott volna, mint a szatyor.
2014. január 23. 00:21 #67
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Nem egy nagy szám a táska, de kit érdekel? Én senkit nem szólok le addig, amíg a hírnevét jótékonykodsra használja.
2014. január 23. 06:19 #68
rokaróni
rokaróni
 
StátuszTeen Wolf fan
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.04.01.
Hozzászólás: 540
Csatolások: 34
Azonosító: 172443
Offline offline
Nagyon örülök,egy kis jótékonykodás mindíg-mindenkinek jól jön.
2014. január 23. 06:43 #69
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Ez ám a szatyor x'd
de egyébként ez nagyon édes volt Loutól^^ heart.gif bár nem értem, miért nem volt ott az egész 1D, csak Lou? Biztos jótékonykodnának a többiek is... de ezt tényleg nem értem pardon.gif
2014. január 23. 06:46 #70
- törölt felhasználó -    
Ennek nagyon örülök!
2014. január 23. 08:55 #71
B.Petra
B.Petra
visszatérő vendég
 
StátuszAzt hiszed ismersz, gondold meg újra..''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.31.
Hozzászólás: 363
Csatolások: 0
Azonosító: 207821
Offline offline
Rendes volt Lou-tól smileeee.gif
2014. január 23. 09:02 #72
Doddy White
Doddy White
visszatérő vendég
 
StátuszCher Llyod is Merried <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 361
Csatolások: 0
Azonosító: 193627
Offline offline
nagyon aranyos Louistúl ez ő mindig annyit jótékonykodik smileeee.gif <3
2014. január 23. 09:54 #73
- törölt felhasználó -    
nagyon tetszik csak nem hozzák igyen házhozszállítással biggrin.gif
2014. január 23. 10:40 #74
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
jaj de aranyos ^^
2014. január 23. 11:07 #75
Rebíí97
Rebíí97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 699
Csatolások: 8
Azonosító: 155442
Offline offline
ez nagyon rendes tőle smileeee.gif
2014. január 23. 12:13 #76
Csillla
Csillla
visszatérő vendég
 
StátuszAz élet egy színjáték, rajtad áll, hogy dráma-e, vagy vígjáték!<3 I'm in love!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.24.
Hozzászólás: 288
Csatolások: 0
Azonosító: 215803
Offline offline
Nagyon cukii! smileeee.gif
2014. január 23. 12:22 #77
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6086
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
Ez kedves tőle!
2014. január 23. 12:37 #78
Leobaby
Leobaby
visszatérő vendég
 
Státusz5sos♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 1
Azonosító: 180027
Offline offline
Nagyon kedves tőle és imádooom ^^
2014. január 23. 12:41 #79
Leobaby
Leobaby
visszatérő vendég
 
Státusz5sos♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 1
Azonosító: 180027
Offline offline
Egyébként ez arra buzditja a rajongókat h jótékonykodjanak....
2014. január 23. 13:06 #80
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég
 
StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 212889
Offline offline
Annyira aranyos és még,hogy nekik nincs szivük ♥ ♥ Louis♥
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok