Starity

Beyoncé korhatáros fellépést hozott össze a Grammyn

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 28. 18:49 #81
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Beyoncét és Miley-t egy napon említeni pofátlansáf és határtalan ostobaság. Beyoncé egy díva, egy Istennő, korunk egyik legnagyobb előadója. Ő nem egy kis divatmajom ribi, ő egy szexi díva a fellépése pedig eszméletlen jó volt. Persze kihívó volt, mivel a szám is a szexről szól és igen is ízlésesen és stílusosan adta elő (amilyet Miley nem tud), ez volt az este legjobb fellépése.

Ha pedig már mindenképpen ide kell keverni Miley-t, akkor jó, ha mindenki tudja, hogy Miley koppintja Beyoncét, Rihannát, Ciarát és minden fekete rnb énekesnőt. a twerk, mint tánc már vagy 20 éve létezik az amerikai fekete negyedekben, A zeneiparba meg Beyoncé és Rihanna hozta be, Miley meg onnan csórta.

Szóval a Miley rajongók csak fogják be a szájukat mert szart se tudnak a fekete kultúráról, csak azt látják, ahogy a kis kedvencük riszálja a csontos seggét...
1 felhasználónak tetszik: Mia
2014. január 28. 18:52 #82
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Bee sem, és Miley sem kurvä. :@
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. január 28. 18:55 #83
baby95
baby95
visszatérő vendég
 
StátuszDude, I almost had you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 422
Csatolások: 13
Azonosító: 203027
Offline offline
egy kicsit tényleg furcsa tőle.
2014. január 28. 19:11 #84
nikiofficial97
nikiofficial97
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.19.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 206578
Offline offline
Ugyan már...Beyoncé az új Miley?Beyoncé kisújjáig sem ér fel az az a csaj.A szülőknek meg inkább gyereket kell nevelni,nem twitteren csipogni,hogy B így meg úgy.
2014. január 28. 19:12 #85
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Azzal nem értek egyet, mikor azt mondják, hogy Beyoncé ízlésesen szexi, Miley meg egy "r ibanc". Ezt elfogultságnak hívják. Miley semmivel sem r ibancosabb, pusztán csak erőltetett és elkeseredett. Semmi olyat nem csinál, amit ne csináltak volna meg előtte millióan, őket mégsem szajházzák össze-vissza. Nem megbotránkoztatóbb ő, mint más. Azzal, hogy ezt az ostobaságot gondolják és hangoztatják pont azt teszik, amit ő akar. Nem azzal van a baj, hogy ő sokkal több szexualitást vinne az imidzsébe, mint mások, mert nem. Az más kérdés, hogy ha így lenne, az sem tenné szörnyeteggé, mert joga van hozzá. Nem védeni akarom, de röhejes ez az egész, mert ugyanazt a dolgot tőle sokkal ízléstelenebbnek értékelik, mint Beyoncétől vagy mástól. Nem hiteles, amit csinál, látszik, hogy egy gondosan megkreált imidzs, ezzel van inkább a gond. Tehát lehet hasonlítgatni, egyet is értek, hogy nagyon nem egy súlycsoport a kettő, de NE a szexualitás legyen már az, ami AAANNYIRA különböző mértékű a kettőnél. Millió dolog van, amire igaz lenne, erre nem. Egyáltalán nem gondolom, hogy pusztán a szexualitás kihangsúlyozása probléma lehet egy -természetesen CSAK női- előadónál, ha emellett semmi más probléma nincs vele.

Hogy a cikkhez is hozzászóljak, nem lepődtem meg a felháborodáson. Az emberek (nem csak az amerikaiak, bár nekik tényleg nagyon megy ez) keresik a következő dolgot, amit felháborodhatnak. Ha lement az egyik botrány, keresik a másikat, hogy szidhassanak valakit és játsszák az erkölcsöst. Mert Beyoncé eddigi karrierjében nem volt ám szexualitás, a fellépéseiben, a klipekben, a dalokban, neem, ez egy teljesen új oldala. Ja, hogy nem? Így még viccesebb ez a kötelező felháborodás, hogy eddig is bőven volt szexualitás abban, amit csinált, és általában ebben a műfajban. De most fel kell háborodni, mert nincs jobb, épp ez van soron. És ugye nyilván ő az egyetlen az egész zenei világban, aki ezt csinálja, és a gyerekek, akik elég idősek ahhoz, hogy Grammy díjkiosztót nézzenek, azok nem elég idősek ahhoz, hogy ilyesmit lássanak, ami nagyjából az egészben ott van, kisebb-nagyobb mértékben. Szerintem ezt gondoljuk meg mégegyszer.
2014. január 28. 19:19 #86
csenge0819
csenge0819
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.28.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 220125
Offline offline
nem értem ezt az egész felháborodást. Kezdjük azzal, hogy a fények és műfüst miatt alig látszott valami Bee-ből, a látott tánc pedig egyáltalán twerk. Az, pedig hogy milyen ruha volt rajta...hát úgy gondolom, hogy ha valaki, akkor ő aztán megmutathatja, hogy milyen testtel rendelkezik 32 évesen egy gyerekkel. Ez az adjunk rá valami cuccot csak azon irigy anyukák véleményezése, akik közel sem néznek úgy ki, mint Bee.
A Miley-val való egy lapon említés pedig egyenesen nevetséges így röviden.
Továbbá úgy gondolom, hogy borzasztóan jó látni, hogy a férjével még 12 után is ennyire szeretik egymást. Nagyszerű előadás volt mind hangilag, mind vizuálisan smileeee.gif <3 <3
2014. január 28. 19:20 #87
Csillla
Csillla
visszatérő vendég
 
StátuszAz élet egy színjáték, rajtad áll, hogy dráma-e, vagy vígjáték!<3 I'm in love!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.24.
Hozzászólás: 288
Csatolások: 0
Azonosító: 215803
Offline offline
Hát.... Nem kellett volna!sad.gif Főleg hogy akár egész pici 5-6 évesekis nézhetik, bár nekik ez szerintem nem való...
2014. január 28. 19:24 #88
bogbianka
bogbianka
új tag
 
StátuszAnime_fan_Naruto _forever *~*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.08.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 205560
Offline offline
Én nekem nincsen véleményem mert már meglehetetszokni ezeket a hireket.!
Ezt már semleges ahogyan mondtam engem nem zavar de nemtom hogy titeket miért tudom, hogy csak leírjátok a véleményeteket az egészről de szerintem felnőt emberek megtudják mondani maguknak hogy mit engednek meg és mit nem!
2014. január 28. 19:31 #89
- törölt felhasználó -    
Szerintem egyáltalán nem volt vészes! Miley Beyonce-hoz képest sehol sincs!
2014. január 28. 19:39 #90
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Azért közte és Miley között még mindig van különbség, de tény, hogy messzire ment...
2014. január 28. 19:49 #91
whooo
whooo
új tag
 
StátuszSomeone kill the DJ.... SHOOT THE F*CKING DJ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.25.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 196777
Offline offline
jó azért nőként is el kell ismernem hogy beyonce nagyon szép nő és szerintem ez a fellépés inkább szexi volt mint etikátlan, és semmi húzós dolog nem volt benne. Viszont szerintem Miley a VMA-an hogyismondjam.... undi volt.... na meg a twerk+ nyelvöltögetés meg gusztustalan és nem szexi. Ja és még punk/rock/metál arcként is el kell mondanom hogy miley fényévekre van lemaradva Beyoncetől smileeee.gif)
2014. január 28. 19:51 #92
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Ne legyünk már ennyire prűdek emberek.. Ez az előadás elejétől a végéig ízlésesen volt szexi, és dögös. Nem ez az első eset, hogy ilyen ruhában táncolt, voltak ennél cifrább darabok is, ez ízlésesen volt dögös. Ő egy ízig-vérig nő, megteheti, hogy így mutatkozzon színpadon, vagy bárhol. Az éneklés is kifogástalan volt. Jay-Z-vel pedig rettenetesen édesek.
Mivel karrierje eddig makulátlan és botránymentes, így muszáj volt most a ráérő amerikaiaknak valamibe belekötni. Azok a gyerekek látnak ennél erotikusabb dolgokat is.. nem kell őket félteni.
1 felhasználónak tetszik: Fan-ily6889
2014. január 28. 20:03 #93
Judit2013
Judit2013
visszatérő vendég
 
Státusz#KeepFightingMichael #ForzaJules
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 394
Csatolások: 0
Azonosító: 198582
Offline offline
Beliyah teljes mértékben egyet értek! good.gif
2014. január 28. 20:15 #94
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Könyörgöm, már megint túl sok szabadidejük volt az embernek. Kezdjük először is ott, de már sokan mások is leírták előttem, hogy Beyoncénak nem ez volt az első ilyen fellépése. Ő is mindig szerette mutogatni magát és erotikusabban táncolni. Az ő zenei stílusa erről szól. Engem nem háborított fel a fellépése, mint Miley-é. Tegyük hozzá, hogy Miley még egy nyikhaj aki alig lépett ki a "tojáshéjból". Beyoncé egy felnőtt, érett nő aki már olyan régóta van az iparban és ezt már meg kellett volna szokni tőle. Nem ő az egyetlen aki így viselkedik a színpadon. Ide hozhatnánk akár Madonnát, Britneyt, Rihannát és bármilyen dívát a szakmából. Ők ezt csinálják, mert ők így is kezdték a karrierjüket. Holott Miley csak egy gyereksztár volt aki ezzel akar kitörni és semmi egyedi nincs benne. Ez egyáltalán nem az ő stílusa ha nem csak azért lett kialakítva hogy botrányt kavarjon a semmire való munkásságába hogy az emberek jobban felfigyeljenek. És amíg Miley egy nős pasasnak tette oda a hátsóját és játszotta az eszét a színpadon, addig Beyoncé ízlésesen, nem undorítóan, a saját férje mellett táncolt. Még viccnek is rossz azt mondani hogy Beyoncé át vette Miley szokását, mert kérem, éppen fordítva történt. A gyerek dologhoz hozzászólva, én alapból nem engedném a gyerekemnek ha még kicsi hogy ilyen díjátadókat nézzen, mert sosem sül ki ezekből az alja showkból semmi jó. Ahol fellépők vannak, ott sejteni lehet hogy bejöhet egy-két nem gyereknek való jelenet. Akik meg már elég idősek ahhoz hogy nézzék azok szerintem már az interneten is látnak elég szemetet és nem hiszem hogy olyan sok kisgyereknek lenne Beyoncé a példaképe mint Miley anno. Azért nézzük már meg hogy Miley egy gyerekműsorban kezdte míg Beyoncé eladóművésznőként. Na vajon melyikőjüknek van több gyerek rajongója? Mert amíg negyvenes nők is oda vannak Beyoncéért, azok nem hiszem hogy Miley-t is nagyra tartják. A kicsik meg nézik Hannah Montanat és agyon majmolják. Szóval már az egész itt kezdődik.
2014. január 28. 20:15 #95
Lili0120
Lili0120
If I can take it, I can make it
 
Státuszdon't call it a fight when you know it's a war
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 1432
Csatolások: 0
Azonosító: 169896
Offline offline
hát jobb mint Miley tongue.gif
2014. január 28. 20:22 #96
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Túlzásba vitték az emberek szerintem semmi rossz nem volt ebben a fellépésben ettől csak rosszabb dolgokat is láttak már a kis gyerekek,és Beyoncé nem gyerek sztár.
És ha a szülőknek nem tetszik a fellépése akkor ne nézzék a gyerekek.
Nem kell itt hasonlítani senkihez sem főleg nem Miley-hez aki nagyon távol áll tőle.
Bee intelligens lány tudni fogja hol a határ hiszen már ö is anyuka.
2014. január 28. 20:24 #97
Brie
Brie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 820
Azonosító: 201479
Offline offline
Miley ezen 1000x túltett.
2014. január 28. 20:24 #98
fdboris
fdboris
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.24.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 79
Azonosító: 204384
Offline offline
Timicsy008
Teljesenmértékben egyet értek
2014. január 28. 20:26 #99
Luna0026
Luna0026
 
StátuszYou could be a bad motherfucker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 210400
Offline offline
Oh könyörgööm...
Az emberek miért ilyen perverzek?!
Mármint....nem kell rögtön szexuális szemszögből nézni ezt az egészet. Az bezzeg senkinek sem tűnt fel, hogy mennyire tisztán énekelt, és mennyire erősen meg tudta nyomni a hangokat!
És (ne értsen senki félre), mindenkinek van egy szexuális oldala. Ez az élet rendje! Csak van, aki megmutatja, és van, aki otthon, magányosan egyedül, zárt ajtó mögött teszi mindezt...-.-
2014. január 28. 20:27 #100
- törölt felhasználó -    
Jesszusom Miley 2 -.-
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jay-Z Jay-Z 1351.