Starity

Beyoncé korhatáros fellépést hozott össze a Grammyn

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 28. 20:27 #101
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Nem hiszem, hogy túlzás lett volna Bee produkciója. Ha nem kezdenek el hisztizni emiatt, nekem eszembe se jutott volna a dolog, miszerint "ez nem idevaló"... rolleyes.gif Úgy vélem, klassz kis fellépés volt, és egyben szexi is! Neki baromi jól állnak az efféle mozdulatok - minthogyha alapból a vérében lennének. Egy vérbeli táncos és művész, akinek nem kell "eljátszania" a szexiséget, ugyanis nála ösztönből jön. Valakinek viszont elképesztően rosszul áll, és csak nevetségessé válik tőle, ezért talán nem kéne erőltetni... És hogy egy kaptafára tették Cyrusszal... Épp vele, te jó ég! Bee ízig, vérig énekesnő - csodálatos hanggal, és úgy gondolom, hogy ő az egyik legjobb, míg utóbbi csak próbál az "énekesnő" kategóriába tartozni. A kevésnél is kevesebb sikerrel. A fejemben nem fordulna meg egy lapra tenni őket! Mivel az igazán botrányos "énekesek/énekesnők" idén kimaradtak a fellépők soraiból, gondolták ezek a szülők, hogy Bee-t veszik elő és eljátsszák a hattyúk halálát... rolleyes.gif Csak mert szexi volt.
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, House Of Wax, Mia
2014. január 28. 21:11 #102
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
ezt nem is hittem volna beyonceról!
egy sztárnak már tényleg mindig kell valami botrányos az előadásába,ha azt akarja,h az emlékezetes maradjon?!
2014. január 28. 21:26 #103
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Mi ez a 'Beyonce a következő Miley Cyrus'? Nem Miley találta fel a színpadon az erotikus spanyolviaszt.. Szerintem felesleges a két előadást összehasonlítani, mert amíg Beyonce alapjában véve is sokkal 'tüzesebb' előadó volt mindig is, addig Cyrusnál ez a kitörési próbálkozás. Beyonce nekem mindig egy finom nő hatását kelti, aki tisztában van az adottságaival és nem fél használni azokat. Miley pedig gyengén próbálkozik, de előbb-utóbb rá fog jönni, hogy ez nem az ő útja. Az egyik igazi, a másik kreált. Egyébként amerika imád felháborodni mindenen..ha pl.: túl sok a fekete színész a filmben akkor azért, ha kevés akkor pedig azért. De ez nem csak az amerikaiakra jellemző, hanem alapjában mindenkire.
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, janet7, Fan-ily6889, House Of Wax, Mia
2014. január 28. 21:39 #104
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Szerintem ebben nem volt semmi ízléstelen, semmi botrányos. Beyoncé úgy volt erotikus, ahogyan Miley Cyrus, vagy Rihanna sehogy nem tudna. Abszolút semmi kivetnivalót nem találtam a dologban, persze lehet mindig valakit keresni, hogy legyen kit szidni a következő pár hónapban. De Beyoncé nem az a valaki, már 1000x bebizonyította nekünk.
2014. január 28. 21:40 #105
Patyó12
Patyó12
Mrs. Lautner
 
StátuszA tündérmeséknek mindig okkal van vége...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 1230
Csatolások: 10
Azonosító: 156581
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.01.28. 19:12)
Azzal nem értek egyet, mikor azt mondják, hogy Beyoncé ízlésesen szexi, Miley meg egy "r ibanc". Ezt elfogultságnak hívják. Miley semmivel sem r ibancosabb, pusztán csak erőltetett és elkeseredett. Semmi olyat nem csinál, amit ne csináltak volna meg előtte millióan, őket mégsem szajházzák össze-vissza. Nem megbotránkoztatóbb ő, mint más. Azzal, hogy ezt az ostobaságot gondolják és hangoztatják pont azt teszik, amit ő akar. Nem azzal van a baj, hogy ő sokkal több szexualitást vinne az imidzsébe, mint mások, mert nem. Az más kérdés, hogy ha így lenne, az sem tenné szörnyeteggé, mert joga van hozzá. Nem védeni akarom, de röhejes ez az egész, mert ugyanazt a dolgot tőle sokkal ízléstelenebbnek értékelik, mint Beyoncétől vagy mástól. Nem hiteles, amit csinál, látszik, hogy egy gondosan megkreált imidzs, ezzel van inkább a gond. Tehát lehet hasonlítgatni, egyet is értek, hogy nagyon nem egy súlycsoport a kettő, de NE a szexualitás legyen már az, ami AAANNYIRA különböző mértékű a kettőnél. Millió dolog van, amire igaz lenne, erre nem. Egyáltalán nem gondolom, hogy pusztán a szexualitás kihangsúlyozása probléma lehet egy -természetesen CSAK női- előadónál, ha emellett semmi más probléma nincs vele.
Hogy a cikkhez is hozzászóljak, nem lepődtem meg a felháborodáson. Az emberek (nem csak az amerikaiak, bár nekik tényleg nagyon megy ez) keresik a következő dolgot, amit felháborodhatnak. Ha lement az egyik botrány, keresik a másikat, hogy szidhassanak valakit és játsszák az erkölcsöst. Mert Beyoncé eddigi karrierjében nem volt ám szexualitás, a fellépéseiben, a klipekben, a dalokban, neem, ez egy teljesen új oldala. Ja, hogy nem? Így még viccesebb ez a kötelező felháborodás, hogy eddig is bőven volt szexualitás abban, amit csinált, és általában ebben a műfajban. De most fel kell háborodni, mert nincs jobb, épp ez van soron. És ugye nyilván ő az egyetlen az egész zenei világban, aki ezt csinálja, és a gyerekek, akik elég idősek ahhoz, hogy Grammy díjkiosztót nézzenek, azok nem elég idősek ahhoz, hogy ilyesmit lássanak, ami nagyjából az egészben ott van, kisebb-nagyobb mértékben. Szerintem ezt gondoljuk meg mégegyszer.




Ott a pont! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. január 28. 22:22 #106
- törölt felhasználó -    
Az amcsiknak elég érdekes felfogásuk van, amit a szexualitást illeti. Az olvasott kiborulások alapján úgy jött le, mintha egy szaftos p*rnóhoz hasonlitgatnák a produkcióját, amit túl korai órákban vetitettek, eközben pedig egy lenge, önmagához hivően divás táncot lejtett, ami cseppett se volt "kéjelgés" szintű. Amit ő a szinpadon leművelt az számomra cseppet se megbotránkoztató, sőt inkább izzott körülötte a levegő. 'Yoncé egy dögös anyuka, aki nem feszegeti a határok, mint a hozzávetőlegesen felhozott Májli. A mozdulatsorok sugalltak némi erotikát, de olyan csekély mértékben, és hogy közben nem mutogatta a csúnyáját és nem dörgölte a hátsófertályát a férje "báldzsához". laugh.gif Ami azt illeti, hogy kicsit túlzásba vitték ezt a viszálykodást. De hát ez már nem az én problémám. Nekem bejött a fellépésük, és a dalt is megszerettem már idővel.
2014. január 28. 22:36 #107
kanka
kanka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.04.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 57
Azonosító: 97843
Offline offline
én megnéztem a fellépést a cikk hatására és szerintem itt megint túlzásrol és botránykeltésről van szó.szerintem ez egy dögös előadás volt.nekem semmi megbotránkoztató nem volt benne.az amcsi szülök néha tényleg eltudják vetni a sulykot...
2014. január 29. 04:33 #108
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Ez azért közel sem ért fel Miley alakításához tongue.gif

Ráadásul Beyoncé-nak legalább van valami kisugárzása is az előadás közben, ami Cyrus esetében magamutogatásból állt csupán.

Másrészt az aggódó szülőket sem értem igazán, maximum annyit róhatnak fel, hogy Beyoncé body-ja egész kerek rálátást adott a fenekére. Ennek látványa rontaná meg a kisgyerekeket?

A botrányos női fenék, tényleg felháborító :/
2014. január 29. 06:20 #109
luluxD
luluxD
visszatérő vendég
 
StátuszARCTIC monkeys not artic monkeys, pls it's not so hard
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.25.
Hozzászólás: 490
Csatolások: 0
Azonosító: 186626
Offline offline
Ez a videó már nem érhető el Grammys szerzői jog követelés miatt.... Ezt mostmár nem tudom meg smileeee.gif
2014. január 29. 09:59 #110
rokaróni
rokaróni
 
StátuszTeen Wolf fan
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.04.01.
Hozzászólás: 540
Csatolások: 34
Azonosító: 172443
Offline offline
Szép volt Beyoncé,már mint a ruhád..
2014. január 29. 10:42 #111
- törölt felhasználó -    
Hát, egy négy éves kisgyereknek valóban "ijesztő" dolog lehetett megnézni, de nem értem, hogy miért van mindenki ennyire felháborodva. Persze, Beyoncé hozott már össze jobb előadásokat is, de csak mert megmutatta, hogy valaki egy gyermek után is képes dögös koncertet adni, nem kell rögtön Mileyhoz hasonlítani. Mert míg az utóbbi nulla hanggal és nulla előadóképességgel rendelkezik, Beyoncénak csodálatos hangja van. Egyébként meg nem értem, hogy az amerikaiak miért tulajdonítanak ennek akkora jelentőséget, mert amikor Miley riszálta magát, nem igazán láttam, vagy hallottam szülőktől származó felháborodott megjegyzéseket, őt meg mindenki lerohanja, hogy "jaj, nem ez a megszokott előadásmód". Ezzel pedig nem értek egyet, mert amikor még Beyoncé a harmincat sem érte el, már akkor volt egy-két fülledtebbre sikeredett produkciója. Végső soron nem kéne kisgyerekeknek későn (jól van, 8-kor) a TV-t bámulni, mert most azok a szülők panaszkodtak a leginkább, akiknek Selenás korszakú gyerekük van...
2014. január 29. 11:33 #112
- törölt felhasználó -    
Meg kell védenem Beyoncé-t,lehet erotikus volt a fellépés,de azért ne nevezzük már Miley-nak. Azért ez túlzás. Míg Beyoncé nőnek néz ki,addig Miley nem. Beyoncé szexi fellépést adott nem közönségeset,ami szerintem nagyon jóra sikeredett,és szerintem egy 6-7 éves gyereknek nem Grammy gálát kell nézni,hanem rajzfilmet.
2014. január 29. 12:20 #113
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Nem nagyon érdekel ez a nő, azt csinál amit akar, nekem úgyis mindegy.
2014. január 29. 12:32 #114
cintia27
cintia27
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 202358
Offline offline
Hahó emberek?! Mi baj volt ezzel a produkcióval? o.O Egy gyönyörű nő egy gyönyörű ruhában előadott egy csodálatos számot a férjével miközben jól nézett ki.! Yes Beyonce ez egy tökéletes fellépés volt!♥ thumbsup.gif
2014. január 29. 12:55 #115
belluska1200
belluska1200
visszatérő vendég
 
Státusz#Márker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 405
Csatolások: 0
Azonosító: 198304
Offline offline
Mostmárt a videót nem lehet megnézni, de nem hiszem, hogy olyan nagy +18-as fellépest csinált.
2014. január 29. 13:27 #116
Nócica
Nócica
új tag
 
StátuszHa nem tudsz úszni, ne mássz fára, mert elüt a villamos! :) :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.18.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 219471
Offline offline
A videót már törölték, de én nem nézem ki belőle hogy ilyet csinálna.
2014. január 29. 13:42 #117
selena gomez fan22
selena gomez fan22
Mad Hatter
 
StátuszAnd nothing ever happens
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 1097
Csatolások: 6
Azonosító: 209928
Offline offline
a videot toroltek.
2014. január 29. 14:57 #118
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Ha valakit érdekel a videó: http://www.youtube.com/watch?v=I8tNFaKT2Kk

Egyébként nagyon jól énekelt Beyonce és nem nevezném igénytelennek vagy ízléstelennek, DE! A felháborodóknak annyiban igazuk van, hogy ez nem épp gyerekeknek való. Márpedig ha ez Amerikában fő műsoridőben lement, amikor gyerekek is nézik/nézhetik, akkor egy kicsit tényleg túlzás ez fellépés. Mert lássuk be igen erotikusra sikeredett, és én sem hagynám mondjuk, hogy a 10 éves kislányom ezt nézze lefekvés előtt...ettől eltekintve király
2014. január 29. 15:28 #119
LilyCollinsForever
LilyCollinsForever
visszatérő vendég
 
StátuszThe Vampire Diaries<3:$$*.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.18.
Hozzászólás: 298
Csatolások: 4
Azonosító: 219515
Offline offline
Ne tudom mit akarnak... ha rajta van egy fürdőruha akkor is pont ennyit látnak belőle..sőt a fényviszonyok miatt szinte alig látszott...Nem értem mire ez a felháborodás és remélem az elnök ezért a "SZÉGYEN"-ért nem változtat véleményt!!Remek hang...szép test..ezt i a fenének takargassa...mint már mondtam bikinibe/alsóneműbe pont ennyi látszik...nem vagyok nagy fan de emberek nem értem a fennakadást...sad.gif(Csak így tovább Beyonce!!!
2014. január 29. 16:00 #120
- törölt felhasználó -    
utálom beyoncet..
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jay-Z Jay-Z 1351.