Starity

Ellie Goulding nem kér a homofóbiából

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 29. 21:18 #21
Janka7
Janka7
visszatérő vendég
 
StátuszFuck you you fucking fuck.-Lip Gallagher
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 0
Azonosító: 210317
Offline offline
Nagyon adom a véleményét*-*
2014. január 29. 21:22 #22
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Minden tiszteletem az övéké! meghajolo.gif Nem értem miért utálják a más nemi identitással született embereket. Ők is emberek, és még azt sem mondhatjuk, hogy mások, mint mi. Ők is érző lények, attól még, hogy a saját nemüket szeretik. Utálom azokat, akik azt hiszik jobbak, mint azok, akik nem ... "normális emberek". ( Az utolsó 2 szóban erősen ajánlom az idéző jel figyelembe vételét, nem találtam rá jobb kifejezést, fáradt vagyok. unsure.gif )
2014. január 29. 21:36 #23
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Én úgy vagyokok a melegekkel, hogy sehogy. xD Nem ítélem el őket, de nem is vagyok annyira melletük. Nincs igazándiból véleményem róluk, ez ő dolguk, engem meg nem érdekelnek. Szerintem mindenkinek így kéne éreznie. :]
2014. január 29. 21:44 #24
Fanny Holt
Fanny Holt
 
StátuszDreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 0
Azonosító: 208604
Offline offline
Le a ruszkikkal! biggrin.gif
2014. január 29. 22:17 #25
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
azért annyit hozzáfűznék a kommentekhez, hogy a melegség nem születési rendellenesség, nem a génekben van. illetve egy kis részük igen, tehát pl ha az egyik testvér meleg, nagyobb esélye van a másiknak is, hogy az legyen, de az ok nagy részben lelki trauma, amit gyerekkorban élnek át az emberek(pl nem törődnek vele a szülei/verik/stb...)
a melegeknek legyen annyi jogunk, mint nekünk, de ne legyen több, csak ennyit kérek!
2014. január 29. 23:56 #26
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Nagyon helyes. Oroszország észbe kaphatna már!
2014. január 30. 06:27 #27
AvrilFanxxx
AvrilFanxxx
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 2659
Csatolások: 136
Azonosító: 212105
Offline offline
Igaza van! Mindenki maga dönti el kit szeret!
2014. január 30. 06:40 #28
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Örülök, hogy Ellie is kiáll a melegekért.
2014. január 30. 06:54 #29
- törölt felhasználó -    
Milyen jól tette. smileeee.gif
2014. január 30. 09:49 #30
- törölt felhasználó -    
Ó, Istenem! Nee! Újabb viszályszító híresség, aki tudja, hogy ha azt írja "az oroszok bunkók, hogy bántják szegény elnyomott melegeket", arra ugrani fognak az emberek. Nem értek vele egyet.

1. Mi jogon szól bele más országok törvényeibe? És mi jogon keveri ő is bele az Olimpiát, aminek rohadtul semmi köze ehhez az egészhez? Az Olimpia a békéről szól, nem a politikáról, vagy a nemi identitásról.

2. Az oroszok nagyon jól teszik, hogy tiltják a melegfelvonulást! Én egyetértek vele, mert van, ami NEM ILLIK, kivinni az utcára. Semmi bajom a melegekkel, de ne kérkedjenek vele, hogy ők mások, és ne tolják az ember arcába a nemi identitásukat, hogy tessék őket elfogadni, mert ettől a dolog úgyis a visszájára sül el. Én sem teszem, pedig én hetero vagyok, mégsem hirdetem fennkölten hogy HETERO VAGYOK, EMBEREK, ÉS A PASIKAT SZERETEM. Aztán meg rinyálnak, hogy ha a meg nem engedett tüntetéseket a rendőrség szétveri. De kérem, ha egyszer nem engedik, akkor ne vonuljanak már fel! Ezzel is csak azoknak tesznek rosszat, akik ugyan melegek, de nem akarják ezt nyilvánosságra hozni, vagy nem akarnak felvonulgatni.

3. Oroszországban TILOS KISKORÚAK SZÁMÁRA HOMOSZEXUALITÁSRÓL INFORMÁCIÓT SZOLGÁLTATNI! Ezt is helyeslem, nem értem, ebben mi a gond. Hiszen elsődleges szempont a kiskorúak, az utódok védelme, nem? Ez lenne a normális mindenhol. Ráér a gyerek 18 évesen szembesülni azzal, hogy bizony vannak olyanok, akik a saját nemüket szeretik. De addig nem!

Nem üldözik tűzzel-vassal a homoszexuálisakat - bár igaz, a melegházasságot és egyebeket nagyon helyesen nem engedélyezik -, de ha valaki megszegi a törvényt, bezony az viselje annak következményeit. Egyébként miben akadályozzák a melegeket? A házasságon és gyereknevelésen kívül ugyanazok a jogok illetik meg őket, mint minden más embert. De ugyanazok a kötelességek is vonatkoznak rájuk. Vagy talán nem szavazhatnak? Nem dolgozhatnak? Nem szórakozhatnak? Az alapvető jogaik megvannak, szóval nem értem ezt a nagy felhajtást.

Nálunk sem lehet csak úgy felvonulgatni, meg miegymás, ha nincs engedély.

Köszönöm, jöhetnek a kövek, hogy mekkora "homofób" emberke vagyok, de engedtessék már meg, hogy normális keretek között (szerintem nem mondtam senkire semmi rosszat) elmondjam a véleményem.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke
2014. január 30. 10:31 #31
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Oroszország mindig ilyen konzervatív ország volt, és soha nem tűrték meg a propagandát. Ellie Goulding, Lady Gaga, Chris Pine, de még Cher kifejezett nemtetszése ellenére sem fognak változtatni a melegellenes politikájukon.
Egyébként sajnálom, mert ez előszele annak, hogy lassan a sportot is befogja hálózni a politika. Komolyan most számít az, hogy az adott sportoló heteró e, meleg, vagy biszex? A sportteljesítmény legyen a mérvadó egy ilyen nagy eseményen.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. január 30. 11:13 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2014.01.30. 10:31)
Oroszország mindig ilyen konzervatív ország volt, és soha nem tűrték meg a propagandát. Ellie Goulding, Lady Gaga, Chris Pine, de még Cher kifejezett nemtetszése ellenére sem fognak változtatni a melegellenes politikájukon. 
Egyébként sajnálom, mert ez előszele annak, hogy lassan a sportot is befogja hálózni a politika. Komolyan most számít az, hogy az adott sportoló heteró e, meleg, vagy biszex? A sportteljesítmény legyen a mérvadó egy ilyen nagy eseményen.


Viszont Oroszországban nem jár halálbüntetés a homoszexualitásért, mint pl. Észak-Koreában, vagy egyes arab országokban, ezek ellen pl. ha jól látom nem igen tiltakozik se Cher, se lédi gaga, se Chris Pine, se egyik melegjogi aktivista híresség sem. Vajon miért? A halálbüntetést én is ellenzem ilyen esetekben, de fura, hogy az ilyen esetek ellen nem lép fel senki. Pedig ott nemcsak eltávolítják a felvonulókat, hanem komolyan kivégzik őket egytől egyig.

Kínában börtön jár érte, más ázsiai országokban elfogadják a másságot, de nem engedélyezett az élettársi kapcsolat sem. Pl. Japánban, vagy Dél-Koreában. Oroszország semmivel sem rosszabb, mint pl. Japán, csak nem kell megszegni a törvényt, és akkor nem kell hőbörögni meg sírni sem.
2014. január 30. 13:48 #33
viki1995
viki1995
 
StátuszHa valakit meg akarsz jó erősen pofozni,tedd meg nyugodtan és mondd azt hogy pók
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1966
Csatolások: 0
Azonosító: 191436
Offline offline
Teljes mértékben igaza van. thumbsup.gif
2014. január 30. 13:54 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (viki1995 @ 2014.01.30. 13:48)
Teljes mértékben igaza van. thumbsup.gif


És ha ennyire igaza van, miért nem nem megy el Észak-Koreába, ahol kivégzik a melegeket?! Talán az nem olyan nagy bűn? Mert Észak-Koreában igen halálbüntetés jár azért, ha valakiről kiderül, hogy a saját neméhez vonzódik. Szerintem az sokkal nagyobb gond (és finoman fejeztem ki magam), minthogy az oroszoknál nem engedik őket házasodni, meg felvonulgatni kényük-kedvük szerint. Na, erre válaszoljon nekem valaki!
2014. január 30. 14:39 #35
Baltazar666
Baltazar666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.30.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 220190
Offline offline
Az véleményem.

Öszinte leszek, nem utálom a melegeket, nem vagyok homofób. De azt viszont elítélem hogy minden nyáron felvonulnak. Egyszerüen gusztustalan. Az oroszok sem utálják a melegeket,csak a felvonulsát. Ezzel van a baj. Ezt be kéne szüntetni.
2014. január 30. 14:40 #36
Baltazar666
Baltazar666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.30.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 220190
Offline offline
Adrosama: Egyetértek.
2014. január 30. 14:40 #37
noncsi1
noncsi1
 
Státuszlove or hate?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.03.
Hozzászólás: 584
Csatolások: 0
Azonosító: 205167
Offline offline
teljesen egyet értek Ellivel thumbsup.gif
2014. január 30. 14:43 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Baltazar666 @ 2014.01.30. 14:39)
Az véleményem.
Öszinte leszek, nem utálom a melegeket, nem vagyok  homofób. De azt viszont elítélem hogy minden nyáron felvonulnak. Egyszerüen gusztustalan. Az oroszok sem utálják a melegeket,csak a felvonulsát. Ezzel van a baj. Ezt be kéne szüntetni.


Igazából, senki sem bánná, hogy vannak meleg emberek, ha nem kérkednének vele, hogy ők "mások". A felvonulással meg pont azt érik el, hogy egyrészt még jobban nem fogadják el őket, másrészt a felvonulni nem akaró meleg rétegre is rossz fényt vetnek. Vannak meleg ismerőseim, és ők ugyanúgy elítélik az egész parádét, pont az említett okok miatt. Az oroszok be is szüntették a melegfelvonulást. Nekem tök8, hogy ki kihez vonzódik, de ne nyomja a képembe, és ne próbáljon meggyőzni, hogy ő is olyan, mint én. Mert nem, ő más, ezért használjuk a homoszexualitásra a "másság" fogalmát.

Amúgy, amit Ellie csinál, az propaganda. Pontosan tudja, hogy mivel lehet hatni a rajongókra, mivel lehet őket felpiszkálni és a saját oldalára állítani. És meg kell hagyni, jól csinálja a csaj. Elismerésem, mert egy egész rajongótábort sikerült mozgósítania, ahogy a többi melegjogi aktivista hírességnek is. Aztán ki tudja, hogy ez nemcsak reklám-e, és hogy mennyi belőle az igazság.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 30. 14:44 #39
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
Nem vagyok homofób, de mi értelme van a melegfelvonulásoknak? Sok országban ez nem engedélyezett. A homoszexuálisok ahelyett, hogy békességben élnének, szítják a homofób emberek ellenszenvét a felvonulásokkal. A heteroszexuálisok sem vonulnak fel, akkor nekik miért kellene? Mindenki tudja, hogy vannak olyanok, akik a másik nemhez vonzódnak, nem kell ezt még reklámozni is.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 30. 14:52 #40
Baltazar666
Baltazar666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.30.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 220190
Offline offline
Erről jut eszembe. Bátyám Budapesten él és nyáron volt a felvonulás.Mesélte amikor az utcán volt, egy leszbikus nő rátámadt. Pedig nem mondott semmit neki. És azt kiabálta neki "Mocskos náci"!.
Ez azért már szánalmas.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cher Cher 1514.