Starity

Ellie Goulding nem kér a homofóbiából

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 30. 15:03 #41
- törölt felhasználó -    
Nem akarok vitába bonyolódni, de manapság sok helyen még a nőknek sincsennek jogaik (igen, hazánkban is - sajnos sok az elavult törvénycikk, amit valamiért nem korszerűsítenek!!!!). Miért a melegek mellett állnak ki elsősorban? (költői kérdés)

Androsama korábbi hozzászólásával teljesen egyetértek. A melegfelvonulást azért találom feleslegesnek, és kissé visszatetszőnek, mert szexuális jellegű. Énszerintem meg mindenki szexualitása és magánélete csak magára, és a hozzá közel állókra tartozik, nem kell parádézni stb. vagy az utcán nyalakodni (és nem csak a melegekre gondolok)..!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 30. 15:14 #42
Baltazar666
Baltazar666
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.30.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 220190
Offline offline
Pipi: Így Van! A nők jogai senkit nem érdekelnek?
2014. január 30. 15:57 #43
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Jól tette én veled vagyok Elie.
2014. január 30. 16:44 #44
Amanda Parker
Amanda Parker
visszatérő vendég
 
StátuszA legcsodálatosabb érzés az, amikor szeretsz és viszontszeretnek... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 183375
Offline offline
igazatok van,de ha ezt akarja csinálni,csinálja biggrin.gif
2014. január 30. 17:29 #45
Gouldigger Girl
Gouldigger Girl
új tag
 
Státusz"Hogy mi a nevem? Csak nevek. Nem tükrözi, ki vagy..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.12.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 201839
Offline offline
Imádom ezt a nőt happy.gif
2014. január 30. 17:51 #46
- törölt felhasználó -    
Ó NEEE!!! A hatalmas Ellie Goulding visszautasította a Szocsiban megrendezésre kerülő téli olimpia gálamegnyitókoncerten való megjelenést!!!!! Ennek következményében,egész Oroszország nemzeti gyászba borúlt,már azt beszélik,hogy Putyin beadta a felmondó nyilatkozatot!!! _nevet.gif
Félre értés ne essék,egyet értek Ellie-vel a melegekkel kapcsolatban, csak szerintem k.b. pont annyit tud az oroszok melegekhez való viszonyulásàról,mint az Őt megelőző sztárok akik szintén nemet mondtak a felkérésre. Tehát nem sokat. Ez az egèsz viselkedés nekem a csorda efektusra hajaz,mikor az egyik tehén,rákezdi,hogy: Múúú
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. január 30. 17:57 #47
Horváth Gréta
Horváth Gréta
visszatérő vendég
 
Státusz❤Szia! Szavazz! A szavazat visszamegy! Írj az üzenőfalamra véleményt! Jelölj!❤
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 32
Azonosító: 183443
Offline offline
szép.. imádom..
2014. január 30. 19:18 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Baltazar666 @ 2014.01.30. 14:52)
Erről jut eszembe. Bátyám Budapesten él és nyáron volt a felvonulás.Mesélte amikor az utcán volt, egy leszbikus nő rátámadt. Pedig nem mondott semmit neki. És azt kiabálta neki "Mocskos náci"!.
Ez azért már szánalmas.


Ennyit, arról, hogy legyünk velük toleránsak. dry.gif
2014. január 30. 19:23 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pipi @ 2014.01.30. 15:03)
Nem akarok vitába bonyolódni, de manapság sok helyen még a nőknek sincsennek jogaik (igen, hazánkban is - sajnos sok az elavult törvénycikk, amit valamiért nem korszerűsítenek!!). Miért a melegek mellett állnak ki elsősorban? (költői kérdés)
Androsama korábbi hozzászólásával teljesen egyetértek. A melegfelvonulást azért találom feleslegesnek, és kissé visszatetszőnek, mert szexuális jellegű. Énszerintem meg mindenki szexualitása és magánélete csak magára, és a hozzá közel állókra tartozik, nem kell parádézni stb. vagy az utcán nyalakodni (és nem csak a melegekre gondolok)..!


Köszönöm az egyetértést! Egyébként igen, az arab országokban pl. a nőknek egyáltalán nincsenek jogaik (Tunézia ezalól részben kivétel, mert ott a dolgok kissé liberálisabbak). Nem szavazhatnak, nem dolgozhatnak, sokszor nem is tanulhatnak, nem léphetnek ki az utcára engedély nélkül, nem mehetnek ahhoz hozzá, akihez akarnak, és még sorolhatnám. Miért nem velük foglalkozik Gaga, Chris Pine, vagy Ellie? Egyébként az arab országokban férfiak és nők esetében a homoszexualitást halállal büntetik, ahogy Észak-Koreában is. És utóbb említett országban pl. az átlagembernek (férfiakra is gondolok) alig vannak jogaik, mert a kormány még az utazást is megtiltja külföldre. Sőt, lelövik - ez nem vicc! - azt, aki át meri lépni az országhatárt. Ez szerintem sokkal súlyosabb probléma, mint az oroszországi, ahol a melegek csak nem vonulhatnak fel, és nem parádézhatnak az utcán.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 30. 19:34 #50
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Ez kedves dolog.Én személy szerint elítélem azokat akik a melegeket ítélik el.(Hupsz szóismétlés) Bár szerintem ezek a nagy felhajtások sem jók semmire,a legjobb az lenne ha mindenki elfogadná a melegeket vagy legalábis nem hangoztatná nemtetszését és akkor nem kéne a sok meleg felvonúlás meg egyébb se.
2014. január 30. 19:36 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (deaddreamer @ 2014.01.30. 19:34)
Ez kedves dolog.Én személy szerint elítélem azokat akik a melegeket ítélik el.(Hupsz szóismétlés) Bár szerintem ezek a nagy felhajtások sem jók semmire,a legjobb az lenne ha mindenki elfogadná a melegeket vagy legalábis nem hangoztatná nemtetszését és akkor nem kéne a sok meleg felvonúlás meg egyébb se.


Elfogadnák őket, ha ők maguk nem kérkednének a dologgal, és nem nyomnák az ember képébe a nemi identitásukat. Legalábbis a melegek egy része, mert vannak, akik pl. nem teszik ezt. De ez a felvonulgatás, meg egyebek csak arra jók, hogy a még toleráns embereket is taszítsák vele. Tehát a dolog a visszájára sül el. Nem rosszabb emberek, mint mi heterók, de akkor viselkedjenek is ember módjára!
2014. január 30. 20:09 #52
LittleLillaDreamer
LittleLillaDreamer
visszatérő vendég
 
StátuszWayer szív, Wayer lélek Wayer leszek amíg élek!:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 211469
Offline offline
Ellie ♥ Nem kell elítélni az embereket csak mert mások, mint a megszokott smileeee.gif
2014. január 30. 20:22 #53
evelyn125
evelyn125
 
StátuszIf i go to hell, will you come with me? :)<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.09.
Hozzászólás: 687
Csatolások: 71
Azonosító: 138337
Offline offline
igazuk van...a melegek nem jokedvukbol melegek, hanem az is egy betegség ugymond...
2014. január 30. 20:26 #54
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Nagyon helyes hogy sokan mellettük vannak!
2014. január 31. 15:51 #55
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
szép dolog tőle
2014. január 31. 17:09 #56
- törölt felhasználó -    
Jól tette.
Én sem bírom a homofóbiát,de az meg megint a másik vége,hogy úton-útfélen hangoztatják,hogy "meleg vagyok,emberek".
2014. január 31. 18:43 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alice and Sassy @ 2014.01.31. 17:09)
de az meg megint a másik vége,hogy úton-útfélen hangoztatják,hogy "meleg vagyok,emberek".


Az utóbbi vágja ki nálam is a biztosítékot. Meg a legtöbb embernél. Jó, legyen meleg, biszex, vagy nemistudommi, nem tehet róla. De attól még nem kell azt hangoztatni boldog-boldogtalannak úton-útfélen. Hiszen azzal pont az ellenkezőjét érik el, magyarán az addig toleráns emberek sem fogják elfogadni őket. Én sem hangztatom állandóan, hogy "Hé, heteró vagyok!", mégis itt vagyok még.

Én nem védem a melegeket, de nem is utálom őket. Viszont az a cirkusz, ami megy körülöttük, az már tényleg undorító. De mint azt már párszor leírtam, még a melegek között is vannak olyanok, akik nem hangoztatják állandóan a nemi identitásukat. És szerintem ők vannak többen, és pl. a legtöbbjük maga is elítéli a feltűnősködést.
2014. február 07. 18:05 #58
vgepii
vgepii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.07.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 220719
Offline offline
Jó dolog hogy nem izélik emiatt őket hanem mellettük vannak, és jól tette Ellie (meg a többiek)
2014. április 01. 09:40 #59
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
putin rajongo vagyok
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cher Cher 1514.