Starity

Selena Gomez nem fejezte be rehabilitációs kezelését

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 07. 14:55 #41
- törölt felhasználó -    
Legalább jól van wink.gif
2014. február 07. 15:08 #42
- törölt felhasználó -    
szerintem még bent maradhatott volna
2014. február 07. 15:14 #43
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Petrafranczia te kinézted volna Mileyból 5 évvel ezelőtt ,hogy r*banc lesz?
2014. február 07. 15:20 #44
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2277
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Hát Justin miatt? ohmy.gif
2014. február 07. 15:25 #45
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
kíváéncsi vagyok a valós okra,hogy miért ment rehabra!
2014. február 07. 15:25 #46
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Igen,először én is azt hittem,hogy Selena biztos nem drogozott,mert NEM nézem ki belőle! De ha realista vagyok,és belegondolok a dolgokba,akkor elképzelhetőnek tartom,hogy Bieber csajaként lehet hogy kipróbált ezt azt,kétlem hogy mikor Bieber és a haverjai elkezdtek szívni valamit,akkor ő félrevonult a társaságtól,és megvárta míg ők befejezik... Mert ha az ember pihenni akar,akkor elutazik,vagy nem tudom..de nem hinném hogy egy rehabon akarna pihenni egy kicsit,a sok drogos között... unknw.gif Én így gondolom ezt a dolgot,de persze most nem kell nekem esni,nem vagyok Selena ellen,csupán reálisan gondolkozom! De azért reménykedjünk hogy mégsincs baj!
2014. február 07. 15:25 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti008 @ 2014.02.07. 14:41)
De szerintem nincsenek drogproblémái. Selenáról nem tudom elképzelni.


Olyan jókat vidulok az ehhez hasonló kommenteken. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. február 07. 15:27 #48
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Nem hiszem,hogy egy hamar kikerül.
2014. február 07. 15:28 #49
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Kit lep ez a hír meg? Már napokkal ezelőtt volt egy cikk arról, hogy rehabon volt, szóval a tisztánlátó, nem elvakult olvasók már akkor levágták, hogy rákapott valami szerecskére a Disney makulátlan hercegnője.
Viszont nekem az nem tetszik, hogy egyből hárítja másra a felelősséget (már ha hiteles az a közeli forrás), és képtelen beismerni, hogy "oké, gyenge voltam, ott szívták tőlem fél méterre a kokót, és megtetszett, hogy olyan szép, fehér, szóval kértem egy csíkot", hanem azt vetíti, hogy mások sz*r életmódja, függősége vezette idáig.
Fura, mert Demi is sorba küldte befelé a bogyókat, rá miért nem hivatkozik? Demi is nagy hóhányó volt, szóval ne próbálja már egy személyre kenni, mikor körülötte kb minden tinisztár egy elb*szott, drogos zsákutca. (Vagy mikor - a pletykák szerint - az akaratgyenge Jonas-fiút mariskázni invitálták?)
Nem csoda, hogy nem lett kivétel... Csak hát, nyilván szégyelli bevallani, ugyanis eddig mindenki el volt ájulva, hogy ő mekkora nagy pozitív példa, hogy milyen szép, józan életet él. Ennyit erről.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. február 07. 15:46 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2014.02.07. 15:28)
Kit lep ez a hír meg? Már napokkal ezelőtt volt egy cikk arról, hogy rehabon volt, szóval a tisztánlátó, nem elvakult olvasók már akkor levágták, hogy rákapott valami szerecskére a Disney makulátlan hercegnője.
Viszont nekem az nem tetszik, hogy egyből hárítja másra a felelősséget (már ha hiteles az a közeli forrás), és képtelen beismerni, hogy "oké, gyenge voltam, ott szívták tőlem fél méterre a kokót, és megtetszett, hogy olyan szép, fehér, szóval kértem egy csíkot", hanem azt vetíti, hogy mások sz*r életmódja, függősége vezette idáig. 
Fura, mert Demi is sorba küldte befelé a bogyókat, rá miért nem hivatkozik? Demi is nagy hóhányó volt, szóval ne próbálja már egy személyre kenni, mikor körülötte kb minden tinisztár egy elb*szott, drogos zsákutca. (Vagy mikor - a pletykák szerint - az akaratgyenge Jonas-fiút mariskázni invitálták?)
Nem csoda, hogy nem lett kivétel... Csak hát, nyilván szégyelli bevallani, ugyanis eddig mindenki el volt ájulva, hogy ő mekkora nagy pozitív példa, hogy milyen szép, józan életet él. Ennyit erről.


Mi a francért kell olyan cikk alá keverni Demi nevét amihez semmi köze? Ennyire szerettek róla beszélni? Selena az elmúlt hónapokban kezdett zülleni, míg Demi már 2 éve tiszta (főleg hogy múltkor az egyik interjújában maga Selena árulta el, hogy Demit a sötét időszakában magára hagyta, és abban az időben taylorka és Justin társaságát élvezte) és ha jól emlékszem Demi soha nem mutogatott senkire hogy most ez a hibás, meg az a hibás, csakis saját magát okolta, úgyhogy a 2 lány esete nem egyforma... Itt most Justinról meg Selenáról van szó.. Meg hogy csak a tinisztárok a drogosak, jajj hagyjuk már, igen azért veszítünk el sorba olyan embereket mint Cory vagy Philip Hoffman... Fél Hollywood drogos és alkoholista, csak valakiről ez akkor derül ki, amikor már elvesztettük.. Mondjuk nem tudom elképzelni hogy szelenítácskának mekkora problémája lehetett hogy csak 2 hétre beugrott egy klinikára, én szerintem csak a felhajtásért volt/van az egész, ami azért szomorú mert ezekkel az akciókkal azt érik el hogy ne vegyék komolyan azokat az embereket akik tényleg komoly szenvedélybetegséggel küzdenek mad.gif
2014. február 07. 15:57 #51
SweetyAngel
SweetyAngel
visszatérő vendég
 
StátuszWith dragons, wizards and adventures... our childhood was made. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 218937
Offline offline
Diala totál egyetértek!
2014. február 07. 16:06 #52
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (Reby2000 @ 2014.02.07. 13:47)
nem értem ezeket a fizikai munkás vitákat...gondoljatok bele, betanulni egy szöveget(zenéhez,vagy filmhez) előadni,rengeteget gyakorolni vele, talán nem fizikailag nem fárasztja le de lelkileg teljesen kész lehet.Miért egy biztonsági őr sem csinál fizikai munkát?!mégis hazamegy örül,hogy otthon lehet mert ez hosszú távon nagyon rossz.


Belegondoltam. Amit elsősorban megemlítettél(a fáradságos szövegtanulás) definiálja egy diák életét is történetesen. Hisz elő kell adni a tanult anyagot, akár felelés vagy dolgozat formájában. Szóval a lelki megterhelés elég abszurd fogalom. Ilyen alapokkal minden tanuló mehetne rehabilitációs központokba, mert hát ott lehet a legjobban sziesztázni.
Ne legyetek ennyire naivak!
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol, Beyla
2014. február 07. 16:14 #53
év 2000.02.17
év 2000.02.17
sztármániás
 
StátuszHello a nevem Virgi szavazatok ha szeretnétek ;) I'm JONATIC∞ ℬℯℓιℯℬℯr ℓσναтιcѕ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.15.
Hozzászólás: 1466
Csatolások: 73
Azonosító: 153023
Offline offline
Jaajj eza kora baromság hogy az már fáj
2014. február 07. 16:17 #54
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2014.02.07. 15:46)
Mi a francért kell olyan cikk alá keverni Demi nevét amihez semmi köze? Ennyire szerettek róla beszélni? Selena az elmúlt hónapokban kezdett zülleni, míg Demi már 2 éve tiszta (főleg hogy múltkor az egyik interjújában maga Selena árulta el, hogy Demit a sötét időszakában magára hagyta, és abban az időben taylorka és Justin társaságát élvezte) és ha jól emlékszem Demi soha nem mutogatott senkire hogy most ez a hibás, meg az a hibás, csakis saját magát okolta, úgyhogy a 2 lány esete nem egyforma...

Óh, igen, azért hozam Demit szóba, mert imádok róla beszélni, központi témám az ő munkássága, élete... Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Vagy talán jelen voltál, mikor Selena lelépett a példás élet ösvényéről? Annyira imádom, mikor képesek vagytok úgy beszélni egy adott sztárról, mintha a szomszédotok (neadjisten lakótársatok, barátotok lenne), és ISMERNÉTEK.
Én nem vagyok elfogult, abból "élek", amit a neten olvasok róluk, és nem idealizálom egyik Disney-hercegnőcske jellemét, személyiségét sem, pláne nem hiszem azt, hogy mindent tudok róluk. Egyszerűen hervasztó a csőlátásotok...
Demit pedig azért kevertem ide, mert én nem hiszem el, hogy Selenára csak Justin volt ilyen hatással, mikor a szívbéli jó barátnője már kb AKKOR egy félórát nem bírt ki drogok és egyéb tudatmódosítószerek nélkül, mikor megismerkedtek.

Idézet (Love1DForeva @ 2014.02.07. 15:46)
Itt most Justinról meg Selenáról van szó.. Meg hogy csak a tinisztárok a drogosak, jajj hagyjuk már, igen azért veszítünk el sorba olyan embereket mint Cory vagy Philip Hoffman... Fél Hollywood drogos és alkoholista, csak valakiről ez akkor derül ki, amikor már elvesztettük.. Mondjuk nem tudom elképzelni hogy szelenítácskának mekkora problémája lehetett hogy csak 2 hétre beugrott egy klinikára, én szerintem csak a felhajtásért volt/van az egész, ami azért szomorú mert ezekkel az akciókkal azt érik el hogy ne vegyék komolyan azokat az embereket akik tényleg komoly szenvedélybetegséggel küzdenek  mad.gif

Na, újabb hittérítő. Jó, elmondom akkor itt is, ennél a cikknél is, hogy nem, ezek az emberek azért halnak meg, mert képtelen úrrá lenni a függőségükön, ami kizárólag az Ő és környezetük problémája. Ne tegyünk már úgy, mintha a drog erőszakkal felszívippantódna az orrlyukukon keresztül, esetleg injekcióstűbe mászna, és vénába szúrná magát, esetleg valakinek a nyelvére ugrana... Nem. Mindkét általad felsorolt sztár igen keményen tolta (ötven adag heroin, meg heroin és alkohol túladagolás...), szóval nem is csoda, hogy a szervezetük nem bírta. Segíteni kell rajtuk, így van, de aki nem fogadja el a szakszerű segítséget, avagy a rehab után folytatja ott, ahol abbahagyta, mert nincs benne elég akarat, azon nem lehet segíteni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. február 07. 16:39 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2014.02.07. 16:17)
Na, újabb hittérítő. Jó, elmondom akkor itt is, ennél a cikknél is, hogy nem, ezek az emberek azért halnak meg, mert képtelen úrrá lenni a függőségükön, ami kizárólag az Ő és környezetük problémája. Ne tegyünk már úgy, mintha a drog erőszakkal felszívippantódna az orrlyukukon keresztül, esetleg injekcióstűbe mászna, és vénába szúrná magát, esetleg valakinek a nyelvére ugrana... Nem. Mindkét általad felsorolt sztár igen keményen tolta (ötven adag heroin, meg heroin és alkohol túladagolás...), szóval nem is csoda, hogy a szervezetük nem bírta. Segíteni kell rajtuk, így van, de aki nem fogadja el a szakszerű segítséget, avagy a rehab után folytatja ott, ahol abbahagyta, mert nincs benne elég akarat, azon nem lehet segíteni.


Megnyugodhatsz, nem vagyok újabb hittérítő wink.gif Csak se te se én nem tudjuk (soha nem is akarom megtudni) hogy az ilyen emberek mit élnek át ezekben a helyzetekben, és ezzel nem konkrétan hírességekre gondolok, hanem ugyanúgy "hétköznapi" emberekre is. Felőlem aztán az drogozik aki akar, ha ettől jobb lesz neki, és igen maguknak okozzák a bajt, de ettől függetlenül sajnálom ezeket az embereket. Lehet érte hülyézni biggrin.gif
Idézet
mikor a szívbéli jó barátnője már kb AKKOR egy félórát nem bírt ki drogok és egyéb tudatmódosítószerek nélkül, mikor megismerkedtek.
7 évesen ismerkedtek meg a barney és barátai válogatóján thumbsup.gif
2014. február 07. 16:41 #56
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Ha saját felelőséggel ment be akkor miért nem csinálta végig? Oké,hogy a saját filmjének a bemutatója de legalább ment volna vissza és csinálta volna végig! Vagy a pia vagy gyógyszer esetleg a drogok hozták ki belőle azt,hogy bemegy az elvonókúrára. Gondoltam,hogy valami ilyesmi lehet a háttérben,de szerintem nem drog volt. Justinról inkább nem is beszélve.
2014. február 07. 16:55 #57
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Sajnálom,hogy ő is rehabra kellet jusson
2014. február 07. 16:55 #58
- törölt felhasználó -    
Biztos hogy nem a drog vagy a gyógyszerek miat ment rehabra..
2014. február 07. 17:01 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (Liniii @ 2014.02.07. 16:55)
Biztos hogy nem a drog vagy a gyógyszerek miat ment rehabra..


Persze, mert ugye Selenáról ezt lehetetlen elképzelni. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. február 07. 17:04 #60
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (Love1DForeva @ 2014.02.07. 16:39)
Felőlem aztán az drogozik aki akar, ha ettől jobb lesz neki, és igen maguknak okozzák a bajt, de ettől függetlenül sajnálom ezeket az embereket. Lehet érte hülyézni  biggrin.gif  7 évesen ismerkedtek meg a barney és barátai válogatóján  thumbsup.gif

Akkor szerintem ne is firtassuk a Demi barátságának hatását, jó? Nyilván az ő életmódja se a józan és problémamentes élet felé terelte Selenát. De mindegy.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok