Francia death metal.
Decemberben kezdtem el hallgatni (amivel az a baj, hogy nyáron itt léptek fel én meg nem tudtam, kik ők :/ ), s hihetetlenül imásom őket *_*
Összekaparok még egy kis pénzt, s megveszem mindegyik albumukat.
Azt hiszem, a From Mars To Sirius a kedvencem, de a The Wild Child is nagyon közel áll hozzám (persze a többi is).
Gojira
2014. február 07. 17:14
#1
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. február 07. 17:20
#2
|
|
xDemonswithRyuxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.08. Hozzászólás: 365 Csatolások: 11 Azonosító: 189327 offline
|
Sőt tavaly 2x is voltak nálunk! Engem az előző albumuk vett meg kilóra! Közben elkezdték írni a folytatást!
2014. július 25. 10:18
#3
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. július 31. 10:33
#4
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. szeptember 23. 16:21
#5
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
SZÜLETÉSNAPI VIDEÓ JOE-NAK! Mindjárt csinálom a képet
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. szeptember 23. 19:30
#6
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Én is szeretem őket. Kedvenc album a... nem tudok dönteni a The Way of All Flesh és a From Mars to Sirius közt
Hangulatfüggő, hogy épp melyik jön be jobban. És nem tudom hallottátok-e az Of Blood and Salt számukat: az elején Devin Townsend (!) énekel
Viszont azt kell mondjam, hogy a legutóbbi albumuk (L'Enfant Sauvage) csalódás volt...
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. szeptember 23. 19:37
#7
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.09.23. 19:30)
Én is szeretem őket. Kedvenc album a... nem tudok dönteni a The Way of All Flesh és a From Mars to Sirius közt
Hangulatfüggő, hogy épp melyik jön be jobban. És nem tudom hallottátok-e az Of Blood and Salt számukat: az elején Devin Townsend (!) énekel
Viszont azt kell mondjam, hogy a legutóbbi albumuk (L'Enfant Sauvage) csalódás volt...
Valóban teljesen új stílust hoztak... való igaz, hogy visszaesés volt, de én azt is szeretem. Sajnos idővel a legtöbb zenekar ellágyul
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. október 01. 17:50
#8
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Btw, ha szeretitek a Gojirát, ajánlom a Strapping Young Lad-et is. A Gojira sok mindent vett át tőlük.
2014. október 17. 16:30
#9
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Nincs kérdésem
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. október 17. 16:42
#10
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Idézet (Darkness @ 2014.10.17. 16:30)
Nincs kérdésem 
WTF...o.O
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. október 17. 16:43
#11
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.10.17. 16:42)
WTF...o.O 
Szerintem, ezt jobb nem tudni
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. október 17. 16:44
#12
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Idézet (Darkness @ 2014.10.17. 16:43)
Szerintem, ezt jobb nem tudni 
vajon ezek ilyenkor mit éreznek? XDD
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. október 19. 13:47
#13
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, JOE!!! 1:38-nál vagyok
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. október 19. 14:06
#14
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Idézet (Darkness @ 2014.10.19. 13:47)
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, JOE!!! 1:38-nál vagyok
Jó videó
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. október 19. 14:17
#15
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2014.10.19. 14:06)
Jó videó
Mennyi lengyel meg brazil rajongó
Szinte csak ők voltak XD
Valószínűleg azért, mert a Gojira Brasil nevű oldal csinálta a videót, a lengyeleket meg én se tudom.
2014. október 22. 09:24
#16
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2016. április 24. 08:55
#17
|
|
Bátor Ventillátorlevel 90-es procrastinator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.22. Hozzászólás: 2771 Csatolások: 6 Azonosító: 233680 offline
|
Új Gojira dal... és meh. Szomorú leszek, ha ebbe az irányba mennek tovább.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.

offline




