Starity

Julia Roberts a felelős testvére haláláért

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 12. 18:40 #61
tothbogi
tothbogi
visszatérő vendég
 
StátuszEddieRedmayne<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.30.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 212744
Offline offline
ez a nő nem semmi. Most félreteszem azt, hogy halottakról vagy jót, vagy semmit, de gondolj bele. Azok az emberek, akik szülők, akiknek öngyilkos lesz a gyerekük, azok hogy érzik magukat, ráadásul őket nem is hibáztatják.
Na most, mikor Julia R. elolvassa ezt a levelet, gondoljatok bele, hogy milyen teher nehezedik rá. Gondoljaok bele, hogy hogy érzheti magát.
Lehet, hogy egy életre megmarad benne, hogy ő a hibás.
hát, biztos jól esik az ilyen :/
2014. február 12. 18:43 #62
Tejcike
Tejcike
visszatérő vendég
 
StátuszAshton thinks we are the most beautiful fans in the world. I LOVE THIS GUY!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.12.
Hozzászólás: 335
Csatolások: 128
Azonosító: 158106
Offline offline
Most még ezzel is bántják, nem elég az, hogy elveszítette a féltestvérét, és még rá is fogják az egészet!? Attól még hogy nem volt a legzökkenőmentesebb a kapcsolatuk, attól még enm ő okozta a halálát.

Gondoljunk bele... Mi sem vagyunk mindenkivel jóban, ha elmegy, attól még nem te tetted. (Főleg, ha még az ismerősöd is volt...) Jó, nem jobb a példa... smileeee.gif
2014. február 12. 19:27 #63
KPetra5000
KPetra5000
visszatérő vendég
 
StátuszLive While We're Young!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.26.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 0
Azonosító: 217535
Offline offline
Most még ezzel is bántják, nem elég az, hogy elveszítette a féltestvérét, és még rá is fogják az egészet!? Attól még hogy nem volt a legzökkenőmentesebb a kapcsolatuk, attól még enm ő okozta a halálát.

Gondoljunk bele... Mi sem vagyunk mindenkivel jóban, ha elmegy, attól még nem te tetted. (Főleg, ha még az ismerősöd is volt...) Jó, nem jobb a példa... smileeee.gif

That's so true.....
2014. február 12. 19:27 #64
Dojcy
Dojcy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.03.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 51
Azonosító: 92123
Offline offline
nem biztos h hinnék egy labilis ember szavának főleg nem így médián keresztül
2014. február 12. 19:38 #65
deaddreamer
deaddreamer
 
StátuszAz zene az én drogom, az egyetlen dolog ami elkábít...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.15.
Hozzászólás: 582
Csatolások: 84
Azonosító: 219343
Offline offline
Nem tudom mit gondoljak.Nagyon sajnálom a nőt,amiért anyira elkeseredet volt,hogy az öngyilkoságot vélte az egyetlen útnak.Viszont ha egy önygyilkos ember ilyen levelet hagyna nekem ,miszerint én voltam a hibás hát.. én szerintem összezuhanék,mint a legtöbben.Ebből kifolyólag pedig szegény Juliát is nagyon sajnálom.
2014. február 12. 19:43 #66
Ninaa.
Ninaa.
♛ smuldersholic
 
StátuszBarbie is a b*tch, she is just a witch...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 1119
Csatolások: 117
Azonosító: 144054
Offline offline
Kyra99 írta:
Szerintem az öngyilkosság körülbelül egyenlő a gyávasággal. Menekülés a problémák elöl - ami jelen esetben mindössze az irigység volt, ha jól veszem ki.

Nem mindig. Sőt, az én egyik családtagom pszichiáterként is dolgozott- gondolhatod, van már tapasztalata-, és ő is kifejtette, hogy a legtöbb öngyilkos nem gyávaságból követi el a tettét, hanem olyan reményvesztett, szomorú, és nem lát más utat, hogy végül akár különféle módokon véget vet az életének. Vagy mondok egy példát: pár éve az egyik ismerősöm megerőszakolták, és hiába volt már huszonévésen is tehetséges, sikeres a karrierjében, sőt, még szembe is nézett a ténnyel, hogy mi történt valójában- olyan szomorúság gyötörte, és a "Mi lett volna, ha.."-érzés, hogy végül ő is idáig jutott. A cikkről pedig, nem ismerhetjük a kettejük viszonyát, és ameddig nem látjuk a levelet, nem tudhatjuk pontosan-
2014. február 12. 19:50 #67
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Online online
Baromság. Még ha nem is jöttek ki jól Juliával, biztosan nem fogta rá a pisztolyt, hogy 'vess véget az életednek, mert nagyon zavar a jelenléted'. Az öngyilkosság a saját döntése mindenkinek... és az, hogy ráfogja, gyáva emberre vall. Mert egy egészséges elmeállapottal rendelkező ember nem fog véget vetni azért az életének, mert nem jön ki a féltestvérével.
Szegény Julia, mit érezhet most. sad.gif
2014. február 12. 19:54 #68
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Ha öngyilkosság volt akkor ennek mi köze van Juliának? Saját döntése volt. Akkor minek bántja még ezzel, hogy ráfogja? Nem elég neki, hogy a féltesóját elveszítette még rá is kenik. Semmi értelme.
2014. február 12. 20:02 #69
- törölt felhasználó -    
Hát,akár mennyire nem szereti Juliat,nem kellett volna megemlítse a levélben.
2014. február 12. 20:03 #70
bogicaaa
bogicaaa
visszatérő vendég
 
StátuszWRECKING BALL :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.16.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 209481
Offline offline
... hát ha belegondolok oké mindig julia árnyékában élt...komolyan jul tehet arról hogy sikeres és jó szímész istenem -.-
2014. február 12. 20:05 #71
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
R.I.P. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
2014. február 12. 20:10 #72
ByellaTrIx
ByellaTrIx
visszatérő vendég
 
Státusz"Cseppben a tenger, tengerben a csepp"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 0
Azonosító: 172608
Offline offline
Nyugodjon békében. Viszont. Hogy kenheti a testvérére a dolgot? Fúj. Belegondolt, mennyi fájdalmat okozhat ezzel a másiknak? Ha meg ez volt a cél, bár nem szeretnék erre gondolni.. akkor inkább nem fejteném ki a véleményem, hiszen egy elhunytról van szó. Megtartom magamnak, az lesz a legjobb.. De azért ez elég dühítő. closedeyes.gif
2014. február 12. 20:21 #73
SweetyAngel
SweetyAngel
visszatérő vendég
 
StátuszWith dragons, wizards and adventures... our childhood was made. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.10.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 0
Azonosító: 218937
Offline offline
Az öngyilkosság nem menekvés! Akármennyire sem voltak jó kapcsolatban, kétlem, hogy Julia bármi olyat tett, amitől erre a döntésre jut. Kíváncsi lennék, hogy mi is az a nagy "bűn", de remélem, hogy nem fogják közzé tenni - mert ez MAGÁNÜGY. Rossz, hogy a mai világban a legtöbb ember a saját életük kioltásával próbál elmenekülni bizonyos dolgok elől...

Nyugodjon békében! sad.gif
2014. február 12. 20:44 #74
- törölt felhasználó -    
Ez szánalmas!Nincs olyan probléma ami miatt a halálba kéne menekülni...de hogy ezért még a testvérét hibáztassa,és úgy hagyja ott,hogy örök bűntudatban éljen...nem hinném,hogy olyan szörnyű dolgot vétett volna ellene,amiatt ilyen büntetés járna neki...
2014. február 12. 21:12 #75
- törölt felhasználó -    
Az öngyilkosság aztán tényleg nem megoldás. Jó, tudom, én könnyen beszélek, de akkor sem látom értelmét. Az meg, hogy így akarja ráhozni Juliára a lelkiismeret-furdalást, elég fura. Helyette inkább megpróbálhatták volna megoldani a dolgokat. Lehet, hogy Julia tényleg hibás volt, de akkor sem éri meg eldobni az életet, amit kapott. Nyugodjon békében azért!
2014. február 13. 08:56 #76
spadri
spadri
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 311
Csatolások: 0
Azonosító: 128963
Offline offline
Ez aztán a beteg nő. Szóval mindenki más hibás az ő haláláért, csak ő nem hibás semmiben, ugye? Micsoda érzelmi zsaroló lehetett.
2014. február 13. 09:06 #77
evipontöt
evipontöt
visszatérő vendég
 
Státusz...game of thrones...season 5.!♥ ~ awesome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.01.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 0
Azonosító: 199233
Offline offline
Az egyik legrosszabb dolog az öngyilkosság. Mert SZÁNDÉKOSAN vet véget az életének... A másik legrosszabb a búcsúlevél. Mert az a búcsúlevél egy életre nyomot hagy bennük, főleg akinek szól...
Nyugodjon békében !!!
2014. február 13. 15:34 #78
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Wow, azért kíváncsi vagyok, hogy mi volt ennyire nyomós ok.
2014. február 13. 15:50 #79
- törölt felhasználó -    
Durva!!!
Szegényke R.I.P. cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
De akkor a nővérére ennyire bejátszotta a durcát,csak,mert a nővérke híresebb,vagy,mi??? dry.gif
2014. február 13. 16:16 #80
- törölt felhasználó -    
Végülis megértem. Senki ne értse félre, nem azt akarom mondani hogy helyesen cselekedett, csak azt hogy néha nekem is ilyen érzésem van, hogy jobb lenne ha nem élnék. Bár én ilyen helyzetben nem tettem volna ezt, van róla fogalmam mit érezhetett. Nyugodjon békében.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok