Starity

Harry Styles: „Nagyobbak vagyunk, mint a Beatles”

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 12. 16:14 #61
- törölt felhasználó -    
Ja-ja .Semmi hangjuk nincs és nem is tehetségesek csak a fiatal lányok szeretik őket.Nagyon gázak. reklamalo.gif
2014. február 12. 16:15 #62
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Nem bántom se Harryt, se a One Directiont, sem a rajongókat. De én is megjegyzem, az akkori világban nehezebb volt hírnévre szert tenni. A mai világban meg ott vannak a tehetségkutatók, az internet, az elszánt rajongók stb. Rajongókból többnek örvendenek, azt elhiszem, hisz egyre többen vagyunk a földön, egyre többen tudnak értük rajongani. De a zenében tényleg, sehol nincsenek a Beatles-el szemben! És még egyszer mondom, nem az 1D-t vagy Harryt bántom, csak a tényeket közöltem! Amúgy a cím kicsit félretévesztő, úgy jöttem fel, hogy azt hittem sokkal nagyobb beszólása lesz Harrynek, de szerintem ez még egész jól elfogadható is volt.
ÉS visszatérve! Szerintem nem híresebb egyik sem a másiknál, csak most több rajongónak való ember akad már a földön.
2014. február 12. 16:16 #63
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ez szerintem nyilvánvaló... De nem azért, mert ők akkora nagy fenegyerekek, hogy lazán leköröznek egy ilyen legendás zenekart, hanem mert még a Beatles idejében nem volt internet, Facebook, stb. A One Direction neve csak azért terjed futótűzként, mert a technika ezt megengedi, de egy olyan zenekarnak, aminek az idejében még - jó eséllyel - csak egy rádió volt háztartásonként, a nemzetközi ismertség sokkal többet jelent.

Ezáltal totálisan felesleges összehasonlítgatásokba bocsátkozni.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Éowyn
2014. február 12. 16:16 #64
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
A Beatles pár év alatt gyökeresen megvátoztatta a zenét, az embereket, és merem állítani, hogy a világot. Megváltották a világot a zenéjükkel, a személyiségükkel, a tehetségükkel, az alázatukkal. Sokan mondák előttem, tudom, de a Beatles dalai örökérvényűek, a fényük több, mint negyven évtized után is kristályként mutatja az utat a mai zene szürke palettájának kínálata között, többek között nekem is. Azt hittem, hogy maga a One Direction tagjai nem süllyednek le egy ilyen tahó szintre. Lehet, sőt biztos, hogy a rajongók reakciója hasonló mindkét együttesnél, de van egy kis eltérés: a Beatles a hatvanas évek közepén, a hozzánk képest nevetséges technikai világ közepén (nuku internet, nuku iksztraktor, nuku pénzéhes cowell bá') tudták elérni azt, hogy seperc alatt egy világ ismerte meg őket és zárt a szívébe. Mások a világviszonyok; a hatvans évek derekán nem volt könnyű hírnevet szerezni, főleg nem net nélkül. Ha az 1D-t bedobnánk abba a korszakba egy kicsit, elvesznének. A hírnevük sem nagyobb a Beatlesnél. Egy másik cikk alatt írtam éppen, hogy az 1D-t csak a tizenéves korosztály tartja húdef-szának, de a többi ember talán még nem is hallott erről az öt(?) miturgászról, ellenben a Beatles munkásságával. Én az iskolában zene órán konkrétan a Beatlesből írtam dolgozatot. Nálam ezzel a kijelentéssel ásták el magukat végleg, pedig még nyitottam is volna feléjük annó. Azt, hogy kijelentse a srác, hogy igen, mi híresebbek vagyunk mint a Beatles, ahhoz elég vastag bőr kell, hogy legyen a képén. De mit is várunk olyanoktól, akik régi rock dalokat csórnak a saját lemezükre, csak mert a hisztériás, szemellenzős, csőlátású rajongóik nem ismerik a zene nagyjait, így nem is fogják észrevenni, hogy a kedvenc múló divatjuk lemeze bűzlik a plágiummal átitatott zene szagától?
10 felhasználónak tetszik: Bessie, Pöttömke, VampireBella, Glamster, icarlyluv, Szandi0820, Im a SlaveForBritney, menthol, Beyla, Éowyn
2014. február 12. 16:17 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (krisztintin @ 2014.02.12. 16:05)
Az 1D a 21. század legjobb bandája!

Max. a te fejedben.
2014. február 12. 16:17 #66
- törölt felhasználó -    
Te jó ég! Se hangja, se önkritikája nincs a srácnak, mégcsak nem is szerény. Pár éve megkérdezték Madonnát mit szól a 1D sikereihez persze fogalma se volt kicsodák. biggrin.gif Szóval jah, ők a "legnagyobbak".. trololol 110.gif
A rajongótáboruk tinikből áll, akik rajongását nem lehet felnőtt emberek rajongásához hasonlítani. Majd ha annyi időt eltöltenek a szakmában és jelen lesznek a köztudatban, mint a B és még akkor is népszerűek maradnak, -nem csak tinilányok kedvencei,- akkor lesz alapja a kijelentésének. Addig meg tanuljon egy kis alázatot.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Éowyn
2014. február 12. 16:17 #67
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
De bírom, hogy sokan úgy alkotnak véleményt az esetről, hogy el se olvasták a cikket.rolleyes.gif
2014. február 12. 16:19 #68
nikiofficial97
nikiofficial97
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.19.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 206578
Offline offline
Értőolvasás emberek!Harry azt próbálta közölni,hogy SOHA NEM LESZNEK OLYANOK ZENEI TÉREN,MINT A BEATLES!!!Én ezzel egyet is értek,pedig imádom őket(mármint az 1D-t),és ezzel ők is tisztában vannak.Ő csak arra utalt,hogy nagyobb rajongás veszi őket körbe,mint anno a Beatlest,és ez nem feltétlenül azért van mert ők jobbak!De persze az emberek rögtön jönnek ide,hogy meleg meg az egyéb kis cukiságok,mert élvezik,hogy végre van megint valami,amibe beleköthetnek.Ti kritizáltok minket,rajongókat,hogy úgy viselkedünk mint a 10 évesek,na akkor most súgok valamit.Ti sem vagytok jobbak nálunk,ti is ugyan azt csináljátok.Emberek vagyunk,nem pedig állatok,szerintem a véleményünket pocskondiázás nélkül is ki lehet(ne) fejteni.
2014. február 12. 16:20 #69
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2014.02.12. 16:12)
Nem véletlenül találják ki a tehetségtelen kutatókat, vagy léteznek olyan ügynökök, aki erre utaznak. Jó hangú, vagy tehetséges (?) fiatal csinos srácokat (lányokat) összeraknak, egy kis pop zene és dől a lé cool.gif


Há' éppen ez az... Simon sem véletlenül karolta fel az 1D-t. Meglátta bennük a lehetőséget. Eladhatóknak találta Őket, nagyjából megtanították Őket énekelni a Faktor alatt, aztán Simon nem győz mit kitalálni már amivel eladhatja a nevüket. Sminkcuccok, a This is us... Cowell nem jószántából, önzetlenül csinálja, hanem mert Ő is rohadt sokat kaszál azzal, hogy az 1D ilyen híres. Persze a srácok bankszámlájára sem lehet panasz. Egyszerű dolgozó állampolgár fele annyi pénzt sem lát, mint amennyi az 5 gyereknek külön fityeg a számlájukon. Ha legalább látnám rajtuk hogy tényleg a zene szeretete miatt csinálják...
5 felhasználónak tetszik: VampireBella, MadHatter, Szandi0820, Beyla, Éowyn
2014. február 12. 16:22 #70
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Zeneileg tényleg nem akkorák, de ez a Directionerség hasonlít a Beatles mániához azt meg kell vallani wink.gif
2014. február 12. 16:23 #71
- törölt felhasználó -    
A Beatles legenda. Ez tény. A Beatles anno marha nagyot alkotott. Ez is tény. Viszont az is tény, hogy a One Direction rajongótábora nem 2 főből áll... És az is igaz, hogy a One Direction napjaink leghíresebb fiúbandája. Lehet őket szidni. Miért ne lehetne? De azt be kell látnia az utálkozóknak is, hogy nem egy díjat kaptak már meg és nem egy kritikus szerint jó az, amit csinálnak. Szerintem amúgy a Beatlest és az 1D-t nem lehet hasonlítgatni, mert mások...
2014. február 12. 16:23 #72
- törölt felhasználó -    
De bírom az ilyen megtévesztő címeket, mikor nem is mondott ilyesmit, sőt, épp annyit mondott, hogy népszerűbbek, de nem nagyobbak.
2014. február 12. 16:26 #73
szeriinted
szeriinted
új tag
    Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.01.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 207896
Offline offline
Na, megbocsássatok. A Beatles az egy zeneileg meghatározó korszak. Plusz a kúp frizurájukkal lázadtak. A One direction egy felkapott meleg fiú banda, akiről pár év múlva ez lesz:,,Emlékszel valami ,,on direcre?˝ ,,Mi? Ja, rémlik valami˝ A Beatles, meg még 60 év elteltével, is jó. Ezt aligha lehet überelni
2014. február 12. 16:26 #74
Cinti1999
Cinti1999
 
Státusz"Ha minden kívánságod valóra válna,sok álmod pusztulna el." - Marilyn Manson
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 751
Csatolások: 0
Azonosító: 197302
Offline offline
Na,ezt most jól mondta. biggrin.gif
2014. február 12. 16:26 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (nikiofficial97 @ 2014.02.12. 16:19)
Értőolvasás emberek!Harry azt próbálta közölni,hogy SOHA NEM LESZNEK OLYANOK ZENEI TÉREN,MINT A BEATLES!!!Én ezzel egyet is értek,pedig imádom őket(mármint az 1D-t),és ezzel ők is tisztában vannak.Ő csak arra utalt,hogy nagyobb rajongás veszi őket körbe,mint anno a Beatlest,és ez nem feltétlenül azért van mert ők jobbak!De persze az emberek rögtön jönnek ide,hogy meleg meg az egyéb kis cukiságok,mert élvezik,hogy végre van megint valami,amibe beleköthetnek.Ti kritizáltok minket,rajongókat,hogy úgy viselkedünk mint a 10 évesek,na akkor most súgok valamit.Ti sem vagytok jobbak nálunk,ti is ugyan azt csináljátok.Emberek vagyunk,nem pedig állatok,szerintem a véleményünket pocskondiázás nélkül is ki lehet(ne) fejteni.


Ne ordíts! Köszi. wink.gif
Te sem értelmezel, mert akkor tudnád, hogy épp arról nyilatkozott, hogy a B sosem volt annyira népszerű, mint most (!) ők, csak azzal nincs tisztában, hogy a rajongótáborukat kik alkottják. Véleményem szerint ha 50 év múlva is ugyanilyen rajongás fogja övezni őket és nem csak a tinik részéről akkor lesz jogos a kijelentése.
2014. február 12. 16:27 #76
Mizorechan
Mizorechan
visszatérő vendég
 
StátuszShe's got a smile it seems to me, Reminds me of childhood memories"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.09.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 197510
Offline offline
Hehehe, na most nagyot röhögtem.
Szóval, a Beatles azért volt korszak alkotó, mert egy teljesen új stílust hozott be!
Egyedinek és különlegesnek számított. A One Direction-é mért lenne egyedi? Pont ugyanolyan tucat és tudok találni még 152 ugyanolyan cukimuki fiúbandát. Aztán a következő.
A frizurájuk. Akkor az volt a divat, hogy rövidre vágták a hajukat az emberek, a Beatles pedig ilyen vicces, hosszabb frizurával állt elő(sokszor kérdezték tőlük, hogy hogy bírják ilyen hosszú hajjal és pl az alvás nem kellemetlen-e... smileeee.gif ) A One Direction tagjainak a haja... Nem mondok rá semmit. És én értem h ki nem szarja le a hajukat, de itt nem azon van a hangsúly!
Aztán a következő... A népszerűséget nem mondanám! A fiatalok körében lehet, hogy ismertebb(nekem sok ismerősöm van aki még életébe nem hallott az 1dről), de a 20-25+ fölött már nem nagyon ismerik. Mivel nincsenek különleges számaik nem jegyzik meg a nevüket... Ellenben a Beatles-el.. Bármelyik korosztályt megkérdezem, szinte biztos, hogy ismeri. Még ha nem is kedvence, vagy nem hallgatja túl gyakran.
Oks, befejeztem. Jöhetnek a "gonosz vagyok" kommentek. Éééés ez megint csak az én véleményem és nem kell vele egyetérteni. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Éowyn
2014. február 12. 16:28 #77
Mizorechan
Mizorechan
visszatérő vendég
 
StátuszShe's got a smile it seems to me, Reminds me of childhood memories"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.09.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 197510
Offline offline
+ a Beatles kb fél évszázada ismert, a One Direction még kb 2-3 évig lesz felkapott majd úgy mint a többi "sztár" mennek a süllyesztőbe...
2014. február 12. 16:29 #78
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2014.02.12. 16:20)
Há' éppen ez az... Simon sem véletlenül karolta fel az 1D-t. Meglátta bennük a lehetőséget. Eladhatóknak találta Őket, nagyjából megtanították Őket énekelni a Faktor alatt, aztán Simon nem győz mit kitalálni már amivel eladhatja a nevüket. Sminkcuccok, a This is us... Cowell nem jószántából, önzetlenül csinálja, hanem mert Ő is rohadt sokat kaszál azzal, hogy az 1D ilyen híres. Persze a srácok bankszámlájára sem lehet panasz. Egyszerű dolgozó állampolgár fele annyi pénzt sem lát, mint amennyi az 5 gyereknek külön fityeg a számlájukon. Ha legalább látnám rajtuk hogy tényleg a zene szeretete miatt csinálják...


meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2014. február 12. 16:30 #79
- törölt felhasználó -    
Ágika21 egyetértek veled.
és a mostani és az akkori nők és zeneélvezet között teljesen más a különbség.
2014. február 12. 16:32 #80
Amllove
Amllove
új tag
 
Státusz~Never Too Late~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 179707
Offline offline
Ezt remélem ő sem gondolta komolyan…
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!