Starity

Hivatalos: ismét turnéra indul a Queen + Adam Lambert formáció

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 13. 21:59 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Hivatalosan is bejelentették, amit sejteni lehetett: amerikai turnéra indul a Queen + Adam Lambert formáció. Brian May az együttműködésről beszélt a Radio 2-nak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. február 13. 22:07 #2
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3317
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Induljanak engem nem érdekel.
2014. február 13. 22:10 #3
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Agüero10 @ 2014.02.13. 22:07)
Induljanak engem nem érdekel.


Gratulálok az értelmi szintedhez _nevet.gif

A Brian May pedig igazán letehetné már a lantot. Szegény Freddie forog a sírjában sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. február 13. 22:15 #4
Sarah0315
Sarah0315
The Book Thief
 
Státusz"Sometimes I wish I was a llama."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 0
Azonosító: 214155
Offline offline
Ne ne ne ne és ne!! Brian, ne!!! Hagyjátok abba, ennek már nincs értelme! 22 éve mikor Freddie meghalt abba kellett volna hagyni! Kérlek, kímélj meg Adam és a Queen számok újbóli találkozásától! Oké, hogy Freddie azt akarta hogy tovább éljen a zenéje, de az enélkül él! Nem hiszem el hogy ilyet mondok, de hagyják ezt az egészet a francba, kérlek!
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Szandi0820
2014. február 13. 22:18 #5
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Miért ne zenélhetnének, ha akarnak? Aki akar elmegy és jól érzi magát, aki nem akar, az nem megy el. Brian már így beteges, és nem akarok semmi rosszat Rá mondani, de ki tudja, mennyi van neki hátra- miért ne csinálhatná azt, amit szeret? Ezek a dalok ugyanannyira az övé és Rogeré, mint amennyire Freddie-é volt.

Őszintén jobban örülnék Adam SAJÁT karrierjének és arról híreknek, szóval frontembertől függetlenül mondom. Hadd csinálják és élvezzék a zenét - ez a nyávogás már nagyon unalmas. Sokan, több ezren jól érzik magukat ezen a mini koncerteken, nem tudom elképzelni, miért fáj ez valakinek...

SZERK. itt olyan zenészekről, gitárosról és dobosról beszélünk, akik legendák- bűn lenne, ha nem játszanák és szépítenék meg a világot a tehetségükkel.
Én személy szerint nagyon jól éreztem magam a londoni shown, elképesztően jó volt a hangzás és az akusztika, Bri-t pedig mosolyogni játszás közben áldás volt nézni. smileeee.gif Körülöttem hard core, negyvenes pasik tomboltak, akik az elején kiröhögtek a Hungary heart.gif Adam Lambert tábla miatt, majd a végén lepacsiztak velem. Nahát erről ennyit. Valaki szórakozni akar, és énekelni egy jót, miért fáj ez bárkinek...?
2014. február 13. 22:23 #6
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.02.13. 22:18)
Miért ne zenélhetnének, ha akarnak? Aki akar elmegy és jól érzi magát, aki nem akar, az nem megy el. Brian már így beteges, és nem akarok semmi rosszat Rá mondani, de ki tudja, mennyi van neki hátra- miért ne csinálhatná azt, amit szeret? Ezek a dalok ugyanannyira az övé és Rogeré, mint amennyire Freddie-é volt. 
Őszintén jobban örülnék Adam SAJÁT karrierjének és arról híreknek, szóval frontembertől függetlenül mondom. Hadd csinálják és élvezzék a zenét - ez a nyávogás már nagyon unalmas. Sokan, több ezren jól érzik magukat ezen a mini koncerteken, nem tudom elképzelni, miért fáj ez valakinek...
SZERK. itt olyan zenészekről, gitárosról és dobosról beszélünk, akik legendák- bűn lenne, ha nem játszanák és szépítenék meg a világot a tehetségükkel.
Én személy szerint nagyon jól éreztem magam a londoni shown, elképesztően jó volt a hangzás és az akusztika, Bri-t pedig mosolyogni játszás közben áldás volt nézni. smileeee.gif Körülöttem hard core, negyvenes pasik tomboltak, akik az elején kiröhögtek a Hungary heart.gif Adam Lambert tábla miatt, majd a végén lepacsiztak velem. Nahát erről ennyit. Valaki szórakozni akar, és énekelni egy jót, miért fáj ez bárkinek...?


Zenéljen nyugodtan, de ne a Queen-t akarja már tovább vinni. Épp ezért nincs Beatles, Led Zeppelin, stb!
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Sarah0315, Sally Sparrow, Szandi0820
2014. február 13. 22:24 #7
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
azért becsülöm pl az ABBA formációt, mert nincs annyi pénz amiért ők újra fellépnének, pedig sokszor megkísértették őket, de mindig nemet tudtak mondani. A Queen ezek szerint nem azon az elven van, hogy maradjon meg az emberekben az az emlékkép, amit freddie-vel alkottak, és mivel azt úgy sem tudnák túlszárnyalni, de még csak megközelíteni sem, ezért inkább ne romboljuk le azt amit milliók imádnak.
Persze biztos sokan örülnek neki, és bár adam munkásságát nem ismerem, azt tudom, hogy meg van a magához való hangja, de én is azt mondom, hogy ezt már nem biztos, hogy kéne erőltetni
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Sarah0315, Im a SlaveForBritney, Sally Sparrow, Szandi0820
2014. február 13. 22:32 #8
Sarah0315
Sarah0315
The Book Thief
 
Státusz"Sometimes I wish I was a llama."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 0
Azonosító: 214155
Offline offline
Idézet (sewenteen @ 2014.02.13. 22:24)
azért becsülöm pl az ABBA formációt, mert nincs annyi pénz amiért ők újra fellépnének, pedig sokszor megkísértették őket, de mindig nemet tudtak mondani. A Queen ezek szerint nem azon az elven van, hogy maradjon meg az emberekben az az emlékkép, amit freddie-vel alkottak, és mivel azt úgy sem tudnák túlszárnyalni, de még csak megközelíteni sem, ezért inkább ne romboljuk le azt amit milliók imádnak.
Persze biztos sokan örülnek neki, és bár adam munkásságát nem ismerem, azt tudom, hogy meg van a magához való hangja, de én is azt mondom, hogy ezt már nem biztos, hogy kéne erőltetni


Pontosan. meghajolo.gif Én egyébként nagyon szeretem Adamet, de hogy őszinte legyek, szerintem nem érdemelte meg hogy a Queennel énekeljen. Amúgy meg messziről érződik hogy ez már nem arról szól, hogy jól érzik magukat, mint Freddievel, ez már csak a pénzről szól.
És mikor apukám megkérdezte, hogy ballagás után elvigyen-e Queen koncertre, (sose hittem hogy ezt fogom tenni), de könyörögtem, hogy ne vigyen, mert ez már nem is Queen. Ez már csak Brian és Roger felesleges próbálkozása a fogalmam sincs mire. Ennyi erőből elmegyek Londonba, összefutok Briannel meg Rogerrel, gyakorlatilag (sajnos) ugyanolyan élmény lenne.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Sally Sparrow, Szandi0820
2014. február 13. 22:35 #9
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Milyen pénzről? Pl hogy jótékonysági rendezvényeken lépnek fel és a londoni színházban? Jézusom, szerintetek Briannek vagy Rogernek szüksége van pénzre? Emellett az ő nevük, azt csinálnak vele, amit akarnak blink.gif
Az, hogy Adam mit érdemel meg és mit nem, az öt oktávos hangjával, azt meg hadd döntsék el ők. Én elképzelni nem tudom, mi fáj nektek ebben.
Ha pedig a pénzről szól, ők meg is kapják, ti pedig a gép előtt gyűlöltök és szidtok két idős embert, és legendákat. Very nice. Finoman megjegyzem, hogy ha nem lenne a szenvedélyük a zene, és pénzt akarnának, botrányt botrányra halmoznának / vagy simán hátraülhetnének, mert a jogdíjakból igazán könnyedén megélnének minden erőfeszítés és ugra-bugra nélkül. Közel 100 millió eladott albumnál járnak világ szerte, de tényleg... Money, money, money. Elképzelhetetlen, hogy szeretik csinálni, pff, hová gondolnánk.

Egyébként MINDEN cikkhez ugyanazoknak a neveknek le kell írni UGYANAZT a véleményt? Ezt annyira értelmetlennek találom, mint pl az "engem nem érdekel" hsz-ket, de mindegy. smileeee.gif

Szerk: Az pedig nem Queen rajongó, aki egyöntetűen Freddie Mercury rajongó és semmi tisztelet nem szorult felé a többi tag személye, akarata és öröksége iránt. A koncerten találkoztam olyan férfivel, aki összefutott Brian May-jel a reptéren és sírt örömében. Különbség.

Nem hogy örülnétek, hogy ők legalább megvannak még, jól vannak, csodálatosan játszanak és ismertetik a fiatalabb generációval az IGAZI zenét. Nyáron is adnak 4-5 koncertet az USA-ban (hűha), és végre nem Justin Bieber és 1D fog pár napig szólni a hírekben, hanem ők. Jobb esetben.
2014. február 13. 22:37 #10
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Money, money, money erről szól az egész. Teli legyen a buksza. Mindegy, hogy milyen áron.
2014. február 14. 00:48 #11
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Glamster
Most te miről beszélsz? Meg miket olvastál?
Gyűlölködünk? Hol, meg mikor? Vagy ez miben nyilvánul meg nálad? Abban, hogy szerintünk ez nem jó ötlet? Hát baromira nem vagyunk egyedül a véleményünkel (főleg, ha egyes rajongók tiltakoznak is), nagyon sokan úgy látják, hogy ez a queen már csak próbálkozás, de semmi több.
Azért mert te halálosan rajongsz Adamért, még nem biztos, hogy az a jó, meg úgy van minden, ahogy te azt gondolod, de úgy se tudod más szemmel nézni ezt, mert rajongási fázisodban vagy.
A másik, hogy nem tudom, hogy kinek szántad a soraidat, de mikor is írtam le én ezt a véleményemet? Eleve Adam-es cikkekhez nem írok, mert nem is nagyon érdekel, és ide is csak a queen miatt írtam, és bocsi de szerintem queen cikkek 2-3 havonta jelennek meg, és akkor sem írok mindig, legalább is ezt vagy ehhez hasonló hozzászólást még nem, de biztos nagyon unhatod "folyton ezt olvasni". smileeee.gif

U.i: Sehol nincsen a cikkben az, hogy jótékonyságra megy a bevétel ,csak annyi, hogy jó mélyen a zsebükbe kell nyólni a rajongóknak! Lehet, hogy te tisztába voltál ezzel is, de a cikkben már nem tűntetted fel.
És biztos lehetsz benne, hogy az ő zsebükbe is vándorolgat némi összeg, viszont abban igazad lehet, hogy nem kifejezetten erről szól számukra.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Sally Sparrow, Sarah0315, Szandi0820
2014. február 14. 01:01 #12
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Beatles -
Led Zeppelin - Boham nélkül
Pantera - Dimebag nélkül
Nirvana - Cobain nélkül
Beatles - Lennon nélkül
Death - Chuck nélkül

Soroljam még? Ők mind tudták mikor kell abbahagyni. Meg lehet öregedni tisztességesen és bohóc módjára is! Minek kell erőltetni a Queen-t most őszintén? Brian ha annyira zenélni akar alapítson másik zenekart bármi mást csak ne Queen névvel szenvedjen. A fentebb említett zenekarok is elég furák lennének ha a mai napig működnének annak ellenére hogy elvesztették a frontemberüket gitárosukat. Persze van amikor pótolható 1-1 illető de nem az ilyen legendáknál!
5 felhasználónak tetszik: Beyla, _ToTo_, Sally Sparrow, Sarah0315, Szandi0820
2014. február 14. 05:36 #13
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Jézusom, sewenteen, ne kezdd már megint..smileeee.gif a másik meg, hogy rohadtul nem ismersz- még szép, hogy nem írsz az adames cikkek alá, nyilván ott egyedül lennél a kis véleményeddel. De itt egy szóval sem emlegettem őt, akkor is leírnám ezt, ha mit tudom én kit vinnének turnéra, mert a Queen nekem is végig kísérte a gyerekkorom, csak én minden tagot egyformán szeretek. Bumm. Szóval mielőtt fröcsögsz, tán nem ártana gondolkodni. Adamet pedig nagyon szeretem, és tisztelem, de nem halálosan. Jézus**m. Egyébként ehhez is mennyi közöd van, de mindegy. D: egyebként nem olvastam, hogy írtatok vna Adamről bármi sértőt, így duplán nem értem, hogy jött ez neked elő. blink.gif nem nagyon érdekel, h mit csinál Adam a Queennel. Nagyon buszke vagyok rá, tény, de elhiheted, hogy a saját karrierjének 1000% jobban örülnék, pl turné, lemez, szóval jó lenne, ha visszavennél.
xDemonswithRyux felesleges volt, de ha neked jól esett.
2014. február 14. 09:03 #14
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Már eddig is bántotta a szemem ez, hogy egy kalsszikust megrontanak vmi mai énekessel és azt turnéztatják. De ez most már tényleg undorító, úgy látszik, hogy a Queen tagoknak is nagyon kell a pénz és nem tudják tiszteletben tartani Freddy emlékét. Az még OK, ha fellépnek 1-2 megemlékezési rendezvényen, de turné, az már nem.
2014. február 14. 09:30 #15
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ha akkora rajongó vagy, akkor legalább a nevét írd le helyesen. *Freddie.
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2014. február 14. 10:13 #16
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2014.02.14. 05:36)

xDemonswithRyux felesleges volt, de ha neked jól esett.


Miért is?
2014. február 14. 10:28 #17
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Akkor ha jól vettem ki a cikkből,UK az egyedüli európai állomás vagy lesz még az bővítve esetleg?
Örülnék neki ha bővítve lenne,kicsit (baromi) messze van innen az UK. sad.gif
2014. február 14. 10:41 #18
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
Ez így már nem lesz ugyanaz.. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sarah0315
2014. február 14. 11:37 #19
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
@N.k sajnos nem tudni sad.gif A UK-ben sem vagyok biztos, Brian May most csak az USA-t emlegette. Már egy londoni dátumnak is örülnék így :/
2014. február 14. 14:01 #20
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Sok sikert nekik a turnéhoz! smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Brian May Brian May 2384.