A Dal: megvan a 8 döntős
2014. február 21. 18:13
#103
Én úgy vagyok vele, hogy tök mindegy, ki megy ki, nyerni úgysem fogunk, leégetni meg már nem fogjuk magunkat, mert már megtettük épp elégszer.
2014. február 21. 21:06
#105
|
|
Elody Lovell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.31. Hozzászólás: 523 Csatolások: 0 Azonosító: 214488 offline
|
Szerintem Boginak nagyobb sikere lenne a Parfüm c. dalával
Én neki szurkolok. :3
2014. február 22. 12:56
#107
|
|
Rékaa Ramoneúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.12. Hozzászólás: 6 Csatolások: 0 Azonosító: 209073 offline
|
Depresszió 4ever!
♥ Hajrá srácok!
2014. február 22. 14:21
#108
én a Depressziónak szurkolok, remélem ők jutnak be nem megint valami Kedvesem-szerű dal
2014. február 22. 16:03
#109
|
|
Annapoliszvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.30. Hozzászólás: 176 Csatolások: 0 Azonosító: 162908 offline
|
Vagy Viktor vagy Bogi. Remélhetőleg.
2014. február 22. 19:43
#110
Uhh, csak tisztázni akarom (mert láttam pár ilyen kommentet), hogy ez a Bogi nem az a Boggie, aki a Parfümöt énekli. Mindegy. Én igazából nem tudom, kinek szurkolok, mert szerintem mindegyik döntős dal jó, de az Eurovízión nem nagyon aratna elsöprő sikert egyik sem.
2014. február 23. 10:21
#112
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Kállay-Saunders fogja képviselni Magyarországot Koppenhágában. Őszintén megmondom nem örülök Neki, mert a dala egy tucat f*s, és még csak nem is magyarul adja elő. De már oly' mindegy. Szurkolok azért Neki, mivel mégiscsak Magyarországot képviseli. Egyébként milyen már, hogy lehet, hogy börtönbe fog csücsülni a fesztivál idején, mert ugye eljárás folyik ellene, ami miatt majdnem kizárták a DAL-ból, de valami miatt mégsem...
2014. február 23. 18:54
#113
|
|
Viktor0000visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.02.22. Hozzászólás: 102 Csatolások: 1 Azonosító: 221555 offline
|
Idézet
Pöttömke
Kállay-Saunders fogja képviselni Magyarországot Koppenhágában. Őszintén megmondom nem örülök Neki, mert a dala egy tucat f*s, és még csak nem is magyarul adja elő. De már oly' mindegy. Szurkolok azért Neki, mivel mégiscsak Magyarországot képviseli.
Kállay-Saunders fogja képviselni Magyarországot Koppenhágában. Őszintén megmondom nem örülök Neki, mert a dala egy tucat f*s, és még csak nem is magyarul adja elő. De már oly' mindegy. Szurkolok azért Neki, mivel mégiscsak Magyarországot képviseli.
ezzel én is egyet értek, én Viktornak szurkoltam
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:







