Starity

Máris befejezné a Bangerz turnét Miley?

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 02. 01:18 #121
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Tenyleg durva a koncertjei meg amiket csinal sok szulo nem orul neki, de annyit melozott ezen meg annyira varta, hogy nagy bulit csaphasson a rajongoiknak es sok ember ezt nem igy latja. Most nem azert, de a koncert alatt, hogy el lehetne ereszteni magunkat..pl nekem az lenne a fejmebe, hogy huh buli, legyunk orultek erre a 2 orara. aztan vege es nem lenne hatassal ram azok a dolgok amiket o csinalt. sajnalom, hogy lehuzzak Mileyt a kritikusok, de csinalja vegig a turnejat ! marcsak a rajongok miatt
2014. március 02. 13:00 #122
Tori Vega
Tori Vega
visszatérő vendég
 
Státusz....szeretem. Fogadd el, hogy te a múlt vagy ő meg a jelen, az életem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 210795
Offline offline
sajnálom szegényt sad.gif
2014. március 02. 21:25 #123
Shenny
Shenny
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.26.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 219974
Offline offline
Az a baj, hogy az emberek csomó mindenről úgy ítélkeznek, hogy fogalmu ksinca a dologról
2014. március 04. 20:27 #124
alizlaczy31
alizlaczy31
új tag
 
Státusz'Only if you know how to be happy when you're sad'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.26.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 221825
Offline offline
Mit sajnálkoztok? Nem ő az egyetlen híresség aki sok energiát öl bele ebbe az egészbe,Ők miért nem nyavalyognak?(!!) Azt meg már magának köszönheti,ha nem mennek el a koncertjeire és visszamondják a jegyeket...!Ha nem bírja ezt az egészet,vonuljon vissza,senki/semmi nem fogja visszatartani a rajongói,ha szeretik akkor úgyis támogatják Őt.
2014. március 05. 18:52 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.02.28. 20:57)
Már nekem fáj az, amit ez a csaj lerendez, csakhogy megint tőle legyen hangos a sajtó. Nekem speciel szinte mindig így néz ki a lábam, hiszen nem egyszer fordult már elő velem is, hogy gyakorlaton rám tolták a beteg ágyakat csak úgy randomban a liftben, mert a nénik lesz*rták, hogy a lift tele van és a gyereket sürgősen röntgenbe kellett vinni. Hányszor és hányszor panaszkodhatnék azért, mert úgy nézek ki, mint akit összevertek. Ja, és én még pénzt sem kapok érte. Na, ehhez mit szólsz szájrúzs? rolleyes.gif Szánalmas, ahogyan próbál hegyibeszédet tartani arról, hogy milyen sokat dolgozik, de az a helyzet, hogy fingja sincsen milyen fizikai álló munkát csinálni minden nap. Én meg megint hányszor és hányszor tudnék letörni meló közben amikor minden sz*rba belekötnek, mert az orvosnak épp kötözködhetnékje van, sőt hányszor és hányszor oktattak ki olyanról, amit már többször csináltam magamon, mégis tűrnöm kellett a negatív kritikát? Na, mindegy, nem személyeskedésbe akartam elvinni a dolgot, csak hozzám naponta vágnak mindent gyakorlaton, mégsem törtem össze, pedig többször fordult elő, hogy a fél órás-órás melómat elintézték egy sz*rral és közölték, hogy kezdjem elölről. Az életben mindig mindenki kap negatív kritikát - olyan nincs, hogy senki sem. Tudtommal a negatív kritika lehet építőjellegű is. Igazán felfoghatná azt, hogy a rengeteg obszcén megnyilvánulás vele kapcsolatban azaz ordenáré k*rvás viselkedésének tudható be. Talán, ha kevesebb r*banckodást vinne a dologba és kellemes koncertet terveznének, akkor kevesebben néznék l*tyónak. Én már rég elszégyelltem volna magamat a helyében. Mindenesetre ne virnyogjon, mert ezért a p*nci-tőgy mutogatásért koncertenként több milliót kaszál. Ennyi pénzért b*szd ki tízszer ennyi sérülést is bevállalnék. Más sokkal többet dolgozik, sokkal keményebb munkát csinál, nincsenek elismerve, és egy havi fizetésük annyi, mint neki egy esti vacsora valami burzsuj étteremben. Gondolom, érezhető az a színvonal beli különbség amely közte és egy átlagos polgár között van. Ha ráérek, akkor megsajnálom, addig is tömje be a száját valamivel, mert máshoz aligha ért. rolleyes.gif


én is ilyesmit akartam írni meghajolo.gif
én pontosan így nézek ki egy lazább táncóra után... nem hiszem, hogy a kolbászon lovagolás annyira fárasztó lenne rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. március 06. 05:59 #126
- törölt felhasználó -    
ezzel semmi olyat nem mondott hogy abba akarja hagyni, csak rengeteget dolgozott és mindenki leszólja!-____-"
2014. március 06. 17:06 #127
- törölt felhasználó -    
erre most nem tudok mit írni smileeee.gif én tényleg szeretem Miley-t és nem ihazán akarom ezt lereagálni
2014. március 08. 15:37 #128
Roland Lestrange
Roland Lestrange
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.01.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 221986
Offline offline
HÁT JÓ HOGY HAZA,ESZES AKI CSINÁLTA A CIKKET
2014. március 09. 16:06 #129
HRéka0000
HRéka0000
 
StátuszHRéka0000 még nem állította be a státuszát Nem a fenét! Itt van! --->Jól vagyok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.28.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 217712
Offline offline
Már bocs... de ha befejezné a nyelvnyújtogatást, a kolbászon lovaglást, a meztelenkedést, az azonos neműek csókolgatását és valami értékelhetőt is produkálna néha napján, akkor talán nem lenne tele az internet negatív kritikákkal! És még talán tudnám is sajnálni! (vicc volt! Gonosz vagyok! hahaha! biggrin.gif )
2014. március 22. 09:59 #130
emelcsi2
emelcsi2
visszatérő vendég
 
StátuszMég mielőtt mindent rám fogsz gondold át miért teszed. léccives.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.04.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 0
Azonosító: 197208
Offline offline
Nem mondok semmit
2014. március 26. 20:10 #131
- törölt felhasználó -    
Kimerült?! Szórakozunk? Kimerült abban, hogy mások ágyékához nyomja a fenekét? Kimerült a nyelvnyújtogatásban? Kimerült, miközben felvette a fehérneműjét a színpadra? Kimerült a szánalmas botrányai után? Én nem ezt a szót használnám. wink.gif
2014. április 01. 00:35 #132
Smilectioner xx
Smilectioner xx
új tag
 
StátuszAll I wanted was to break your walls <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.31.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 223539
Offline offline
Tudod, amint észrevettem, hogy egy ez csak egy újabb lejárató cikk, nem is olvastam tovább...
Jobb lenne ha nem fárasztanád magad az ilyenek írásával, mert amint látod ez senkit sem érdekel;)
2015. január 25. 20:11 #133
Haya8
Haya8
visszatérő vendég
 
StátuszFacebook
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.16.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 229576
Offline offline
smilectioner xx: Értjük hogy FAN vagy,de azért ez sok mindenkit érdekel
2015. február 07. 19:53 #134
Josh Huterson
Josh Huterson
új tag
 
Státusz,Unaloom :,,)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.01.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 239824
Offline offline
Nem tudom tik nem fáradnátok el ennyi huavona után (tisztelet a kivétel)
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok