Starity

Sebastian Stan: „A Marvel lenyomja a DC-t”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 17. 17:55 #21
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (fanni_fodor @ 2014.03.17. 14:40)
Szerintem nincs értelme veszekedni, ez is egy emberi vélemény. 
Én személy szerint jobban szeretem a Marvelt, nagyobbra nőtte ki magát a cég mint a DC, és egy kezemen meg tudom számolni hány DC hős vált világszinten híressé, viszont a Marvel-hősöket számba se tudnám venni. Nem mondom, hogy a DC rossz, de a Marvelt sokkal többre tartom.


Kezdjük már el akkor számolni a DC hőseit oké? Milyen szuperhősös sorozatért rajongtak éveken keresztül az emberek? Smallville alias Superman, melyik az a 2 éve indult sorozat amit annyira imádnak hogy az RTL KLUB azonnal megvette, és szinte "egy időben" adják a kintivel? Arrow, ez egy újabb DC. Kit vezettek fel ebben? Csak nem Barry Allen-t avagy FLASH-t? Lám egy újabb DC laugh.gif Elismerem a Marvel-t hogy filmek terén ők JÓVAL hamarabb indultak na de könyörgöm, nincsenek meg az igazán nagy durranások jogai nekik. Gondolok itt az X-Men-re, Pókemberre vagy a Fantasztikus négyesre, így egy Polgárháború történetet sem tudnának filmre vinni. A DC-nél viszont mindenki ott van komolyabb Justice League filmekhez amit a MOS el kezdett felvezetni!

Idézet (Vikikee4 @ 2014.03.17. 14:45)
Szerintem is a Marvel filmek milliószor jobbak a DC-nél tongue.gif
1. A Marvel filmekben van humor, igaz nem mindenhol, de többet röhögök rajtuk, mint a DC filmeken.
2. A karakterek sokkal szimpatikusabbak.
3. Igaz, a DC látványvilága sokkal szebb (Pl. Man of Steel) és az szinte mindig veri a Marvelt, de a történetek jobban ki vannak dolgozva. Amikor el mentem anno a Man of Steel-re nem értettem, hogy mi van. Superman csak üvöltözik, mást nem is nagyon csinál benne. Az Iron Man 3 hiába lett szerintem is rosszabb valamivel, mint az előzőek, de annak legalább értettem a történetét!
4. A történetek érthetőbbek.
És mielőtt lefikáznátok, sosem mondtam, hogy a DC sz*r, ugyanis az is csodás filmeket csinál, de nekem a Marvel filmek sokkal jobban bejönnek. smileeee.gif


Ne haragudj de ez csak is téged minősít! Egy szuperhős filmre tényleg röhögni ülsz be? A másik, nem értetted a Man of Steel-t. Szerinted ez a film hibája vagy a tiéd? Baromi egyszerűen volt felvezetve az egész története Clark Kent-nek. "Superman csak üvöltözik, mást nem is nagyon csinál benne." Ez pedig hab a baromságok tortáján _nevet.gif
2014. március 17. 18:22 #22
- törölt felhasználó -    
Én mindkettőt szeretem,de ebben az évben szentem a Marvel filmek jobbak voltak. smileeee.gif
2014. március 17. 18:39 #23
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Soha nem szerettem összehasonlítani a Marvelt és a DC-t..Teljesen értelmetlen. Valaki itt említette, hogy a Marvel-t jobban szereti, mert sok benne a humor ezzel szemben DC-bòl ez hiányzik. Ha valaki ismeri a képregényeket, az tudhatja hogy a DC mindig 'sötétebb' volt és sokkal komolyabb problémákat feszegetett mint a Marvel. Ezt valahogy úgy tudnám megfogalmazni, hogy a DC a dolgok mögé tekintő, a Marvel pedig szórakoztató. Mindkét univerzumból vannak kedvenceim, ezért soha nem tudom kompletten azt mondani hogy én ezt vagy azt szeretem jobban. Ha viszont részletekbe megyünk bele, pl a karakterek kidolgozottsága, akkor a DC-s karaktereket hoznám ki jobbnak. Az Amcsi Kapitány nagyon távol áll tőlem, talán az egyik legnagyobb csalódás volt, viszont a második részt nagyon dicsérik. Aztán ugye ott van Bat és Sup...Afflecktől a hideg ráz, ezért ódzkodom tőle, de nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Mindenesetre mindkét filmet meg fogom nézni wink.gif
2014. március 17. 18:54 #24
Killirian
Killirian
új tag
 
StátuszSmile! It's easier than explaining why you're crying....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.21.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 221543
Offline offline
Őszintén szólva én nem írom le a DC-t, egyszerűen nem kedvelem annyira, mint a Marvelt. Ízlések és pofonok...Majd kiderül melyiknek volt nagyobb sikere smileeee.gif Nem terveztem megnézni a Batman vs. Supermant, de lehet most az egyszer ráveszem magam,hogy mindkettőre befizessek smileeee.gif
2014. március 17. 19:44 #25
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Én a Justice League-t meg az X-Men-t is néztem a Cartoon Networkon :$ Ja és éljen Scooby Doo!
2014. március 17. 20:35 #26
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Én sem írnám le teljesen a DC-t, mert vannak ott is jó filmek, de tény hogy a Marvel szórakoztatóbb, én is jobban szeretem azokat a filmeket, az Amerika Kapitány 2-t már nagyon várom smileeee.gif
2014. március 17. 20:38 #27
Maggie.3
Maggie.3
visszatérő vendég
 
StátuszDance like no1 is watching, beacause they're not, they're checking their phone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.11.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 0
Azonosító: 216656
Offline offline
Mind a kettőt ugyan annyira szeretem. A Marvel hősök szuperek, de a Dc-nél Batman mindent visz.
2014. március 17. 20:55 #28
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Ez az, amit nehezen tudok elhinni. Oké, zabálja a közönség az új Marvel-filmeket, de az a tény, hogy a világ két legismertebb szuperhőse először csap össze a filmvásznon, szerintem több embert mozgat majd meg. Hogy melyik lesz a jobb? Számomra az új Marvel-mozik többsége gagyi popcornfilm, viszont Az acélembertől sem ájultam el. Azt vártam, hogy legalább egy kicsit közelítse meg Nolan trilógiáját, de ez nem igazán jött össze. Ilyen előzménnyel + Affleckkel annyira nem vagyok bizakodó, de ettől függetlenül a DC-nek drukkolok.
2014. március 17. 21:27 #29
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (Cannibal3 @ 2014.03.17. 20:55)
Azt vártam, hogy legalább egy kicsit közelítse meg Nolan trilógiáját, de ez nem igazán jött össze. Ilyen előzménnyel + Affleckkel annyira nem vagyok bizakodó, de ettől függetlenül a DC-nek drukkolok.


A legtöbb ember akinek csalódás volt a MOS, ezt az indokot hozta fel, mint Te. Sokan Nolan TDK trilógiáját vették alapul, csak azért mert közreműködött a filmben, de több interjúban is elmondta, hogy nem az a hangulat világ fog megjelenni, ami Bat esetében. smileeee.gif Ráadásul Snyder teljesen más oldalról fogja meg általában a dolgokat. Ettől függetlenül én sem feküdtem el a filmtől! wink.gif
2014. március 17. 21:36 #30
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2014.03.17. 21:27)
A legtöbb ember akinek csalódás volt a MOS, ezt az indokot hozta fel, mint Te. Sokan Nolan TDK trilógiáját vették alapul, csak azért mert közreműködött a filmben, de több interjúban is elmondta, hogy nem az a hangulat világ fog megjelenni, ami Bat esetében. smileeee.gif Ráadásul Snyder teljesen más oldalról fogja meg általában a dolgokat. Ettől függetlenül én sem feküdtem el a filmtől! wink.gif


Szerintem visszaköszön a trilógia sötétebb komorabb hangulata a filmben, de Superman-ről beszélünk. Nem tehették olyan szinten emberivé mint Batman-t. A Nolan félébe kizárt hogy belefért volna egy Killer Croc vagy Posion Ivy.
2014. március 17. 23:14 #31
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2014.03.17. 21:27)
A legtöbb ember akinek csalódás volt a MOS, ezt az indokot hozta fel, mint Te. Sokan Nolan TDK trilógiáját vették alapul, csak azért mert közreműködött a filmben, de több interjúban is elmondta, hogy nem az a hangulat világ fog megjelenni, ami Bat esetében. smileeee.gif Ráadásul Snyder teljesen más oldalról fogja meg általában a dolgokat. Ettől függetlenül én sem feküdtem el a filmtől! wink.gif

A fő problémám az vele, hogy a Batman-filmekkel szemben felejthető, egyszernézős alkotás, pedig tényleg ígéretesnek tűnt. Nolan drámaibb, komolyabb hangvételű megközelítéséhez így is ez állt a legközelebb, de a trilógiát számomra nem közelítette meg. Azért persze kíváncsian várom, mit tudnak kihozni a DC filmes univerzumából, de ez nem a legjobb kezdés.
2014. március 18. 00:10 #32
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Márvell forevör. biggrin.gif
2014. március 18. 18:12 #33
LadyReka
LadyReka
visszatérő vendég
 
Státusz~When I grow up, I want to be nothing at all~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 17
Azonosító: 142444
Offline offline
imádom a Marvel filmeket, az Amerika kapitány 2-re és már tuti biztos, hogy a 3-ra is elmegyek a moziba:D
2014. március 18. 18:56 #34
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Mindkettőt szeretem. smileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gifsmileeee.gif
2014. március 18. 21:56 #35
hungarianidiot
hungarianidiot
visszatérő vendég
 
Státusz"Dum, dum, dum, it's the sound of my gun." - Aerosmith (Janie's Got A Gun)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 210590
Offline offline
A Marvel verhetetlen! wink.gif
2014. március 18. 22:02 #36
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (hungarianidiot @ 2014.03.18. 21:56)
A Marvel verhetetlen! wink.gif


Miért is? laugh.gif
2014. március 18. 22:36 #37
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Én személy szerint egyik oldalon sem állok,mert a Marveltől is (Fantasztikus négyes,Pókember,Szellemlovas), és a DC-től is (Batman,Macskanő) vannak kedvencek! wink.gif De azért a Batman vs Supermanre jobban kíváncsi vagyok!! tongue.gif
2014. március 18. 22:44 #38
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (mogyeszka @ 2014.03.18. 22:36)
Én személy szerint egyik oldalon sem állok,mert a Marveltől is (Fantasztikus négyes,Pókember,Szellemlovas), és a DC-től is (Batman,Macskanő) vannak kedvencek! wink.gif De azért a Batman vs Supermanre jobban kíváncsi vagyok!! tongue.gif


Ha filmekről beszélünk akkor F4 a FOX-nál van, Pókember a Sony-nál, a Szellemlovas pedig épp most került vissza a Marvel-hez. wink.gif
2014. március 20. 19:26 #39
nicki98
nicki98
visszatérő vendég
 
StátuszThe Science Of Diduction
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.24.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 200764
Offline offline
Én személy szerint, mind a kettőt imádom. Talán a Marvel egy kicsit jobb az én listámon de szerintem ezt a "versenyt" a DC nyeri, mert hát az Amerika kapitány jó, de nekem a Vasemberben lévő kicsi szarkazmus és humor hiányzik... Számomra egy kicsit száraz, de persze ez az én véleményem. Ha választhatnék, én inkább a DC-re tenném a voksom.
2014. május 20. 21:07 #40
Vanessa Wood
Vanessa Wood
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.20.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 226383
Offline offline
Szerintem egyértelműen a Marvel a képregény és a szuperhős gyártás magasfokán áll (és ez így is fog maradni sokáig)! De ez csak ízlések és pofonok!
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok