Starity

Ismét összeáll Eminem és Rihanna

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 20. 19:47 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (hellorl @ 2014.03.20. 18:29)
Szerintem pont ne egy hardcore Lady Gaga rajongó mondja már meg, hogy Rihannának "moslékos" dalai vannak. Előbb nyisd ki a füled. rohog.gif
A másik, hogy semmi köze nincs ennek a miniturné-sorozatnak ahhoz, hogy bármelyikőjük egymás népszerűségén akarna felkapaszkodni. Ez még viccnek is túl nevetséges. Miért lenne erre szükség?
Magyarországot még csak meg sem fogja közelíteni a turné, mert igen rövid lesz és csak Amerikában.
Elgondolkozom sokszor, hogy az agyi szint vajon mennyi lehet ezen az oldalon?! bolond.gif 
Ja és hogy végre a cikkhez is hozzászóljak: kíváncsi leszek, hogy és mint bonyolítják le, bár nagy valószínűséggel Rih csak a közös dalok erejéig jelenik meg a színpadon.


Miért lenne szükség rá? Talán mert valami miatt,(valószínű mert már mindenkinek a töke tele volt) Rihannával meg a c kategóriás albumaival, nem jött ki újabb 1 slágeres korong tőle. De, hogy köztudatban maradjon, néha levetkőzik, elszív 1 füvescigit, duettet csinál mindenkivel gyakorlatilag mint Pitbull, ezzel is jót tesz magának, nemtudom, neked ilyen megfordul-e a fejedben, bár amilyen tuskó módon írkálsz itt agyi szintekről, nem hiszem, hogy bírna az agyad ehhez hasonló dolgokat végiggondolni. Nem mondtam, h szarul csinálja, vagy bármi bajom is lenne ezzel az olcsó húzással, mert már megszoktam, csak megemlítem, hozzáteszem, nem csak ő csinál ilyent.
Kinek, mi moslékos, nekem az, amikor minden évben kijön egy gyakorlatilag 3 jó dalt tartalmazó album, a többit meg átkell tekerni, mert vagy bőg vagy hörög. Szerintem meg pont ne egy hardcore Rihanna rajongó mondja meg, hogy mit gondoljak miről:D
2014. március 20. 20:22 #22
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Holembo, minden tiszteletem! meghajolo.gif rohog.gif
2014. március 20. 20:34 #23
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Idézet (holembo @ 2014.03.20. 19:47)
Miért lenne szükség rá? Talán mert valami miatt,(valószínű mert már mindenkinek a töke tele volt) Rihannával meg a c kategóriás albumaival, nem jött ki újabb 1 slágeres korong tőle. De, hogy köztudatban maradjon, néha levetkőzik, elszív 1 füvescigit, duettet csinál mindenkivel gyakorlatilag mint Pitbull, ezzel is jót tesz magának, nemtudom, neked ilyen megfordul-e a fejedben, bár amilyen tuskó módon írkálsz itt agyi szintekről, nem hiszem, hogy bírna az agyad ehhez hasonló dolgokat végiggondolni. Nem mondtam, h szarul csinálja, vagy bármi bajom is lenne ezzel az olcsó húzással, mert már megszoktam, csak megemlítem, hozzáteszem, nem csak ő csinál ilyent.
Kinek, mi moslékos, nekem az, amikor minden évben kijön egy gyakorlatilag 3 jó dalt tartalmazó album, a többit meg átkell tekerni, mert vagy bőg vagy hörög. Szerintem meg pont ne egy hardcore Rihanna rajongó mondja meg, hogy mit gondoljak miről:D


Háh az agyi szinteről való vélekedésemet igazából nemcsak rád értettem, hanem még néhány kommentelőre, de úgy látom mélyen érintett, mert egyből felcsattantál.
A tuskó meg nem nálam kezdődik. wink.gif Pont lesz#rom, hogy miről mit gondolsz, mikor árad belőled a rosszindulat és olyanokra fecséreled - a feltételezem drága idődet,- amit utálsz. Menő életed lehet.

Téma lezárva a részemről.
2014. március 20. 21:36 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (hellorl @ 2014.03.20. 20:34)
Háh az agyi szinteről való vélekedésemet igazából nemcsak rád értettem, hanem még néhány kommentelőre, de úgy látom mélyen érintett, mert egyből felcsattantál.
A tuskó meg nem nálam kezdődik.  wink.gif Pont lesz#rom, hogy miről mit gondolsz, mikor árad belőled a rosszindulat és olyanokra fecséreled - a feltételezem drága idődet,- amit utálsz. Menő életed lehet.
Téma lezárva a részemről.

Sikerült bizonyítanod, hogy igazam van, köszönöm:D nem csak a saját nevemben írtam, hogy milyen alapon hülyézel valakit, mert igazából bárki visszaírhatta volna, hogy a "lesz*rod "stílus elég gyászos, főleg egy nőtől...vannak barátaid amúgy, vagy máshol is ilyen tahó-féle vagy? menő lehetsz:D
2014. március 21. 14:13 #25
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
kar, hogy nem jonnek europaba :/ egyebkent szeretem oket egyutt !
2014. március 22. 11:30 #26
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
de jó smileeee.gif imádom őket együtt
2014. március 22. 11:37 #27
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
ÁÁÁ de jó!! Külön-külön is fantasztikusak de együtt mesések.
2014. március 22. 16:19 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hailie95 @ 2014.03.21. 14:13)
kar, hogy nem jonnek europaba :/ egyebkent szeretem oket egyutt !


Riri lehet, hogy jön Magyarországra megint smileeee.gif
2014. március 22. 17:45 #29
- törölt felhasználó -    
Jók szoktak lenni együtt. smileeee.gif Már várom a zenéjüket, kiváncsi vagyok rá. biggrin.gif
2014. március 22. 20:05 #30
Ginuu
Ginuu
❌Faded ❌
 
StátuszAre you insane like me?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 1356
Csatolások: 6
Azonosító: 203876
Offline offline
ennek örülök smileeee.gif
2014. április 04. 14:39 #31
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Juj, de jó... ^^ : ) Én már alig várom, sok sikert hozzá! :3 Biztos aratni fog heart.gif : )
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 120.