Starity

Klippremier: Lady Gaga - G.U.Y.

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 25. 12:06 #101
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
sDemonswithRyux irta :
Csak annyi hogy 14 éves vagy még, seggeden a tojáshéj de már így meg úgy k#rvázod a gagát mellow.gif Egy épkézláb mondatot nem sikerült összeraknod, az érvelést már fel sem hozom mert szerintem azt se tudod mi az _nevet.gif

ON: Érdekes a videó, jó ötlet volt egy medley-vé alakítani az egészet.


Hahah ne nevetess ! rohog.gif
Meghogy nekem van a tojashej a seggel alatt !
Akkor neked mi a f*anc lehet ott ???
Romlott tojas ??? rohog.gif
Teljesen egyetertek a Katy fanokkal !
Te nem vagy normalis !
Nezz mar Gagara es utanna Katyre !
Katynek van tehetsege !
Honnan a francbol szedted hogy a melleivel adja el a zeneit !
Szerintem inkabb a sikerevel , de mindegy ezt te sosem fogod megerteni !
Gaga inkabb az aki a testevel adja el a jegyeket ! No Comment
Nem veszekedek olyanokkal akik fel nem fogjak ezt !
Furcsa ! Meg vagy sertodve ha lek*vazom Gagat , de ha te Biebert leb*zizod senki nem mondhat velemenyt mert egybol eloallsz Gaga CSODALATOS NAGY sikerevel !
Kozben mindenki tudja hogy mikent adja el a jegyeit !
Ellenben Justin nem vetkozik egyik videobol a masikba mint ahogy azt Gaga teszi !
Vegyuk peldaul Selenat !
Te lattal mar tole olyan videot amelyikben vetkozik ???
En nem ! Megis nagy a sikere , nem azert mert jo a teste meg mert mellette meg szinesz is . hanem azert mert tesz a sikerert es ezt nem vetkozessel oldja meg !
2014. március 25. 12:09 #102
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Mrs.Bieber19 @ 2014.03.25. 12:06)
sDemonswithRyux irta :
Csak annyi hogy 14 éves vagy még, seggeden a tojáshéj de már így meg úgy k#rvázod a gagát  mellow.gif Egy épkézláb mondatot nem sikerült összeraknod, az érvelést már fel sem hozom mert szerintem azt se tudod mi az  _nevet.gif 
ON: Érdekes a videó, jó ötlet volt egy medley-vé alakítani az egészet.
Hahah ne nevetess ! rohog.gif
Meghogy nekem van a tojashej a seggel alatt !
Akkor neked mi a f*anc lehet ott ???
Romlott tojas ??? rohog.gif
Teljesen egyetertek a Katy fanokkal !
Te nem vagy normalis ! 
Nezz mar Gagara es utanna Katyre !
Katynek van tehetsege ! 
Honnan a francbol szedted hogy a melleivel adja el a zeneit !
Szerintem inkabb a sikerevel , de mindegy ezt te sosem fogod megerteni ! 
Gaga inkabb az aki a testevel adja el a jegyeket ! No Comment 
Nem veszekedek olyanokkal akik fel nem fogjak ezt !
Furcsa ! Meg vagy sertodve ha lek*vazom Gagat , de ha te Biebert leb*zizod senki nem mondhat velemenyt mert egybol eloallsz Gaga CSODALATOS NAGY sikerevel ! 
Kozben mindenki tudja  hogy mikent adja el a jegyeit ! 
Ellenben Justin nem vetkozik egyik videobol a masikba mint ahogy azt Gaga teszi !
Vegyuk peldaul Selenat ! 
Te lattal mar tole olyan videot amelyikben vetkozik ???
En nem ! Megis nagy a sikere , nem azert mert jo a teste meg mert mellette meg szinesz is . hanem azert mert tesz a sikerert es ezt nem vetkozessel oldja meg !


Te beteg vagy _nevet.gif Inkább lapozgasd azt a nyelvtan könyvet ahelyett hogy itt teszed magad nevetség tárgyává _nevet.gif

BTW miért hozol fel olyan gagyi példákat mint Selena és Justin? Ők nem játszanak egy ligába GaGával ha nem tudtad most szólok laugh.gif Az meg hogy nem a melleivel adja el a zenét, már az első albumnál is így volt, nem tudom akkor te megszülettél-e már. GaGa a SHOW-val adja el a jegyeket, de miért magyarázok ha l#f&szt nem tudsz az egészről csak vagdalkozol itt össze vissza?
2014. március 25. 13:59 #103
- törölt felhasználó -    
Minek kell a végére négy perc stáblista? Amúgy szerintem jó klip lett biggrin.gif
2014. március 25. 15:31 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2014.03.24. 20:57)
Katy Perry "koncertjét" a show előtt egy hónappal jelentették be, míg Gagáét kb. 1,5 évvel korábban.
Katy "koncertje" egy ajándék volt inkább, amiért itt forgatott, nem is arénaturnénak tervezték, alapból le volt zárva az aréna - amennyi jegyet árultak, az mind el is fogyott. Hupsz.
Tudom, hogy feldolgozhatatlan, de Katy, sőt még Britney is sikeresebb, mint Gaga, aki sajnos úgy süllyed, mint a Titanic. Egy dal SEM rádióbarát az ARTPOP-on az Applause-on kívül (ami szintén, magához képest harmatgyenge). A GUY-tól sem várhattok sokat a rádióknál, mivel rádiót idősek, gyerekek és szülők hallgatnak jó részt, akik bizony nem fognak olyat kérni, amiben a Lady azt énekli, I wanna be the girl under you.. Ennyi erővel kiadhatták volna a Sexx Dreamset is..  laugh.gif 
Szóval, mielőtt másoknál kezdetek turkálni, savanyúságból, inkább nézzetek szembe a tényekkel. Katy jó zenét játszik, és úgy viszik, mint a cukrot, még Gaga, nos nem. Az nem művészet, ha x különböző, már megteremtett stílust összekeversz, sokkal inkább "mess" lesz.
A klipről annyit, hogy jó, hogy Katy adta ki előbb a Dark Horse-t, mert most menne a vádaskodás, hogy koppint, de persze Gaga szent és sérthetetlen  good.gif
Gaga koncertjeire azért fogy most a jegy, mert a nevét megalapozta a The Fame-mel és a Monsterrel, de az sem tart ám végtelenségig, szóval reméljük, alkot végre valami normálisat, és abbahagyja ezt a világmegváltó művészet dumát, mert nevetséges wink.gif

Én nem tudom, neked az agyadban van e a gixer vagy a füledben, de az írásod alapján az agyadban biztosan
1: kéti koncertjeire nem viszik a jegyeket, mert énekesnőhöz nem méltó, harmatgyenge élő fellépéseket ad, ezt mindenki alátámasztja, kár cáfolni. Én jobban előtudnám adni a zuhany alatt a dalait, mint ő mondjuk egy Grammy-n amire azt írod, hogy nem érdem, hogy gagának ÖT van, mert mindenki megkapja manapság... Akkor perri miért nem kapott?
2: Az ARTPOP valóban nem egy hatalmas durranás, de ez Gaga munkája, sokkal többet dolgozott rajta, mint Katy a 3 albumán összesen
3: Gaga annyi albumot adott el az A-ból mint Perry a Prismből, Gagánál ez a szám bukást jelent? Míg Kétinél 'viszik mint a cukrot'?
4: "úgy süllyed mint a Titanic" 7 teltházas koncert 1 hét alatt New Yorkban, a jegyek több mint 80%-a elfogyott mindenhol( angliában percek alatt), nemtudom... nekem ez azt mutatja, hogy érdeklődnek iránta az emberek
5:Amikor Gaga berobbant anno a hülyeségeivel, Kéti is felkapta a kék parókát, hogy kicsit kompenzáljon, mivel a kutya nem volt rá kiváncsi. Most is le van igazából tojva, mint művész, neki semmilyen érdeme nincs, csak felénekli a producer által írt számot. Ezzel szemben Gaga személyisége megnyerő, vagy éppen visszataszító, de nem semleges, mindenkinek van róla véleménye. Igazi előadó, zenész, mostmár mondhatom, hogy rendező, valamint aktivista. Ezek már mind többek mint Perry meg az almamagos lemeze,
Annyit változtatnék, hogy pepsiről, meg az ingyen letölthető, csöccsel árusított számairól, hogy azért nem süllyed, mert igazából kommersz és alapzajnak tökéletesen megfelel akár a falunapon, vagy mindenhol.
6:Ugyanazt csinálod, hogy szidod Gagát mindenhol, azt állítva, hogy Katy-re valaki is féltékeny. majd, ha egy kritikus vagy hozzáértő, zenész vagy akárki elismeri Kétit, akkor beszélhetünk arról, hogy összehasonlítjuk gagával.
7: senki nem mondja, hogy gaga nem b*ssza el a dolgait, vagy nem csinál néha olyant ami nem valami jó... De azért ez sértés, hogy egy ilyen dolgon valakivel is veszekedni kell mert nem hallja, látja azt ami nyilvánvaló.
2 felhasználónak tetszik: RatedP, xDemonswithRyux
2014. március 25. 15:56 #105
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Én azt mondom ,hogy se Katy se Gaga hangjától nem vágom oda magam. Nekem ez itt a Tropico giccses változata mind elvonatkoztatva az előadóktól és csak is a két filmre koncentrálva. Kicsit felcserélte a sorrendet belerakta ezt az angyalos dolgot és bele magyarázta a nagy művészetet. Nem egy nagy újdonság és nem kell hasra esni mert rendezett egy hét perces "kisfilmet". Ha meg nem értesz hozzá inkább fogadj fel valakit aki tudja mit csinál (ahogy Lana is tette). Tisztelem mint előadót de ez az album nem az én stílusom ez van. Ezt az Artpop dolgot meg hagyjuk már mert művészetnek nevezzük azt amit Warhol csinált vagy ha zene akkor az Alt-J művel napjainkban (bár ők nem a pop műfajban tevékenykednek). A gáz az ,hogy ezeket az művészeket(!) egy lapon sem lenne helyes emlegetni Gagával meg Katy-vel.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Beyla, MadHatter
2014. március 25. 16:57 #106
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
xDemonswithRyux irta :
Te beteg vagy _nevet.gif Inkább lapozgasd azt a nyelvtan könyvet ahelyett hogy itt teszed magad nevetség tárgyává _nevet.gif

BTW miért hozol fel olyan gagyi példákat mint Selena és Justin? Ők nem játszanak egy ligába GaGával ha nem tudtad most szólok laugh.gif Az meg hogy nem a melleivel adja el a zenét, már az első albumnál is így volt, nem tudom akkor te megszülettél-e már. GaGa a SHOW-val adja el a jegyeket, de miért magyarázok ha l#f&szt nem tudsz az egészről csak vagdalkozol itt össze vissza?

Most bemutattad milyen nagy baromja vagy a vilagnak ! Nyomorodj meg hulye haters ! mad.gif
2014. március 25. 17:01 #107
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Amugy sDemonswithRyux hogy mondjak valami ujat !
Ruhellem Gagat , tele van a f*szom veled meg Gagaddal is !
Na jo nem veszekedek hulye kolykokkel befejeztem !
2014. március 25. 17:51 #108
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Mrs.Bieber19 @ 2014.03.25. 17:01)
Amugy sDemonswithRyux hogy mondjak valami ujat !
Ruhellem Gagat , tele van a f*szom veled meg Gagaddal is ! 
Na jo nem veszekedek hulye kolykokkel befejeztem !


Igen a mai fiatalságtól már nem is várok el normális reakciót, ezzel csak magadat járatod le wink.gif

holembo: Nagy pacsi a hozzászólásodért! meghajolo.gif

ON: Ha jól tudom a londoni bulikra percek alatt fogytak el pedig az O2 nem egy kis hely.
2014. március 25. 18:33 #109
- törölt felhasználó -    
a legjobb videó amit valaha láttam, imádom <3
2014. március 25. 19:02 #110
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Szerintem kreatív a videoklip és jó ötlet volt belevinni az Artpop és a Venus c. számát, mindegyiket nagyon szeretem. Mostanában elég jól megkedveltem Gagát, illetve nem is kimondottan őt, hanem a zenéit jobban elkezdtem értékelni. Ebben a stílusban teljesen megállják a helyüket. smileeee.gif
2014. március 25. 22:50 #111
javier01
javier01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.23.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 213952
Offline offline
Könyörgöm..mondjátok meg nekem.. most miért jó , hogyha mindenki ugyanolyan?! Kis cuki Selena.. mindig szép Katy.. dögös Shakira..szexi Rihanna..
GAGA az aki más akar lenni.. aki nem akar átlag lenni.. és neki nem kellenek a botrányok ahhoz, hogy sikeres legyen.. mert van olyan hangja, hogy hangszer nélkül is letudná nyűgözni az embereket.. és ha visszagondoltok nagy művészek is valahogy így kezdték.. a saját korukban nem voltak értékelve mindig csak a haláluk után.. Én pl. az új Miley-t is ezért szeretem, mert végre váltott és kitudott nőni a kis cuki Hannah Montana szerepből.. végre nem Disney kislány(abból van épp elég)
Ez a videót hogy igazán megértsd kell tudnod a háttérsztorit: Gagát nagyon sokan átverték, és csak a pénzt látták benne, hol ott Gaga a barátságát nyújtotta.. Szerintem erre szörnyű lehetett rájönni.. és az ARTPOPpal is a kiadó cseszekedett annyit (kiadatlan klippek stb..) ez az ő bosszúja.. nem egy tucat, hanem egy személyen alkotás
2014. március 26. 15:43 #112
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
hmm a video jo lett nagyon smileeee.gif ebben nagyon kulonleges Gaga mindig biggrin.gif
2014. március 30. 16:39 #113
- törölt felhasználó -    
érdekes... de ez egész jó lett!
2014. április 16. 12:36 #114
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett! smileeee.gif
2014. május 10. 21:49 #115
Violent13
Violent13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.07.
Hozzászólás: 297
Csatolások: 0
Azonosító: 134440
Offline offline
Nekem tetszett. Hozta a szintet. biggrin.gif
2014. augusztus 06. 16:54 #116
Vilcsi
Vilcsi
skrrrt
 
Státuszhi guys :) I'm back :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 1121
Csatolások: 0
Azonosító: 202950
Offline offline
imádom a számot
a klipp se rossz (tipikus gagás)
de sztem nem áll jól neki a kifakítótt szemöldök
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok