Starity

Botrány: kiszivárogtak Demi Lovato privát fotói (18+)

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 09. 10:34 #1
- törölt felhasználó -    
Az énekesnő mobiltelefonját meghackelték, ismét egy csokornyi privát selfie került fel az internetre Demiről.
A teljes cikkhez kattints ide! (18+)
2014. április 09. 10:40 #2
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
jol nez ki, de kàr hogy nem selena
2014. április 09. 10:50 #3
- törölt felhasználó -    
íme a példaképe a mai tizenéves lányoknak, akik az ilyen diznisselejtért vannak oda, míg leszólják azokat az előadókat akik érnek is valamit. Annyira satterek sokszor, hogy észre sem veszik a különbséget közöttük. Ennek a nőnek egy olyan dala nem volt ami megmaradt volna bennem, igazából semmi kiemelkedőt nem nyújtott mostanáig, gratulálok a karrierje csúcsához:D
2014. április 09. 10:56 #4
- törölt felhasználó -    
Mielőtt még bármelyik megszállott utálkozó jönne a 'szent Demike' szöveggel, el kell keserítenem őket, hogy a rajongók nagy része tisztában van vele, hogy Demi nem szent, soha nem is volt, és soha nem is lesz. Jó magam nagy ívben letojom, hogy a magánéletében milyen képeket készít magáról, mivel ezek privát célra készülnek, így az illetőnek csak gratulálni tudok, hogy ebben leli örömét, hogy más privát fotóit töltögeti fel a netre. Milliókat mernék tenni rá, hogy ez nem hacker műve, hanem egy olyan személyé, aki közel áll hozzá, hisz csak olyan személy tud hozzáférni a telefonjához, ráadásul ez már nem először fordul vele elő. És még is, sosem tanul belőle.

Egyébként ez és ez a két kép egyáltalán nem új, évek óta fent van a neten, sőt, még itt Starityn is volt róluk cikk, tavaly nyáron. Valamint azon a képen, amelyiken látszik a cicije, nem vagyok száz százalékig biztos, hogy valóban Ő az, mivel az a tollas tetoválás úgy néz ki rajta, mintha rá lenne hányva, borzalmas, az eredeti egyáltalán nem úgy néz ki. Ennyi erővel én is csinálok magamról egy olyan képet, amin a fejem nem látszik, majd feltöltöm a közösségi oldalakra, azzal a címszóval, hogy 'Úristen, ez az XY nevű sztár'. A Wilmerrel közös képek egyébként szerintem nagyon aranyosak, bár ilyen áron, inkább nem akartam volna látni őket.

Egy szó, mint száz, az ilyen esetek nem hogy gyengítenék az iránta érzett szeretetem, hanem még inkább erősítik! heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Fanni_91, idone, Szandi0820, AndiSalvatore, Beyla, baby95
2014. április 09. 10:59 #5
- törölt felhasználó -    
Kis r*banc rohog.gif rohog.gif rohog.gif

Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.04.09. 10:56)
Mielőtt még bármelyik megszállott utálkozó jönne a 'szent Demike' szöveggel, el kell keserítenem őket, hogy a rajongók nagy része tisztában van vele, hogy Demi nem szent, soha nem is volt, és soha nem is lesz. Jó magam nagy ívben letojom, hogy a magánéletében milyen képeket készít magáról, mivel ezek privát célra készülnek, így az illetőnek csak gratulálni tudok, hogy ebben leli örömét, hogy más privát fotóit töltögeti fel a netre. Milliókat mernék tenni rá, hogy ez nem hacker műve, hanem egy olyan személyé, aki közel áll hozzá, hisz csak olyan személy tud hozzáférni a telefonjához, ráadásul ez már nem először fordul vele elő. És még is, sosem tanul belőle. 
Egyébként ez és ez a két kép egyáltalán nem új, évek óta fent van a neten, sőt, még itt Starityn is volt róluk cikk, tavaly nyáron. Valamint azon a képen, amelyiken látszik a cicije, nem vagyok száz százalékig biztos, hogy valóban Ő az, mivel az a tollas tetoválás úgy néz ki rajta, mintha rá lenne hányva, borzalmas, az eredeti egyáltalán nem úgy néz ki. Ennyi erővel én is csinálok magamról egy olyan képet, amin a fejem nem látszik, majd feltöltöm a közösségi oldalakra, azzal a címszóval, hogy 'Úristen, ez az XY nevű sztár'. A Wilmerrel közös képek egyébként szerintem nagyon aranyosak, bár ilyen áron, inkább nem akartam volna látni őket. 
Egy szó, mint száz, az ilyen esetek nem hogy gyengítenék az iránta érzett szeretetem, hanem még inkább erősítik!  heart.gif


Senki sem szent, ez csak egy "vicces" szófordulat. Egy kicsit elvakult vagy te, nem de?
Az általad belinkelt képek ( amik már évek óta fent vannak a neten ) az első képen akkor miért rózsaszín a haja, ha csak nem régen festette be? Igazából azt imádom Demi-be, hogy mindig az idióta szövegeivel buzdítja a rajongóit, hogy ezt ne csináld - azt ne csináld. Közbe ő az általa " Ne Tedd Meg" dolgokat megteszi. Ti pedig annyira buták és elvakultak vagytok, hogy nem hogy nem jöttök rá, még az se esik le, hogy mindent csak a hírnévért csinál. Csak saját maga érdekli.
2 felhasználónak tetszik: Elody, RutaPrimroseLove
2014. április 09. 11:08 #6
Tini Stoessel1997
Tini Stoessel1997
új tag
 
StátuszVioletta <3!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.08.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223914
Offline offline
Hát ezt Demiről nem gondoltam volna!
2014. április 09. 11:15 #7
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Egyfelől, ha ilyen képeket csinál, akkor számolnia kell ezzel a lehetőséggel. Másfelől undorító az az ember, aki más privát fotóit mutogatja, csak azért, hogy az illetőt kellemetlen szituációba hozza.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Fanni_91, idone
2014. április 09. 11:19 #8
- törölt felhasználó -    
Utálom ezt a nőt!
2014. április 09. 11:21 #9
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Biztos h nem véletlen szivárogtak ki. Ennek a nőnek olyan feltűnési viszketegsége van h azt kifejezni se lehet mennyire. Egy kis reklámfogás h a címlapokra kerüljön és róla beszéljenek. Oroszlán a horoszkópja, mit is várna az ember. Egyik rosszabb mint a másik
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Elody
2014. április 09. 11:24 #10
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
szerintem ezt a témát mintha már megvitattuk volna régebben. nem volt esze, se elővigyázatos nem volt, vessen magára. bár a cicis képén kívül egyik se botrányos szerintem.
2014. április 09. 11:25 #11
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Miért baj az hogy a hírnévért csinálja? Nagyközönség előtt lenyomja a kötelező programot amit elvárnak tőle, privátban meg tesz az egészre. Én is így tennék. Ez is csak munka. De azt én sem értem, hogy miért kellenek ilyen képek a telefonba. Tök alap, hogy ha híres vagy egyszer napvilágra kerülnek.
2 felhasználónak tetszik: Glamster, idone
2014. április 09. 11:26 #12
- törölt felhasználó -    
ezek vannak egy NŐ!!! vagyis demi lovato telefonján?! magáról ilyen képek...
2014. április 09. 11:33 #13
- törölt felhasználó -    
Hát erre azt tudom mondani, ha már egyeseknek példakép, hogy ahogy elnéztem a külföldi listát itt a Starity-n, népszerűségi sorrend szerint, talán Selena-n kívül (bár nem vagyok rajongója) a 2.,3.,4. helyen..csak olyanok állnak, akik aztán szép kis példát mutatnak. S ha nem elég világos, akkor ide írom, h kik: Cyrus kisasszony, Demi és Rihanna, utóbbiról csak annyit, h egekbe magasztalják, de hangja nincs, és nyíltan szexelt nem egy pasival, saját házi szexvideója is van, de egészségükre.. emberből vannak, viszont akkor ne ők próbáljanak meg példát mutatni... pff.. már ha egyáltalán ér bármit is az, h ki milyen példát mutat, mert az emberek iszonyat önfejűek... dry.gif
Oké, szépen lehúztam a nagy kedvenceket, sajnálom, viszont tényeket közöltem.
2014. április 09. 11:58 #14
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
aj, hogy milyen idióta emberek vannak itt. Demi is olyan ember mint ti! Fogadjunk hogy ti is ezt szoktatok csinálni hülye selfie képeket magatokról. Nem tagadom, én is szoktam.. De feltörni valakinek a telefonját az már tényleg nagy dolog. Mi köze van hozzá hogy mi van valakinek a telefonján. Már így se lehet biztonságban lenni, mert lassan mindenkinek a telefonját feltörik..
1 felhasználónak tetszik: Fanni_91
2014. április 09. 12:06 #15
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Popcornt, valaki? biggrin.gif
http://31.media.tumblr.com/tumblr_lw7qn58NxG1qii6tmo1_500.gif
14 felhasználónak tetszik: johanna92, idone, Grace Benning, janet7, Lindsay019, Bessie, Alison Lerman, x Maite_Sandra x, Szandi0820, RutaPrimroseLove, Beyla, hellorl, MadHatter, Fan-ily6889
2014. április 09. 12:12 #16
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Igaz , hogy Demi fan voltam (mától kezdve nem vagyok)
Ezzel Demi is túl lőtt a célon !
Mondja már meg minek kell ez a nagy állszentkedés ???.
Miért úgy csináljon mint egy angyalka akinek semmi bűne nincs.
Nem baj ez is azt mutatja milyen kétszínű egy alak.
Annyira utálom , most jöttem rá milyen nagy r*banc.
És ez a nagy példakép ???
Háth nekem soha nem volt , és soha nem lesz a példaképem .
Most jutottam el oda , hogy megértsem milyen kétszínű is Demi.
Ez is olyan mint a többi hülye sztár.
Az sem normális aki még a rajongója és védi egy ilyen eset után. Nah nem koptatom az ujjaim , hogy egy r*bancnak írjak véleményt.
2014. április 09. 12:14 #17
Fanni_91
Fanni_91
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.09.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 215047
Offline offline
Néhány ember szájából megint csak az ostobaság fröcsög. Az álszentkedést pedig mellőzük már: egy 20-as éveiben járó lány a párjával vajon mit csinál az ágyban, ha kettesben vannak? Hát nem csak beszélgetnek. biggrin.gif Azokon a képeken amiken egymaga fekszik az ágyban, egyenesen gyönyörű. wub.gif Amin bevillan a melle, azon nem épp az a lényeg, hanem a tetoválás, habár ahogy valaki már írta előttem, a tetkó bennem is kételyeket ébreszt, mert tényleg elég okádékul néz ki. Azon külön jót nevettem, hogy kell neki a reklámfogás a címlapokhoz. biggrin.gif biggrin.gif Most van túl egy sikeres aréna turnén, ahol majdnem minden este teltház előtt lépett fel, és másfél hónapon keresztül ezzel voltak tele a külföldi oldalak, de biztos így van. cool.gif Egyedül csupán az szúrja a szemem, hogy az ilyen cikkek alatt, ahol lehet mocskolni az adott sztárt, tucatjával jelennek meg az utálkozók, mint valami éhes cápák, de az ilyen cikk alatt például, ami komoly témával foglalkozik, és egyben pozitív is, érdekes módon nem látom a károgók nevét. ohmy.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, Szandi0820, AndiSalvatore, MadHatter
2014. április 09. 12:23 #18
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Húha, ez a nő otthon néha meztelen és NÉHA A BARÁTJÁVAL HEMPEREG. Te atya úristen, micsoda ócska r.banc, micsoda erkölcstelen céda, és még ő a példakép, még rá néznek fel? RÁ, AKI NÉHA SZEXEL A BARÁTJÁVAL? Látszik merre tart a mai fiatalság... Ahol egy ilyen rémes dologért nem keresztre feszítenek, vagy égetnek máglyán egy nőt, hanem még példaképpé teszik... Ez botrányos, megvetendő.
Ááááá nem mondjátok komolyan _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Remélem azért tudjátok, hogy a saját nemeteknek mutattok középső ujjat ezzel az elborult felfogással.
9 felhasználónak tetszik: idone, Glamster, Alison Lerman, x Maite_Sandra x, Szandi0820, RutaPrimroseLove, AndiSalvatore, Vampiregirl1, MadHatter
2014. április 09. 12:26 #19
- törölt felhasználó -    
Hát ezek vagy fake-k, vagy hát igen, minek kell selfie-ket csinálni... ömm, ilyenkor.
2014. április 09. 12:27 #20
- törölt felhasználó -    
Ui: én elfogadom azt a popcornt.
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok