Starity

Botrány: kiszivárogtak Demi Lovato privát fotói (18+)

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 09. 13:33 #41
- törölt felhasználó -    
Uram, most segíts. rohog.gif Komolyan, már tűkön ülve várom a többi hozzászólást, de tényleg. nevet2.gif
Amúgy látom, hogy nem csak szerintem botrányosak ezek a képek, sőt, a két közös Wilmerrel nagyon tetszik. Tényleg szörnyű, hogy Demi már 21 éves, boldog párkapcsolatban él, és néha szexel egyet a párjával. A kis lotyó.
Igazából már nem is tudom, mit írhatnék, mert annyi hülye hozzászólás van itt, hogy már a hasamat kell fognom, annyira nevetek. A kedvencem ez: "Annyira utálom , most jöttem rá milyen nagy r*banc.
És ez a nagy példakép ???"
2014. április 09. 13:40 #42
Kyra Hutcherson
Kyra Hutcherson
új tag
 
StátuszI want to be happy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.07.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 223902
Offline offline
Demi egy felnőtt nő azt fotóz amit csak akar és nem Ő tette közé ezeket a privát képeket!!!
És olvastam a a véleményeket is amitől komolyan majd nem hasra dobtam magamat!!!:""DD
De a kedvencem az amikor valaki (tök mind egy,hogy ki) mától kezdve nem Demi fan..
Álszent??!!Ki mondta,hogy ő egy álszent?!Már bocsi annak aki írta,de figyelj már ő dönti el,hogy milyen képei vannak a telefonján!!!
És kétszínű?!Azért mert "hempereg" a barátjával?!Akkor te is az leszel ha nagy leszel és lesz pasid!!
És azon nem gondolkodtál,hogy mostanában a tini lányok küldenek a pasijaiknak képeket magukról???!!!
És még vannak ilyen kedvenceim!!!
Persze szerencsére vannak akik meg védi Demi-t!smileeee.gif
2014. április 09. 13:49 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandiii_1992 @ 2014.04.09. 11:34)
Szívesen hozzád vágnék egy értelmező kéziszótárt, csak hogy tisztában legyél a r*banc szó jelentésével. smileeee.gif
Világosítsz már fel arról kérlek, hogy hol látsz te rózsaszínt? Lehet én vagyok a színvak - pedig még a szemüvegem is rajtam van - de akárhogy is nézem, az vöröses. De ha nekem nem hiszel, akkor a kedvedért előkerestem neked azt a Staritys cikket, amiben tavaly augusztusban szó volt arról, hogy valaki megpróbálta eladni az egyik magazinnak a képeket, csak nem vették meg, mert kételkedtek abban, hogy valóban ő szerepel rajtuk, így az illető most közzétette őket tumblr-on. Ezek a képek egytől egyig már legalább 2-3 évesek, mivel jelenleg se nem szőke, se nem barna, se nem vörös. 
Az elvakult szót pedig ha kérhetem az irányomban hanyagold, mert amíg nem ismersz személyesen, addig nem tudod, hogy milyen vagyok. Minden jellemző rám, csak az elvakultság nem. Ha olyat tesz, amivel nem értek egyet, akkor igenis hangot adok vele kapcsolatban, de mivel ezek a képek egyáltalán nem zavarnak - mivel magán célra készültek, és ahhoz nekem semmi közöm - így nem fogom azt 'hazudni', hogy húúú mennyire megbotránkoztam, miközben nem így van.


Ha tényleg nem foglalkoztatna, akkor nem írtál volna vissza. Örülök, hogy ennyire jól kitudsz állni valakiért, de bárcsak jó emberért tennéd. Képzeld el egyetemre járok és szinte mindennap forgatom az értelmező kézi szótárát. Jó, hogy nem látod, ha szemüveges vagy. A szemüveg nem szünteti meg teljesen a szem hibáját, csak részleges megszünteti. Mind1 ezt te úgy sem érted..
Ja és nem tudok mást mondani arra aki orgiát rendez a turné buszában, drogozik. Ugyan hagyjál már. Meg kéne ismerned normális embereket is, nem csak pláza cicákat. Akkor tudnál különbséget tenni emberek között. Amíg ez nem sikerül addig hagyjál engem békén, az idióta rajongásoddal.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2014. április 09. 13:56 #44
- törölt felhasználó -    
Ha egyedül élnék itthon, egész nap meztelenül flangálnék. biggrin.gif Nem is értem, Demi hogy mer a saját házában levetkőzni, azt pedig végképp nem tudom felfogni én se, hogy hogy bújhat össze a barátjával. Ejnye, legközelebb nagykabátban menjen fürdeni, mert valóban botrányos és erkölcsöket sértő ez a viselkedés!
Aki meg kiszivárogtatta a képeket... hát, remélem, egyszer majd ő is boldog lesz, és akkor nem lesz ideje más életével foglalkozni. Biztosan nagyot nőtt most az önbizalma, hogy sikerült egy embert megaláznia. Szánalmas. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, x Maite_Sandra x, Szandi0820, AndiSalvatore
2014. április 09. 13:57 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (lisbon @ 2014.04.09. 13:49)
Ha tényleg nem foglalkoztatna, akkor nem írtál volna vissza. Örülök, hogy ennyire jól kitudsz állni valakiért, de bárcsak jó emberért tennéd. Képzeld el egyetemre járok és szinte mindennap forgatom az értelmező kézi szótárát. Jó, hogy nem látod, ha szemüveges vagy. A szemüveg nem szünteti meg teljesen a szem hibáját, csak részleges megszünteti. Mind1 ezt te úgy sem érted..
Ja és nem tudok mást mondani arra aki orgiát rendez a turné buszában, drogozik. Ugyan hagyjál már. Meg kéne ismerned normális embereket is, nem csak pláza cicákat. Akkor tudnál különbséget tenni emberek között. Amíg ez nem sikerül addig hagyjál engem békén, az idióta rajongásoddal.

Biztosan mindenkinek idióta rajongása van, aki szereti Demit, hogyne. Már túl okos vagy, ne erőltesd.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Szandi0820, AndiSalvatore
2014. április 09. 13:58 #46
mimike567
mimike567
visszatérő vendég
 
Státusz"If you're lost and alone or you're sinking like a stone,carry on." - Fun.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 372
Csatolások: 4
Azonosító: 196897
Offline offline
ezen nincs semmi botrányos,ez egy normális dolog,csak annyi,hogy ő hires smileeee.gif
2014. április 09. 14:05 #47
Axenne
Axenne
 
StátuszOlyan szinten lazulunk, hogy szétesik a világ is :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.08.
Hozzászólás: 764
Csatolások: 63
Azonosító: 222385
Offline offline
ezek a képek még mindiz ízlésesebbek mint Miley egész személye. biggrin.gif
2014. április 09. 14:21 #48
- törölt felhasználó -    
Annyira azért nem durvák szerintem...
2014. április 09. 14:29 #49
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
Nem ő tette közé.Nem ő akarta mutogatni a testét. Csinált a barátjával pár fotót.
Egyébként neki sokkal több mutogatni valója van ,mint Mleynak smileeee.gif
2014. április 09. 14:29 #50
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2277
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Nem durvák annyira de akkor is...
2014. április 09. 14:35 #51
- törölt felhasználó -    
Te jó isten. Miért kell olyan képeket csinálni egy ép eszű embernek, mint a 2.? ohmy.gif Ez kicsit meglepett...
2014. április 09. 14:35 #52
Tinaaa159
Tinaaa159
új tag
 
StátuszIf I were a boy.. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 213407
Offline offline
Ezek az ő, saját képei és nagyon szánalmas embernek tartom azt aki azzal tölti a szabad idejét, hogy emberek magán ügyeivel foglalkozik. Gratulálni tudok neki. Egyébként meg, aki még mindig nem érti, hogy Demi egy teljesen normális ember, annak elmodnom, hogy gondoljon bele. Mindenkinek vannak kképei, amiket nem szándékozott publikálni, mert azok csak rá tartoznak.
2014. április 09. 14:36 #53
- törölt felhasználó -    
Csalódtam demibe!!!!sad.gif
2014. április 09. 14:42 #54
- törölt felhasználó -    
Idézet (lisbon @ 2014.04.09. 13:49)
Ha tényleg nem foglalkoztatna, akkor nem írtál volna vissza. Örülök, hogy ennyire jól kitudsz állni valakiért, de bárcsak jó emberért tennéd. Képzeld el egyetemre járok és szinte mindennap forgatom az értelmező kézi szótárát. Jó, hogy nem látod, ha szemüveges vagy. A szemüveg nem szünteti meg teljesen a szem hibáját, csak részleges megszünteti. Mind1 ezt te úgy sem érted..
Ja és nem tudok mást mondani arra aki orgiát rendez a turné buszában, drogozik. Ugyan hagyjál már. Meg kéne ismerned normális embereket is, nem csak pláza cicákat. Akkor tudnál különbséget tenni emberek között. Amíg ez nem sikerül addig hagyjál engem békén, az idióta rajongásoddal.


Én kérek elnézést, amiért nem hagytam szó nélkül azt, amit konkrétan nekem címeztél. Hadd döntse már el szerény személyem, hogy kit tart jó embernek, és kit nem. Olyan dolgokkal dobálózol, amik 3-4 éve történtek. Lépj túl a múlton. Gondolom senki sem tart pisztolyt a fejedhez, azért, hogy rákattints azokra a cikkekre amik erről a szerencsétlen lányról szólnak. Én hagyjalak békén? _nevet.gif Ember, te voltál az aki belém kötött, én viszont megint olyan hülye voltam, hogy nem hagytam figyelmem kívül. Az elmúlt évek alatt tanulhattam volna már abból, hogy ilyen emberekkel felesleges leállni 'vitázni'. Részemről le is zártam, mert ugye én túl buta vagyok hozzád képest, hiszen te egyetemre jársz. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: AndiSalvatore, Glamster
2014. április 09. 14:47 #55
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Még ha szép mellei lennének akkor talán megérteném, hogy fotózgatja, de így...
2014. április 09. 14:49 #56
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Ebbe semmi durva nincs. Jó a második kép kicsit. De a többi kép szerintem nagyon jól sikerült! Egyébként meg...az Ő telóján voltak a képek, így senkinek nincs joga hozzá nyúlni. És nem mindegy, hogy a saját telefonján milyen képei vannak magáról?
2014. április 09. 14:49 #57
Belictioner19
Belictioner19
új tag
 
StátuszJustin Bieber!! <3 Blogolás <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.18.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 222875
Offline offline
Állj!Nem Demiben kell csalódni!Nem Demi a szánalmas és nem is ribanc!Demiről ezeket kiszivárogtatták!Mi lenne ha az emberek birnának a saját életükkel foglalkozni!?Nem értem...Demi jó ember és ez csak azért történt mert valami buzeráns köcsög nem birt magával és leakarta járatni....
2014. április 09. 14:49 #58
Treasure-E.F.Xx
Treasure-E.F.Xx
visszatérő vendég
 
Státusz" A Genius ,Billionaire , Playboy , Philanthropist "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.18.
Hozzászólás: 476
Csatolások: 0
Azonosító: 206525
Offline offline
Szerintem a képekkel semmi baj nincs amig nincsenek publikálva... sok ember van akinek mobilján van ilyen kép a kedvesével..de itt a baj a hackerségnél kezdődik....
2014. április 09. 14:50 #59
Maggie.3
Maggie.3
visszatérő vendég
 
StátuszDance like no1 is watching, beacause they're not, they're checking their phone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.11.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 0
Azonosító: 216656
Offline offline
Egyáltalén miért vannak Deminek ilyen fotói?
2014. április 09. 14:52 #60
Belictioner19
Belictioner19
új tag
 
StátuszJustin Bieber!! <3 Blogolás <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.18.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 222875
Offline offline
ÉS HA TUDNÁTOK OLVASNI ÉSZRE VENNÉTEK HOGY FELTÖRTÉK AZT A RETKES TELEFONT..NEM SZENT..DE AKKOR SEM GÁZAK A KÉPEK..JÓ A MELLES AZ AZ,DE MILEY CYRUS IS CSINÁL ILYENEKET..Ő AKKOR MIVAN A SZEMT ATYA ÚR ISTEN..LE LEHET AKADNI A TÉMÁRÓL.SZEGÉNY DEMI..BÁR EZ ELÉG RIBANCOS,,MÁRMINT A MELLES.
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok