Starity

Katy Perry cukrászként népszerűsíti új kislemezét

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 18. 11:36 #61
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Olyan kis vidám, jazz-es a hangzása, aranyos kis dal laugh.gif És ez a kisklip nagyon ötletes, és jó. smileeee.gif
2014. április 18. 11:37 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.04.17. 23:44)
Tényleg elég sokat foglalkozol vele ahhoz képest, hogy rühelled. unsure.gif Én kedvelem őt, de nem nézegetem azt, hogy a koncertjeire mennyi jegy fogy el, sőt kritikákat sem szoktam olvasni soha sem. Te az alapján döntöd el, hogy mi jó és mi rossz, hogy egy néhány kritikus mit mond? Eszedbe sem jutna esetleg meghallgatni a lemezt és saját ízed szerint dönteni? Sokan Lady Gaga ártpopját az egekig magasztalták, mégis egy f*stalicskának találom. Miért? Mert nem tetszik és kész. Katy viszont a zenéjével azt csinálja amiért a pénzét kapja - szórakoztat. Igen is kellemes a Prismmel ébresztgetni magamat hajnalban a vonaton. Kellemes ritmusok mellé egy lágy hang dukál. Amúgy látszik, hogy max egyszer hallgattad végig a korongot vagy egyáltalán végig sem hallgattad. Gyönyörű, lírai dalszövegek vannak rajta, amik egyáltalán nem egynyári slágerre emlékeztetnek. Én speciel totál odavagyok a Legendary lovers daláért, pedig egy szimpla fülbemászó dalocska, mégis gyönyörű a szövege. Akkor ott van még az Unconditionally, a Double rainbow vagy a By the Grace of god. Merész azt kijelenteni, hogy csinált még egy Californian gurlst, mert nem igaz. Az egy dolog, hogy a klipjeiben megmaradt a mézes-mázos imidzs (ami nekem tetszik, egyedivé válik így), de a dalainak igen is vannak mondanivalói. Talán egy kicsit levehetnéd a napellenzőt és tárgyilagosan állhatnál a dologhoz. Mondjuk sosem értettem, hogy mit vétett ellened ez a nő amiért ennyire gyűlölöd. Nem is ismered őt. Ha találkoznál vele, elképzelhető, hogy a mostani véleményed 180 fokos fordulatot venne.

Végighallgattam az albumot, most meglepődsz, 2-3x is. Tudom milyen dalok vannak rajta és nem mondtam azt sem, hogy baromira szar lenne, vagy f*stalicska. A Legendary Lovers is jó szám, de 2. alkalom után már unalmas, ráadásul már mintha hallottam volna... azért tudom, hogy mennyi jegy fogy, mert Gagánál megint írták sok helyen, hogy bukik a turnéja, amikor több mint 80%-ot eladták a koncertjegyeknek mindenhol a világban, Angliában percek alatt az összeset, ezzel szemben Katy-nek meg sem említik, hogy nem viszik, amikor ez nyilvánvaló, ott vannak az adatok. Azért, mivel most futtatják, és az zavar, hogy nincs mögötte semmi, énekelni nem tud, valamennyi tehetsége van, igen ez tuti, Rebecca Black-nek is van valamennyi. Ami pepsinek van az kevés és elenyésző ahhoz, ami mondjuk egy Adeleben,Pinkben, Rihannában is(!) vagy mondhatom megint Gagát, stb van. Azért sem hiteles, mert nem ő szerzi és írja a dalait, most lehet támadni, hogy "deee!! a izét azt ő írta!"- csak abból sose lesz kislemez, abból lesz kislemez amit Dr. Luke csinál neki, vagy ki, ugyanaz az alapja minden számnak és elvan könyvelve a siker, ezzel szemben más előadók próbálkoznak valami újjal, fejlesztik magukat, és ha kell buknak valamit, de a tehetség az megmarad, Kétinél megy a szekér, de az a kevés tehetsége leesett a bizonyos szekérről. Kérdés még az is, hogy meddig megy még a szekér.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. április 18. 11:38 #63
- törölt felhasználó -    
Nagyon kedvelem őt nagyon jó lett imádom
2014. április 18. 12:19 #64
cseresznye22
cseresznye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.08.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 214960
Offline offline
Ó,hát ez király!Én imádom a szivárványt,a finom sütiket,és Katy-t is! hullam.gif
2014. április 18. 12:22 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (holembo @ 2014.04.18. 11:37)
Végighallgattam az albumot, most meglepődsz, 2-3x is. Tudom milyen dalok vannak rajta és nem mondtam azt sem, hogy baromira szar lenne, vagy f*stalicska. A Legendary Lovers is jó szám, de 2. alkalom után már unalmas, ráadásul már mintha hallottam volna... azért tudom, hogy mennyi jegy fogy, mert Gagánál megint írták sok helyen, hogy bukik a turnéja, amikor több mint 80%-ot eladták a koncertjegyeknek mindenhol a világban, Angliában percek alatt az összeset, ezzel szemben Katy-nek meg sem említik, hogy nem viszik, amikor ez nyilvánvaló, ott vannak az adatok. Azért, mivel most futtatják, és az zavar, hogy nincs mögötte semmi, énekelni nem tud, valamennyi tehetsége van, igen ez tuti, Rebecca Black-nek is van valamennyi. Ami pepsinek van az kevés és elenyésző ahhoz, ami mondjuk egy Adeleben,Pinkben, Rihannában is(!) vagy mondhatom megint Gagát, stb van. Azért sem hiteles, mert nem ő szerzi és írja a dalait, most lehet támadni, hogy "deee!! a izét azt ő írta!"- csak abból sose lesz kislemez, abból lesz kislemez amit Dr. Luke csinál neki, vagy ki, ugyanaz az alapja minden számnak és elvan könyvelve a siker, ezzel szemben más előadók próbálkoznak valami újjal, fejlesztik magukat, és ha kell buknak valamit, de a tehetség az megmarad, Kétinél megy a szekér, de az a kevés tehetsége leesett a bizonyos szekérről. Kérdés még az is, hogy meddig megy még a szekér.


Neked csak az a bajod, hogy nem Gagát nyomják most mindenhol, hanem Katy-t, és csak úgy süt a féltékenység a hozzászólásaidból.
Nagyon sok dologgal nem vagy tisztában, ami Katy-t illeti. Az összes dalát ő írja, sőt, még másoknak is írt dalt.
Az igaz, hogy nem neki van a legjobb hangja, de ki állított ilyet? Attól még nem tehetséges vagy szerethető énekesnő/ember?
A Dr.Luke dolgot meg fel sem kellett volna hoznod, mert ennyi erővel én is mondhatnám, hogy Gaga mellett meg ott volt RedOne, de tényleg tök mindegy. Én nem fogom Gagát szidni, mert az egyik dolog, hogy őt is bírom, az első 2 albuma tetszett is, a másik meg hogy értelmetlennek tartom mocskolni a másik sztárt, mert attól a saját kedvencem nem lesz jobb. Én is oltogathatnám Justin Bieber-t minden egyes cikk alatt, de nem teszem, mert ez rohadtul gyerekes viselkedés.
Mindketten (Katy és Gaga is) letettek már valamit az asztalra, van helyük a zeneiparban, az emberek kíváncsiak rájuk. Nem kell szeretni őket, de nem is kell minden egyes Katy-ről szóló cikket bemocskolni az utálattal és az irigységgel.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, selena_taylor_fan, baisée
2014. április 18. 12:50 #66
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (holembo @ 2014.04.18. 11:37)
Végighallgattam az albumot, most meglepődsz, 2-3x is. Tudom milyen dalok vannak rajta és nem mondtam azt sem, hogy baromira szar lenne, vagy f*stalicska. A Legendary Lovers is jó szám, de 2. alkalom után már unalmas, ráadásul már mintha hallottam volna... azért tudom, hogy mennyi jegy fogy, mert Gagánál megint írták sok helyen, hogy bukik a turnéja, amikor több mint 80%-ot eladták a koncertjegyeknek mindenhol a világban, Angliában percek alatt az összeset, ezzel szemben Katy-nek meg sem említik, hogy nem viszik, amikor ez nyilvánvaló, ott vannak az adatok. Azért, mivel most futtatják, és az zavar, hogy nincs mögötte semmi, énekelni nem tud, valamennyi tehetsége van, igen ez tuti, Rebecca Black-nek is van valamennyi. Ami pepsinek van az kevés és elenyésző ahhoz, ami mondjuk egy Adeleben,Pinkben, Rihannában is(!) vagy mondhatom megint Gagát, stb van. Azért sem hiteles, mert nem ő szerzi és írja a dalait, most lehet támadni, hogy "deee!! a izét azt ő írta!"- csak abból sose lesz kislemez, abból lesz kislemez amit Dr. Luke csinál neki, vagy ki, ugyanaz az alapja minden számnak és elvan könyvelve a siker, ezzel szemben más előadók próbálkoznak valami újjal, fejlesztik magukat, és ha kell buknak valamit, de a tehetség az megmarad, Kétinél megy a szekér, de az a kevés tehetsége leesett a bizonyos szekérről. Kérdés még az is, hogy meddig megy még a szekér.

Te nagyon ráérsz vagy szimplán csak nem vagy normális. És ezt komolyan mondom, vizsgáltasd ki magadat, mert a fejedben belül valami nagyon nincs rendben. Én speciel rühellem ezeket a dizni sztárokat és maximum 1-2 dal alapján döntöttem el róluk azt, hogy tehetségük egy szikrányi se. Nem pazaroltam arra időt, hogy letöltsem az albumjaikat és sz*rrá hallgassam, csakhogy találhassak valami negatívat. Igen, minden jóban van valami rossz, de minden rosszban van valami jó. Semmi és senki sem tökéletes, és amíg így állsz hozzá addig a hibát meg is fogod benne találni. Sosem értettem azokat, akik többet foglalkoznak utálatuk tárgyával, mint azzal akiért valójában rajonganak. Nem lenne kellemesebb neked is mondjuk azzal törődni amit tényleg szeretsz? Megérteném részről a gyűlöletedet, de Katy nem igazán van lenyomva a pórnép torkán, míg gagácska jelenleg az a tehetséges művésznő, aki egyedi munkásságával vívta ki magának az elismerést, holott az egész karrierje egy összetákolt sz*r és az imidzsét különböző legendás énekesnőkből szedte össze. Szóval nem vágom, hogy a nagy kedvenced miben jobb, mint mondjuk Katy. A hölgy - mint említettem - azt csinálja amiért a pénzét kapja, szórakoztat a zenéjével. Tény, nem marad tátva a szám az élő fellépéseitől, de amíg gagát speciel hallgatni sem bírom, addig Katyt meg kifejezetten megkedveltem az utóbbi időben. Viszont a kiemelt mondatod visz minden pálmát, és kaptam teljes képet arról, hogy neked rögeszméddé vált ez a nő. biggrin.gif Komolyan, manapság melyik dalnak nem ugyanaz a hangzása, ritmusa és szövege? Anyum az már nem is nagyon hallgat rádiót, mert úgy érzi, hogy hiába két külön előadó, szinte ugyanazt hallja. Úgyhogy ez lazán ráhúzható Lady Gagára is és a popiparban tevékenykedő énekesek, énekesnők 99%-ára. Nem csak Perry zenéje olyan, mint amilyen a mai divat követel. Nekem is az a véleményem, hogy savanyú a szőlő amiért mostanában Katy karrierje felfelé ível. Tagadhatod akárhogy, becsaphatod magadat, engem aztán nem érdekel, de a tény attól tény marad. Gaga hatalmasat bukott az Artpoppal - bizonygathatod az ellenkezőjét, de attól még így van -, és most a monszterek Katyt kezdték ki. Bár nekem az sem tiszta, hogy miért Perryre szálltatok rá, amikor vannak nála ezerszer sz*rabb énekesnők is a popiparban. Perry egy szimpatikus amerikai énekesnő, aki egyik pillanatról a másikra számomra iszonyatosan szerethetővé vált a hangjától függetlenül. Mindenesetre örülök annak, hogy Katy sikert sikerre halmoz és a Gaga rajongók meg belepusztulnak abba, hogy nem imádatuk tárgya van 0-24-ben középpontban.
2014. április 18. 12:59 #67
- törölt felhasználó -    
Nekem egészen tetszik a dal, fülbemászó, amióta meghallgattam, sokszor veszem észre magamon, hogy dúdolgatom. Teljes mértékben Katy-s a dal, és ez így van rendjén, szerintem jó a dal.
2014. április 18. 13:00 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.04.18. 12:50)
Te nagyon ráérsz vagy szimplán csak nem vagy normális. És ezt komolyan mondom, vizsgáltasd ki magadat, mert a fejedben belül valami nagyon nincs rendben. Én speciel rühellem ezeket a dizni sztárokat és maximum 1-2 dal alapján döntöttem el róluk azt, hogy tehetségük egy szikrányi se. Nem pazaroltam arra időt, hogy letöltsem az albumjaikat és sz*rrá hallgassam, csakhogy találhassak valami negatívat. Igen, minden jóban van valami rossz, de minden rosszban van valami jó. Semmi és senki sem tökéletes, és amíg így állsz hozzá addig a hibát meg is fogod benne találni. Sosem értettem azokat, akik többet foglalkoznak utálatuk tárgyával, mint azzal akiért valójában rajonganak. Nem lenne kellemesebb neked is mondjuk azzal törődni amit tényleg szeretsz? Megérteném részről a gyűlöletedet, de Katy nem igazán van lenyomva a pórnép torkán, míg gagácska jelenleg az a tehetséges művésznő, aki egyedi munkásságával vívta ki magának az elismerést, holott az egész karrierje egy összetákolt sz*r és az imidzsét különböző legendás énekesnőkből szedte össze. Szóval nem vágom, hogy a nagy kedvenced miben jobb, mint mondjuk Katy. A hölgy - mint említettem - azt csinálja amiért a pénzét kapja, szórakoztat a zenéjével. Tény, nem marad tátva a szám az élő fellépéseitől, de amíg gagát speciel hallgatni sem bírom, addig Katyt meg kifejezetten megkedveltem az utóbbi időben. Viszont a kiemelt mondatod visz minden pálmát, és kaptam teljes képet arról, hogy neked rögeszméddé vált ez a nő. biggrin.gif Komolyan, manapság melyik dalnak nem ugyanaz a hangzása, ritmusa és szövege? Anyum az már nem is nagyon hallgat rádiót, mert úgy érzi, hogy hiába két külön előadó, szinte ugyanazt hallja. Úgyhogy ez lazán ráhúzható Lady Gagára is és a popiparban tevékenykedő énekesek, énekesnők 99%-ára. Nem csak Perry zenéje olyan, mint amilyen a mai divat követel. Nekem is az a véleményem, hogy savanyú a szőlő amiért mostanában Katy karrierje felfelé ível. Tagadhatod akárhogy, becsaphatod magadat, engem aztán nem érdekel, de a tény attól tény marad. Gaga hatalmasat bukott az Artpoppal - bizonygathatod az ellenkezőjét, de attól még így van -, és most a monszterek Katyt kezdték ki. Bár nekem az sem tiszta, hogy miért Perryre szálltatok rá, amikor vannak nála ezerszer sz*rabb énekesnők is a popiparban. Perry egy szimpatikus amerikai énekesnő, aki egyik pillanatról a másikra számomra iszonyatosan szerethetővé vált a hangjától függetlenül. Mindenesetre örülök annak, hogy Katy sikert sikerre halmoz és a Gaga rajongók meg belepusztulnak abba, hogy nem imádatuk tárgya van 0-24-ben középpontban.

te is ráérsz, vagy szimplán nem vagy normális, mert mindig reagálsz:D Én azért nem vagyok féltékeny senkire, mert nem vagyok énekes, sem híresség, egyszerűen nem szeretem perrit. kész. Az teljesen mind1, hogy Gagát nyomják-e vagy sem, meg az is mindegy, hogy közel ugyanannyi albumot adtak el, míg ez nálad azt jelenti, hogy közel 3 millió eladott album perrinél siker, az Gagánál bukás, itt meg is mutatkozik az is, hogy hol is vannak az általad "nem létező különbségek" kettejük között:D Mégis mi alapján dönti el valaki egy énekesnőről, hogy jó-e vagy sem? Arról, milyen előadó, zeneszerző, dalszövegíró. katy ezek közül egyiket sem tudja olyan szinten csinálni, hogy énekesnőnek nevezzük:D maradjon celeb.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. április 18. 14:25 #69
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon jó lett! smileeee.gif
2014. április 18. 17:26 #70
orsi14678
orsi14678
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.01.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 195103
Offline offline
jópofa lett smileeee.gif))
2014. április 18. 18:09 #71
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Azért az kicsit nevetséges, hogy olyanok mondják, hogy azzal foglalkozzon a másik, amit szeret, akik hozzászólásainak 70%-át mások ócsárlása teszi ki, ráadásul ugyanabban a formában minden alkalommal. De azért legyünk pozitívak, meg mindenben a jót, persze...
Meg az is érdekes, hogy ha valaki a felfelé ívelő karrierre azzal cáfol rá, hogy nem kap jó kritikákat a csaj, akkor azzal támadjuk be, hogy neki miért ez a fontos, holott egy szóval sem mondta, hogy az ő véleményét befolyásolják a kritikák, de a felfelé ívelő karrier nem is azt jelenti, hogy művészileg olyan rohadt nagy értékkel bír (most azt hagyjuk, hogy mennyire van így, mert Katy tökre nem érdekel, meg Gaga sem, csak úgy általánosságban beszélek), meg hogy neki személy szerint mennyire tetszik, tehát nyilván nem ezzel fog érvelni.
Azt már hagyjuk is, hogy szimplán lebolondozzuk azt, akinek más a véleménye, aztán meg jövünk a szabad vélemény nyilvánítással... És igen, biztos annak van igaza, akivel itt többen értenek egyet.
Jaj meg a kedvencem: -Hallgasd meg az albumot és utána mondj véleményt/fogadok, hogy csak egyszer hallgattad meg. Erre a reakció: 2-3x is végighallgattam. Erre viszont már: Minek foglalkozol ennyit azzal, amit utálsz? _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Ahj... 110.gif
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, MarkHoffmanlives
2014. április 18. 18:17 #72
anci2001
anci2001
 
StátuszNe bízz senkeben, csakis magadban...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.27.
Hozzászólás: 1648
Csatolások: 0
Azonosító: 164487
Offline offline
Aranyos, tetszik! smileeee.gif
2014. április 18. 18:37 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2014.04.18. 18:09)
Azért az kicsit nevetséges, hogy olyanok mondják, hogy azzal foglalkozzon a másik, amit szeret, akik hozzászólásainak 70%-át mások ócsárlása teszi ki, ráadásul ugyanabban a formában minden alkalommal. De azért legyünk pozitívak, meg mindenben a jót, persze...
Meg az is érdekes, hogy ha valaki a felfelé ívelő karrierre azzal cáfol rá, hogy nem kap jó kritikákat a csaj, akkor azzal támadjuk be, hogy neki miért ez a fontos, holott egy szóval sem mondta, hogy az ő véleményét befolyásolják a kritikák, de a felfelé ívelő karrier nem is azt jelenti, hogy művészileg olyan rohadt nagy értékkel bír (most azt hagyjuk, hogy mennyire van így, mert Katy tökre nem érdekel, meg Gaga sem, csak úgy általánosságban beszélek), meg hogy neki személy szerint mennyire tetszik, tehát nyilván nem ezzel fog érvelni.
Azt már hagyjuk is, hogy szimplán lebolondozzuk azt, akinek más a véleménye, aztán meg jövünk a szabad vélemény nyilvánítással... És igen, biztos annak van igaza, akivel itt többen értenek egyet.
Jaj meg a kedvencem: -Hallgasd meg az albumot és utána mondj véleményt/fogadok, hogy csak egyszer hallgattad meg. Erre a reakció: 2-3x is végighallgattam. Erre viszont már: Minek foglalkozol ennyit azzal, amit utálsz?  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Ahj... 110.gif

Beylával öröm vitatkozni, mert a végén úgy is " fel leszek jelentve" a moderátoroknál, vagy kiknél, nem tudom pontosan, sőt lehet ki is tiltanak. Ilyenkor azt nem értem csak, ha ő huszon akárhány évesen aztmondja nekem, hogy nem vagyok képes kulturáltan vitatkozni és nem tudom kezelni a konfliktusokat, akkor mégis miért ő az, aki úgy oldja meg a problémáját velem kapcsolatban, amikor már nem tud érvelni és el lettem mondva minden baromnak, hogy kéri az adminokat, hogy tiltsanak ki:D
Ja és még1,... ha én felhozom Gagát, jön a kérdés: "mi köze van Gagának ehhez?!" Tessék visszakeresni, ki hozta fel a reakciójában most is. És még sorolhatnám a logikusabbnál logikusabb érveit, magyarázatait(akár arra, hogy miért mindenki hülye rajta kívül)...
2014. április 19. 09:14 #74
- törölt felhasználó -    
Ez a szám is épp olyan szuper mint a több gratula Perry!! smileeee.gif
2014. április 19. 09:14 #75
- törölt felhasználó -    
Ez egy kicsit szerintem olyan lesz mint a California Girls!!
2014. április 19. 09:15 #76
- törölt felhasználó -    
De finom torták istenem!!!
2014. április 19. 09:17 #77
- törölt felhasználó -    
Katy olyan jó Lyrics videókat szokott gyártani hogy néha azt hiszem hogy az egy videó klipp a Dark Horse-nak is milyen nagy volt már a lyrics videója!
2014. április 19. 11:29 #78
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3337
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Szerintem illik hozzá ez a ruházat.
2014. április 19. 14:13 #79
- törölt felhasználó -    
Tök jó! Jajj azok a fincsi torták! smileeee.gif
2014. április 20. 09:09 #80
- törölt felhasználó -    
szeretem Katy-t, de ez most nem tetszik ...
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok