Starity

Macska mentette meg egy gyerek életét

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 16. 16:54 #61
- törölt felhasználó -    
Nagyon aranyosak mind a ketten benne
2014. május 16. 17:00 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (cs.vera45 @ 2014.05.16. 16:05)
"És persze megint a kutya a hibás, megint a kutyát kell elaltatni, menhelyre dugni. Pedig ő semmiről sem tehet, mivel ezt a nevelés kapta."
Ezzel teljesen egyet értek. Viszont azt hozzátenném, hogy kutyák között olyan ritka az ilyen, mint a fehér holló, a kutya hálás, a macska viszont úgy cselekszik, ahogy éppen kedve van. Ha mellette ugrált volna egy rigó, lehet, hogy sz*rt volna a gyerekre. És ezért nem bírom a macskákat. Számomra hálátlan kis dögök.
És, igen, lA-dONNA, még mindig azt mondom, hogy a macskák nem jobbak, mint a kutyák. Egy példa nem példa. Nézz rá a többi macskára! Döglenek a kanapén, nyávognak, ha odamész, szétkarmolják a fejed, ha elindulsz másmerre, utánad mennek, ha megállsz, elszaladnak, ha utánuk mész rád ugranak, és kitépik a hajad.
Amúgy szerintem már kicsit sok a macskákat magasztaló cikkekből. Más állatról nem lehet írni?

Egyetértek. Tényleg aranyos a macska, jogos, sőt ez a cikk is ezt mutatja, de nem csak őket kell isteníteni.
2014. május 16. 17:05 #63
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Wino @ 2014.05.16. 16:24)
Nem szokásom reagálni mások jelentéktelen kommentjére, de a te monológod mellet nem tudok elmenni szó nélkül. Annyira látszik, hogy nem ismered a macskákat, nagyon ritka az, amelyik agresszív és megtámadja az embert. Sokkal nyugisabb állat, mint a kutya, hidd el tapasztalatból tudom, volt már macskám. A kutyáknál viszont általában várható az ilyen viselkedés, engem többször is harapott meg kutya, csak azért, mert meg akartam simogatni vagy azért, mert mélyen a szemébe méreszeltem nézni. Amúgy meg ha azzal van bajod, hogy az oldalon macskákról szóló cikkek jelennek meg, akkor egyszerűen nem kell elolvasni őket. #Fucklogic  omg.gif

Őszintén, neked volt kutyád valaha is? Mert nem úgy tűnik. Macskából sem lehetett túl sok, ha ez a véleményed. Nekem elég sok macskám volt, fogyóeszköz volt, mert mindegyikkel mindig történt valami tragikus baleset. Honnan veszed azt, hogy egy macska nem tud agresszív lenni? Igen is tud, akár hiszed, akár nem. Sajnos az én egyik macskám ilyen, és túlzottan azért sem simogatom és nyúlok hozzá. És egyáltalán nem vagyunk olyanok, akik bántják az állatokat, pedig egy-két nyaklevest sajnos le kéne csűrni, hogy tanuljon a dologból. Mégis borzasztóan pofátlan (beleeszik mindenbe, ami a konyhapulton vagy az asztalon van), össze-vissza piszkítja a lakást, pedig kicsi korában megtanulta a macskaalom használatát. Gondolom, nem volt részed olyan macskasz*r és macskahúgy bűzében, hogy a gyomrod is felfordult. Nekem már volt, nem is egyszer és ezt úgy mondom, hogy a decubitus szagát is el tudom viselni. (akit érdekel, hogy mi ez, beüti gugliba) Pluszban, ha a macskát megpróbáljuk megsimogatni, akkor harap, kap, karmol és fúj, érthetetlen okokból. Szerinted ez mi, ha nem agresszív? Egyik ismerősöm meg nagyon rosszul járt - perzsája volt, de nem volt fiatal, minden héten megfürdették és beszárították a macskaszőrét. Egyik nap gondolta a cicuska, és megkarmolta a gazdit. Az illető emiatt olyan fertőzést kapott ami miatt nyaktól lefelé majdnem lebénult. Hát kössz, én ebből nem kérek. Inkább harapjon meg a kutya, mintsem egy életen át bénultan vegetáljak, ha már választani kéne. Az pedig nem igaz, hogy kutyáknál várható a viselkedés. Wow, etológus vagy mi a szösz? ohmy.gif Én kisgyermekkorom óta kutyákkal vagyok körülvéve és már húsz is elmúltam pár éve, de egyik kutyám sem mordult rám, kapott vagy harapott meg soha. Miért? Mert meg lettek nevelve, és igen is kaptak egy-két fülest, ha valami rosszat csináltak. Manapság meg mi megy? A kutya megharapja a gyereket, mert fölényben érzi magát, ahelyett, hogy a szülő jól megverné a kutyáját, inkább megsimogatja, amit az állat annak vél, hogy jó dolgot csinált. Itt valóban arról van szó, hogy a gazdik nem nevelik megfelelően a kutyáikat és már kisebb korukban nem tisztázzák azt, hogy ki is a falkavezér. Három éve anno nagyon meglepődtem, hogy az egyik volt gimnazista osztálytársam kutyája hogyan viselkedett velem - először tartottam tőle, mert Dobermann volt (agresszív, harcikutya), így inkább a kapujuk előtt megvártam őt. A kutya odajött és elkezdte nyalogatni a kezemet. Totál idegen voltam neki, sosem találkozott velem és egy harcikutya reagált így. Az is egy hatalmas f*szság, hogy az ilyen harcra tenyésztett kutya közül az összes vad és agresszív. Minden kutyát el lehet vadítani, ez nem a fajtól függ. Lehetne még folytatni a vitatkozást, és gondolom a hozzászólásomon is érezni, hogy inkább kutyapárti vagyok, pedig volt egy macskám akit nagyon szerettem (elvitte a patkányméreg). Nekem egyaránt van itthon mind a két állat, és látom a különbségeket, hátrányokat és előnyöket. És, hidd el, ezeket én is csak tapasztalatból mondom.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. május 16. 17:13 #64
Hazel
Hazel
visszatérő vendég
 
StátuszSok a levél, de egy a fa. -A zöld urai-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 32
Azonosító: 167208
Offline offline
Idézet (omrayfanni2003 @ 2014.05.16. 16:47)
Ez ad okot hogy jobban szeressek egy macskát mint egy kutyát.

Csak szólok, hogy a kutya nem tehet semmiről, úgyanis nem az ő hibája volt, hanem a gazdája hibálya, hogy így nevelte. De mindig a kutya a hibás, és nem ez az első esett amiről hallok. Mindezel cask annyit, hogy nem a kutya tehát róla. Tehát ez nem egy ok, hogy a macskákat jobban kéne szeretni, mint a kutyákat!
2014. május 16. 17:21 #65
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3311
Csatolások: 49332
Azonosító: 155975
Online online
Szegény kisfiú sad.gif Örülök, hogy megmentette a cica smileeee.gif
2014. május 16. 17:31 #66
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8775
Csatolások: 216511
Azonosító: 59785
Offline offline
Persze már megint szerencsétlen kutya volt az, akinek emiatt bűnhődnie kellett. Még véletlenül sem a gazdájának, aki nem tud felelősségteljesen felnevelni egy állatot. Az ilyeneknek nem való háziállat.
Egyébként wow, micsoda macska. Az enyémek valószínűleg végignézték volna az incidenst - már ha itthon lettek volna abban a pillanatban. rohog.gif
2014. május 16. 17:37 #67
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Szegény kisfiú,nagy szerencséje volt hogy a macska elbírta kergetni az ebet.
2014. május 16. 17:39 #68
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Kis hős én imádom a macskákat nekem is volt egy ilyen macskám édesanyámat védte a kutyával szembe.
Szegény kisgyerek milyen aranyosan biciklizne de az a csúnya kutya elkapja a lábat de az a macska bámulatos.
És igen vannak szemtelen kutyák én nem szeretem őket egyáltalán.
2014. május 16. 17:41 #69
- törölt felhasználó -    
Ügyes macska meg minden,de szegény kutyát azért mégsem kéne elaltatni...
2014. május 16. 18:06 #70
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Durva,hogy egy macska mentette még egy kutya elől..
2014. május 16. 18:21 #71
acsadrienn20
acsadrienn20
Teen Wolf :) Violetta :) és Jorge Blanco és Dylan Sprayberry fan :) TVD <3
 
StátuszTudod mi történik ha azérem egyikoldalát látod?Lemaradsz az érem másik oldaláról
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 7060
Csatolások: 1908
Azonosító: 181337
Offline offline
olyan aranyos smileeee.gif
2014. május 16. 19:03 #72
- törölt felhasználó -    
De aranyooooos macsuuu heart.gif
2014. május 16. 19:06 #73
Kriisztii
Kriisztii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 242
Csatolások: 43
Azonosító: 208954
Offline offline
Sajnálom, hogy elaltatták a kutyát, elvégre is nem az ő hibája, hogy ilyen nevelést kapott. Ugyanakkor csodálkozom, hogy a macska így a kutyának mert rontani.
2014. május 16. 19:14 #74
- törölt felhasználó -    
Úristen. Bátor cicc (:
2014. május 16. 19:19 #75
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Fura, hogy egy macska nekiront egy kutyának, mindenesetre ez nagy bátorságra vall.
2014. május 16. 19:32 #76
Maggie.3
Maggie.3
visszatérő vendég
 
StátuszDance like no1 is watching, beacause they're not, they're checking their phone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.11.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 0
Azonosító: 216656
Offline offline
De aranyos! smileeee.gif Nem véletlenül szeretem a cicákat! smileeee.gif smileeee.gif
2014. május 16. 19:37 #77
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Mindig is jobban szerettem a macskákat. Igaz, nem teljesen a kutya hibája, hanem a gazdájáé is, amiért nem nevelte meg. De nem bírom annyira a kutyákat.
2014. május 16. 19:43 #78
vlili
vlili
 
StátuszLannister párti.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.26.
Hozzászólás: 767
Csatolások: 5
Azonosító: 214072
Offline offline
Ügyes cica...Én ugyan annyira szeretem őket mint a kutyákat...
2014. május 16. 20:16 #79
cassie13
cassie13
visszatérő vendég
 
StátuszI'm miss sugar pink, liquor liqour lips I'm gonna be your bubblegum bitch.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.27.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 181710
Offline offline
Ez a macska hogy tudott "csak úgy" nekirontani?
Ez menő dolog volt biggrin.gif
2014. május 16. 20:26 #80
Laura127
Laura127
új tag
 
Státuszmindjárt VAKÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.06.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 211337
Offline offline
nagyon élet mentő
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!