Taylor Swift szeretné, ha barátnője az ő nyomdokaiba lépne, és exeiről írna dalokat.
A teljes cikkhez kattints ide!
Selena dalt ír Justin Bieberről?
2014. május 17. 18:07
#1
2014. május 17. 18:13
#4
|
|
drfanPresident Laura Roslin |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.19. Hozzászólás: 1283 Csatolások: 0 Azonosító: 164095 offline
|
Hmm. Hogy ez mennyire igaz, azt nem tudom.
De lehet hogy így megkímélnének minket a sok "újra együtt vannak" "újra szakítottak" dologtól.. Majd meglássuk.
De lehet hogy így megkímélnének minket a sok "újra együtt vannak" "újra szakítottak" dologtól.. Majd meglássuk.
2014. május 17. 18:29
#9
|
|
ElodyEinzelgänger |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.08. Hozzászólás: 9489 Csatolások: 674 Azonosító: 154912 offline
|
ha valóban az érzéseiről szólna és a kettejük történetéről, akkor áldásom, írja ki magából. ha azonban ez egy újabb marketingfogás lenne a szemében - amin nem lepődnék meg-, ne, kösz.
2014. május 17. 18:31
#11
|
|
Nikréciavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.04.18. Hozzászólás: 120 Csatolások: 0 Azonosító: 224473 offline
|
Nem tudom elképzelni Selena dalát, mármint, hogy hogyan hangzana. De szerintem úgy jobb lenne, ha Taylor írna egy számot, amit Selena énekel fel, vagy mindketten előadják, ez is jó lenne egyfajta emlékeztetőnek és nem érné Selenát egyből támadás, ha nem sikerülne jól az ő kreációja...
2014. május 17. 18:33
#12
|
|
Esztii. SellykeFan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.08. Hozzászólás: 933 Csatolások: 17 Azonosító: 197399 offline
|
Kíváncsi leszek mi sül ki ebből,ha egyáltalán megírják!
2014. május 17. 18:34
#13
Tisztára mint Taylor...amugy ezek a kavarások hát Sel nem jók
2014. május 17. 19:09
#15
|
sarika2001 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.14. Hozzászólás: 3762 Csatolások: 0 Azonosító: 171194 offline
|
ha írnak egy dalt,én arra nagyon kíváncsi leszek
2014. május 17. 19:17
#16
|
|
brigitta133visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.02. Hozzászólás: 113 Csatolások: 11 Azonosító: 222126 offline
|
kíváncsi lennék a dalra nagyon!!!!!
2014. május 17. 19:24
#18
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
Vagy jó lenne a szám vagy nagyon unalmas és nyálas.
2014. május 17. 19:31
#19
Nem tudnám elképzelni hogy Selena is hirtelen a szakításairól kezdjen dalokat írni mint Taylor..
2014. május 17. 19:37
#20
örülnék ha inkább arról írna, hogy megint összejöttek és hogy minden happy
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


0 felhasználónak tetszik:

offline


