Starity

Outlast

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 19. 15:47 #1
- törölt felhasználó -    
A független, de ipari veteránokból alakult montreali Red Barrels stúdió első, az Unreal technológiára épített játéka egy hamisítatlan, belső nézetes, menekülős túlélőhorror, amely Colorado távoli hegyei között, a rég elhagyott Mount Massive Asylum falai között játszódik. A diliházat nemrég újranyitotta a multinacionális Murkof Corporation „kutatási és jótékonysági” részlege, és titokban üzemeltette... egészen mostanáig. Egy belsős forrás tippje alapján Miles Upshur, a független újságíró betör az intézménybe -- és amit ott talál, az a tudomány és vallás, természet és valami egészen, rettenetesen más rémisztő határmezsgyéjén egyensúlyoz. A menekülés kulcsát a Mount Massive szívében rejlő iszonytató titok rejti...
A játékmenet az Amnesia nyomdokain halad, azaz az ellenfelek (akik mindenféle szörnyűségen átesett egykori páciensek) legyőzhetetlenek, csakis a futás és a bujkálás vezethet eredményre. Ugyanakkor jelentős különbség a környezet és a félelmkeltés módja: a modern elmegyógyintézet rideg, magányt és keserűséget sugárzó folyosóin kevésbé érezzük elveszve magunkat, így a folyamatos szorongást állandó ijesztgetéssel próbálja helyettesíteni az Outlast -- méghozzá sikerrel! A program kifejezetten ijesztő, nehéz hosszú ideig ülni előtte, igaz, egy végigjátszás nem tart tovább 4-5 óránál.
3 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives, Empress, Darkness
2014. május 19. 15:49 #2
- törölt felhasználó -    
Fotók a játékról smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: MarkHoffmanlives, Darkness
2014. május 19. 18:55 #3
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Nekem nagyon tetszik a játék,de bevallom őszintén ,hogy nem merek játszani vele.Már ha egy videót is nézek róla ahogy mások játszanak már akkor szétizgulóm a fejem.Majd talán egyszer veszem a bátorságom és kipróbálom.

Történet nagyon jól ki lett találva oda vonzza az embert.Csak hihetetlenül sok töménytelen erőszak van benne, főleg a DLC-ben.

Egyetlen egy kérdésem lenne ugye a DLC-ben a végén ugye történik ez meg az,valaki elmagyarázná nekem?
2 felhasználónak tetszik: Darkness, KimMinTae
2014. július 18. 19:14 #4
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Elkezdtem vele játszani, s az egész szimpatikus volt, de még mindig az elején tartok, mert zavar, hogy nem én vadászok, hanem rám vadásznak.
1 felhasználónak tetszik: megeszekvalakit
2014. október 25. 23:19 #5
Bryanna
Bryanna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 24
Azonosító: 159263
Offline offline
Bár nem vagyok otthon a játékok terén, de bátran ki merem állítani hogy a legijesztőbb horror játék ami valaha készült.
Tele vérrel és erőszakkal, ezenkívül ott van a kiszolgáltatottság érzése is, mivel az emberünk harcolni nem tud, csak menekülni. Azok a tipikus horror szerű hangok és a karakter lihegése, a folyamatosan merülő kamera, minden csak fokozza a feszültséget. Kínzás, nekrofília, minden van benne.
Nagyon sok videót néztem már róla (konkrétan az egész játékot láttam ezeknek hála), PewDiePie videóin különösen jól szórakoztam, amilyen kommentjei vannak ennek a srácnak.. laugh.gif Viszont játszani még nem játszottam vele, mivel nincs meg, de akkor is csak a DLC-s változattal tenném meg, abban több az "izgalom".
2015. október 29. 17:52 #6
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline


ujajjjj fear.gif pompom.gif
1 felhasználónak tetszik: Ági5
2016. március 24. 16:00 #7
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
félelmetes játék, az biztos. biggrin.gif még nem volt szerencsém kipróbálni, egyedül videósoktól láttam végigjátszásokat, de nagyon tetszik. wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!