Starity

The Order 1886

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 24. 17:38 #1
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Keveredik benne a fantasy, a sci-fi, a mitológia és a történelem. Több száz évvel a The Order: 1886 cselekménye előtt az emberiség egy kis csoportja genetikailag megváltozott, bestiális vonások jelentek meg rajtuk. Ők lettek a félvérek. Ezeket a torzszülötteket ugyan mitológiai lények után nevezték el, de valójában új fajként vannak jelen a Földön. Természetesen az ilyen mértékű másság ebben a világban sincs tolerálva, így háború tört ki az emberiség és a félvérek között, ami alaposan átformálta a történelmet.

Évszázadokkal később aztán egy Arthur nevű fickó összehozott egy csoportnyi embert, akikből megalapította a Kerekasztal lovagjait a túlvilág ellen. Ez a csapat áll a Lordok Háza középpontjában, amelynek élén a Kancellár áll. Feladatuk az emberiség megvédése a szörnyszülöttektől. Ebben segítségükre van az általuk felfedezett kemikália, az úgynevezett Black Water, ennek köszönhetően tovább élnek és gyorsabban gyógyulnak, mint egy átlagos ember, úgyhogy évszázadokon át háborúzhattak. Persze a Black Water fogyasztásának komoly ára van, egy átok, aminek levét az emberiség issza meg. Ráadásul hiába a szuperszérum, a félvérek még így is majdnem megnyerték a háborút, ám a 19. században beköszöntött ipari forradalom megfordította a dolgok menetét. A léghajó, a vezeték nélküli kommunikáció, a hőleképezés, valamint a tűz- és villámalapú fegyverek az emberiség malmára hajtották a vizet.
1 felhasználónak tetszik: TamariaaLewis
2014. május 24. 17:42 #2
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
2014. május 25. 19:27 #3
- törölt felhasználó -    
A videók és a képek alapján nekem tetszik és nagyon szívesen kipróbálnám, de mivel ps4 exkluzív így erről megint csak lecsúsztam, mint egy jó pár játékról így az utóbbi időben. sad.gif Egyébként így ránézésre a stílus meg néhány helyszíni dolog a Dishonoredot juttatja eszembe.
2014. május 25. 20:36 #4
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2014.05.25. 19:27)
A videók és a képek alapján nekem tetszik és nagyon szívesen kipróbálnám, de mivel ps4 exkluzív így erről megint csak lecsúsztam, mint egy jó pár játékról így az utóbbi időben.  sad.gif Egyébként így ránézésre a stílus meg néhány helyszíni dolog a Dishonoredot juttatja eszembe.


Ha vigasztal akkor én is lecsúsztam róla.Valahogy gondoltam ,hogy lesz egy ember aki azt fogja mondani hogy kicsit Dishonoredet juttatja eszébe (ne vedd kérlek sértésnek tudom ez a te saját véleményed gondolatod laugh.gif ).Szerintem egyáltalán nem, Thief-re is mindenki azt mondta ,hogy így úgy Dishonored meg ,hogy mekkora koppintás pedig a Thief 1998-s játék.
2014. május 26. 07:30 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Empress @ 2014.05.25. 20:36)
Ha vigasztal akkor én is lecsúsztam róla.Valahogy gondoltam ,hogy lesz egy ember aki azt fogja mondani hogy kicsit Dishonoredet juttatja eszébe (ne vedd kérlek sértésnek tudom ez a te saját véleményed gondolatod laugh.gif ).Szerintem egyáltalán nem, Thief-re is mindenki azt mondta ,hogy így úgy Dishonored meg ,hogy mekkora koppintás pedig a Thief 1998-s játék.


Nem is azért mondtam, hogy koppintás, csak mivel nemrég játszottam vele, így a hangulata nekem hasonlónak tűnik. biggrin.gif
De egyébként meg szerintem egyik játék esetében sincs szó koppintásról, egyszerűen csak a készítők hasonlóan gondolkodnak, na meg az ilyen típusú játékoknál kell a sötét hangulat és a sok sötét helyszín és ezért tűnhetnek olyan hasonlónak. smileeee.gif
2014. május 26. 18:15 #6
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline


Trailer
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!