Starity

Így vesztették el szüzességüket a sztárok

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 27. 18:05 #101
NormanManga44
NormanManga44
új tag
 
StátuszKagome,Kagome kago no naka no tori wa, itsu itsu deyaru kyou wa dare ban ni.:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.25.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 226587
Offline offline
XDXDXD ez vicces volt!
De most komolyan 13 évesen?
Az olyan mintha egy 7.-es már nem lenne szűz/-_-'
2014. május 27. 18:24 #102
Directioner4evör
Directioner4evör
új tag
 
StátuszGood girls are bad girls... Or not? :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 221494
Offline offline
Istenem, a firkászok miatt még magánéletük sem lehet a sztároknak? Oké, mindenki előbb-utóbb elveszíti a szüzességét - ki előbb, ki utóbb.. Nem értem mit kell ezen csámcsogni, és nyilvánosságra hozni..
2014. május 27. 18:40 #103
Dream-Amelia
Dream-Amelia
Muhahahaha
 
StátuszDream-Amelia még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.21.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 132
Azonosító: 222966
Offline offline
Néhányuk kicsit fiatalon, de elvégre az ő dolguk.
2014. május 27. 18:44 #104
JBT1
JBT1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 379
Csatolások: 44
Azonosító: 199487
Offline offline
Ebben a világban már csak az a gond, hogy az embereket csakis a testiség érdekli. Hol van itt a szerelem, ahol a lélek is egybeforr?
2014. május 27. 19:08 #105
Wiaa
Wiaa
visszatérő vendég
 
StátuszLet the games begin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 205110
Offline offline
13 az kicsit fiatal. :/
2014. május 27. 19:10 #106
Sely64
Sely64
 
StátuszSoha ne hagyjon el benneteket a remény! - Éhezők Viadala
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 210448
Offline offline
Én most vagyok 13 és nem mostanában tervezem... de ő dolguk
2014. május 27. 19:23 #107
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Nem feltétlenül kell lenézni azokat, akik hamar veszítették el a szüzességüket, hiszen valaki 13 évesen úgy gondolkodik, mint egy felnőtt. Persze, nem minden esetben.
2014. május 27. 19:23 #108
laura23pl
laura23pl
visszatérő vendég
 
Státuszimádom avrilt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.20.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 32
Azonosító: 224602
Offline offline
vannak itt nagyon fiatalon de megan és aki jól érezte magát és jól is végződött annak ok!!!!!!!!de ez tényleg fiatal!!!!!!!!!!
2014. május 27. 19:24 #109
- törölt felhasználó -    
13? Hát ő ízé... Kicsit olyan korainak tűnik.
2014. május 27. 19:32 #110
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én is azt mondom, hogy a korai szexuális élet megkezdése igen is hatalmas probléma. Pár hónapja megdöbbenten álltam egy kilenc éves kislány édesanyja előtt, aki a betegfelvételi anamnézis közben kinyögte, hogy a lánya éppen menstruál. Én meg ránéztem a kislányra, aki éppen egy pillangót színezett az asztalnál a többi gyerekkel. Enyhén szólva meglepődtem rajta, hogy őszinte legyek. Szerintem ez valahol nem csak az egészségtelen életmódnak (mozgáshiány, permetezőszerek és egyéb műkaja) köszönhető, hanem annak is, hogy minél jobban haladunk előre, annál hamarabb kezdik meg a fiatalok a nemiéletüket. Látom, valaki itt büszkén villogtatta azt, hogy alig volt tizenöt amikor is megd*gták. Őszinte gratulációm, mert szerintem egy éppen hogy elsős-másodikos középiskolás kislánynak nem éppen a szexszel kéne foglalkozni, hanem az iskolai tanulmányaival. Én elhiszem, hogy egyszer élünk meg minden, de attól nem marad le senki semmiről sem, mert hamar elrohanja a dolgokat. Belegondolsz, a szexnek első sorban nem a testiség a lényege, hanem az, ahogyan a felek lelkileg megélik az egészet. Nem véletlenül mondják azt, hogy minden nő képes a hüvelyi orgazmusra, hiszen minden az agyban dől el. Persze, hogy nem tudják elérni, ha nem a megfelelő partnerrel vannak, akiket nem is szeretnek igazán és azok sem tudnak kompromisszumot kötni, s kitapasztalni, hogy kinek mi a jó. Aki azt mondja, hogy az elsőket élvezte, az hazudik, mert egy nő/lány sem tudja először, hogy melyik pozíció a megfelelő, milyen mélyen kell, milyen szögben, valamint az is befolyásoló tényező, hogy az illető mennyire szűk. Annyi és annyi dolog játszik közre ebben, és manapság elég nehéz megtalálni azt a megfelelő türelmes partnert, aki képes is a nővel foglalkozni nem csak saját magával. Hála a jó Istennek, az én páromat azért érdekli, hogy nekem jó e rossz e, élvezem vagy sem, és évek kellettek ehhez. Látom, a vélemények megoszlanak és egy bicskanyitogató ominózus hozzászólásra habibi már reagált amivel teljesen egyetértek, így tulajdonképpen az ő szavait tudnám leírni kicsit másképp. Szomorú az, ha mai világban egy nőnek/lánynak nem fontos a szüzessége. Azért kíváncsi vagyok, hogy az akit egy buliban kettyintettek meg először, az boldogan fog e visszagondolni azokra a pillanatokra. Hatalmas a különbség egy olyan aktus között, ami egy diszkó klotyójában történt meg, vagy éppen egy diszkrét meghitt gyertya fénnyel világított hálószobában, ahol szól a lágy zene és csak ti ketten vagytok. Én sem vagyok konzervatív, csak mert azt mondom, hogy 10-16 évesen egy gyereknek ne a kefélés legyen az első. Mindennek megvan a módja, helye és az ideje, de nem kultiválom azt, hogy a házasságig várjunk vele. Mindenesetre látszik, hogy a sztárok is ugyanabba a hibába estek, mint a mai fiatalok többsége. Bár annak nagyon örülök, hogy van aki 18-22 évesen mondott igent az elsőre. Az övéké nagy eséllyel pozitív emlék maradt, míg a többieké olyan "Csak beszélni ne kelljen róla.".
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2014. május 27. 19:32 #111
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
A 13 egy kicsit korainak tűnik. Bár, mindenki maga dönti el. Az viszont szerintem baromira nem oké, hogy már a sztárok szexuális életét is kereszttűzbe veszi a sajtó. MAGÁNÉLET EMBEREK!
2014. május 27. 20:07 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.05.27. 19:32)
Pár hónapja megdöbbenten álltam egy kilenc éves kislány édesanyja előtt, aki a betegfelvételi anamnézis közben kinyögte, hogy a lánya éppen menstruál. Én meg ránéztem a kislányra, aki éppen egy pillangót színezett az asztalnál a többi gyerekkel. Enyhén szólva meglepődtem rajta, hogy őszinte legyek.


És ennek mi köze van a szüzességhez? Szerintem semmi. A menstruáció egyáltalán nem függ attól, hogy valaki szexuálisan aktív-e vagy sem. Károgni egy menstruáló kilencévesre olyan, mint megszólni valakit a hajszínéért.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, janet7
2014. május 27. 20:26 #113
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (lavonn @ 2014.05.27. 20:07)
És ennek mi köze van a szüzességhez? Szerintem semmi. A menstruáció egyáltalán nem függ attól, hogy valaki szexuálisan aktív-e vagy sem. Károgni egy menstruáló kilencévesre olyan, mint megszólni valakit a hajszínéért.

Párhuzamot szerettem vonni a kettő között - az én véleményem az, hogy minél előbb kezd el valaki szexuálisan érni (menstruálni) annál hamarabb indulnak be a hormonok és így akár 12-13 évesen simán lehet valakinek elég durva szexuális libidója. Elnézést, ha nem voltam teljesen egyértelmű ezzel kapcsolatban, de szerintem ki lehetett találni, hogy mire is gondoltam.
2014. május 27. 20:39 #114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.05.27. 19:32)
Én sem vagyok konzervatív, csak mert azt mondom, hogy 10-16 évesen egy gyereknek ne a kefélés legyen az első...

Nem értem, hogy miért lenne valakinek a "kefélés" az első csak mert 15-16 éves korában vesztette el a szüzességét. A kettő nem függ össze véleményem szerint.
3 felhasználónak tetszik: szenya, janet7, MadHatter
2014. május 27. 20:46 #115
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2014.05.27. 20:39)
Nem értem, hogy miért lenne valakinek a "kefélés" az első csak mert 15-16 éves korában vesztette el a szüzességét. A kettő nem függ össze véleményem szerint.

Én azon a véleményen vagyok, mint habibi. 10-16 éves fiatalok többsége szerintem sem érett lelkileg erre. Nekik ez csak szex, d*gás, kefélés használhatunk ezer szinonimát, de akkor sem szeretkezés. Persze, kivételek mindig vannak, nem mondom, de tizenhat évesen én is kíváncsi voltam, mint mindenki, mégsem kezdtem el fűvel-fával csinálni. Elnézést, ha így gondolom, de sajnos a mai lányok többsége r*banc, és az a véleményem, hogy egy ilyen fiatal lány inkább a tanulmányaival foglalkozzon, kezdjen valamit magával, oké, bulizgasson egy kicsit, de szerintem jó az, ha megtartja valaki az erkölcsösségét és nem adja oda magát az első udvarlónak. A véleményemet leírtam, és nem is szeretnék vitába bocsátkozni ezzel kapcsolatban. Engem úgysem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről, és én sem kívánom megváltani a világot az aspektusommal. Nekem ez a véleményem és csak leírtam. Nem véletlenül nem reagáltam a hozzászólásokra - nem szeretnék hitet téríteni. Ha nem értitek azt, amit voltaképp mondani akartam, az azért van, mert teljesen más a világnézetünk. Talán később ráébredtek arra, hogy a szex és a szeretkezés két külön dolog.
2014. május 27. 21:50 #116
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
A szüzesség egy állapot, ami majd elmúlik. Nem is értem, miért is "veszítjük el" azt, amikor nem veszítünk el tulajdonképpen semmit, csak elkezdünk nemi életet élni. Én sosem tartottam értéknek. Csak elszakad egy hártya, a többit azt már csak mi képzeljük a dolog mögé.
2 felhasználónak tetszik: janet7, MadHatter
2014. május 27. 21:56 #117
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Nők írnak olyan kommenteket, hogy aki 13 évesen elveszti a szüzességét az k.rva és jogosan ítélik el az emberek, meg hogy a fiúknak lehet, mert ők élvezik, de a lányoknak nem... Nos nem is tudom mit mondjak. Tényleg...
Esetleg azzal is egyetértetek, hogy ha megerőszakolnak egy lányt, aki rövid szoknyában volt és részeg, akkor azt magának köszönheti? Hasonló mentalitás.
Úristen, el sem tudjátok képzelni mennyire a saját nemetek ellenségei vagytok ezzel.
Egyébként meg nehogy már ti mondjátok meg általánosítva, hogy számotokra teljesen ismeretlen (vagy ismerős, akár...) embereknek mikor kellene elkezdeni szexuális életet élni, mikor áll készen, hogy kéne öltözködni, mivel kéne foglalkozni stb. Mindenki azt csinál a SAJÁT testével amit akar és semmi jogotok megszabni és ítélkezni, amíg nem ártanak vele nektek semmit. Jézus...
Senki nem attól lesz valamilyen ember, hogy mikor kezd el szexelni, vagy milyen ruhába bújik. Hogy jöttök ti ahhoz, hogy k.rvázzatok meg r.bancozzatok másokat a döntéseik miatt, amihez semmi közötök? Egyáltalán mi az a r.banc? Egyáltalán miért rossz dolog, ha pl. egy nő sok pasival fekszik le, ha neki az a jó? Ki szabja meg, hogy hogy kéne lennie és mi a helyes? Milyen ÉRTÉKRENDRŐL beszélünk? Miért kéne mindenkinek ugyanolyannak lennie?
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beliyah, szenya
2014. május 27. 22:09 #118
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Diary @ 2014.05.27. 06:03)
1) Ez egy anonim oldal, és nehogy már azt mondd nekem, az ilyesmit kinyilatkoztatni szégyen - pláne név nélkül. Nyilván a való életben nem úgy mutatkozom be, hogy szia, XZ vagyok és ekkor meg akkor. 
2.) Szerintem te meg egyáltalán ne jelentgess ki semmiféle ilyesmit, mert hozzá nem értő ember vagy (tudom, a fiókodban a pszichológiadiploma...), és lehet, te így ítéled meg a környezetedben élő embereket, egyáltalán nem biztos, ez így is van - felteszem, nem mindenki veled beszéli meg a magánéletét vagy az érzéseit. De még ha így is lenne, mi a garancia arra, hogy máshol is így van? Semmi. Elárulom ugyanis, nem tanácsos csakis perspektívák és felmérések alapján gondolkodni, mert nagyon nem lyukadsz ki jól. 
3) Nem feltétlenül az első alkalom határozza meg, ez is egy ostoba klisé, amit hangoztatsz. Lehet, nálad így volt, az emberek többségénél nem. Az első alkalom korántsem a legjobb, akárkivel és akármikor veszti el az ember, ettől még mindig rengetegen élnek nemi életet. Az erőszakolást meg nem tudom, hogy rángattad ide, mert teljesen más tészta. Az nem saját döntés. 
3) A hozzászólásodból azt vettem le, számodra a látszat a fontos, az meg édesmindegy, ki csal utána kit, lényeg, hogy szüzen hálják el. Nocomment...
4) A személyeskedős részekhez szólván pedig: elolvastam az adatlapodat, igen, még tegnap, korántsem tartalak olyan egyedi és fantasztikus embernek, mint te magadat, és ismeretlenül az jött le, nem jössz ki az emberekkel és a korosztályoddal, de ebbe most nem bocsátkozom bele. Továbbra is úgy gondolom, a gondolkodásmódodon nincs mit irigyelni, és nem vagyok zen-mester meg anyám kínja, de hihetetlenül pofára fogsz esni érzelmiek terén, ha ezt így folytatod - most nyilatkozzam azt, a nagy öntudatod is csak egy állapot és egyszer majd elmúlik, majd pedig rádöbbensz, nem az erőd, határozottságod, stb. a lényeg, hanem a szeretet és a boldogság?
Én ezzel befejeztem, nem fogok vitatkozni olyannal, aki érzelmi intelligencia híján van ebben a kérdésben, és még csak meg sem érti, mit beszélek. Különben sem erre való az oldal.



Tudod mit? Nyertél, hiszen neked bizonyára pszichológia diplomád van, mindent tudsz a szexuális dolgokról, ja, és ha ennyire nem érdekel ez az egész, furcsa módon mégis reagálsz, ráadásul nem is akárhogyan.
Személyeskedős rész: egy szóval nem mondtam hogy tökéletes vagyok, és fantasztikus ember,de tudod mit? Legyen igazad: fantasztikusan tökéletes vagyok, nincs bennem hiba, mindig igazam van, és érzelmileg mindig toppon vagyok.

Megismétlem: a korodat/házasságodat hangoztasd, ez még mindig nem azt jelenti, hogy tapasztaltabb vagy akármelyik tinédzsertől. Élhet az ember szép, boldog pompában (hoppá, itt jön a látszat amiről te beszéltél), és fogalma nem lehet a dolgokról, a problémákról - vagy lehetnek az életében olyan traumák, amelyeket lelkileg alig tud túlélni, és láthatja mindenben a rosszat, de legalább következetes lesz.

Te meg se próbálod a másik szemszögét nézni, szentül hiszed, hogy amit te mondasz az így van. Én belegondoltam azokba, amiket írtál, valóban 1-2 dologban igazad van, de amint valami kritika (amit amúgy még azt hiszem, korrekt módon fogalmaztam meg, nem csupa trágárkodással) ér, azonnal bedurcizol, és nem engedsz.
De mivel te ezt is jobban tudod, okos enged szamár szenved, rád hagyom az egészet thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 27. 22:13 #119
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.27. 19:32)
Én is azt mondom, hogy a korai szexuális élet megkezdése igen is hatalmas probléma. Pár hónapja megdöbbenten álltam egy kilenc éves kislány édesanyja előtt, aki a betegfelvételi anamnézis közben kinyögte, hogy a lánya éppen menstruál. Én meg ránéztem a kislányra, aki éppen egy pillangót színezett az asztalnál a többi gyerekkel. Enyhén szólva meglepődtem rajta, hogy őszinte legyek. Szerintem ez valahol nem csak az egészségtelen életmódnak (mozgáshiány, permetezőszerek és egyéb műkaja) köszönhető, hanem annak is, hogy minél jobban haladunk előre, annál hamarabb kezdik meg a fiatalok a nemiéletüket. Látom, valaki itt büszkén villogtatta azt, hogy alig volt tizenöt amikor is megd*gták. Őszinte gratulációm, mert szerintem egy éppen hogy elsős-másodikos középiskolás kislánynak nem éppen a szexszel kéne foglalkozni, hanem az iskolai tanulmányaival. Én elhiszem, hogy egyszer élünk meg minden, de attól nem marad le senki semmiről sem, mert hamar elrohanja a dolgokat. Belegondolsz, a szexnek első sorban nem a testiség a lényege, hanem az, ahogyan a felek lelkileg megélik az egészet. Nem véletlenül mondják azt, hogy minden nő képes a hüvelyi orgazmusra, hiszen minden az agyban dől el. Persze, hogy nem tudják elérni, ha nem a megfelelő partnerrel vannak, akiket nem is szeretnek igazán és azok sem tudnak kompromisszumot kötni, s kitapasztalni, hogy kinek mi a jó. Aki azt mondja, hogy az elsőket élvezte, az hazudik, mert egy nő/lány sem tudja először, hogy melyik pozíció a megfelelő, milyen mélyen kell, milyen szögben, valamint az is befolyásoló tényező, hogy az illető mennyire szűk. Annyi és annyi dolog játszik közre ebben, és manapság elég nehéz megtalálni azt a megfelelő türelmes partnert, aki képes is a nővel foglalkozni nem csak saját magával. Hála a jó Istennek, az én páromat azért érdekli, hogy nekem jó e rossz e, élvezem vagy sem, és évek kellettek ehhez. Látom, a vélemények megoszlanak és egy bicskanyitogató ominózus hozzászólásra habibi már reagált amivel teljesen egyetértek, így tulajdonképpen az ő szavait tudnám leírni kicsit másképp. Szomorú az, ha mai világban egy nőnek/lánynak nem fontos a szüzessége. Azért kíváncsi vagyok, hogy az akit egy buliban kettyintettek meg először, az boldogan fog e visszagondolni azokra a pillanatokra. Hatalmas a különbség egy olyan aktus között, ami egy diszkó klotyójában történt meg, vagy éppen egy diszkrét meghitt gyertya fénnyel világított hálószobában, ahol szól a lágy zene és csak ti ketten vagytok. Én sem vagyok konzervatív, csak mert azt mondom, hogy 10-16 évesen egy gyereknek ne a kefélés legyen az első. Mindennek megvan a módja, helye és az ideje, de nem kultiválom azt, hogy a házasságig várjunk vele. Mindenesetre látszik, hogy a sztárok is ugyanabba a hibába estek, mint a mai fiatalok többsége. Bár annak nagyon örülök, hogy van aki 18-22 évesen mondott igent az elsőre. Az övéké nagy eséllyel pozitív emlék maradt, míg a többieké olyan "Csak beszélni ne kelljen róla.".



Köszönöm, egyrészről hogy megemlítettél, másrészről azt, hogy végre valaki így gondolkodik. Komolyan, örülök, hogy azért nem mindenki bolondult meg.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 28. 09:26 #120
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Idézet (nicky21 @ 2014.05.27. 16:26)
mbgames, remélem fiatal vagy még, mert akkor van időd komolyodni és talasztalni.

Mivel nem vagyok már olyan fiatal, ezért komolyodni nem fogok, de azt gondolom, hogy nem is nekem van szükségem a komolyodásra, hanem azoknak, akik természetesnek veszik, hogy gyerekek élnek szexuális életet.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!