Starity

Így vesztették el szüzességüket a sztárok

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 28. 13:40 #121
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2014.05.27. 22:13)
Köszönöm, egyrészről hogy megemlítettél, másrészről azt, hogy végre valaki így gondolkodik. Komolyan, örülök, hogy azért nem mindenki bolondult meg.

Oh, szóval aki nem ezzel a nézettel ért egyet és nem osztja a kettőtök véleményét, az megbolondult és biztosan hülyeséget beszél, hiszen vélemény és vélemény között van jó és rossz oldal is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. május 28. 13:48 #122
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2014.05.28. 13:40)
Oh, szóval aki nem ezzel a nézettel ért egyet és nem osztja a kettőtök véleményét, az megbolondult és biztosan hülyeséget beszél, hiszen vélemény és vélemény között van jó és rossz oldal is. smileeee.gif


Idézet (habibi @ 2014.05.27. 22:09)

Te meg se próbálod a másik szemszögét nézni, szentül hiszed, hogy amit te mondasz az így van.


Idézet (habibi @ 2014.05.27. 22:13)
Komolyan, örülök, hogy azért nem mindenki bolondult meg.


Kis logikai bukfencet vélek felfedezni.
2014. május 28. 13:53 #123
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.27. 19:32)
Aki azt mondja, hogy az elsőket élvezte, az hazudik

Nem feltétlenül... rolleyes.gif
2014. május 28. 14:19 #124
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.05.28. 13:48)
Kis logikai bukfencet vélek felfedezni.

Rosszul van kiemelve az idézet. Ugyanis folytatódik...;

Idézet (habibi @ 2014.05.27. 22:09)
Te meg se próbálod a másik szemszögét nézni, szentül hiszed, hogy amit te mondasz az így van. Én belegondoltam azokba, amiket írtál, valóban 1-2 dologban igazad van
2014. május 28. 14:23 #125
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.05.28. 14:19)
Rosszul van kiemelve az idézet. Ugyanis folytatódik...;


Valójában nem, csak szükségtelennek éreztem azt is bemásolni. Amit én másoltam be és amit hozzátettél az ugyanazon a logikán halad: miszerint el kell fogadni a másik véleményét. Namármost ezután 5 perccel lebolondozni azokat, akik nem úgy gondolják, ahogy ő, az bizony öncáfolás.
2014. május 28. 14:30 #126
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Látom, szép kis vita kerekedett ebben a témában. Még anno egy másikban - azt hiszem a fogamzásgátlás terén - magam is belefolytam egy vitába, aminek az lett a következménye, hogy a moderátoroknak sok-sok pluszmunkát csináltunk, sőt, talán le is zárták a kommentelési lehetőséget..? Erre már nem emlékszem pontosan... biggrin.gif

A privát véleményem az a korai szexuális aktussal kapcsolatban, hogy hülyeség. Az ember szerintem is bőven ráér gimi végén, vagy utána elkezdeni nemi életet élni. Nem hajt a tatár, s én is úgy gondolom, hogy egy kis tinédzser testileg lehet, hogy érett rá, de szellemileg nem. A szex elsősorban egy szellemi játék, amihez fel kell nőni. Fejben is. Nem mondom, akadnak koruknál érettebb gyermekek is (és ezt az érettséget most nem csak a testi, de szellemi létre is vonatkoztatom), de ettől függetlenül sem értem, miért vágyik valaki ennyi idősen egy ilyen dologra. Kíváncsiság. Oké. Én is az voltam, de nem éreztem késztetést, hogy csak azért legyen barátom, hogy kipróbálhassam. Vagy ha van is pasija ennyi idősen valakinek (amit szintén furának tartok, én ennyi idős koromban fontosabbnak tartottam a játékokat, a barátnőket, a szerelmet meg kiéltem kevésbé veszélyes formáiban - lásd plátóiság rohog.gif ), ne hajtsa őket a tatár.

Nyilván mindenkinek megvan az oka, hogy miért akarja elkezdeni vagy miért nem akarja elkezdeni. Nekem is volt. Ha megteszi, akkor onnantól kezdve övé a felelősség, és ha emiatt sérül, akkor majd nyilván másképp látja a dolgokat. Ha meg nem, akkor nem. Ami nagyon fontos, az a szülő. Ne a haveroktól tudja meg, mi az a szex. A szülő ne legyen prűd, kezelje jól. Irányítsa jól azt a gyereket. Neveljen belé felelősségtudatot. Ha ez megvan, jó az alapozás, az elsődleges szocializáció sikeresen lezajlott, akkor a későbbiekben jó eséllyel a másodlagosnál már lesz egy belső szűrő, ami alapján a gyermek képes lesz mérlegelni és jól dönteni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 28. 15:39 #127
AnitaRisz
AnitaRisz
visszatérő vendég
 
Státusz"A fájdalom tesz minket emberré..."(Scott McCall - Teen Wolf)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 250
Csatolások: 25
Azonosító: 202274
Offline offline
Már bocsánat de ez már milyen cikk, ezzel a szerző csak azt éri el hogy az itt felsorolt celebeknek kevesebb követője lesz,és itt van az eredménye, mindenki egymással veszekszik.
Grat "LexiCobain"
2014. május 28. 15:57 #128
szenya
szenya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 182613
Offline offline
Idézet (AnitaRisz @ 2014.05.28. 15:39)
Már bocsánat de ez már milyen cikk, ezzel a szerző csak azt éri el hogy az itt felsorolt celebeknek kevesebb követője lesz,és itt van az eredménye, mindenki egymással veszekszik. 
Grat "LexiCobain"


Ez nem Lexi "hibája", ő csak megírt egy cikket. Az pedig szép kis rajongó lehet, aki csak azért nem követ többet valakit, mert az a sztár nem az általa elképzelt ideális korban vált meg az ártatlanságától.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. május 28. 16:17 #129
AnitaRisz
AnitaRisz
visszatérő vendég
 
Státusz"A fájdalom tesz minket emberré..."(Scott McCall - Teen Wolf)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 250
Csatolások: 25
Azonosító: 202274
Offline offline
Ok "Szenya" nem is úgy értettem hogy Lexi hibája, csak gratulálni akartam a cikkhez de,kifelejtettem egy szót, és tudom hogy nem is egy ember olyan hogy ez miat nem követ egy sztárt. Egyébként meg amit írtam azt azért írtam mert untam már nézni a veszekedős komenteket.
És szeretnék bocsánatot kérni a szerkesztőtől!!!
2014. május 28. 16:51 #130
- törölt felhasználó -    
Johnny Depp???????????? 13 évesen??????????????????????????? uramatyám!! de ettől még imádom. wink.gif én azért még várnék...
2014. május 28. 17:14 #131
- törölt felhasználó -    
ezek normálisak?? ilyen fiatalon szűz?? ne szórakozzanak már!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
2014. május 28. 17:45 #132
Kamcsatka
Kamcsatka
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 207096
Offline offline
Baszod, én is 13 vagyok, de még gyerek! Hogy néznék már ki úgy, h már én se vagyok szűz? Ez undorító...
2014. május 28. 19:34 #133
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Paris Hilton elég hamar elvesztette a szüzességét!
2014. május 28. 20:18 #134
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.05.28. 14:23)
Valójában nem, csak szükségtelennek éreztem azt is bemásolni. Amit én másoltam be és amit hozzátettél az ugyanazon a logikán halad: miszerint el kell fogadni a másik véleményét. Namármost ezután 5 perccel lebolondozni azokat, akik nem úgy gondolják, ahogy ő, az bizony öncáfolás.



Átgondoltam a másik nézőpontot is, részben egyetértettem egy-két dologgal, és én elfogadtam a véleményét, szimplán elmondtam az enyémet is. Attól, hogy részben értettem egyet, felfogtam a véleményét, részben el is fogadtam, attól a véleményem nem változik a bolondsággal kapcsolatban.
2014. május 28. 20:21 #135
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2014.05.28. 13:40)
Oh, szóval aki nem ezzel a nézettel ért egyet és nem osztja a kettőtök véleményét, az megbolondult és biztosan hülyeséget beszél, hiszen vélemény és vélemény között van jó és rossz oldal is. smileeee.gif



Ez nem csak kettőnk véleménye, a kommentelők 80%-a legalább annyira nem tartják ezt helyesnek, mint a világon még jó pár millió ember, mi szimplán bővebben kifejtettük az egészet.
De most megint csak a fejemet fogom, és engedek, hogy legyen igazad, mert én vagyok lemakacsozva, de ti tudjátok az embernek 2 szavát is kiforgatni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 28. 20:24 #136
ILuvJHutch.
ILuvJHutch.
új tag
 
StátuszHa tehetnem az egbe kialtanek fel hadd vigye el a hangom messze a szel!!-Curtis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.15.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 215339
Offline offline
Lehet h kicsit koran tortent meg egy-ket sztarral...de attol meg ugyanugy szeretem oket...am meg nem m1 mikor veszitettek el? az o dolguk,az o dontesuk volt...el kell fogadni smileeee.gif
2014. május 28. 20:31 #137
Tinaaa159
Tinaaa159
új tag
 
StátuszIf I were a boy.. ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 0
Azonosító: 213407
Offline offline
És ez miért is a nagyvilág témája? Egy szó, amit mostanában nem igazán becsülnek meg: MAGÁNÉLET! (mondjuk, ha sztár lennék, nem szívesen dicsekednék azzal, hogy 13 évesen már éltem nemi életet #MYOPINION)
2014. május 28. 20:55 #138
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (habibi @ 2014.05.28. 20:21)
Ez nem csak kettőnk véleménye, a kommentelők 80%-a legalább annyira nem tartják ezt helyesnek, mint a világon még jó pár millió ember, mi szimplán bővebben kifejtettük az egészet. 
De most megint csak a fejemet fogom, és engedek, hogy legyen igazad, mert én vagyok lemakacsozva, de ti tudjátok az embernek 2 szavát is kiforgatni.

A mai világban én szerintem is - tök mindegy melyik generációt nézzük - valahol abnormálisnak tartják azt, hogy egy gyermek 9-10 évesen menstruál és 13 évesen már nemiéletet él. Sally Sparrow tért ki a hozzászólásában arra, hogy nagyon fontos a szexuális felvilágosítás. Viszont ennek némi hiányát érzem - az is nagy gond, hogy a gyermek az interneten találja meg a dolgokat és barátok között mennek a tévhitek. Én nem is tudom hányszor olvastam csak neten azt a kérdést, hogyha valaki szexel menstruáció közben, az tényleg nem esik teherbe. Egy szülőnek illene elmagyarázni a dolgokat - pláne, ha lány -, hogy hogyan lehet védekezni, használjanak óvszert a nem kívánt betegségek és terhesség elkerülése végett stb. Sokszor azon a véleményen vagyok, hogy egy-egy tini terhességnél valószínűleg nem csak a fiatalok a hibásak, de a szülők is, hogy nem kezelték rugalmasan ezt a témát és inkább elzárkóznak előle. Végül csak akkor kapnak a fejükhöz, amikor megtörtént a dolog és mondjuk lett is egy baba belőle. Ezen a témán igazából ezer évig is vitatkozhatnánk, mert ez már nem csak erkölcsi, de etikai és nevelési kérdés is, amiből nem csak az anatómiát tudjuk kihozni, de akár a pszichológiát is. Úgy gondolom, hogy a fórum korosztálya nem érett egy ilyen téma megvitatásához. Gondolom, akik amellett érvelnek, hogy milyen király, valószínűleg ilyen fiatalon ők is túl vannak az elsőn, de még a büdös életben nem voltak igazán soha szerelmesek. Egy szenvedélyes erotikus szeretkezést gyerekeknek magyarázni olyan, mint a színeket a vakoknak. Legyünk mi a konzervatívak, legyünk mi az ostobák, de nem éri meg leállni velük vitatkozni, hiszen a fiatalok 99%-a ilyen és valahol elkeserít, hogy egy házas asszony is ugyanarra a véleményre kontrázik, amire a mai tinédzserek. Azért kíváncsi lennék 10-15 év múlva a fejére, amikor a gyerek hazaállít 14-15 évesen azzal, hogy aktív nemi életet él és még várandós is lett. Mindegy is igazából. Szerintem fel sem fogták azt, amit írtunk, így felesleges hosszú monológokba bocsátkozni. Ezt már ezen a fórumon rengetegszer tapasztaltam. Mi így gondoljuk, ők így gondolják. Szánjuk őket a felfogásuk miatt, bár ettől függetlenül én is elfogadtam azoknak az álláspontját és véleményét akik az ellenkezőjét állítják, ám egyáltalán nem értek egyet velük.
2014. május 28. 21:05 #139
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2014.05.26. 20:16)

Áruld el nekem, honnan a bánatból szedted te azt, hogy egy nőnek a szüzessége nem a legnagyobb kincse? A történelem során vajon miért vettek el mindig ártatlan, nemileg tiszta hercegkisasszonyt, vagy leányzót? Azért, mert ez igenis a nőnek egy hatalmas értékű dolog. Az aki nem így gondolja, el nem bírom képzelni, milyen gondolatok kavaroghatnak a fejében. Nem tudom vallásos vagy e, de ez már a Bibliában is elég elég nagy jelentőséggel bíró dolog volt. Komolyan, fogtam a fejem, amikor ezt a részt olvastam.


Pontosan a hozzád hasonló mentalitású emberek azok, akik a nőket a főzés-mosás-gyerekszülés szentháromság szintjére degradálják, a férfiakat pedig kizárólagosan a fizikai munkához és a hagyományos népmesei "maszkulin keménységhez" kötik. Igen nehéz szavakba önteni, hogy az ilyesféle elvek milyen ostobák és az egyénben milyen komplexusokat okozhatnak. Továbbá teljesen érthetlen számomra, miért a régi időkbe nyúlsz vissza és miért a Bibliával igyekszel hitelt adni a szavaidnak. De ha már a történelemre hivatkozol, egy időben a vöröshajúak erkölcstelennek, a keresztény vallást nem követők bűnösöknek, a tudományos tényekkel előálló kutatók halálra ítéltnek számítottak, tényleg ide vágyunk vissza? Ma már - jobb helyeken - teljesen megszokott, hogy a nők a férfiakkal egyenrangúként kezelendők. Ám a történelem arra ad igazolást, hogy a világ erre csak az utóbbi időben kezd ráébredni. Például a ma már embertelennek számító szavazati jog hiánya is csak a legenyhébb (!) fajtája volt a nőelnyomásnak. Pedig minden épeszű ember számára egészen egyértelmű, hogy a nemek között nincs alá-fölé rendeltség - szerinted ebben a témában is a "régi idők" szokásai követendők? Miért nem károgsz tehát a vöröshajúakra, vagy miért nem tagadod, hogy a Föld geoid alakú? De hiszen régen ez volt a szokás...!
Természetes, hogy mindenki alanyi jogon véleményt formálhat a világ dolgairól - régen ez sem így volt! -, de a te szabadságod ott végződik, ahol a másik emberé kezdődik - a civilizált, békés együttélésnek ez az alappillére, és nem egymás alaptalan bántása meg a kreált elvek.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. május 28. 21:23 #140
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (lavonn @ 2014.05.28. 21:05)
Pontosan a hozzád hasonló mentalitású emberek azok, akik a nőket a főzés-mosás-gyerekszülés szentháromság szintjére degradálják, a férfiakat pedig kizárólagosan a fizikai munkához és a hagyományos népmesei "maszkulin keménységhez" kötik. Igen nehéz szavakba önteni, hogy az ilyesféle elvek milyen ostobák és az egyénben milyen komplexusokat okozhatnak. Továbbá teljesen érthetlen számomra, miért a régi időkbe nyúlsz vissza és miért a Bibliával igyekszel hitelt adni a szavaidnak. De ha már a történelemre hivatkozol, egy időben a vöröshajúak erkölcstelennek, a keresztény vallást nem követők bűnösöknek, a tudományos tényekkel előálló kutatók halálra ítéltnek számítottak, tényleg ide vágyunk vissza? Ma már - jobb helyeken - teljesen megszokott, hogy a nők a férfiakkal egyenrangúként kezelendők. Ám a történelem arra ad igazolást, hogy a világ erre csak az utóbbi időben kezd ráébredni. Például a ma már embertelennek számító szavazati jog hiánya is csak a legenyhébb (!) fajtája volt a nőelnyomásnak. Pedig minden épeszű ember számára egészen egyértelmű, hogy a nemek között nincs alá-fölé rendeltség - szerinted ebben a témában is a "régi idők" szokásai követendők? Miért nem károgsz tehát a vöröshajúakra, vagy miért nem tagadod, hogy a Föld geoid alakú? De hiszen régen ez volt a szokás...! 
Természetes, hogy mindenki alanyi jogon véleményt formálhat a világ dolgairól - régen ez sem így volt! -, de a te szabadságod ott végződik, ahol a másik emberé kezdődik - a civilizált, békés együttélésnek ez az alappillére, és nem egymás alaptalan bántása meg a kreált elvek.



Egyetlen egy komment alapján egyetlen egy témában nem értem, ti honnan vontok le következtetéseket. Amikor én ezt a vitapartneremnek említettem a kommentemben, akkor már jó ideje láttam a megnyilvánulásait, és az adatlapját - itt csupa olyan ember kezd el kontrázni, akivel a Starityn össz-vissz egyszer ha találkoztam. Ezzel a témával kapcsolatban ez a véleményem, nem biztos, hogy másban nem vagyok toleránsabb, vagy empatikusabb. Én vagyok most itt egyedül szidva, amiért egy számomra ledöbbentő hozzászólással kapcsolatban elmondtam a véleményem, de a másik fél a sértett, és az bezzeg úgy szidhat bárkit, mint annak a rendje.

Azért vagyok ostoba, mert nekem más nézetem van, mint egyeseknek? Két kommenttel ezelőtt én kaptam az ívet, hogy ne ítélkezzek, most pedig sorra lökitek a megjegyzéseket. És még én vágom magam alatt a fát... Nem azonosítom be a nőket sem ilyen kategóriába, a férfiakat sem amolyanba. Vannak dolgok, amelyeket úgy gondolom nemenként külön-külön, máshogy élünk meg, másképp kéne csinálni, esatöbbi.
Abban egyetértek, hogy a nőket nem kéne elnyomni, de ezen azért tartom fölöslegesnek az agonizálást, mert például az iszlám vallásban a nő konkrétan van, amúgy semmibe van véve. Azaz igazság, hogy még nagyon most se becsülik a nőket - nade ők se magukat! Ha már ebbe így belemerültünk, induljunk ki abból, hogy nő áll be "dubajozni" a prostituáltak közé, csak azért hogy pénzt keressen. Na ebben például azt mondom, hogy előbb halnék éhen, minthogy én ezt műveljem.

A Bibliáról: vessetek meg, mert én keresztény ember vagyok. Nem vagyok elfogult és elvakult, nem mindent a Bibliára alapozok, a vallás és a meleg témákban úgy gondolom, nem lehet döntést hozni, de számomra ez is fontos. De egyébként kiemeltem utána, hogyha nem vallásos, azt ne vegye figyelembe, nyilván ha valaki ateista azt egy ilyen érvvel nem lehet befolyásolni.
Visszatérve: elég sok mindent a történelemre alapozok, és a vallásra - a vallás nekem az életem egy nagyon fontos része, úgy gondolom, a történelemmel kapcsolatban pedig úgy vagyok, hogyha még mindig itt vagyunk (mármint az emberiség), azért annyira rosszul valamit nem csinálhattak az elődjeink.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!