Starity

85 éves a világ legidősebb prostituáltja

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 03. 20:05 #81
Skill
Skill
új tag
 
StátuszKoRn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 81
Azonosító: 226913
Offline offline
Én ezt nem értem, mármint azt igen hogy ő most ezzel foglalkozik, de hogy ez őt miért vonzza?Tény, hogy a korához képest fiatalos, de akkor inkább valami mást csináljon, na de ez...
2014. június 03. 20:55 #82
LadyReka
LadyReka
visszatérő vendég
 
Státusz~When I grow up, I want to be nothing at all~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 17
Azonosító: 142444
Offline offline
ez...ez... azt jelenti, hogy 81 évesen lett prosti? aztarohadt:D elég extrém, bár soha el nem tudnám képzelni, hogy akár 10(!!!) vendéget is fogadjon egy héten...
2014. június 06. 20:12 #83
- törölt felhasználó -    
Szerintem ti (tisztelet a kivételnek) nem olvastátok tovább a cím alatti szöveget.
Ez a nő bizonyára ilyen módon akarja pótolni férje halálát, s mint leírták, beszélget is a férfiakkal.
A felnőttek gyakran szexuálisan próbálják pótolni azokat a dolgokat, amik eltűntek életükből, s hogy betöltsék az így keletkezett űrt.
Nem kell elítélni senkit azért, mert nem tudja feldolgozni az egyik szerette halálát.
És igen: 85 éves. Hozzáfűzném, ez nekem nem meglepő, ugyanis a mai idős emberek fiatalkora homályos volt, s a szüleik nem tudtak, illetve nem mertek ilyen témákról beszélni a gyerekeiknek. Úgy nevezett tabu volt ez.
Na most, ha egy nő, vagy férfi nem tud eleget erről, akkor mit várunk el?
Sheila Vogel-Coupe- nek azt sem mondták el, hogy egy szeretett ember halálát hogyan kell feldolgozni, mit szabad tenni, s mit nem. Akkoriban a halál témája is tabunak számított.
Egy idős embert nehéz kioktatni, hiszen az agyában másként zajlanak a dolgok. Magyarul lassabb a felfogása. Bárki bármit mond neki erről a kényes témáról, magyarázkodni fog, hogy ő mindezt nem rossz szándékból teszi.
Félreértés ne essék, ő nem egy gonosz boszorka, csupán nehéz lelkiállapotában rosszul cselekvő nő.
Végére leírom, nagyon sajnálom őt, a férjét, és a családját, főleg az unokákat, hogy nem lehet mamájuk, aki sokat foglalkozna velük.
2014. június 09. 12:57 #84
Sely64
Sely64
 
StátuszSoha ne hagyjon el benneteket a remény! - Éhezők Viadala
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 210448
Offline offline
Hát ez undorító!
2014. június 16. 20:59 #85
DóriXD
DóriXD
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.02.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 218335
Offline offline
Ööööööö,oké. lol2.gif
2014. június 24. 15:35 #86
Sajt200
Sajt200
 
StátuszRossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. ˇˇ Dumbledore
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 626
Csatolások: 0
Azonosító: 196987
Offline offline
Ki az a hapi?! Na mindegy biggrin.gif Ő aztán tényleg "szupernagyi", a szó rosszabbik értelmében.
A családja meg kitagadta... hát szerintem csak azért lett prosti mert egyedül érezte magát (mert gondolom a családja leszarta). Jó-jó ez azért nem megoldás, de lehet hogy egy kis nimfománia is benne van a dologban...ennek kellett volna utánanéznie a sajtónak.
2014. július 10. 12:05 #87
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Hát gratulálok neki smileeee.gif
2015. március 07. 16:51 #88
- törölt felhasználó -    
Gratulálok ettől jobb lett a világ.
2015. március 29. 16:03 #89
- törölt felhasználó -    
„Gyakran a férfiak felhívnak és azt mondják, hogy 'Folytathatnánk a beszélgetést, mert nagyon felvillanyozol.' Tisztában vagyok vele, hogy nagyon nagyon szexi vagyok”

Ó, hát... persze, hogy... mellow.gif Én értem, hogy nehezen érinthette a férje halála, teljesmértékben, csak nem hiszem, hogy ő így boldog. unsure.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!