Starity

Terápiával gyógyítanák a homoszexualitást

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 10. 10:45 #81
MUCI1985
MUCI1985
új tag
 
StátuszSomeday all my dreams will come true..;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.09.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 175178
Offline offline
Őszinte leszek,nekem nem ártottak a melegek ,nincs konkrét bajom se velük.Minden esetre egy helyiségben nem tudnék megmaradni velük,sajnos nem tudom elviselni a látványukat ,nem megy.Én így érzek nem tudok ellene tenni,őszintén talán nem is akarok.Nem gúnyolom őket, csak inkább levegőnek nézem.Bármit mondjanak ez természet ellenes.
2014. június 10. 10:58 #82
vlili
vlili
 
StátuszLannister párti.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.26.
Hozzászólás: 767
Csatolások: 5
Azonosító: 214072
Offline offline
Nos,nekem nincs bajok velük..Nagyon sok kedvenc színészem és énekesem homo- vagy biszexuális .
2014. június 10. 10:59 #83
vlili
vlili
 
StátuszLannister párti.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.26.
Hozzászólás: 767
Csatolások: 5
Azonosító: 214072
Offline offline
ja,és ez nem egy betegség,hogy "gyógyítani kellene"
2014. június 10. 12:46 #84
Selenafan92
Selenafan92
visszatérő vendég
 
Státusz€Ł VAGY¤K łTTH¤N ×Đ ×Đ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 211131
Offline offline
Miért kéne őket "meggyógyítani"??? Olyanok,amilyenek, és ezen nem kell változtatni. Ez körülbelül olyan, mintha kutyából macskát akarnának csinálni...
2014. június 10. 13:19 #85
hirschzsofi0711
hirschzsofi0711
You don't own me
 
Státusz“There are much worse games to play.” ♥❤❥ ❦❧♥♡✦❉ ❥❦❧❃ ❂❁❀♔♕
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 1241
Csatolások: 31
Azonosító: 202533
Offline offline
Nem értem, hogy erre miért van szükség-.-"
„Senki sem változtathatja meg a bőrszínét vagy a születése helyét, de az életmódjukon változtathatnak.” nekem ez nagyon durva. Vannak rasszista emberek, de akik akarják azok eltudják így fogadni az embereket.. Az előítélet persze itt is él, és sokan úgy viselkednek velük szemben , mintha egy másik faj lennének, vagy valami fertőzöttek és ez szerintem undorító. Én nagyon örülnék, ha a társadalom elfogadóbb lenne a homoszexuálisokkal.. Azért mert valaki más.. Áhh az ilyen embereket sosem fogom tudni megérteni.. Persze az ilyen Conchita szintű transzvesztitákkal már megint más a helyzet..
2014. június 10. 13:21 #86
- törölt felhasználó -    
Jót nevettem. Sok sikert az általuk kieszelt hihetetlenül okos ötletnek minősülő TERÁPIÁHOZ. Nem értem, hogy miért kell más ember személyes dolgaiba folyamatosan beleugatni és úgy tenni, mintha mi tudnánk, hogy annak a másik, tök független illetőnek mi a jó/jobb az életében. A naagy nyugat megint sziporkázik.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Jody
2014. június 10. 13:54 #87
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ez nagyon gáz, komolyan mondom. Terápia? Most képzeljük el azt, hogy a homoszexualitás egy vallás. Azt is meg kell változtatni? Tisztára úgy érzem magam, mint a középkorban, amikor a reformáció terjedni kezdett és jöttek az ellenreformőr katolikus papok, akik vissza akarták téríteni a reformációt felvett népeket. Látszik, hogy amerikában találták ki ezt az egészet. Csak úgy zárójelben jegyezném még meg, hogy a homszexualitás nem újkeletű dolog, már az antik Rómában és görögországban is mindenki csinálta mindenkivel -van is egy ilyen könyv, amiben erotikus versek vannak gyűjtve.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, tothbianka, Szandi0820
2014. június 10. 13:56 #88
- törölt felhasználó -    
És ha valaki meleg? Legyen.
2014. június 10. 14:11 #89
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.06.09. 20:56)
Én valahol nagyon örülök neki, hogy vannak még a világon olyan emberek, akik igen is természetellenesnek tartják ezt az egészet. Kevesen vagyunk, akik így gondolkodnak, így most talán ezzel a görbe tükörrel az emberek belátják, hogy a homoszexualitás a fajfenttartással szemben inkompatibilis. Egyébként, ha jól tudom, a ferde hajlam igen is betegségnek minősül, mivel agyat érintő elváltozás - ha jól emlékszem a limbikus rendszerhez köthető, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Egyszer olvastam valahol egy tanulmányt erről, de mivel nem vagyok a melegek megszállottja, így nem is emlékszem teljesen az egészre. Pszichológiai terápiával állítólag nagyon sok minden gyógyítható, sőt nekem az a véleményem, hogy a rákot is le lehet győzni, ha a beteg nagyon erősen küzd nem csak fizikailag, de mentálisan is a betegség ellen. Rengeteg olyan tanulmányt olvastam, amelynek nyomán a placebo hatást tanulmányoztak és volt olyan, aki mindenféle farmakológiai szer hiányában meggyógyult. Miért ne lehetne akár a homoszexualitást is így kezelni? Mondjuk azzal vitatkoznék, hogy senki sem születik homoszexuálisként, de most ez elgondolkodtatott. Szerintem van ráció ebben az egészben. Valóban a média és a divat hatására lett ennyi - többségük divat - homoszexuális. Persze, attól még valaki lehet jó ember, hogy éppen más igényei vannak az ágyban. Viszont, ha tényleg genetikai hiba lenne, akkor elvileg az élettel nem összeegyeztethető - mivel képtelen a szaporodásra -, így ki kellene szelektálódnia. Szóval, van abban valami, hogy a psziché is közrejátszik ebben. A nyilatkozat meg nem undorító, nem felháborító, hanem a nyers valóság. Igen is, ideje lenne meghúzni a határvonalat a toleranciával kapcsolatban.


Fajfenntartással inkompatibilis -nem hiszem, hogy olyan sokan lennének a melegek, hogy veszélybe kerülne az emberiség fennmaradása. Sőt, ha pl. egy gyerek neveléséről van szó, 1000%-ban biztos vagyok benne, hogy egy meleg pár sokkal nagyobb szeretetben és boldogságban tud felnevelni egy örökbefogadott gyereket, amíg egy alkoholista apa veri a feleségét és a gyerekeit. És annyira jó, hogy az emberiség mindig elfelejti, hogy amióta világ a világ, azóta vannak-voltak-lesznek melegek. (Ahogy említettem az előző bejegyzésben, csak nézzük végig az antikvitáskori irodalmat) És amúgy is, aki a legjobban elutasítja a melegeket, azokban van bennük a leginkább elnyomva ez a hajlam. Tegyük fel a kérdést: miért utálom a melegeket? Mit látok bennük, amit tudat alatt elutasítok magamban? Ennyi erővel a pöszéket és a hadarókat is szelektálhatnánk, mert egy gyerek nem beszédhibákkal születik.
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, tothbianka, janet7, Szandi0820, Jody, Phaedra
2014. június 10. 14:30 #90
- törölt felhasználó -    
Ez a nő és a pszihológia.. Ha tehetném elvenném a diplomáját! cool.gif Nem kéne beleugatnia mások dolgaiba. És tényleg vannak olyan melegek és leszbik akik úgy kelnek fel, hogy mától homoszex leszek, de nem értem miért akarja belőle "kigyógyítani" az embereket.. Mivan ha jól érzik magukat úgy ahogy vannak?
2014. június 10. 15:45 #91
g.erika.99
g.erika.99
új tag
 
StátuszMentsd meg a Földet! Ez az egyetlen hely ahol csokit lehet kapni. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.12.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 205924
Offline offline
Szerintem ez egy jó nagy hülyeség úgy ahogy van.
Ha valaki meleg akkor had legyen az. Ez most úgy jön ki hogy te egy olyan dolgot szrretsz ami néhány ember szerint beteges és akkor? Téged sem visznek pszichológushoz miatta. Ha valaki így érzi jó magát, ha valaki meleg az legyen. Hagyjuk ha legyen önmaga.
2014. június 10. 15:55 #92
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
ha valamit gyógyítanának akkor kezdjék a szexizmussal, a hím-soviniszták gusztustalan tömegével. miért fáj az másoknak ha valaki a saját neméhez vonzódik?! bezzeg a nemek közötti egyenlőtlenség még mindig nem akkora probléma..
2014. június 10. 15:57 #93
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
aki meg nem biztos a nemi hovatartozásában az meg nem "meleg", maximum biszex vagy kíváncsi, szóval ez úgy baromság ahogy van, de nem csodálkozom, vallásos idióták újabb "tisztító" programja..
2014. június 10. 16:34 #94
- törölt felhasználó -    
Na, ezen nagyon röhögtem. Aberrált idiòta az az ember aki homofób. Már mièrt kène ezeket az embereket elìtèlni? Nem èrtem... A homofóbokkal az a legnagyobb baj, hogy mi van, ha a saját gyereke lesz meleg/leszbikus? Akkor kihajìtja mint macskát szarni? Nem hiszem... Nekem jó pár rokonom, közeli csalàdtagom meleg/leszbikus, ès imádom őket, mert kedvesek, aranyosak, és gondoskodóak. A legközelebbi rokonom az anyukám, utána az uncsitesóm. Ès jè! Imàdok egy családban lenni velük! Szòval jöhetnek a homofòbok, csesztessenek felőlem, azok megbánják. Nem vagyok kegyes az utálókkal ès a homofóbokkal..
2014. június 10. 16:57 #95
- törölt felhasználó -    
nem értitek, a társadalomra nézve kártákony az elfogadásuk,a jovo nemzedékei úgy fognak felnoni ,hogy ez természetes, pedig ugyanugy perverz, mint pld a transzvesztitának lenni és a tobbi
2014. június 10. 17:01 #96
- törölt felhasználó -    
Sose voltam az, aki támogatta a homoszexualitást. Sőt, kifejezetten irritál, de mit tehetnék ellene? Ha valaki a saját neméhez vonzódik, megpróbálom elviselni. Nem szidom őket, nem alázom meg. Miért kéne megváltoztatni őket? Mindenki úgy jó, ahogy van. Ők sem szidják a heterokat, mint mi.
2014. június 10. 17:36 #97
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Beyla írta: „Igen is, ideje lenne meghúzni a határvonalat a toleranciával kapcsolatban.”
teljesen igazad van.
szerintem nagyon jó ötlet, hogy pszichológiával "kezeljék" a homoszexualitást, de nagyon kevesen vannak az olyanok, akik ezzel küzdenek és gyógyítani akarják. gondolom én. a homokosok fele egyébként is csak divatból "változott meg"...
2014. június 10. 17:58 #98
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Lehet jó ötlet lenne, bár nem vagyok homofób.
2014. június 10. 18:22 #99
- törölt felhasználó -    
Mindez szép és jó. És mi van akkor, ha az ,,alany" jól érzi magát ,,így"? Abba persze bele se gondolnak, hogy maguknak a ,,betegeknek" jó lesz- e ez a terápia, csak az köti le őket, hogy a többi ,,normális" egyedet ne zavarják ezek a szerencsétlenek.
Elítélhettek ezért, képzeletben lehet, megköveztek, de ez szerintem undorító.
És nem az akarat, hogy segíteni akarnak, hanem, hogy miért csinálják.
1 felhasználónak tetszik: tothbianka
2014. június 10. 18:25 #100
- törölt felhasználó -    
Ez igazán vicces volt a tisztelt ötletgazdától, jót mosolyogtam rajta. Lehet, hogy nincs igazam, de az én véleményem az, hogy ez nevetséges. Olyan, mintha egy külön fajként kezelné ezeket az embereket. Mert ők is emberek. Nem szeretnék szentbeszédet írni, sem a békét, meg az elfogadást hangoztatni. Beyla véleményét is el tudom fogadni, mert mindez nézőpont kérdése. Mindig is lesznek olyanok, akik ezt nem tudják elfogadni, de én tiszteletben tartom a másik gondolatait a témával kapcsolatban.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!