Starity

Woo Ji Ho

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 10. 10:45 #1
- törölt felhasználó -    
Ha jól vettem észre Zico-ról még senki sem indított fórumtémát. Én ezt most megteszem. Tölthettek fel bármilyen képet róla, természetesen.

Ti mikor ismertétek meg?
2014. augusztus 30. 21:23 #2
Blea
Blea
új tag
 
StátuszNe engedd hogy megmondják hogy mit szeress. Mindig légy önmagad
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 232443
Offline offline
2013-ban ismertem meg Zico-t és a BToB-t. Nagyon egyedi a stílusa és jó Leader smileeee.gif
2015. november 02. 17:22 #3
- törölt felhasználó -    
Zico-t és úgy a Block B egészét én 2011-ben ismertem meg. A klipekből persze egyből Zico-t szúrtam ki kedvencnek biggrin.gif Furcsa volt, hogy őt kedveltem meg a legelőször, mert mikor még csak képeket láttam róla nem volt szimpatikus. blush.gif
Mára viszont hatalmas kedvencem, nagyon megfogott. wub.gif Hatalmas tehetségnek tartom. meghajolo.gif
Egyébként a bátyát TaeWoon-t előbb ismertem meg még a Co-Ed School-os korszakában és nagyon meglepődtem mikor megtudtam, hogy ő és Zico testvérek. rolleyes.gif Igaz Zico-t jobban szeretem, de tagadhatatlan, hogy mind ketten hatalmas tehetségek. smileeee.gif

És hát jöjjön a napom fénypontja, ma végre megjelent Zico Boys And Girls száma. yahoo.gif Újabb remekmű wub3.gif
2016. május 29. 16:28 #4
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Én ebben az évben vagy is 2016-ban ismertem meg Woo Ji Ho-t. Még hozzá nagyon meg tetszett az I Am You, You Are Me klipje egyszerűen annyira jó wub3.gif ez a klip és a zene hogy egyből kedvencem lett "ZICO" heart.gif
Már több klipben is láttam és ott is tetszett "ZICO" hangja thumbsup.gif [/b]
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok