Starity

Demi messziről kerüli a lesifotósokat

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 10. 19:56 #1
- törölt felhasználó -    
A Londonban töltött ideje alatt arról mesélt, hogy egy híresség miként kerülheti el a paparazzikat, de szót ejtett többek között a titokzatos barátjával írt dalról is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. június 10. 19:56 #2
- törölt felhasználó -    
Hát ez nagyon cuki biggrin.gif
2014. június 10. 19:58 #3
- törölt felhasználó -    
nagyon jó...szerintem ez így van jól..imádom<3
2014. június 10. 20:11 #4
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Ez így rendben van! Nem is kell mindig a paparazzók kedvébe járni...! wink.gif
2014. június 10. 20:19 #5
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Kicsit fura elhinni, mert általában a rajongók is mindig ott vannak pl. egy hotel előtt és ott várják Demit. És ha ők tudnak arról, hogy ott van akkor a paparazzik is. Meg azért látni Demiről is néha lesifotót.
2014. június 10. 20:24 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (PinkBarbie @ 2014.06.10. 20:19)
Kicsit fura elhinni, mert általában a rajongók is mindig ott vannak pl. egy hotel előtt és ott várják Demit. És ha ők tudnak arról, hogy ott van akkor a paparazzik is. Meg azért látni Demiről is néha lesifotót.

Persze, hogy van Demiről is paparazzi kép, mivel ő sem egy apáca aki bezárkózva él.
Mi, átlag emberek el se tudjuk képzelni milyen, hogy nem csinálhatnánk akármit például a parkban, mert mindenhol ott vannak a paparazzik.
2014. június 10. 20:25 #7
- törölt felhasználó -    
megértem Demit smileeee.gif ha híres lennék (bár nem leszek az) én sem rajonganék a lesifotósokért biggrin.gif
2014. június 10. 20:27 #8
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy így éli a privát életét. Bár megmondom őszintén, néha nem lenne rossz, ha láthatnánk róla és Wilmerről aranyos képeket, de közben meg örülök, hogy nem, mert éjjel-nappal ezzel lenne tele a média, Ő meg arra nagyon ugrik, ha a párkapcsolatán csámcsognak. laugh.gif Amúgy sokan [Neveket inkább nem említek] tuti, hogy odaszólnak a paparazzóknak, hogy 'Na most xy helyre megyek', mert olyan nem létezik, hogy valakit mindenhol megtaláljanak, bármit is csinál...

Idézet (PinkBarbie @ 2014.06.10. 20:19)
Kicsit fura elhinni, mert általában a rajongók is mindig ott vannak pl. egy hotel előtt és ott várják Demit. És ha ők tudnak arról, hogy ott van akkor a paparazzik is. Meg azért látni Demiről is néha lesifotót.


Demi ezt a magánéletére értette, mint például amikor szabadidejében elmegy a pasijával vacsorázni, meg erre-arra, akkor azt úgy intézi, hogy ne tudjanak róla, és csak nagyon ritkán sikerül elcsípniük, nem úgy mint pl Selena Gomez esetében, akiről egy nap kismillió kép készül, hogy most épp itt vásárolt, vacsorázott vagy lovagolni volt. Természetesen amikor munkával kapcsolatos megjelenései vannak, és a szállodából megindul az xy helyre, egyértelmű, hogy tudnak róla: KépKép
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. június 10. 20:28 #9
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3399
Csatolások: 57746
Azonosító: 155975
Online online
Örülök, hogy kerüli a paparazzókat, mert így legalább nem nagyon kerül pletyka helyzetb..Pl. ha elmegy vacsorázni valakivel akkor nincs az, hogy már is járnak stb. smileeee.gif
2014. június 10. 20:32 #10
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van! Ha olyan helyre megy és (direkt) kiteszi valami közösségi oldalra, hogy ide megyek xy-al akkor még jó, hogy lefotózzák smileeee.gif
2014. június 10. 20:37 #11
- törölt felhasználó -    
Szerintem jól teszi! Aki folyton paparazzik előtt van rengeteg rossz kép kerülhet ki róla, vagyis sértegetés lesz a vége. Demi tudja mit csinál.
2014. június 10. 20:44 #12
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Biztos, hogy lehet egy olyan kevésbé forgalmas, eldugott éttermet vagy kávézót találni, ahol az ember simán megvacsorázhat partnerével a média kizárásával. Ha az illető nem tudatja a fotósokkal vagy nem közli le egyéb közösségi oldalakon, hogy hol lesz aznap este, akkor igen kicsit az esély arra, hogy a paparazzók csak úgy előtűnjenek a semmiből. Sőt, ha jól tudom, számos híresség paparazzókat fogad, hogy őket fotózza. Nem is kell mindenki orrára kötni azt, hogy hol merre, kivel volt az ember, elvégre a sztárok is szimpla emberek, akiknek szintén van magánéletük. Minden lehetséges, csak eléggé kell akarni. Szimpatikus nyilatkozat volt a részéről.
2014. június 10. 20:44 #13
T. Julcsi
T. Julcsi
új tag
 
StátuszUtállak de ez így pont jó <3 !!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.05.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 227133
Offline offline
Igaz aki nagyon szeretné hogy fotózzák oda megy hol sok a paparazzi smileeee.gif
2014. június 10. 20:46 #14
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1409
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Ki örülne annak,hogy a képébe rakna egy kamerát!Igaza van!
2014. június 10. 20:47 #15
- törölt felhasználó -    
Annyira igaza van...imádom Demit!!
2014. június 10. 20:50 #16
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van!
2014. június 10. 20:54 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.06.10. 20:44)
Biztos, hogy lehet egy olyan kevésbé forgalmas, eldugott éttermet vagy kávézót találni, ahol az ember simán megvacsorázhat partnerével a média kizárásával. Ha az illető nem tudatja a fotósokkal vagy nem közli le egyéb közösségi oldalakon, hogy hol lesz aznap este, akkor igen kicsit az esély arra, hogy a paparazzók csak úgy előtűnjenek a semmiből. Sőt, ha jól tudom, számos híresség paparazzókat fogad, hogy őket fotózza. Nem is kell mindenki orrára kötni azt, hogy hol merre, kivel volt az ember, elvégre a sztárok is szimpla emberek, akiknek szintén van magánéletük. Minden lehetséges, csak eléggé kell akarni. Szimpatikus nyilatkozat volt a részéről.


meghajolo.gif Így kapásból legalább öt olyan híresség neve ugrik be, akik tuti az általad említett: 'paparazzókat fogad, hogy őket fotózza' módszert alkalmazza... laugh.gif
2014. június 10. 20:59 #18
- törölt felhasználó -    
Biztos nagyon idegesítőek lehetnek a lesifotósok. Demi nagyon okosan teszi, hogy megválogatja azokat a helyeket, ahová jár. Tényleg igaza van abban, hogy van jópár olyan sztár, akik direkt mennek olyan helyre, ahol megtalálják őket. Ezért is szeretem Demit, mert nem feltűnősködik direkt. heart.gif
2014. június 10. 21:01 #19
- törölt felhasználó -    
Támogatom! Nagyon jó ötlet és igaza van,hogy aki azt akarja,hogy ne találják meg akkor olyan helyre megy smileeee.gif
2014. június 10. 21:17 #20
- törölt felhasználó -    
Már várom!! kíváncsi vagyok arra a számra smileeee.gifÉs amúgy szerintem jól teszi hogy kerüli őket és igaza van hogy csak azok jelennek meg olyan helyeken ahol sok a paparazzó akiknek feltűnése viszketegségük van.nagyon szeretem Demit <3
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok