Pankráció V.
2014. július 16. 14:42
#1321
Now leave me alone with my baby. ~ AJ Lee against The World
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. július 16. 16:58
#1322
|
|
MrVelvetSkyAll Red Everything™ |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.08.28. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 26 Azonosító: 210689 offline
|
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 14:42)
Now leave me alone with my baby. ~ AJ Lee against The World


:3
2014. július 16. 17:00
#1323
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.07.16. 16:58)
:3
Annyira szeretem. <33
2014. július 16. 17:25
#1324
Öööö.. hát.. oké.
2014. július 16. 17:28
#1325
Idézet (orangeRKO @ 2014.07.16. 17:25)
Öööö.. hát.. oké.
Szuszá, én is megutáltam mindkettő csajt. Egyik pillanatban ősi ellenségek most meg beszt frendsz forevörcsi.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. július 16. 17:29
#1326
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 17:28)
Szuszá, én is megutáltam mindkettő csajt. Egyik pillanatban ősi ellenségek most meg beszt frendsz forevörcsi. 
Szánalmas...
Zigglerre, hogy rámozdultak
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. július 16. 17:33
#1327
Idézet (orangeRKO @ 2014.07.16. 17:29)
Szánalmas...
Zigglerre, hogy rámozdultak

Zigglerre, hogy rámozdultak
Ja. Bár Lay-től még elnézem, de Summer nagyon undi. :/
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. július 16. 17:34
#1328
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 17:33)
Ja. Bár Lay-től még elnézem, de Summer nagyon undi. :/
Lay volt régen a kedvenc dívám xD
Summer undorító, visszataszító.
1 felhasználónak tetszik:
MrVelvetSky
2014. július 16. 17:35
#1329
Idézet (orangeRKO @ 2014.07.16. 17:34)
Lay volt régen a kedvenc dívám xD
Summer undorító, visszataszító.
Summer undorító, visszataszító.
Ja, Lay az jó.
Beugrott, amikor The Rock Vickie-nek énekelt.
2014. július 16. 17:38
#1330
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 17:35)
Ja, Lay az jó.
Beugrott, amikor The Rock Vickie-nek énekelt.
A valaha volt legjobb WWE-s momentum az én szemembe! 
Beugrott, amikor The Rock Vickie-nek énekelt.
Rocky Baby
Áá az nem volt semmi
Ez sem volt rossz,de kicsit Ratyi
1 felhasználónak tetszik:
nikkibella1
2014. július 16. 17:43
#1331
Idézet (orangeRKO @ 2014.07.16. 17:38)
Rocky Baby
Áá az nem volt semmi
A John Cenas dala tetszett a legjobban, visszanézve is hatalmas.
Ez sem volt rossz,de kicsit Ratyi
Áá az nem volt semmi
Ez sem volt rossz,de kicsit Ratyi
Íme az amerikai Mr. Busta *-* Annyira tetszik ez a Word Life titantrona
2014. július 16. 17:48
#1332
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 17:43)
Íme az amerikai Mr. Busta *-* Annyira tetszik ez a Word Life titantrona
De sztem ja, kicsit tényleg erőltetett volt ez a nagy rap szerkó... ://
Az *-* Busta&Cena
Az :/ Nagyon gagyi volt a felsője, meg a Sapija, elég lett volna valami feliratos sapka, az elég lett volna :/ de jól rappel
2014. július 16. 17:49
#1333
Idézet (orangeRKO @ 2014.07.16. 17:48)
Az *-* Busta&Cena
Az :/ Nagyon gagyi volt a felsője, meg a Sapija, elég lett volna valami feliratos sapka, az elég lett volna :/ de jól rappel
Az :/ Nagyon gagyi volt a felsője, meg a Sapija, elég lett volna valami feliratos sapka, az elég lett volna :/ de jól rappel
Ja, valami nagyon nem stimmelt azzal a rap cuccal.
2014. július 16. 17:51
#1334
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 17:49)
Ja, valami nagyon nem stimmelt azzal a rap cuccal.
Am igen, elég jól csinálta. Sajnos mára már egy jófiú, aki minden 6 éves kisfiú példaképe. :/ HEEL CENA-T! <33
Nagyon sokszor hallgatom a zenéit *-* Hát ja, sajnos
Húúú de eltudnám képzelni újra ezt a kemény Rappelős karaterét *-*
2014. július 16. 19:16
#1335
|
nikkibella1♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 14.06.30. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 422 Azonosító: 228531 offline
|
Hát szerintem iš
2014. július 16. 19:43
#1336
Idézet (nikkibella1 @ 2014.07.16. 19:16)
Hát szerintem iš

Ha tag akarsz lenni, akkor mutatkozz be először.
2014. július 16. 19:55
#1337
|
nikkibella1♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 14.06.30. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 422 Azonosító: 228531 offline
|
Nemmuszaj törodnod !
2014. július 16. 19:58
#1338
Idézet (nikkibella1 @ 2014.07.16. 19:55)
Nemmuszaj törodnod !
??
2014. július 16. 19:59
#1339
Idézet (Apriil @ 2014.07.16. 17:49)
Ja, valami nagyon nem stimmelt azzal a rap cuccal.
Am igen, elég jól csinálta. Sajnos mára már egy jófiú, aki minden 6 éves kisfiú példaképe. :/ HEEL CENA-T! <33
Így igaz! HEEL CENA-T
1 felhasználónak tetszik:
nikkibella1
2014. július 16. 20:00
#1340
Idézet (orangeRKO @ 2014.07.16. 17:38)
Rocky Baby
Áá az nem volt semmi
A John Cenas dala tetszett a legjobban, visszanézve is hatalmas.
Ez sem volt rossz,de kicsit Ratyi
Áá az nem volt semmi
Ez sem volt rossz,de kicsit Ratyi
Jujjci, de jóó
1 felhasználónak tetszik:
nikkibella1
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline

