Starity

Benedict Cumberbatch

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 19. 15:11 #1
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Mivel nem láttam ilyen topikot, bátorkodtam nyitni egyet azoknak akik hozzám hasonlóan kedvelik és nyomon követik Benedict Cumberbatch munkásságát. Remélem,hogy lesz érdeklõdõ.

Itt bármilyen témát feldobhatsz ami a brit színészhez köthetõ. Kérdezhetsz, kibeszélheted szerepléseit, filmjeit és sorozatait, vagy áradozhatsz is róla... smileeee.gif Jó beszélgetést!
6 felhasználónak tetszik: bibicsibi, BarbieFan, Genius, ONE DIRECTION20, Tomforever, Kitty miau
2014. június 19. 15:37 #2
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
ő játszotta Sherlock Holmes-t a sorozatban,nem? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 19. 16:04 #3
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.19. 15:11)
Mivel nem láttam ilyen topikot, bátorkodtam nyitni egyet azoknak akik hozzám hasonlóan kedvelik és nyomon követik Benedict Cumberbatch munkásságát. Remélem,hogy lesz érdeklõdõ.
Itt bármilyen témát feldobhatsz ami a brit színészhez köthetõ. Kérdezhetsz, kibeszélheted szerepléseit, filmjeit és sorozatait, vagy áradozhatsz is róla... smileeee.gif Jó beszélgetést!


Ez egy nagyon jó ötlet, megérdemli mind ő mind a munkássága hogy beszéljenek róla thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 19. 17:24 #4
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (ONE DIRECTION20 @ 2014.06.19. 15:37)
ő játszotta Sherlock Holmes-t a sorozatban,nem? smileeee.gif


Így igaz. Sherlock szerepével lett az egész világon ismert, a legtöbben innen ismerik... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, Kitty miau
2014. június 19. 17:26 #5
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.06.19. 16:04)
Ez egy nagyon jó ötlet, megérdemli mind ő mind a munkássága hogy beszéljenek róla  thumbsup.gif


Csodálkoztam is,hogy nincs ilyen, mert igencsak népszerû mostanság. Nehogymár ne legyen topikja! biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: bibicsibi, ONE DIRECTION20, Kitty miau, Tomforever
2014. június 19. 20:02 #6
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.19. 17:26)
Csodálkoztam is,hogy nincs ilyen, mert igencsak népszerû mostanság. Nehogymár ne legyen topikja! biggrin.gif


Még szép tongue.gif
Neked melyik a kedvenc filmed tőle? Leszámítva persze a Sherlockot mert az alap laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 19. 23:38 #7
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.06.19. 20:02)
Még szép  tongue.gif 
Neked melyik a kedvenc filmed tőle? Leszámítva persze a Sherlockot mert az alap  laugh.gif


Hû de jó kérdés! biggrin.gif Lássuk csak. Elég sok van mivel mindet láttam... happy.gif A top 5 nálam: Utolsó Utazás, Stuart: Visszapörgetett élet, Hawking, Van Gogh és a Wreckers. Ha top 10 akkor ott van még a Parade's End, a To the Ends of the Earth, The Last Enemy, Star Trek, Frankenstein, utóbbi színdarab... Nagyon várom hogy milyen lesz III. Richardként. Szóval hosszú a lista... Neked melyik a sok közül? smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, Kitty miau, Tomforever
2014. június 20. 11:49 #8
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.19. 23:38)
Hû de jó kérdés! biggrin.gif Lássuk csak. Elég sok van mivel mindet láttam... happy.gif A top 5 nálam: Utolsó Utazás, Stuart: Visszapörgetett élet, Hawking, Van Gogh és a Wreckers. Ha top 10 akkor ott van még a Parade's End, a To the Ends of the Earth, The Last Enemy, Star Trek, Frankenstein, utóbbi színdarab... Nagyon várom hogy milyen lesz III. Richardként. Szóval hosszú a lista... Neked melyik a sok közül? smileeee.gif


Bevallom nálam még van egy két hiányosság, de a top 5 az így néz ki: Utolsó utazás, Stuart, Hawking, Parade's End, Star Trek. Pont a hétvégén akarom megnézni a Wreckers-t, nagyon kíváncsi vagyok rá.
Ezek szerint te is láttad a Frankensteint az Urániában? wub.gif Ha igen melyik felosztásban?
III. Richard-ot én is nagyon várom már, illetve most az új filmjét az Imitation Game-et is. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20, Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 20. 12:02 #9
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Nem , nem sajnos az Uránia nem jött össze, pedig volt róla szó,de nekem csak a rosszabb felvételek jutottak sad.gif Így mind2 szereposztást láttam. Teremtményként is fantasztikus volt,de Victorként én jobban szeretem... smileeee.gif Am megjegyzem,hogy ha netán a Wreckerst felirattal néznéd, tudomásom szerint az egyetlen létezõ ilyen verziót én követtem el... biggrin.gif Nagyon érdekes film, különös hangulattal. Engem meglepett,hogy Ben ilyenben játszik,de mint mindig itt is remek. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, Tomforever
2014. június 20. 12:05 #10
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.20. 12:02)
Nem , nem sajnos az Uránia nem jött össze, pedig volt róla szó,de nekem csak a rosszabb felvételek jutottak sad.gif Így mind2 szereposztást láttam. Teremtményként is fantasztikus volt,de Victorként én jobban szeretem... smileeee.gif Am megjegyzem,hogy ha netán a Wreckerst felirattal néznéd, tudomásom szerint az egyetlen létezõ ilyen verziót én követtem el... biggrin.gif Nagyon érdekes film, különös hangulattal. Engem meglepett,hogy Ben ilyenben játszik,de mint mindig itt is remek. smileeee.gif


Óóó sad.gif Én Victorként láttam, illetve korábban pár jelenetet mint teremtmény, de bevallom Jonny Lee Miller teremtménye jobban tetszett. blush.gif
Felirattal nézem, de csak angolt találtam. Az lenne az vagy valahol van magyar is amit én nem találok biggrin.gif biggrin.gif
Szeretem a különös hangulatú, különc filmeket. Nekem ilyen a Stuart is. Annyira nem hétköznapi téma, sokkal élvezetesebb mint a tömeg filmek. És nagyon szeretem hogy Bennek sok ilyen filmje van smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 20. 12:20 #11
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Az én feliratommal anno felkerült a Cumbernationra, nem tudom ott van-e még... Igen az a felállás jobb,mert jobban illik Millerre is a Teremtmény. Ben egyébként igy is úgy is jobb volt szerintem. biggrin.gif Én is pont így vagyok a filmjeivel. Szeretem a különös választásait és Stuart nekem is ezért kedvenc. smileeee.gif Szerintem az Imitation Game is ilyen jellegû lehet majd,szóval várom. Kár hogy Hamletjét nem láthatjuk itthon... sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, Tomforever
2014. június 20. 12:29 #12
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.20. 12:20)
Az én feliratommal anno felkerült a Cumbernationra, nem tudom ott van-e még... Igen az a felállás jobb,mert jobban illik Millerre is a Teremtmény. Ben egyébként igy is úgy is jobb volt szerintem. biggrin.gif Én is pont így vagyok a filmjeivel. Szeretem a különös választásait és Stuart nekem is ezért kedvenc. smileeee.gif Szerintem az Imitation Game is ilyen jellegû lehet majd,szóval várom. Kár hogy Hamletjét nem láthatjuk itthon... sad.gif


Ó meg is találtam a Cumbernation-ön, akkor azt hiszem ezt fogom megnézni, köszi a tippet! meghajolo.gif
Én abban bízom hogy talán azt is így mint a Frankensteint behozzák az Urániába. Bár lehet nekik csak a National-el és a Globe-al van szerződésük, nem tudom sad.gif Mikortól is fogják játszani?
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 20. 12:38 #13
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Tomforever @ 2014.06.20. 12:29)
Ó meg is találtam a Cumbernation-ön, akkor azt hiszem ezt fogom megnézni, köszi a tippet!  meghajolo.gif 
Én abban bízom hogy talán azt is így mint a Frankensteint behozzák az Urániába. Bár lehet nekik csak a National-el és a Globe-al van szerződésük, nem tudom  sad.gif Mikortól is fogják játszani?


Azért írtam a feliratot,mert nekem nehéz volt megérteni. Sajnos nem hibátlan, mert az elsõ fordításom happy.gif Hamletrõl annyit tudok hogy jegyek már vásárolhatóak... smileeee.gif Jó lenne látni,mert a kedvenc darabom és mikor elõször láttam Bent, rögtön montam hogy milyen jó lenne ha játszaná... heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, Tomforever
2014. június 20. 12:45 #14
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.20. 12:38)
Azért írtam a feliratot,mert nekem nehéz volt megérteni. Sajnos nem hibátlan, mert az elsõ fordításom happy.gif Hamletrõl annyit tudok hogy jegyek már vásárolhatóak... smileeee.gif Jó lenne látni,mert a kedvenc darabom és mikor elõször láttam Bent, rögtön montam hogy milyen jó lenne ha játszaná... heart.gif


Biztos jó lesz happy.gif
Igen neki való szerep az biztos. Októberben Londonban leszek egy hétig, olyan jó lenne ha már akkor játszanák és meg tudnám nézni wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 20. 13:47 #15
WhollyGrobanite
WhollyGrobanite
visszatérő vendég
 
StátuszI'm nobody! Who are you? Are you nobody, too?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 13
Azonosító: 226935
Offline offline
Halihóóóó biggrin.gif jöttem a második szerelmemhez biggrin.gif Bár én leginkább a Sherlockot szeretem, remélem betudok kapcsolodni smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Kitty miau, Tomforever, CumberAddicted
2014. június 20. 16:12 #16
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (WhollyGrobanite @ 2014.06.20. 13:47)
Halihóóóó biggrin.gif jöttem a második szerelmemhez biggrin.gif Bár én leginkább a Sherlockot szeretem, remélem betudok kapcsolodni smileeee.gif


Üdvözlünk körünkben biggrin.gif Szerintem bárki be tud aki szereti wub3.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 20. 16:42 #17
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Grobanite, persze bátran jöhet bárki ! happy.gif
Tomforever, de jó neked smileeee.gif Drukkolok hátha sikerül.
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, Tomforever
2014. június 21. 18:15 #18
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Hellóka mindenkinek biggrin.gif
Jaj édes drága Sherlockom heart.gif
Egyszerűen csodálatos ez az ember valami eszméletlen fazon biggrin.gif
Ő az örök szerelmem heart.gif
Nektek van kedvenc részetek a Sherlockból?
Mit szóltok a 3. évadhoz? Szerintem tényleg más volt mint az előző 2..
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Tomforever, Kitty miau
2014. június 22. 10:09 #19
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
nah nehogy már kimaradjak a buliból *--* üdvözlet minden kedves vagy kedvetlen Cumbercolony tagnak^^ wub.gif nyuuh hát most úgy mindenkinek a kérdésére válaszolván nekem a top 5ben 1. helyen a Hobbit szerepel, utána jön a Star Trek, Third Star, 12 Years A Slave és a War Horse *ww* BarbieFan kérdésére válaszolni sajtos nem tudok, mivel minden részt valamiért tuti hogy imádok biggrin.gif *oo* és hogy mit szólok a 3. évadhoz? szerintem is más, de pont ez benne a jó *--* wub.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 22. 10:10 #20
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.21. 18:15)
Hellóka mindenkinek biggrin.gif
Jaj édes drága Sherlockom heart.gif
Egyszerűen csodálatos ez az ember valami eszméletlen fazon biggrin.gif
Ő az örök szerelmem heart.gif
Nektek van kedvenc részetek a Sherlockból?
Mit szóltok a 3. évadhoz? Szerintem tényleg más volt mint az előző 2..


Igen szerintem is más volt, de én ugyan úgy imádom mint a többit. Sőt! wub.gif Mármár a kedvenc évadommá nőtte ki magát. Nagyon tetszett hogy egy kicsit az érzékenyebb oldalát is megismerhettük smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok