Starity

Benedict Cumberbatch

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 26. 20:35 #101
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6820
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.26. 18:55)
Igen. Legalább is úgy vélem.Kezdem Sherlockunkal. Õ ugyebár egy kitalált alak, erõsen eltúlzott jellemmel,de valahogy olyan személyiség vonásokkal amelyekre rátaláltam önmagamban is. Furcsa,de egyfelõl, számomra õ egy szerencsétlen ember,akit sajnálok,de teljesen megtudom érteni miért olyan amilyen. Másfelõl fel is nézek erre a karakterre,mert képes túl élni egy olyan világban,ahol nem néznek rá jószemmel.Néha szeretnék Sherlock lenni biggrin.gif Ha nem is zseni,de egy erõs,önálló ember... Benben pedig valódi kincsre találtam. Minden értelemben. A munkásságát követve,úgy érzem mutatott egy jó irányt,ami a kultúrális dolgok jó oldalát jelenti. Emberként azt hiszem sokat tanulhatok tõle és segített is már... Ezt nehéz is szavakba foglalnom... blush.gif happy.gif

Nem tudom, de oda vagyok azért, ahogy fogalmazol, öröm olvasni biggrin.gif És totál igazad van Ben-nel kapcsolatban, teljesen így érzek wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Tomforever, Kitty miau
2014. június 27. 09:17 #102
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.26. 20:31)

Jhonlock,Sherolly, Sheriarty 
van nektek ilyen kedvenc ''összeboronált szerelmes párotok''?  biggrin.gif


Jó kérdés! biggrin.gif Leszögezem,nincs semmi bajom a melegekkel. Viszont azt amit egyes Sherlock rajongók csinálnak azt nem igazán preferálom... Egészen egyszerûen azért,mert már unalmasnak találom.Egyesek nagyon leragadtak ennél és olyasmit "látnak bele" ami szerintem közel sem hangsúlyos.Szóval felerõsítik a dolgokat és "eldöntötték" hogy Sherlock meleg. Én érdekesebbnek találtam azt,hogy nem igazán lehet belõni végülis kikhez vonzódik... Tény,hogy ezt a dolgot (is) rendesen összekutyulja a sorozat,mert most sem mond semmit biztosra és az egyik dolog nem zárja ki a másikat sem... biggrin.gif Egy valami kiderült: nem feltétlenül aszexuális a karakter... Lasd Janine. Ha pedig választanom kell, akkor Sherolly,mert aranyosak. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ZiLLee., Tomforever, Kitty miau
2014. június 27. 09:25 #103
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
ZiLLee és BarbieFan köszönöm a dìcséretet! happy.gif Szívbõl jött amit írtam... Benrõl még írtam volna,de ps3nál van egy karakter limit sad.gif Ha valakiben szintén van ilyen "monológ" és kedv,hogy leírja én is szívesen olvasom... wink.gif
2 felhasználónak tetszik: ZiLLee., Kitty miau
2014. június 27. 11:20 #104
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.27. 09:17)
Jó kérdés! biggrin.gif Leszögezem,nincs semmi bajom a melegekkel. Viszont azt amit egyes Sherlock rajongók csinálnak azt nem igazán preferálom... Egészen egyszerûen azért,mert már unalmasnak találom.Egyesek nagyon leragadtak ennél és olyasmit "látnak bele" ami szerintem közel sem hangsúlyos.Szóval felerõsítik a dolgokat és "eldöntötték" hogy Sherlock meleg. Én érdekesebbnek találtam azt,hogy nem igazán lehet belõni végülis kikhez vonzódik... Tény,hogy ezt a dolgot (is) rendesen összekutyulja a sorozat,mert most sem mond semmit biztosra és az egyik dolog nem zárja ki a másikat sem... biggrin.gif Egy valami kiderült: nem feltétlenül aszexuális a karakter... Lasd Janine. Ha pedig választanom kell, akkor Sherolly,mert aranyosak. smileeee.gif


Teljesen egyetértek veled! Borzasztóan unalmas már amit egyes rajongók beleképzelnek, illetve egyes rajzok szerintem már a felháborító kategóriát is verik biggrin.gif Sherolly szerintem is aranyos lenne, imádom hogy Molly feltétel nélkül rajon érte, annyira cuki wub.gif
4 felhasználónak tetszik: BarbieFan, CumberAddicted, ZiLLee., Kitty miau
2014. június 27. 11:46 #105
ZiLLee.
ZiLLee.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 151982
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.27. 09:17)
Jó kérdés! biggrin.gif Leszögezem,nincs semmi bajom a melegekkel. Viszont azt amit egyes Sherlock rajongók csinálnak azt nem igazán preferálom... Egészen egyszerûen azért,mert már unalmasnak találom.Egyesek nagyon leragadtak ennél és olyasmit "látnak bele" ami szerintem közel sem hangsúlyos.Szóval felerõsítik a dolgokat és "eldöntötték" hogy Sherlock meleg. Én érdekesebbnek találtam azt,hogy nem igazán lehet belõni végülis kikhez vonzódik... Tény,hogy ezt a dolgot (is) rendesen összekutyulja a sorozat,mert most sem mond semmit biztosra és az egyik dolog nem zárja ki a másikat sem... biggrin.gif Egy valami kiderült: nem feltétlenül aszexuális a karakter... Lasd Janine. Ha pedig választanom kell, akkor Sherolly,mert aranyosak. smileeee.gif

Én úgy vagyok ezzel, hogy engem elsődlegesen maga a történet érdekel. Ha az jól ki van találva, izgalmas a maga módján, beszippantanak a történések, igényesen meg van írva akkor nem zavar ha slash. Ha csak indokolatlan d*gás van 10 oldalon keresztül és semmi más, az zavar. Ez a belemagyarázós dolog meg azért "jó" mert ebből is látszik, hogy mennyire másként gondolkozunk. Gifek születnek egy- egy futó egymásra pillantásból, amire én pl. fel sem figyeltem, mert nem hangsúlyos a szememben. De ha eköré egy nagyon jó kis történetet kreálnak, azt szívesen elolvasom, annak ellenére, hogy szerintem Sherlock nem meleg:) Meg szerintem sokan nem is azt szeretnék, hogy kiderüljön, hogy Sherlock meleg. Egyik barátnőm rengeteg slasht ír (Sherlockkal kacsolatban mondjuk pont nem) és ő mondta, hogy igazából nem is akarja hogy kiderüljön mondjuk a Teen wolfban az általa shippelt karakterek mássága, hanem csak a sejtelmesség izgalmas, hogy talál egy két "kiskaput"amibe bele tudja magyarázni, az általa elképzelteket, de ha a következő rész egy coming outtal kezdődne azzal elveszítené a varázsát és már nem lenne érdekes számára.smileeee.gif
Szerintem Sherlock amúgy nem meleg, mint fent írtam, csak jobban érdekli egy rejtély mint a szex...hát istenem:D
3 felhasználónak tetszik: Tomforever, CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 27. 14:45 #106
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6820
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Oszinte legyek, en is rettenetesen utalom, es total igazatok van abban h unalmas..Tomforever teljesen igazad van a rajzokkal kapcsolatban.. neha mar total lefagyok ha 1-2 olyan kepet latok.. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Tomforever, Kitty miau
2014. június 27. 21:57 #107
Stay Strong Bogi
Stay Strong Bogi
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 553
Csatolások: 861
Azonosító: 190255
Offline offline
Sziasztok:D
Köszönöm szépen BarbieFan "tesómnak" a "klub" ajánlást:D Végre egy hely ahol sok hasonló érdeklődési ember van^^ Ahogy látom Kitty miau is itt van szóval + pont^^
Oké. Szóval. Szerintem nem kell ragoznom mit is keresek itt, remélem lesz miről beszélgetnem és ha elfelejtek ide feljönni ezer bocsi, de annyi felé áll a fejem mostanában. Oké, bemutatkoznék. Bogi vagyok és jelenleg a 14 életévem felé taposom az utat. Talán furcsa,hogy ilyen fiatal vagyok de ne ijedjetek meg nem vagyok olyan tipikus mai tini:D Ben-t majdnem 3 hónapja ismertem meg Sherlock által. Habár előtte is már tudomást szereztem létezéséről a Hobbit Smaug Pusztasága által, de ott még nem igazán nyűgözött le. Azonban az SH-ba valami eszméletlen benyomást tett rám ami a mai napig nem múlt el. Eszméletlen jófej,vicces és aranyos pasinak tartom és a világ legjobb színészének (a kedvenceim között található 5 első kedvenc mind-mind első helyen vagy, csak ez itt sajnos nem lehetséges,így valahogy meg kellet oldanom:D). Remélem,sokat tudok itt majd azonosulni az emberkékkel hiszen ha sok az egy véleményen lévő tag akkor jó a hangulat is.
Továbbá lenne egy kérdésem. Van valami különleges rajongói nevünk Sherlockhoz vagy Benedict-hez kötve?biggrin.gif
Illetve válaszolnék is egy kérdésre^^

Idézet
Nem tudom, hogy ti mit is gondoltak arról hogy egy-két fan összeboronálta a karaktereket.. (na jó nem 1-2 eléggé sok) 
Mint pl. 

Jhonlock 
Sherolly 
Sheriarty 


Én személy szerint ki nem állhatom. Sherolly szerintem aranyos na de a másik kettő ... idegbajt kapok a sok Tumblr képtől amin Sherlockot melegnek állítják be, illetve John-t.S Semmi értelme nincsen. Szerintem egyes embereknek túl piszkos a fantáziája. Tényleg semmi bajom a saját neműekhez vonzódókkal:D

Elnézést a hosszú bemutatkozásomért, remélem még befogadtok! További szép estét!^^ blush.gif
4 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, BarbieFan, Kitty miau, arisel
2014. június 28. 11:32 #108
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (arisel @ 2014.06.25. 16:39)
hmm rajzok  :D  Linkelt szöveg - itt vannak a kincseim  ;) ...amúgy egy osztálytársam írt egyszer egy romantikus novella szerűséget és megkértem hogy írjon bele engem is Sherlock-al  :wub:  :rohog:

hmm azt hiszem én már kifejeztem mérhetetlen csodálatomat a rajzaid iránt de azért továbbra is überszafakirályulsirályak *oo* :wub: :heart:
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, arisel
2014. június 28. 11:34 #109
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.25. 21:10)
Egyebkent nektek van kedvenc karakteretek Sherlockon kivul a sorozatban?  biggrin.gif

azt hiszem én az összes karaktert imádom, kivéve Sally Donovant és Tomot :|
2014. június 28. 11:38 #110
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (Genius @ 2014.06.26. 13:19)
Leírhatatlanul imádom Benedictet ! biggrin.gif  wub.gif Elhihetitek , hogy ha volna rá egy egész napom , akkor nagyjából az egész Starity.hu -t teleírnám a vele kapcsolatos áradozásaimmal  smileeee.gif Gondoltam feldobom ezt a kis témát :
Van -e még rajtam kívül olyan ember , akinek Benedict/Sherlock jelensége megváltoztatta az életét , vagy esetleg a példaképe ?
És ha esetleg van valami jó kis sztoritok azzal kapcsolatban ,hogyan került be az életetekbe , vagy melyik volt az a pillanat , amikor a rajongójává váltatok  , nyugodtan meséljétek el . Én is mesélek majd  smileeee.gif
 
Ha van valaki, akit érdekelnek a Benedictről készült rajzaim , az nyugodtam írja meg , mert akkor felteszem őket a profilomra  blush.gif

uhhuhh azt hiszem hogy a Ben által megváltozott életűek csoportját én is erősítem *--* wub.gif heart.gif és a rajzaidat várjuk sok szeretettel :3 *ww*
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, BarbieFan
2014. június 28. 11:47 #111
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.26. 20:31)
Nem tudom, hogy ti mit is gondoltak arról hogy egy-két fan összeboronálta a karaktereket.. (na jó nem 1-2 eléggé sok) 
Mint pl.
Jhonlock
Sherolly
Sheriarty 
van nektek ilyen kedvenc ''összeboronált szerelmes párotok''?  biggrin.gif

hát én szentül hiszek a Mollystrade-ben de a többit elvetem :| szerintem a Mystrade meg az ilyen pasit pasival boronáljunk össze-dolgok badarságok blink.gif
2014. június 28. 12:20 #112
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
sorry a sok hozzászólásért, csak a netem olyan ratyikaki volt hogy nem engedett fel ide blink.gif viszoont most lettem 1 ÉVE TELJES JOGÚ SHERLOCKIAN *oo* blush.gif wub.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, BarbieFan, Tomforever
2014. június 28. 12:53 #113
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6820
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.28. 12:20)
sorry a sok hozzászólásért, csak a netem olyan ratyikaki volt hogy nem engedett fel ide blink.gif viszoont most lettem 1 ÉVE TELJES JOGÚ SHERLOCKIAN *oo*  blush.gif  wub.gif heart.gif

Juj ez de edes heart.gif
Vegre ujra itt a koreinkben dragam blush.gif
Es ugy orulunk az 1 evednek
Gratulalunk
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 28. 16:26 #114
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.28. 12:53)
Juj ez de edes heart.gif 
Vegre ujra itt a koreinkben dragam  blush.gif 
Es ugy orulunk az 1 evednek
Gratulalunk

csúnya volna ha nem jöttem volna vissza blush.gif nyuuh köszönöm *ww* és ráadásul Sherlock is volt ma, A nagy kvízválasztó is lesz, száóval az alapozás megvan *--* wub.gif heart.gif amúúúúúúúúúúgy azon gondolkoztam hogy én minden héten szállítanám az informéjsönöket arról, hogy mikor lesz Bennek és/vagy Martinnak filmje/sorozata a kép és hangsugárzó kartondobozban:D megfelelne ez nektek?smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, BarbieFan, Tomforever, ZiLLee.
2014. június 28. 18:38 #115
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6820
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.28. 16:26)
csúnya volna ha nem jöttem volna vissza blush.gif nyuuh köszönöm *ww* és ráadásul Sherlock is volt ma, A nagy kvízválasztó is lesz, száóval az alapozás megvan *--* wub.gif heart.gif amúúúúúúúúúúgy azon gondolkoztam hogy én minden héten szállítanám az informéjsönöket arról, hogy mikor lesz Bennek és/vagy Martinnak filmje/sorozata a kép és hangsugárzó kartondobozban:D megfelelne ez nektek?smileeee.gif

De cuki lennel ha elkuldened nekunk ohmy.gif
Mi nagyon megkoszonnenk :OlD
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 28. 20:17 #116
arisel
arisel
új tag
 
StátuszИ не стреляй в лебедей
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.31.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 210992
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.28. 12:20)
sorry a sok hozzászólásért, csak a netem olyan ratyikaki volt hogy nem engedett fel ide blink.gif viszoont most lettem 1 ÉVE TELJES JOGÚ SHERLOCKIAN *oo*  blush.gif  wub.gif heart.gif

juuj gratula thumbsup.gif *w* és az infókat nagyon megköszönnénk wub.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau
2014. június 28. 22:00 #117
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.28. 16:26)
csúnya volna ha nem jöttem volna vissza blush.gif nyuuh köszönöm *ww* és ráadásul Sherlock is volt ma, A nagy kvízválasztó is lesz, száóval az alapozás megvan *--* wub.gif heart.gif amúúúúúúúúúúgy azon gondolkoztam hogy én minden héten szállítanám az informéjsönöket arról, hogy mikor lesz Bennek és/vagy Martinnak filmje/sorozata a kép és hangsugárzó kartondobozban:D megfelelne ez nektek?smileeee.gif


De aranyos vagy! Nagyon nagyon örülnénk neki! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 29. 10:44 #118
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
akkor a jövőheti infokat már szolgáltatom is :3 noh először Ben filmjei:D A Sötétségben.Star Trek lesz a HBO-n júl. 5.én 14.40kor, 10.én 18.50kor és 11.én 9.25kor, a Sherlock lesz 5.én 9kor (s02e03) az AXN-en, A másik Boleyn lány lesz az ARTE-n 2.án 20.50kor és 4.én 13.30kor, Az utolsó ellenség a Filmbox Extrán lesz ma 20.00kor, A nagy kvízválasztó 1.jén 22.05kor a Fem3on, A szabadság himnusza a Filmbox Extrán ma 18.05kor és 5.én 19.10kor, az Utazás a világ végére pedig a Film Cafén lesz 5.én 0.55kor wub.gif
és akkor most jön Martin :3 neki sajtos csak egy filmje lesz a közeljövőben, az Ali G Indahouse, az pedig az RTL2n lesz 6.án 0.40kor wub.gif
ha valami nem volt érthető, akkor nyugodtan írjatok:D
5 felhasználónak tetszik: arisel, CumberAddicted, Tomforever, ZiLLee., BarbieFan
2014. június 29. 11:39 #119
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.29. 10:44)
akkor a jövőheti infokat már szolgáltatom is :3 noh először Ben filmjei:D A Sötétségben.Star Trek lesz a HBO-n júl. 5.én 14.40kor, 10.én 18.50kor és 11.én 9.25kor, a Sherlock lesz 5.én 9kor (s02e03) az AXN-en, A másik Boleyn lány lesz az ARTE-n 2.án 20.50kor és 4.én 13.30kor, Az utolsó ellenség a Filmbox Extrán lesz ma 20.00kor, A nagy kvízválasztó 1.jén 22.05kor a Fem3on, A szabadság himnusza a Filmbox Extrán ma 18.05kor és 5.én 19.10kor, az Utazás a világ végére pedig a Film Cafén lesz 5.én 0.55kor wub.gif
és akkor most jön Martin :3 neki sajtos csak egy filmje lesz a közeljövőben, az Ali G Indahouse, az pedig az RTL2n lesz 6.án 0.40kor wub.gif 
ha valami nem volt érthető, akkor nyugodtan írjatok:D


Úgy látszik már a TV is tudja, hogy Ben-ből sosem elég! wub.gif Nagyon köszi az infókat!
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau, BarbieFan
2014. június 29. 11:53 #120
ZiLLee.
ZiLLee.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.30.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 151982
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.29. 10:44)
akkor a jövőheti infokat már szolgáltatom is :3 noh először Ben filmjei:D A Sötétségben.Star Trek lesz a HBO-n júl. 5.én 14.40kor, 10.én 18.50kor és 11.én 9.25kor, a Sherlock lesz 5.én 9kor (s02e03) az AXN-en, A másik Boleyn lány lesz az ARTE-n 2.án 20.50kor és 4.én 13.30kor, Az utolsó ellenség a Filmbox Extrán lesz ma 20.00kor, A nagy kvízválasztó 1.jén 22.05kor a Fem3on, A szabadság himnusza a Filmbox Extrán ma 18.05kor és 5.én 19.10kor, az Utazás a világ végére pedig a Film Cafén lesz 5.én 0.55kor wub.gif
és akkor most jön Martin :3 neki sajtos csak egy filmje lesz a közeljövőben, az Ali G Indahouse, az pedig az RTL2n lesz 6.án 0.40kor wub.gif 
ha valami nem volt érthető, akkor nyugodtan írjatok:D

Húúú mennyi Ben!!!biggrin.gif köszi az infókat meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Kitty miau, BarbieFan
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok