Starity

Benedict Cumberbatch

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 23. 10:51 #21
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
nah emberek nagyon elhalkultunk o.o akkor kérdezek^^ mit gondoltok Ben alkotásairól? már ha láttatok már tőle rajzokat :3
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 23. 10:51 #22
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Elnézést,több dolog ért is! Nem tudtam mindenkinek szólni sajnos,szóval örülök,hogy Kitty is ide talált! happy.gif Én hétvégére a legtöbbször eltõnök,ezért is bocsi...
Én is úgy vagyok,hogy a legtöbb részt szeretem. Talán a Bankárt a legkevésbé,de mindegyikben lehet találni valamit amiért mégis... Egyszerûbben, nekem a 2. évad a kedvencem. A 3. nagyon más volt nekem is és kicsit zavarba ejtõ,mert egyfelõl tetszett az hogy több volt az érzelem,de valami hiányzott belõle, egy egészen pici dolog,ami az elõzõekben meg volt, a 3.ban pedig nincs vagy sokkal kevesebb... Azt imádom az összes színésznél,hogy annyira jók,hogy ezt a furcsaságot simán megbocsáltom nekik. smileeee.gif Sõt méginkább várom a folytatást. Jelenleg most az utolsó rész a kedvencem.
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 11:01 #23
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.23. 10:51)
nah emberek nagyon elhalkultunk o.o akkor kérdezek^^ mit gondoltok Ben alkotásairól? már ha láttatok már tőle rajzokat :3


Én nem sok rajzát láttam,de úgy tudom festett is... Amit én láttam egy önarckép volt és engem azért fogott meg mert valahogy régiesen rajzol... Egy híres költõ rajzolt így. Ciki,de a neve most homályos. A lényeg hogy szerintem ebben is ügyes. Igazi mûvész. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 11:08 #24
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.23. 11:01)
Én nem sok rajzát láttam,de úgy tudom festett is... Amit én láttam egy önarckép volt és engem azért fogott meg mert valahogy régiesen rajzol... Egy híres költõ rajzolt így. Ciki,de a neve most homályos. A lényeg hogy szerintem ebben is ügyes. Igazi mûvész. happy.gif

egyet kell értsek^^ én nemrég egy Smaugról készült rajzát láttam, jó, az elég nyomira sikerült, de attól még imádom *--* láttam több munkáját is és azok fanbilbotikusak lettek, száóval ebből is látszik, hogy milyen összetett személyiség a drága wub.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 23. 11:19 #25
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.23. 11:08)
egyet kell értsek^^ én nemrég egy Smaugról készült rajzát láttam, jó, az elég nyomira sikerült, de attól még imádom *--* láttam több munkáját is és azok fanbilbotikusak lettek, száóval ebből is látszik, hogy milyen összetett személyiség a drága wub.gif heart.gif


Az a Smaug rajz azt hiszem éjjel készült biggrin.gif Megállították az utcán, õ meg egy hirtelen ötlettõl vezérelve rajzolt nekik happy.gif heart.gif Legalábbis ezt olvastam. Irtó aranyos . Érdekes,hogy a rajzaiban (is) van egy kis gyerekes bizonytalanság,de tudja,hogy mit akar... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 11:34 #26
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Nem tudok képet küldeni,de amikor azt írtam régiesen rajzol, itt a 2. rajzra gondoltam... smileeee.gif http://www.hitfix.com/comedy/benedict-cumberbatchs-disquieting-self-portraits-conceal-a-raft-of-inner-demons
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 11:54 #27
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Ez egy kicsit fura kérdés lesz,mert véletlenül sem gondolom,hogy valahol igazán rossz lenne,de mégis megkérdezem... Ti hol látjátok jobbnak az alakítását filmen vagy színpadon? Igaz utóbbihoz nem sok szerencsénk volt... Én egy kicsivel jobban szeretem nézni és hallgatni színdarabban, annak ellenére,hogy jóval több filmjét láttam...
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 13:05 #28
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.23. 11:54)
Ez egy kicsit fura kérdés lesz,mert véletlenül sem gondolom,hogy valahol igazán rossz lenne,de mégis megkérdezem... Ti hol látjátok jobbnak az alakítását filmen vagy színpadon? Igaz utóbbihoz nem sok szerencsénk volt... Én egy kicsivel jobban szeretem nézni és hallgatni színdarabban, annak ellenére,hogy jóval több filmjét láttam...

Én filmekben szeretem jobban, nem tudnám megmondani miért, de ott jobb nézni smileeee.gif
Ti hol és mikor láttátok elöször a Sherlockként? Én 3 éve pont születésnapomkor.. rohog.gif Azóta is oda vagyok az első évad első részéért.. De azt észrevettem, hogy az összes évadban mindig a második rész nem annyira tetszett, de a többi meg igen.. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 23. 15:14 #29
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.23. 13:05)
Én filmekben szeretem jobban, nem tudnám megmondani miért, de ott jobb nézni smileeee.gif
Ti hol és mikor láttátok elöször a Sherlockként? Én 3 éve pont születésnapomkor.. rohog.gif Azóta is oda vagyok az első évad első részéért.. De azt észrevettem, hogy az összes évadban mindig a második rész nem annyira tetszett, de a többi meg igen.. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel... biggrin.gif


Mondom,filmen is fantasztikus,de nekem színpadon azért tetszik mert ott inkább önmaga és gyönyörûen mozog happy.gif Filmen ezt csak a Sherlocknál látni... Pontos dátumot nem tudok,de talán 2010 nyarán láttam az M1en elõször smileeee.gif Akkor mérges voltam,de mire lement az elsõ rész teljesen megváltozott a véleményem, hála a színészeknek. happy.gif Amúgy nekem is feltûnt,hogy az évadok 2. részei kicsit inkább "idõhúzás" jellegüek,ami végülis nem baj... Eddig nekem tényleg csak a Bankár volt amit nem találtam kiemelkedõnek.
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 15:32 #30
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.23. 11:34)
Nem tudok képet küldeni,de amikor azt írtam régiesen rajzol, itt a 2. rajzra gondoltam... smileeee.gif http://www.hitfix.com/comedy/benedict-cumberbatchs-disquieting-self-portraits-conceal-a-raft-of-inner-demons

iigen itt nagyon megfigyelhető a régies rajzolási mód :3 olyan mint egy könyvillusztráció *--* heart.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 23. 15:36 #31
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.23. 11:54)
Ez egy kicsit fura kérdés lesz,mert véletlenül sem gondolom,hogy valahol igazán rossz lenne,de mégis megkérdezem... Ti hol látjátok jobbnak az alakítását filmen vagy színpadon? Igaz utóbbihoz nem sok szerencsénk volt... Én egy kicsivel jobban szeretem nézni és hallgatni színdarabban, annak ellenére,hogy jóval több filmjét láttam...

hmmm hát én is leginkább a filmjeiben szeretem, talán csak azért mert még egy színházi darabját sem láttam mellow.gif de a Frankenstein viszont azt mondják, hogy briliáns lett *--* wub.gif jut eszembe, hallottuk a hírt, hogy elvileg megvan rá az esély, hogy megint leadják a Frankensteint mindkét szereposztásban az Urániában? *www*
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 23. 15:40 #32
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.23. 13:05)
Én filmekben szeretem jobban, nem tudnám megmondani miért, de ott jobb nézni smileeee.gif
Ti hol és mikor láttátok elöször a Sherlockként? Én 3 éve pont születésnapomkor.. rohog.gif Azóta is oda vagyok az első évad első részéért.. De azt észrevettem, hogy az összes évadban mindig a második rész nem annyira tetszett, de a többi meg igen.. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel... biggrin.gif

hát emlékeim szerint olyan 2013 március környékén lehetett, hogy először láttam a Sherlockot, de úgy igazán 2013. jún. 28-án vetettem bele magamat a nézésébe *oo* és nagyon nem bántam meg *--* wub.gif heart.gif és igen, szerintem is a 2. részek mindig valahogy másabbak mint az 1. és 3. részek king.gif hmmm Moriarty smiley :3
2 felhasználónak tetszik: Tomforever, CumberAddicted
2014. június 23. 15:54 #33
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.23. 15:32)
iigen itt nagyon megfigyelhető a régies rajzolási mód :3 olyan mint egy könyvillusztráció *--* heart.gif


Itt látszik is,hogy tud. Azért szeretem ezt a rajzát. smileeee.gif Ha már rajz meg kép... Véletlenül nem tudjátok, hogy kit ábrázol az a festmény a Sherlockban az egyik polcon?
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 16:08 #34
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Uránia megint? De jó lenne...de szerintem nekem nincs esélyem rá. sad.gif Viszont csak ajánlani tudom nektek a darabot! smileeee.gif Itt van egy elõadás, nem túl hosszú. Ezen meg a Frankon kívül nincs fellehetõ szereplése sajnos... Imádom ahogy beszél és mozog. Meggyõzõ. heart.gif

http://youtu.be/Yjj4vyWH4PI
1 felhasználónak tetszik: Kitty miau
2014. június 23. 17:15 #35
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
Idézet (CumberAddicted @ 2014.06.23. 15:54)
Itt látszik is,hogy tud. Azért szeretem ezt a rajzát. smileeee.gif Ha már rajz meg kép... Véletlenül nem tudjátok, hogy kit ábrázol az a festmény a Sherlockban az egyik polcon?

huhh nah ez most megfogott o.o ha képet tudsz róla esetleg küldeni, talán meg tudom mondani, de nem sok esélyt látok rá mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 23. 18:12 #36
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
En a tumblr blogomon lattam reszleteket a Frankensteinbol.. En szivesen megneznem eloben ezt a fanrasztikus alailkitasat.. Szivesen elmennek veletek rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted, Tomforever
2014. június 23. 18:42 #37
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Bocsánat kicsit én is eltűntem most, de örülök hogy növekszik a létszámunk! chicken.gif
Én Sherlock-ként kb. 2 éve láttam, mikor anyukám épp a sátán kutyáját nézte. Azonnal beleszerettem, mind a történet újszerűségébe, mind Benedict-be. wub.gif
A filmjeit és a színházat illetően egyet kell értenem abban hogy színházban annyival természetesebben mozog. Persze ez nem azt jelenti hogy nem imádom a filmekben, de színházban mégis más. Meg én nagyon szeretem hallgatni a hangját, akár rádiós műsor laugh.gif
Most lehet én leszek a leggázabb rajongó, de én még egy rajzát se láttam... *rettentően szégyelli magát* blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Kitty miau, BarbieFan, CumberAddicted
2014. június 23. 18:43 #38
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
Idézet (Kitty miau @ 2014.06.23. 15:40)
hát emlékeim szerint olyan 2013 március környékén lehetett, hogy először láttam a Sherlockot, de úgy igazán 2013. jún. 28-án vetettem bele magamat a nézésébe *oo* és nagyon nem bántam meg *--* wub.gif heart.gif és igen, szerintem is a 2. részek mindig valahogy másabbak mint az 1. és 3. részek king.gif hmmm Moriarty smiley :3


Igen egyetértek, a másodikok mindig töltelék jellegűek, de pl. a sátán kutyája nekem alap a kedvencem, eredeti történetben is (ne kérdezzétek miért laugh.gif ). Érdekes, a bankárt sokan "lehúzzák" de nekem az is tetszett cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
2014. június 24. 10:37 #39
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Idézet (BarbieFan @ 2014.06.23. 18:12)
En a tumblr blogomon lattam reszleteket a Frankensteinbol.. En szivesen megneznem eloben ezt a fanrasztikus alailkitasat.. Szivesen elmennek veletek  rohog.gif


Aranyos tõled happy.gif Bevallom nekem is eszembe jutott,hogy jó lenne "csapattal" nézni... biggrin.gif De az a gond nálam,hogy múltkor is az utolsó pillanatban derült ki,hogy nem mehetek... sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Kitty miau, BarbieFan, Tomforever
2014. június 24. 10:52 #40
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Én a sátán kutyájával vagyok úgy, hogy nem annyira van a szívemhez nőve, de a bankáros az azért tetszett biggrin.gif
Bárcsak már jönne a következő évad, annyira izgalmasan fejeződött be, hogy Moriarty visszatér ohmy.gif Áá szerintem baromi izgalmasan fog indulni.. wink.gif Ti hogy vagytok ezzel?
2 felhasználónak tetszik: Kitty miau, CumberAddicted
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok